Levend Geloof 8
Inhoud blog
  • NIEUWE BLOGSITE
  • De Eucharistie volgens Bayside deel 2
  • Amoris Laetitia
  • De sacramenten
  • Wie mag te communie gaan
  • De zeven doodzonden
  • De Eucharistie volgens Bayside
  • Fulton Sheen over de valse kerk
  • H. Maria in iconen
  • Pantokrator
  • Goede gewoonten cultiveren deel 4
  • Het Russisch Kruis
  • IHS
  • Labarum
  • Ichthus
  • De pelikaan
  • Goede gewoonten cultiveren deel 3
  • O Bloed van Jezus
  • Geestelijke adoptie van een ongeboren kind
  • Geestelijke communie
  • Geestelijke werken van barmhartigheid
  • Boodschap aan Mario - Brindisi
  • Brandend actueel - boodschap van Mario van Brindisi
  • Korte gebedjes door Luisa Piccarreta
  • Gebed om uitstorting in de Goddelijke Wil
  • O Jezus
  • Toewijdingsakte aan de Goddelijke Wil - Luisa Piccarreta
  • Goede gewoonten cultiveren deel 2
  • Pastor Enoc 10/4
  • De duisternis omringt de wereld - Hille Kok 8/4/2016
  • Kinderen van de vernieuwing: 5/4 en 16/3
  • Armageddon volgens Bayside deel 2
  • Goede gewoonten cultiveren
  • Kroontje van de Goddelijke Wil
  • 4 eenvoudige stappen naar het leven in de Goddelijke Wil
  • Armageddon volgens Bayside deel 1
  • De Bol van Verlossing volgens Bayside deel 2
  • De Bol van Verlossing volgens Bayside deel 1
  • De Katholieke dag (wikipedia)
  • De Katholieke dag, week, maand deel 2
  • De Katholieke dag, week, maand deel 1
  • Noveen voor het kostbaar bloed
  • Pastor Enoc 27/3
  • Te Deum
  • 5 eerste zaterdagen devotie
  • Zegel van de levende God
  • Verenigde Harten afbeelding
  • Kamers van het Heilig Hart van Jezus
  • 7 geheimen van de eucharistie
  • Boodschap van Ned Dougherty 2/4/2016
  • Hedendaagse sexuele moraal en het christelijk huwelijk deel 3
  • Boodschappen van Pelianito
  • Boodschap van Mario te Brindisi
  • Hedendaagse sexuele moraal en het christelijk huwelijk deel 2
  • Hedendaagse sexuele moraal en het christelijk huwelijk deel 1
  • Wereldoorlog III volgens Bayside deel 3
  • Wat het is...
  • Wereldoorlog III volgens Bayside deel 2
  • Wereldoorlog III volgens Bayside deel 1
  • Voorspellingen 500 zieners komen uit
  • Pauselijke paasboodschap
  • Onze taak als missionaris
  • Vervolging volgens Bayside deel 2
  • Lazarus en de rijke man
  • Vervolging volgens Bayside deel 1
  • Zalig Pasen!!
  • Nederland en Belgie hebben zich ver van God verwijderd
  • Pastor Enoc 17/3
  • De opname volgens Bayside
  • De kruisweg deel 2
  • De kruisweg deel 1
  • De Antichrist volgens Bayside
  • Heilige Maria
  • De Jacinta-foto
  • De Waarschuwing en het Mirakel volgens Bayside
  • Een sprankeltje hoop
  • Dag van rouw
  • De komst van de geimplanteerde ID- en betaalchip
  • De nieuwe Hemel en de nieuwe Aarde deel 2
  • De nieuwe Hemel en de nieuwe Aarde deel 1
  • Bij Jezus Terugkomst en erna
  • Tien kansen om een biddend mens te worden
  • Pastor Enoc 9/3
  • Na het grote wonder deel 2
  • Na het grote wonder
  • Na de waarschuwing - het grote wonder
  • De Waarschuwing deel 2
  • De Waarschuwing deel 1
  • Een boodschap voor nu
  • Boodschappen van Pelianito
  • Over de Maitreya en de Antichrist deel 5
  • Ik ben de redding van de wereld - Hille Kok 25/2/2016
  • Over de Maitreya en de Antichrist deel 4
  • Boodschap van Ned Dougherty 1/3/2016
  • Geestelijk pantser van Pastor Enoc
  • Pastor Enoc 28/2
  • Over de Maitreya en de Antichrist deel 3
  • Over de Maitreya en de Antichrist deel 2
  • Over de Maitreya en de Antichrist
  • De waarschuwing volgens Garabandal
    Zoeken in blog

    22-04-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Een grote storm - 21/4/2011

    Witte Donderdag

    Toen sprak Jezus, “OP HET UUR VAN MIJN LIJDEN, het Uur van Goddelijke Barmhartigheid, zal er een GROTE STORM dat de AARDE ZAL VERNIETIGEN.

    Dit is BEDOELD OM JULLIE WAKKER TE SCHUDDEN om op jullie hoede te zijn voor de zonden dat jullie tegen God en jullie naaste begaan.
    Dit is een WAARSCHUWING voor wat er te wachten staat.
    WORD WAKKER, Mijn kinderen, Ik verwittig jullie.

    Wees voorbereid, voor ERGER, DAT ERNA ZAL KOMEN, als jullie je wegen niet veranderen.

    AMEN, IK HEB GESPROKEN.
    IK GEEF MIJN LEVEN OPDAT JULLIE GERED WORDEN.
    AMEN.

    Van : Louise Starr Tomkiel (VS) - het uur van God is niet altijd hetzelfde uur als het onze, maar de gebeurtenis kan verdaagd worden of zelfs afgeblazen door massaal gebed

    22-04-2011, 23:49 Geschreven door Claudia  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Autosticker gezien :

    Jesus is coming…

    Look busy !!


    22-04-2011, 22:40 Geschreven door Claudia  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Het Kruis



    22-04-2011, 22:30 Geschreven door Claudia  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Hou jullie klaar - JNSR 20/3/2011

    20 maart 2011 – St Jozef, lente

    "Want grote dingen heeft de Machtige met mij gedaan,
     HEILIG is Zijn NAAM. " Lc 1:49

    Iedereen kan dezelfde zin bidden om God te eren. Alles dat vandaag is opgeschreven met Gods Hand, herinnert de ongehoorzame mensen aan de Goddelijke Wet dat niemand kan overtreden wat God heeft opgeschreven voor alle mensen sedert het ontstaan van de Wereld!

    De vrijheid van de mens is onderhevig aan de Wil van de Allerhoogste, zowel dag als nacht. Niemand kan God in Zijn beslissingen anticiperen die in Zijn Denken waren geschreven sinds het begin van de Werelden. Onthoud dat vroeg of laat, al het geschrevene, al de profetieën zullen vervuld worden met Tijd.

    "Gods tijd duurt net zolang als de Almachtige Vader het toekent, maar in Waarheid is alles voltooid in de loop van de Eeuwigheid dat geen grenzen kent. God plaatst elke gebeurtenis in tijdelijke ruimte, wat betreft de Mensheid, en God alleen kan beslissen wat de gunstige tijd is in elke situatie en voor elke volgende gebeurtenis.”

    Iedereen gelooft in vrijheid, in de grens van zijn mogelijkheden.  
    Zo konden de Profeten bijvoorbeeld de Waarheid niet analyseren dat God hen had toegestaan om te begrijpen en zo deden de gebeurtenissen zich niet voor in een tijd dat de grootste genieën, op het punt stonden te ontdekken, want al het zaad wordt gerealiseerd en geboren uit menselijke tijd, en kan zich zelfs uiten in de volgende eeuwen zelfs de volgende duizenden jaren, want Gods Tijd is ondeelbaar en dat in werking treedt in de gelegenheid voor verandering gekozen door de Almachtige.

     Dit was “de Tijd wanneer het Koninkrijk van God op Aarde werd aangekondigd door Johannes de Doper. Dit kwam omdat de Verrijzenis van Jezus Christus en op dit uur, nog steeds niet was gekomen.”

    Waarom zou ieder nog zolang zoeken? 

    "Alleen GOD weet het!" 

    Laat ons vertrouwen op Zijn verheven Wil en de Tekenen van de Hemel in het oog houden (en deze onderscheiden van de valse tekenen)....

    Dit wordt van ons gevraagd!

    "De Heer heeft mij geleid en ik heb mijn geest in Zijn Heilige Wil gelegd.."

    Want iedere mens moet dienstbaar zijn aan God.
    Er is geen groter geschenk voor een kind van God dan de wil te doen van zijn Schepper en VADER.

    Zo is de oproep om “al die boeken” op te schrijven ter ere van de Allerhoogste, voor mij een zalige onderwerping aan het juk dat net als alle andere in deze wereld aanvaard moeten worden, als dat de Heilige Wil is van God!! De Heer vroeg mij om 20 boeken te schrijven, de “Getuigen van het Kruis” genoemd.

    Ik ben in alle situaties gehoorzaam geweest, die God op mijn weg heeft gezet, of het nu was als “cathechist” voor jonge kinderen, zieken te genezen en conferenties te geven waarin Jezus Christus me opriep om te praten over LIEFDE en GELOOF dat ieder naar zijn medemensen moet betonen en het aankondigen van “Het Goede Nieuws van het Koninkrijk van God.” (het verkondigen van Gods Koninkrijk is al even belangrijk als het verkondigen van Jezus Christus zelf)

    Deze evangelisatie werd een nood om “De Liefde van het Kruis” te verspreiden. Samen met mijn liefdevolle echtgenoot Anthony, organiseerden we “Bedevaarten naar Dozulé" en konden met de hulp van God, conferenties geven tot in Italiё en Portugal. 

    Daarna zagen we een grote oogst van zielen naar Dozulé komen om “Jezus Christus, Onze God op Aarde” te danken. Jezus vroeg ons om Zijn Groot KRUIS van 738 m hoogte op te richten als herinnering aan Golgotha.

    Dit Glorierijke KRUIS, die op deze grond door onze VADER in de Hemel werd gekozen en gezegend, zou zo op deze grond de hele Wereld domineren en ze beschermd hebben van natuurrampen, die zich sedertdien steeds meer over de Hele Aarde hebben verspreid!

    Deze ongehoorzaamheid in de verantwoordelijkheid van de Kerk was het begin van de wereldlijke barensweeën die het Uur van de eindtijd zullen vervroegen.

    "Als de mens het KRUIS niet opricht, dan zal Ik het doen verschijnen, maar er zal geen tijd meer zijn.”

    Zoals in vroegere tijden, is het misprijzen van Christus, die gekruisigd is voor onze zonden, al aangekondigd in deze wrede Tijd door alle grote Profeten (vb Jesaja) die waarschuwingen gaven vóór de geboorte van God op Aarde. De Tijd waarin hij “het leven van de zondige mens tegenover dat van Zijn Zoon" was onze Tijd waarin moest gebeuren waarop wij nu nog aan het wachten zijn!

    GOD was daar al, om het Koninkrijk van GOD op Aarde te stichten na Zijn Verrijzenis op het uitverkoren Palestina. Maar de mensen, Zijn broeders, wilden het niet…

    En God stelt Zijn Komst in heerlijkheid uit, tot wanneer de mensheid in met zijn laatste adem GOD aanroept in Waarheid en met al zijn krachten!

    En dit zal gebeuren… binnen een korte Tijd!

    "...Want de Tijd is nabij, en zie, Ik kom.

         Amen. KOM HEER JEZUS ​​"

    De huidige Boodschappers werden opgeroepen om de informatie die ze van de Hemel krijgen, te onthullen. Niet uit nieuwsgierigheid, maar om niet af te wijken van het pad dat ons leidt naar de Eindtijd.
    "Hoe weet je of je de juiste richting uitgaat?" dat vraagt om voortdurende observatie van ons gedrag, zowel van onszelf als onze broeders in God.

    Want God herhaalt deze belangrijke zin vele keren:

     "Jullie zullen gered worden door elkaar.." 

    We zijn allen onderling afhankelijk en verantwoordelijk voor degenen die nog niet het minste benul hebben van het mysterie van “Onze Goddelijke oorsprong”. Dit mysterie dat het hart en geest van ieder kan openen, die zich atheïst noemt of onverschilligheid betoond. Die onverschilligheid zal uit de tijd zijn daar waar Gods kudde zich zal verenigen met de Ene die onze Herder is en die met Liefde op ons wacht.

    Wanneer de plaats van “de samenkomst” zal worden gegeven zoals we verwachten, zullen deze arme verloren schapen niet weten hoe de weg te vinden en zullen zij verloren gaan…

    Informanten die les kunnen geven en die in hun plicht gefaald hebben zullen “verloren gaan met al deze schapen” die nooit over God, Zijn Barmhartigheid en Zijn Liefde als de Ene, Unieke en Ware God hebben gehoord.

    Als God ons enkele laatste uren van Genade geeft, in alle eerlijkheid, dan moet ieder van ons zijn broeders in GOD verwittigen. En vul alle harten tot aan de rand met het Heilige en Reddende Woord van God want het is : “Waar, doeltreffend, voordelig en uniek.”

    GOD komt ons redden!

    GOD wil redden tot de laatste, zelfs op het laatste moment van Zijn Terugkomst naar hem "met een berouwvol hart dat asiel vraag in het Heilig Hart van Jezus Christus, Verlosser van de Wereld."

    Een Heilige Schuilplaats tegen de storm dat opkomt om de grondvesten van de Landen die hun bouwwerken niet op de Rots van God gebouwd hebben te vernietigen.

    Want de laatste wind van God die zal waaien…

    "zal een Wind van Toorn zijn! "  omdat we de tijd hebben verspeeld. Tijd,dat God ons heeft gegeven om Hem Lief te hebben en Hem te Aanbidden.

    AMEN
    Jezus Christus

    22-04-2011, 22:24 Geschreven door Claudia  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Laatste berichten van JNSR - Dozule 17/4/2011

    Berichten van JNSR (Fernande Navarro) - Dozulé

    17 april 2011 : Jezus roept jullie op – bericht oorspronkelijk gegeven op 15/4/2010

    Wat moet ik vandaag opschrijven, Heer ? Welk bericht wilt U overal in de wereld kenbaar maken?
    We moeten de Aarde van Vreugde, Liefde en Hoop zaaien, want er kan niets het Koninkrijk van God op Aarde tegenhouden. De Tijd is aangebroken waarop alles van het verleden ophoudt te bestaan en we moeten een plaats voorbereiden in het Eeuwige Heden van God.

    Geen oorlogsdreiging, niet de slechtheid van de mens, of niet het bekend willen zijn van sommigen, niet de dood, geen haat hebben plaats in deze veranderende Wereld. Het Kwaad dat eens het "einde van een wanhopig leven" betekende voor de armsten en zwaksten, zal niet meer dan een smeulend restant zijn.

    Van nu af en wanneer de laatste trompet weerklinkt, zal al hetgene dat zovele tranen heeft gekost verdwenen zijn. Het pad wordt voorbereid. Kom tussen de ruines vandaan, zodat je ze van overal ziet verdwijnen.

    De nieuwe identiteit van de mensen zal spoedig zichtbaar worden voor sommigen. God merkt Zijn kinderen met het zegel van Zijn Heilige Genade.

    Mijn kind, vele mensen zullen op het laatst op een dwaalspoor gebracht worden. Maar vele anderen zullen op de “Grote Dag van de Heer” (= de Waarschuwing) terug naar God komen omdat zij de plechtige oproep dat iedereen zal voelen in zijn hart, zullen begrepen hebben. De verleidingen in deze laatste tijden zullen enorm zijn, maar je moet begrijpen dat de Duivel niet voor niets de “Verleider” wordt genoemd en dat hij al zijn charme zal gebruiken (om mensen te misleiden)! Hoevele mensen zullen zeggen dat zij nuchter denkende mensen zijn en toch in de verleiding trappen? Let op, jullie zijn gewaarschuwd!

    Het geld zal spoedig zijn laatste zucht uitblazen, om dan volledig ineen te storten. Velen zullen huilen als ze het einde van de “geldgod” meemaken, en toch hij is gegaan zoals hij is gekomen : temidden van een stoet egoïsten, wettelozen en degenen zonder hart.

    Ik plak geen datum op deze gebeurtenissen, maar iedereen zal aanvoelen wanneer het verschrikkelijke einde, een aanvang zal nemen. Vooral met de aankondiging van de laatste en lange omwentelingen van de aarde en de en de dwaasheid van de mensen die meer en meer hun wreedheid zullen laten zien.

    Iedereen is baas (vooral dan de Illuminati) over zwakke geesten die gevuld zijn met valse illusies. Niemand kan nog duidelijk onderscheiden wat er in elk land zal gebeuren. Sommigen kunnen het Kwaad dat overheden (regeringen) zal overnemen, niet langer controleren. Dit zal zich uiten in alle soorten crisissen dat het ene land na het andere zullen treffen, om dan die landen naar de ondergang te leiden.

    Hoe kun je een herstel bedenken temidden van deze wanorde (de ene na de andere diefstal, moord en verkrachting)? Het is zo erg dat de gruwel niet in een paar pagina’s kan beschreven worden. En waar? Er zal geen plaats zijn waar de mens zijn hoofd kan laten rusten. Maar ervoor, juist ervoor zal Ik Mijn kinderen oproepen om Mij te volgen, want als jullie zouden blijven en de slachtpartijen zien dan zouden jullie “de doden benijden”.

    Wees dus voorbereid, want dit zal zich overal voordoen. Het zal eindigen in het Oosten, waar alles al is begonnen. Ik geef je een waarschuwing: de ene treft niet meer schuld dan de andere. Jullie zijn allemaal in gebreke om het zover te laten komen. Jullie zijn het antwoord na meer dan 6000 jaar ervaring. Jullie zijn het resultaat van al die jaren van experimenteren (= het aanpakken volgens de eigen gekozen weg). Sommigen hebben alle zonden en gruwelijke fouten begaan, die de Duivelse geest jullie heeft gepresenteerd. En anderen, die hebben daaraan meegewerkt zonder iets te zeggen.

    “Als je vandaag een conclusie kunt trekken, zeg op dan, vlug!” zegt de Meester van de Wereld, en van daaruit zal het afhangen van je uiteindelijke keuze : “Er wezen, of niet wezen”. Er aanwezig zijn in de Wereld dat er aankomt, “Ik schenk je Mijn Identiteit, het Koninkrijk van Mijn Vader en Eeuwig Leven”.

    Dit is het antwoord : Naar waar zouden we gaan, Heer? Jij bent Leven, ja, Eeuwig Leven. Amen.  Jezus Christus roept jullie.

    22-04-2011, 19:01 Geschreven door Claudia  


    21-04-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Vergeving van zonden Lucas 5:17-26

    Jezus boodschap : vergeving van zonden

    Uit Lucas 5:17-26

    Jezus gaf onderricht terwijl er atheïsten en vrijmetselaars bijzaten. Ze waren naar daar gekomen uit alle plaatsen in Vlaanderen : Gent, Antwerpen, Brussel... In Jezus was de kracht van God om te genezen. Toen kwamen wij er aan. Ik was verlamd en de mensen wilden mij op een draagbed naar binnen brengen. Ze zochten een mogelijkheid om mij in de zaal te brengen en voor Hem neer te zetten. Maar omdat ze vanwege de menigte geen kans zagen om mij binnen te brengen, gingen ze langs de branddeur achteraan binnen, kropen ze onder het podium door, namen een paneel weg en zetten mij voor het podium neer. Toen Jezus ons vertrouwen zag zei Hij tegen mij : Jouw zonden zijn je vergeven.

    De atheïsten en vrijmetselaars hadden hun bedenkingen. Wat is dat voor zever, zeiden ze, God bestaat niet waarom al die moeite? En zonden vergeven, we doen nooit iets verkeerd. Er is niets dat ons moet vergeven worden!

    Jezus doorzag hun bezwaren en gaf hun een weerwoord: Wat hebt u voor bezwaar? Wat is er eenvoudiger? Zeggen: Uw zonden zijn u vergeven, of zeggen: Sta op en loop? Maar opdat u weet dat de Mensenzoon bevoegd is om op aarde zonden te vergeven, zei Hij tegen mij : Nu je zonden vergeven zijn zeg Ik zeg je, sta op, pak je kruis op en volg Mij. En meteen stond ik voor hun ogen op, en met volle moed ging ik naar huis terwijl ik God dankte. Ik kon er niet over zwijgen en zo zijn er nog mensen die zich bekeerden. Bovendien wilde ik in Gods Nieuwe Paradijs geraken waar Jezus het zo dikwijls over heeft. Dit was een dag om nooit meer te vergeten.

    21-04-2011, 22:56 Geschreven door Claudia  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.De aannemer en zijn zonen

    Er is een aannemer ergens in de provincie die grote bouwprojecten in binnen- en buitenland voor zijn rekening neemt. Winkelcentra en kantoren, appartementsgebouwen en heropbouw van stadsdelen… Ik heb zijn naam vergeten. Hij heeft 2 zonen. De oudste gaat dikwijls met zijn vader mee om te onderhandelen. Hij had onlangs zelf een project mogen afhandelen. Hij gaat ook regelmatig op de bouwwerven zien wat de problemen zijn. De jongste zoon interesseert zich maar matig in de zaak en wil eigenlijk eerst de wereld verkennen. Op een dag gaat hij naar zijn vader en vraagt hem zijn deel te geven. Zijn vader stelt voor dat hij kiest tussen een nieuwe villa of een reuze-luxeyacht. De zoon kiest voor het yacht. Zijn oudste broer probeert het hem nog uit zijn hoofd te praten, maar de jongste broer is vastberaden om af te reizen.

    Hij vaart met zijn nieuwe yacht richting Kenia. Voor de kust van Somalië wordt zijn schip door piraten geënterd. Ze laten hem in leven, maar hij komt zwaar toegetakeld aan land met een klein sloepje. Daar ligt hij dan in het zand, zonder yacht, zonder geld… Hij strompelt naar het dichtstbijzijnde huis. Het is daar nog altijd oorlog. Vele huizen liggen daar in puin. De mensen zijn vriendelijk en proberen hem te helpen. Hij denkt erover na en besluit daar te blijven. Hij wil laten zien dat hij op eigen benen kan staan. Hij gaat naar de autoriteiten om de piraten aan te geven, maar in plaats van de piraten aan te geven komt hij in contact met een corrupte krijgsheer. Hij voert het bewind over een streek in Somalië. De krijgsheer neemt hem in dienst voor al zijn zaken te regelen. Hij moet zorgen dat de wapens verdeeld worden over zijn privé-leger. Hij aanvaard de ‘job’, maar het gaat werkelijk van kwaad naar erger. Als de zaak niet tot een goed einde wordt gebracht moet hij de tegenpartij tot andere gedachten ‘stampen’.

    Hij huwt met de dochter van de krijgsheer. Samen krijgen ze een meisje. Na een paar jaar laat ze hem in de steek. De zoveelste affaire met een andere vrouw werd haar teveel. Tot zijn ergernis keert de krijgsheer hem de rug toe en zet hem uit zijn villa.

    Hij neemt zijn dochter mee en samen proberen ze een onderkomen te vinden. Maar hij is niet geliefd bij de bevolking, omdat ze in hem nog altijd de familie van de krijgsheer zien.

    Hij ziet het niet meer zitten. Waar moet hij met zijn dochter heen?

    De tijd bij zijn vader was voor hem de mooiste tijd geweest. Hij weet niet meer wat te doen. Hij schaamt zich voor zijn miserabel leven. Met de moed der wanhoop gaat hij naar de ambassade om zijn vader te kunnen bereiken. Zijn vader is zodanig blij dat hij onmiddellijk zijn privé-vliegtuig neemt en zijn jongste zoon zelf gaat afhalen. Het wederzien is ontroerend. Hij sluit zijn zoon in zijn armen, na eerst een hele reeks verontschuldigingen te hebben aanhoord van zijn zoon. De zoon wil zelfs voor de kost beton helpen storten en bakstenen lossen.

    De oudste zoon heeft een feest voor zijn broer georganiseerd. Toch vroeg hij aan zijn vader waarom hij direct het vliegtuig nam om zijn broer op te halen, niettegenstaande hij zijn zin wilde doordrijven met zijn wereldreis. Maar zijn vader gaf hem een briefje van de jongste zoon. Dat had hij speciaal geschreven voor zijn oudste broer. Daarin stond dat hij voortaan beter zou luisteren naar zijn goede raad en dat het hem geweldig speet van zijn koppigheid. De oudste zoon was ontroerd en ging met zijn glimlachende vader naar het feest. Toen ze zagen dat het dochtertje op de schouders van de jongste zoon zat en ze op de dansvloer stonden, kwam iedereen rond hen staan en gaven ze hem allemaal vriendschappelijke klopjes op de rug. De verloren zoon was terug!!!

    21-04-2011, 21:43 Geschreven door Claudia  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Terug naar de basis : dienstbaarheid

    Wat moet er in Jezus allemaal zijn omgegaan, vóór en tijdens het Laatste Avondmaal. Hij wilde hen nog zoveel vertellen, zoveel leren. Hij wilde beelden en tekenen meegeven die ze nooit meer konden vergeten en die van fundamenteel belang zijn.
    Hij verzorgde hun voeten, niet om ze schoon te maken, maar omdat die voeten in zijn voetspoor moesten treden en in zijn voetspoor blijven. En hij voegde eraan toe: 'Als Ik jullie je voeten gewassen heb, moet je ook elkaars voeten wassen.' Als jullie allemaal samen in mijn voetspoor wilt treden en blijven, dan kun je niet anders dan elkaars voeten verzorgen, anders hou je het niet vol. Je zult onderweg bezwijken, achterblijven als gevolg van de pijn, de ongemakken, de uitputting.


    Is het overdreven als ik zeg dat Jezus hun het 'sacrament van de voetwassing' leerde? Zonder het sacrament van de voetwassing kun je niet aan tafel gaan. Als je niet eerst voor elkaar zorgt, voor de zieken, de armen, voor elkaar als broeders en zusters, kun je niet aan tafel gaan. Doe je hemd uit en doe een vuil werkje, doe je lendenschort aan en zoek naar de doornen in andermans lichaam die hem of haar beletten ten volle te leven. Maak komaf met de schijnprocessen die mensen over elkaar voeren, om ze toch maar te kunnen beschuldigen en te zeggen dat het hun eigen schuld is en dan zelf niets te moeten doen! Je kunt niet aan tafel gaan zonder het sacrament van de voetwassing.

    En dat dit ingrijpend is? Kijk maar hoe Petrus reageerde. Maar zonder deze les, zei Jezus, kun je mijn volgeling niet zijn.

    Onlangs maakten we het mee, na een studiedag voor teams. We moesten elkaar de voeten wassen. Dat wil zeggen: op je knieën gaan zitten, je bukken, water gieten en afdrogen. Zonder liefde kun je dit niet. Zeker niet als het van een wildvreemde is. Je moet beminnen. Dat is trouwens ook de voorwaarde.

    Pas als je elkaar de voeten hebt gewassen, kun je aan tafel gaan, voorgezeten door de Heer zelf, en zo volgeling van hem worden.
    Door elkaar de voeten te wassen, en dankzij het voedsel dat hij ons aanreikt: zijn eigen lichaam en bloed, zijn we in staat om volgeling te zijn en te worden.

    Het verhaal van de voetwassing is geen oud verhaal van tweeduizend jaar geleden. Het gebeurt nog elke dag. Velen hebben er zelfs hun beroep van gemaakt. Maar voor wie Jezus wil volgen krijgt het een nog veel diepere en rijkere betekenis. Het leert ons hoe we omgaan met mensen, gasten en vreemdelingen. Het leert ons het verband te zien tussen leiden en lijden. Het leert ons dat je maar echt kunt leiden door te dienen.

    Jezus, de verheerlijkte Christus, wil me wassen. Niet alleen mijn voeten maar heel mijn leven. Hij wil me toerusten met voedsel en met vreugde. Hij wil vandaag een nieuw begin maken met mij. Hij vraagt me: mag ik je voeten wassen? Ja???
    Dan wordt Pasen het feest van een nieuw begin, van een nieuwe jaartelling.
    Vannacht nog.

    Paul Beernaert

    21-04-2011, 21:06 Geschreven door Claudia  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Boodschappen uit Bayside : Jezus over Zijn Moeder Maria

    En Ik laat Mijn Moeder toe Mij voor te gaan, omdat het Haar geboortedag is op aarde, en Ik koester een diepe liefde voor Mijn Moeder. 7/9/1985

    Het is beter dat een mens sterft in de moederschoot dan Mijn Moeder te schandaliseren en Haar in diskrediet te brengen. 22/11/1975

    De mens kan Mij heel gemakkelijk lasteren, maar Ik zal hem niet toelaten Mijn Moeder te lasteren. 18/6/1993

    Al degenen die hun harten gesloten hebben voor Mijn Moeders boodschap zullen op hun knieen vallen in shock! 1/2/1975

    Ik zal niet toekijken en toelaten dat Mijn Moeder beschimpt en verguisd wordt. Ik zal een grote actie ondernemen tegen de bioscoop waar deze prent (‘Hail Mary” film) zal vertoond worden. 5/10/1985

    In het verleden werden er vele heiligen naar jullie gestuurd om jullie te waarschuwen in welke huidige tijden jullie leven en jullie voor te bereiden. Maar wie volgde hun raad op? En nu gaat Mijn Moeder op Aarde rond, en wie volgt Haar raad op? Hoe lang denk je dat Ik nog toekijk en toelaat hoe je Haar schandaliseert? Ik zal niet veel langer toestaan dat Mijn Moeder door jullie geslachtofferd wordt. 25/7/1979

    Prent Mijn woorden in jullie hoofd, O zondaars! Jullie zullen de Moeder van God, de Vrouwe van deugd en zuiverheid niet ontheiligen en onteren. Jullie zijn erop uit haar te onttronen van haar plaats tussen jullie!!  Wraak, de heiligen roepen om wraak! Hoelang zullen jullie de Bol der Verlossing overleven!!  Heilige Michael 7/9/1974

    O Mijn kinderen, hoeveel rampen moeten over jullie land en de landen over de wereld komen vooraleer de volkeren begrijpen dat dit het resultaat is van een zeer boze God? 21/5/1983 

    Jullie zullen de woorden van Mijn Moeder niet ongedaan maken. Zij is jullie Medeverlosseres, en zodoende is Zij degene waaraan de missie werd gegeven om jullie terug op de weg te brengen die leidt naar het Koninkrijk (van God). Zonder Haar zul je verloren zijn. 5/8/1974

    Grote rampen, al dan niet door natuurelementen veroorzaakt, door de mens ineen gestoken als door God over de mensheid gezonden, zullen toenemen in grootte, intensiteit en in aantal. 26/5/1979

    Genesis 3:15 Vijandschap sticht Ik tussen jou (Satan) en de vrouw (de Maagd Maria), tussen jouw kroost en het hare. Het zal jouw kop bedreigen, en jij zijn hiel!

    21-04-2011, 20:55 Geschreven door Claudia  


    20-04-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Albert Einstein over God

    Albert Einstein over God

    Met het oog op zo’n harmonische samenhang in de kosmos die ik, met mijn beperkte menselijke geest, kan onderscheiden, zijn er nog mensen die zeggen dat er geen God bestaat. Maar wat me werkelijk kwaad maakt is dat ze me aanhalen om zo’n standpunten te ondersteunen.

    We weten helemaal niets over God en de wereld. Al onze kennis die we bezitten is slechts kennis van schoolkinderen. Mogelijks kunnen we een klein beetje meer weten dan we nu doen. Maar de echte natuur van de dingen zullen we nooit te weten komen, nooit.

    Ik zie een patroon, maar mijn verbeelding kan de schepper van het patroon niet voorstellen. Ik zie een klok, maar ik kan de klokkenmaker niet voorstellen. De menselijke geest kan geen vier dimensies weergeven, hoe kunnen we dan een God voorstellen, waar 1000 jaren en een 1000 dimensies als één zijn.

    Als kind leerde ik zowel de Bijbel als de Talmud kennen. Ik ben een Jood, maar ik ben betoverd door de stralende figuur van de Nazoreeër.

    Of hij zeker was over het bestaan van Jezus Christus zei hij het volgende : Zonder twijfel! Niemand kan de evangeliën lezen zonder het gevoel van de werkelijke aanwezigheid van Jezus te hebben. Zijn persoonlijkheid pulseert in ieder woord. Geen enkele mythe is gevuld met een dergelijk leven.

    Ik ben geen atheïst. Ik denk ook niet dat ik mezelf een pantheïst kan noemen. Het probleem dat zich stelt is te ruim voor onze beperkte geest. We zijn als een klein kind dat een grote bibliotheek vol met boeken in vele talen binnenstapt. Het kind weet dat iemand deze boeken heeft geschreven, maar het kind weet niet hoe. Het kent niet de talen waarin ze zijn geschreven. Het kind vaag suspects een mysterieuze orde waarin de boeken zijn geklasseerd, maar weet niet wat het is. Dat is volgens mij, de houding van zelfs de meest intelligente mens tegenover God. We zien dat het universum wonderbaarlijk ineen gestoken is en aan bepaalde wetten onderhevig is, maar we begrijpen slechts vaag deze wetten.

    Het verschil tussen mij en de meeste zogenaamde atheïsten is een gevoel van uiterste nederigheid tegenover de onbereikbare geheimen van het harmonisch geheel van de kosmos.

    De fanatieke atheïsten zijn zoals slaven, die nog altijd het gewicht van hun kettingen voelen nadat ze de kettingen van zich afgegooid hebben na harde strijd. Het zijn schepsels die –in hun wrok tegen de traditionele religie als ‘opium voor het volk’- de muziek van de sferen niet kunnen horen.

    Aan iemand die gebonden is aan ouderdom, zal de dood als een verlossing komen. Ik voel dit nogal sterk aan nu dat ik ouder geworden ben en dat ik de dood ben gaan zien als een oude schuld, die uiteindelijk kwijtgescholden zal worden. Toch doet iemand er instinctmatig alles aan om de uiteindelijke regeling uit te stellen. Dat is het spel dat de natuur met ons speelt.


    Albert Einstein

    Ulm, 14/3/1879 – Princeton (New Jersey), 18/4/1955

    Hij was een Duits-Zwitsers-Amerikaanse theoretisch natuurkundige en uitvinder. In het dagelijks leven is de naam Einstein synoniem geworden met grote intelligentie.

    Einstein werd vooral bekend vanwege de twee relativiteitstheorieën : de speciale (1905) en de algemene (1915), die de speciale relativiteitstheorie uitbreidt door ook plaats in te ruimen voor de zwaartekracht. Hij publiceerde meer dan 300 wetenschappelijke en meer dan 150 niet-wetenschappelijke werken. In zijn latere jaren schreef Einstein uitvoerig over filosofische en politieke onderwerpen. Hij wordt vaak samen met Max Planck beschouwd als de vader van de moderne natuurkunde.

    Hij droeg aanzienlijk bij aan andere deelgebieden van de natuurkunde: voor zijn verklaring van het foto-elektrisch effect ontving hij in 1921 de Nobelprijs voor de Natuurkunde.

    Albert Einstein werd in een liberaal-Joodse familie in het Duitse Keizerrijk geboren, woonde later in Italië, Zwitserland en het toenmalige Oostenrijk-Hongarije voor hij terugkeerde naar Duitsland. Toen Adolf Hitler in 1933 in Duitsland aan de macht kwam, besloot Einstein zich in de VS te vestigen. In 1940 nam hij de Amerikaanse nationaliteit aan en deed afstand van zijn Duitse (hij behield wel de Zwitserse). Hij overleed op 18 april 1955 in Princeton aan een aneurysma.

    20-04-2011, 21:43 Geschreven door Claudia  


    19-04-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Quizke over mijn 8 blogs : de winnaar maakt kans op 2 boekjes

    Quizke over mijn 8 blogs

     

    1 Onze Lieve Heer heeft altijd gelijk : Wie kreeg het potje ?

     

    2 Godelieve van Gistel : Hoe heette het kindje van de hertrouwde Bertolf ?

     

    3 Jezus over gebed : Welke twee zaken zijn er nodig voor Jezus’ tussenkomst ?

     

    4 Priester Poppe : Dat uw dag als een … mag zijn, vol van brandende schietgebeden. Vul dit woord in.

     

    5 Het teken van een Christen. Welke twee grote mysteriën hangen vast aan het Kruisteken?

     

    6 De schildpadden : Hoe noemt de bak van de buurman?

     

    7 Hoe heette de Italiaanse Zuster die het mooie schietgebed :”Jezus, Maria, ik bemin U, red de zielen!” bad door Jezus aan haar geleerd? Naam alleen, voornaam niet.

     

    8 Steve Stollenwerk :

    Veel mensen willen God dienen, maar enkel als … Vul dit woord in.

     

    9 Wat is een ander woord voor Aedicula ? een kleine … Vul dit woord in.

     

    10 Wat moet je boven elke voor- en achterdeur plaatsen?

     

    11 The Black Crows : Alle plaatsen waar ik me thuis voel, ruiken verdacht veel naar … en rook. Vul dit woord in.

     

    12 Wat zijn de heilige wapens voor de strijd door Jezus aan Luisa Piccareta verteld? Som ze alle drie op.

     

    13 Nadenkertjes : Joden zijn … of the World. Vul het woord in.

     

    14 Het Michael Project : Er zijn 3 simpele dingen te doen om de hulp van de Heilige Michael in te roepen : 1 het gebed van de H. Michael bidden, 2 een gezegend … in huis plaatsen, 3 de hulp van H. Michael inroepen. Vul het woord in.

     

    15 De Europese ziener heeft twee natuurrampen voor Europa voorspeld, welke twee?

     

     

    Er zijn 20 woorden te zoeken. Degene die de 20 woorden vindt en het vlugst reageert, wint dit quizke en krijgt deel 1 en deel 2 van “Jezus spreekt”. Email naar claudia.baert@gmail.com

    19-04-2011, 23:13 Geschreven door Claudia  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Jezus is uniek

    Kun je nog steeds een atheist blijven na deze uitleg?

    Wat is er zo uniek aan Jezus Christus? Mijn Moslim vriend zou zeggen Mohammed is hetzelfde als Jezus. Waarom ben jij voorstander van de Jezus-zaak?

    Eerst en vooral omdat Jezus een wonderbaarlijke bewering deed. Hij zegt dat Hij de Zoon van God is. Dat blijkt duidelijk uit de geschiedenis. Iedereen kan dat beweren. In psychiatrische inrichtingen zitten veel mensen die beweren dat ze God zijn. En dat zijn ze duidelijk niet. Waarom zijn er dan op aarde zoveel mensen die in Jezus geloven? De vraag is : heb je enig bewijs om die bewering te staven? Wat we hebben is bewijs van de verrijzenis van Christus. We hebben 5 bewijzen.

    1 De executie van Jezus : Hij was duidelijk dood toen Hij van het Kruis werd genomen. Een Amerikaans medisch journaal zei dat Hij zelfs al dood was vooraleer de speer in Zijn zijde werd gestoken.

    2 De lege tombe : Iedereen uit de Oude wereld was akkoord dat de tombe leeg was op Paasmorgen. Er zijn verhalen waarin geopperd werd dat de discipelen het lichaam hadden gestolen. Maar zij hadden niet de middelen, motief of mogelijkheid om dat te doen. De tombe was duidelijk leeg.

    3 We hebben ooggetuigen : 515 ooggetuigen, sceptici inbegrepen. Zij ontmoetten de verrezen Jezus in verschillende omstandigheden. Ze raakten Hem aan, ze aten met Hem, ze spraken met Hem… Het was geen legende, geen hallucinatie…het was realiteit.

    4 We hebben vroege geschriften : Dat is een wezenlijk verschil tussen christenheid en islam. We hebben een geloofsbelijdenis van de Vroege Kerk dat de basiselementen van christenheid samenvat. De apostel Paulus heeft het erover in 1 Korintiers 15:3 en verder : In de eerste plaats heb ik u doorgegeven wat ik zelf als overlevering heb ontvangen, namelijk dat Christus gestorven is voor onze zonden, volgens de Schriften, [4] en dat Hij begraven is, en opgestaan op de derde dag, volgens de Schriften; [5] en dat Hij is verschenen aan Kefas en daarna aan de twaalf. [6] Vervolgens is Hij verschenen aan meer dan vijfhonderd broeders tegelijk, van wie de meesten nog in leven zijn; sommigen echter zijn gestorven. [7] Vervolgens is Hij verschenen aan Jakobus, daarna aan alle apostelen. [8] Het laatst van allen, als aan een misgeboorte, is Hij ook verschenen aan mij. [9] Ik ben immers de minste van de apostelen, niet waard om apostel te heten, want ik heb de kerk van God vervolgd. [10] Maar door de genade van God ben ik wat ik ben, en zijn genade voor mij is niet vruchteloos geweest. Ik heb harder gewerkt dan alle anderen; dat wil zeggen, niet ik, maar de genade van God met mij. [11] Maar zij of ik, wat maakt het uit? Dit verkondigen wij, en dit hebt u geloofd.

     

    Jezus stierf voor ons. Waarom? Voor onze zonden. Hij is gestorven, en daarna verrezen op de derde dag. Daarna noemt hij de ooggetuigen op en ook de sceptici. Dat staaft dat Hij de Zoon van God is, een dode die verrijst!

    Deze geloofsbelijdenis is gedateerd door geleerden die een brede waaier van geloofsopvattingen hebben, van ten vroegste 24 tot 36 maanden na het leven van Jezus. En deze geloofsbelijdenis gaat terug naar het Kruis zelf. Dit is als een nieuwsflash in de vroege geschiedenis, met betrouwbare historische gegevens.

    5 De plotselinge explosie van de Kerk : In dezelfde stad, in dezelfde plaats is er een plotselinge explosie van de Kerk, daar waar Jezus werd vernederd, gemarteld en gekruisigd. Juist een paar weken later ontstaat daar een groeiende Kerk. We hebben gegevens waar Petrus tot de mensen spreekt en zegt : Je kent Jezus wel, Hij deed wonderen onder jullie. God heeft Hem van de doden doen verrijzen. We zijn allemaal getuigen!! En de mensen gaven hem gelijk!!! Een 3000 man gaven hem gelijk!!! We weten dat je gelijk hebt, wat moeten we doen? Ze bekeerden zich en geloofden in Jezus Christus. De Kerk werd toen geboren, 3000 mensen die dag!!! Hoe zou je dat kunnen uitleggen als de verrijzenis niet zou zijn gebeurd???

    Al deze gegevens juist toen alles is gebeurd.

    En dan heb je Mohammed die 600 jaar later beweert dat Jezus niet stierf op het Kruis. Dat er geen verrijzenis was. In de Koran Sura 4: vers 57 staat dat Jezus niet stierf op het Kruis. En dat God geen Zoon heeft.

    Juist vanuit een historisch perspectief : als je bekijkt dat er betrouwbare bronnen zijn voor de verrijzenis en dan zegt iemand 600 jaar later dat het niet waar is, dan zul je toch eerder de betrouwbare bronnen geloven!! De waarheid staat aan onze kant.

    19-04-2011, 20:19 Geschreven door Claudia  


    18-04-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Paascadeau!!!!!


    De eerste 30 personen die een email sturen naar claudia.baert@gmail.com met hun naam en adres krijgen gratis een wit-blauw kruisje (van Hille Kok) toegestuurd. Dit is mijn paascadeau voor dit jaar.

    Claudia


    18-04-2011, 22:39 Geschreven door Claudia  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.De Waarschuwing - Tweede Komst nabij 12/1/2011

    Mijn dochter, Mijn boodschap van gisteren was hard.
    Velen die het gelezen hebben zullen zeggen “dit is niet de manier waarop God spreekt”. Maar wat weten zij ervan? Het komt door het lijden dat Mijn beminde kinderen te verduren hebben door anderen dat Ik nu harde taal gebruik.

    Ik doe dit omdat Ik wordt gedreven door Mijn Goddelijke Barmhartigheid. Ik wil jullie helpen redden Mijn kinderen zodat we kunnen verenigd zijn als één Heilige Familie in het Nieuwe Paradijs.
    Ik wil geen enkele ziel verliezen aan de Bedrieger.
    Daarom is het belangrijk dat Mijn stem wordt gehoord!

    Ik begrijp dat velen van Mijn kinderen, vooral de niet-gelovigen, het moeilijk vinden om te geloven in een volgend leven.

    Ze worden zo opgeslorpt door wereldse zaken dat ze in hun strijd om te (over)leven hun geestelijke zaken hebben verwaarloosd. Zo erg zelfs dat ze niet geloven dat er nog een ander leven is dan dit.

    Ze moeten dit nu gaan overwegen.
    Ze geloven dat na de dood alles gedaan is en dat deze wereld de enige is waar ze zich zorgen hoeven om te maken.
    Ik wanhoop om deze misleide zielen.
    Als ze toch maar een moment konden ervaren van wat het Paradijs te bieden heeft! Ze zouden hun dagen doorbrengen in gebed, aanbidding en dankzegging aan Mij en Mijn Eeuwige Vader.

    Deze nieuwe wereld dat Ik hun heb beloofd bestaat echt.
    Geprezen zij de gelovigen die dit feit nooit hebben vergeten en die nog altijd iedere dag tot Mij bidden.
    Ik houd toch zoveel van Mijn volgelingen!
    Maar Ik lijd toch zoveel, ook voor hen.
    Deze trouwe volgelingen doen er alles aan om anderen te overtuigen van Mijn bestaan.
    Ze worden om Mijnentwil uitgelachen en veracht.
    Mijn hart breekt ervan.

    Hoe treuren jullie geliefden voor jullie allen aan de overzijde, ongelovigen!

    Voor degenen wiens geliefden in vrede zijn in Mijn Vaders Koninkrijk : zij bidden voortdurend als tussenkomst voor jullie goed.

    Waar jullie niet bij stilstaan :

    Als je tijd uittrekt om direct met Mij te spreken – in je eigen woorden – en Mij om leiding vraagt, zelfs als al heb je een lauw geloof, dan antwoord Ik. En je zult weten dat Ik gereageerd heb.
    Richt je nu naar Mij, kinderen!
    Vraag Mij in jullie eigen woorden om jullie geloof terug te geven.

    Overdenk Mijn leringen door deze boodschappen en door de Bijbel en herinner je hoe je jullie levens moeten leiden.

    Ik wil heel spoedig door Mijn barmhartigheid aan jullie openbaren welke treurnissen jullie tegen Mijn leringen hebben begaan. En ook alle zonden en beledigingen die jullie gedurende jullie leven hebben begaan [op de Grote Waarschuwing].

    Dit is een daad van Barmhartigheid van Mijn kant uit.
    Jullie zullen jullie zonden zien en onmiddellijk begrijpen hoe ze voor Mij eruit zien.
    Jullie zullen onmiddellijk begrijpen in alle duidelijkheid hoe beledigend ze zijn en verkeerd.
    Kinderen, dit is jullie kans om jullie te bekeren.
    Dit is niet de Dag des Oordeels, maar een voorsmaak hoe het zal zijn
    .

    Jullie krijgen uit barmhartigheid het grootste mogelijke geschenk vóór de Dag des Oordeels nl. de kans om jullie te bekeren en jullie leven te veranderen voor de uiteindelijke dag, de tijd wanneer Ik terugkeer naar deze Aarde.

    Ik kom dan zoals je weet, NIET als Verlosser, maar ALS EEN RECHTVAARDIGE RECHTER!
    Die tijd is nu nabij, Mijn kinderen.
    Vrees niet.
    Ik hou van jullie allen.
    Jullie zijn in Mijn hart.
    Laat Me in jullie harten toe en laat Mij jullie leiden naar Mijn Vaders Koninkrijk.
    Wees nooit bang van de dood.
    De dood is enkel een toegangsweg naar een mooi nieuw leven in de gelukzalige eeuwigheid vol van liefde, vrede en geluk.

    Jullie leven op aarde is enkel een passage in tijd.
    Het kan vol van liefde, vreugde, pijn, afwijzing, vrees, woede, wanhoop, frustratie en verdriet zijn.
    Maar het is enkel wanneer je naar Mij komt dat JOUW PIJN ZAL VERLICHTEN.
    Gezegend zijn degenen die lijden en vooral degenen die lijden in Mijn naam, want zij zullen verheerlijkt worden in Mijn Vaders Koninkrijk.
    Evenzeer gezegend zijn degenen die terugkeren naar Mij want dan zal er grote vreugde heersen in de Hemel.

    Jullie zullen verwelkomd worden in Mijn Nieuw Paradijs.
    Bid nu voor jullie zielen en de zielen van jullie familieleden.

    De Waarschuwing zal spoedig plaats grijpen.
    Dan zullen jullie de waarheid kennen.
    Jullie zullen dan de kans krijgen om jullie te redden vanuit Mijn standpunt.

    Ik hou van jullie allen.
    Ik ben vreugdevol gestemd omdat Ik weet dat op die manier zoveel meer van Mijn kinderen zullen terugkeren naar Mij en God, de Eeuwige Vader, want DE EINDTIJD IS NU HEEL DICHTBIJ.
    Wees voorbereid.

    Jullie liefhebbende Verlosser Jezus Christus

    Uit: the Warning - European seeer

    18-04-2011, 22:21 Geschreven door Claudia  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Nog rampen te verwachten in Japan 12/4/2011

    “Onze Lieve Vrouw van Smarten”

    Mijn Lieve, Lieve Kinderen… Het is niet langer meer dan een week voordat de dood van Mijn Zoon, Jullie Heer en Verlosser er opnieuw aankomt…

    Jullie zijn voorbereid…Maar velen zijn dat niet…
    Zij hebben nog tijd om er iets aan te doen…

    Ik vraag jullie om te blijven bidden voor vrede in de wereld…
    Dat de oorlogen in Afghanistan en Irak tot een einde komen…

    Kijk naar wat er in Japan gebeurt…Ze noemen het ‘naschokken’…
    Maar het zijn nog altijd AARDBEVINGEN die zich blijven voortdoen… Jullie zijn niet in de mogelijkheid om al de aardschokken of zogenaamde naschokken te volgen die zich in Japan hebben voorgedaan…

    Toch moet Japan zich voorbereiden voor een nieuwe grote aardbeving en een nieuwe tsunami…

    Bovendien lekken hun nucleaire installaties nog altijd radioactiviteit…
    Ze zeggen dat de radioactiviteit daalt…
    MAAR DIT IS NIET HET GEVAL… HET STIJGT GELEIDELIJK AAN…
    Als het zou dalen, waarom zijn ze dan meer en meer families aan het evacueren?…
    De radioactiviteit zal meer mensen in Japan doden…

    Velen zijn in de radioactieve zone geweest… Ze hebben de radioactiviteit ingeademd…
    Ik vraag jullie, Mijn Lieve, Lieve Kinderen, om voor Japan te bidden…
    De volgende keer dat je de Rozenkrans bidt, offer het dan alsjeblieft op voor Japan.

    Blijf alsjeblieft bidden voor Paus Benedictus16…
    Bid dat hij kan voltooien wat hij begonnen is in zijn missie…
    Bid voor jullie priesters… Jullie bisschoppen…
    Bid voor de Kerk dat ze verenigd blijft…

    Dit is de Vastentijd…
    En we blijven elke dag en nacht naar jullie gebeden luisteren, wanneer je ook bid dan horen we jou…En we luisteren…
    Maar vergeet niet wat Mijn Zoon, jullie Heer en Verlosser heeft geleden in de Kruisweg en dan Zijn Kruisiging zelf…

    Velen van Mijn Lieve, Lieve Kinderen hebben te lijden…Maar hoe zou je jouw lijden verkiezen : zoals jij nu, of zoals Mijn Zoon, jullie Heer en Verlosser Jezus Christus heeft geleden…
    Alsjeblieft, Mijn Lieve, Lieve Kinderen… Geloof en vertrouw in jullie Heer en Verlosser, Mijn Zoon Jezus Christus…

    We zijn er om jullie te helpen… Maar niet om jullie schade te berokkenen…
    Maar soms moet je tonen hoeveel geduld je hebt… En geen dagen of weken… Maar het kan maanden zijn…
    En zelfs jaren, ja, zelfs jaren…
    Maar betekent dit dat je niet zal genezen worden? Nee!!

    Mijn Lieve, Lieve Kinderen, Ik hou zo enorm veel van jullie allemaal… En Ik bescherm jullie onder Mijn Mantel…
    En Ik zegen jullie allen… in de Naam van Onze Vader, Mijn Zoon. En de Heilige Geest. Amen.

    Van: Michael DiBitetto - USA

    18-04-2011, 22:14 Geschreven door Claudia  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Bestelling van Kruisjes bij Hille Kok : 3 Eur per stuk
    Bestelling van Kruisjes :
    Hille Kok
    Asterstraat 43
    NL 1131 LR VOLENDAM

    3 Eur per stuk, ongeacht het aantal stuks

    18-04-2011, 20:47 Geschreven door Claudia  


    16-04-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Boodschappen van Anguera - Pedro Regis

    Boodschap 3468 van OLVrouw, Koningin van Vrede op 12/04/2011

    Lieve kinderen, stel je vertrouwen in Jezus. Enkel in Hem ligt jullie ware bevrijding besloten. Richt jullie tot Hem die jullie absolute Goed is. Hij wacht op jullie met open armen. Ik nodig jullie uit om Mijn oproepen te aanvaarden, want enkel op die manier kan Ik jullie naar heiligheid leiden. Ik vraag jullie om bij Mijn Jezus langs te gaan door het sacrament van de Biecht. Smeek vóór het Kruis dat God Zijn barmhartigheid over jullie laat neerdalen. Ik ben jullie bedroefde Moeder : Ik weet wat er jullie te wachten staat. De bewoners van Halifax en Letland zullen een zwaar kruis te dragen hebben. Bid. Enkel door het gebed zul je de kracht vinden om het gewicht van het kruis te dragen. Hou moed. God staat heel dicht bij jullie. Luister naar Hem en leef in Zijn genade. Dit is de boodschap die Ik vandaag aan jullie overmaak in de naam van de Heilige Drieëenheid. Dank je om Me opnieuw toe te laten hier met jullie verenigd te zijn. Ik zegen jullie in de naam van de Vader, de Zoon en de Heilige Geest. Vrede zij met jullie. Amen.

    Boodschap 3467 van OLVrouw, Koningin van Vrede op 11/04/2011

    Lieve kinderen, waardevolle (?) schatten van God dat Ik krijg zijn van jullie. Verheug jullie want jullie namen zijn reeds in de Hemel opgeschreven. Ik ken ieder van jullie bij naam. Ik vraag jullie om de wil van de Heer te vervullen. Volg Jezus na in alles wat je doet. Laat de wereldse zaken niet tussen jullie en Jezus komen. Wees volgzaam. Laat jullie missie niet in de steek. Ik moet jullie nog nobele zaken openbaren. Wees voorzichtig. Stel geen zaken uit die je nu kunt doen. Wees hoopvol. Ik ben de Moeder van barmhartigheid en genade. Ik sta jullie bij, maar je kunt Mij niet zien. Open jullie harten en laat de duisternis, die de twijfel meebrengt, jullie niet afbrengen van de genade van God te ervaren. Ik ben jullie Moeder en Ik lijd onder jullie leed. Laat het gebed niet verwateren. De mensheid zal veel pijn en lijden te doorstaan hebben. In gebed zul je kracht vinden voor je (levens-)reis in geloof. Een pijnlijke gebeurtenis zal plaats grijpen in Litouwen en zal zich opnieuw voordoen in Brasilia. Kniel in gebed. Ik treur omwille van wat jullie te wachten staat. Hou moed. Dit is de boodschap die Ik vandaag aan jullie overmaak in de naam van de Heilige Drieëenheid. Dank je om Me opnieuw toe te laten hier met jullie verenigd te zijn. Ik zegen jullie in de naam van de Vader, de Zoon en de Heilige Geest. Vrede zij met jullie. Amen.

    16-04-2011, 21:38 Geschreven door Claudia  


    14-04-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Het best bewaarde geheim van de Hel

    De moderne evangelisatiemethodes zorgen voor afvallers :

    De tragedie van moderne evangelisatie is dat rond de eeuwwisseling (1900) men van de Wet afstapte en van de mogelijkheid om de ziel te bekeren en mensen naar de Verlosser te duwen. Men gebruikte een andere reden om mensen naar de Verlosser te sturen. Jezus zal je liefde, vreugde en vrede geven, vervulling en blijvend geluk. Maar deze lering staat niet in de Bijbel.

    Twee mannen zitten in het vliegtuig. Aan de eerste wordt een parachute gegeven en er wordt aan hem gezegd dat dit zijn vlucht aangenamer zal maken. Hij staat er wat sceptisch tegenover omdat hij niet inziet hoe een parachute aandoen in het vliegtuig zijn vlucht aangenamer zal maken. Maar hij doet het toch en wacht af of het waar is. Als hij de parachute aandoet voelt hij hoe zwaar de parachute op zijn schouders weegt. En hij vindt het moeilijk om recht te zitten. Maar hij wil het toch wat tijd geven. Na een tijdje ziet hij hoe de passagiers om hem lachen omdat hij een parachute in het vliegtuig draagt.

    Op een bepaald moment kan hij het niet meer verdragen en doet de parachute uit en gooit die tegen de vloer. Dit was een slechte ervaring. Hij denkt dat ze hem een flagrante leugen hebben verteld. In zijn hart is er desillusie.

    De tweede man heeft ook een parachute gekregen. Maar aan hem werd iets anders verteld. Aan hem werd verteld dat hij op een bepaald moment uit het vliegtuig zal moeten springen dat 25000ft hoog zit. Hij let niet op het gewicht op zijn schouders. Hij denkt eraan wat er gebeurt als hij uit het vliegtuig springt zonder parachute.

    Voor de eerste man zal het nog lang duren voor hij de parachute nog eens aandoet, omdat hij er slechte ervaringen mee heeft gehad.

    De tweede man doet de parachute aan enkel en alleen als hij denkt wat er gebeurt als hij zonder parachute springt. Hij beseft dat en is gelukkig dit te weten. Hij geeft niet om de spot van andere passagiers. In zijn hart is er dankbaarheid.

    Tweede voorval :

    We hebben een nieuwe stewardess, en het is haar eerste werkdag. Ze wil een goede indruk maken op de passagiers. Ze gaat door het gangpad met een pot hete koffie, maar valt per ongeluk over iemand’s voet. De hete koffie gaat recht in de schoot van de tweede passagier. Wat is zijn reactie als de hete koffie op zijn huid komt? Hij heeft de normale reactie dat de hete koffie zijn huid verbrand en dat het pijn doet. Maar staat hij dan recht, gooit de parachute tegen de grond en zegt hij : de stomme parachute? Nee, natuurlijk niet. Hij deed de parachute niet aan om zijn vluchtkwaliteit te verbeteren. Hij deed ze aan om zijn leven te redden.

    Het kan zelfs zijn dat hij door deze gebeurtenis de parachute nog vaster sluit en dat hij zelfs uitkijkt naar de sprong.

    Als jij en ik ons met de Heer Jezus Christus bekleed hebben voor het bijbelse motief, om te ontsnappen aan Gods toorn. Wanneer de grote beproeving toeslaat dan worden wij niet kwaad op God, en verliezen we niet de vreugde en vrede.

    We zijn niet naar Jezus gekomen voor een gelukkig leven, we zijn gekomen omdat we hebben gezondigd tegen God en dat we een Verlosser nodig hebben om ons te redden van Gods toorn. De grote beproevingen duwen een gelovige dichter naar de Verlosser toe.

    Johannes 3:18 Wie in Hem gelooft, wordt niet veroordeeld; maar wie niet gelooft is al veroordeeld, omdat Hij niet geloofd heeft in de naam van de eniggeboren Zoon van God.

    Romeinen 7:13 Zo blijkt door het gebod hoe bovenmate zondig de zonde is!

    Evangelisatiemethodes van nu : vrede, vreugde, liefde, vervulling, blijvend geluk aanpraten door Jezus te aanvaarden (eerste man, Jezus verbetert je leven) Als het moeilijk gaat, bij beproeving en vernedering dan wordt Jezus aan de kant geschoven. Hij had vrede, vreugde en liefde verwacht en hij is nu slechter af dan ervoor. Hij is verbitterd.  Hij heeft Jezus een kans gegeven en hetgeen hij kreeg was niet wat hij ervan had verwacht. De predikers hadden hem vrede, vreugde, liefde, vervulling en blijvend geluk beloofd.

    Hebreёen 9:27 Het is het lot van de mens eenmaal te sterven, en daarna komt het oordeel;

    Bijbelse methode : In plaats van te zeggen dat Jezus de levenskwaliteit verbeterd, moeten we de mensen verwittigen dat ze uit het vliegtuig moeten springen. Hier telt niet het geluk, maar de gerechtigheid. De zondaar moet begrijpen wat voor ernstige gevolgen het heeft Gods Wet te breken. De zondaars moeten naar Jezus de Verlosser om de aankomende toorn van God te ontvluchten. Als we ware volgelingen zijn van Jezus de Verlosser ontvluchten we Gods toorn. God vraagt aan iedereen over de hele wereld zich te bekeren. Er komt een moment in de tijd dat Hij over de wereld zal oordelen in gerechtigheid. Het is dus geen zaak van gelukkig zijn, maar van gerechtigheid. Het maakt niet uit hoe gelukkig of ongelukkig iemand is in zijn huidige levensstijl, zonder de gerechtigheid van Christus zal die verloren gaan op de Dag des Oordeels. Rijkdom is van geen tel op de dag dat Gods toorn er aankomt, maar gerechtigheid bevrijdt iemand van de dood. Op de dag dat je voor God staat heb je de Verlosser nodig. Alle zonden die aan het licht kwamen waren een bewijs van mijn schuld en dan heb je Jezus Christus’ gerechtigheid nodig om gered te worden. Al de rest dat de wereld te bieden heeft is waardeloos. Vrede en vreugde zijn ware vruchten van verlossing, ze zijn het resultaat van verlossing. Als iemand naar God komt op zoek naar vrede en vreugde in zijn leven en hij is in zijn hart niet bekeerd dan zal hij geen vrede en vreugde vinden. Dan zal hij een vijand van God blijven. Gescheiden van God door zonde. Als we de mensen de verkeerde redenen blijven aanreiken om naar Jezus Christus te komen, dan zullen ze een verkeerd motief hebben om bij Jezus te blijven en zullen ze zich niet bekeren.

    Spreuken 11:4 Op de dag van de woede zal bezit niet baten,
    maar de gerechtigheid redt van de dood.

    Dilemma van de moderne evangelisatiemethodes met een voorbeeld :

    Iemand zegt tegen je : Er is iemand die je boete van 1000 Eur betaald heeft. Je weet niet waarover de persoon het heeft. Je bent op je tenen getrapt omdat je niet weet hoe je aan zo een boete zou geraken. En je vindt het idee belachelijk omdat iemand dat voor jou zou betalen.

    Maar als je weet dat je een 4 tal keer geflitst bent wegens te vlug rijden en met de opsomming van die plaatsen en de borden waarop staat hoe vlug je daar mag rijden, dan ben je dankbaar dat die persoon je boete heeft betaald. En dan besef je ook dat je die overtredingen hebt begaan en je voelt je er schuldig over.

    Gebruikte Bijbelteksten in verband met Gods Wet

    Psalm 19:8 De wet van de heer is volmaakt, een verademing voor de ziel.

    Romeinen 3:19 Welnu, wij weten dat de wet al wat zij zegt, tegen hen zegt die onder de wet staan. Zo wordt ieder de mond gesnoerd en staat de hele wereld schuldig voor God.

    Door de wet weten we dat we ze overschrijden en dat we niet van de hoge toren moeten blazen tegenover God.

    Romeinen 3:20 Want geen mens zal in zijn ogen als rechtvaardig gelden omdat hij de wet onderhield; de wet doet alleen maar de zonde kennen.

    1 Joannes 3:4 Wie zonde doet, overtreedt Gods wet, want de zonde is Gods wet overtreden.

    Romeinen 7:7 Betekent dit dat wet en zonde een en hetzelfde zijn? Volstrekt niet! Maar wel is het waar dat ik de zonde alleen heb leren kennen door de wet.

    Galaten 3:24 De wet is dus voor ons een oppasser (leraar) geweest tot de komst van Christus, opdat wij gerechtvaardigd zouden worden door het geloof.

    Door in Jezus Christus te geloven kunnen wij van de zonde loskomen omdat Hij ze op zich heeft genomen.

    14-04-2011, 00:00 Geschreven door Claudia  


    13-04-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.5 ernstige voorspellingen in een private boodschap 12/4/2011

    1 Er zijn overstromingen aan te komen in Rusland.

    2 P… zal dit jaar (de huidige Paus –hoogst waarschijnlijk) van zijn huidige positie verdwijnen.

    3 Aardbeving in Europa.

    4 Vulkaanuitbarsting in Ijsland.

    5 Tsunami in – denk ik – de Indische Oceaan.

    Uit : The Warning – European Seeer

     

    13-04-2011, 20:02 Geschreven door Claudia  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Dodenkampen en werkkampen 4/4/2011

    Het kamp met twee uitgangen

    In een visioen werd mij een doorstroomkamp voor alle soorten van mensen, maar niet voor etnische groepen die als vijand werden aangeduid gedurende de oorlog (vb Joden in WOII).
    De mensen kwamen toe en verlieten deze kampen per spoor.
    De gevangenen werden in slaapzalen vol stapelbedden geduwd.

    De gevangenen die eerst werden ondervraagd, waren degenen die een misdaad hadden begaan. Wat dan onder een misdaad werd omschreven was niet hetzelfde als wat er nu wordt onder verstaan. De wetten waren veranderd.

    De mensen wilden niets slecht op hun naam staan hebben dat enigszins de aandacht op hen kon vestigen. Iedere mens had een digitale file waarin alle gegevens over henzelf stonden. Deze gegevens waren verzameld over de jaren heen zoals kredietrapporten, medische gegevens, bankgegevens, internetgebruik en registratie van telefoongesprekken – en de gegevens waren niet altijd accuraat, want de computers hadden gebrekkige programma’s, en degenen die de gegevens hadden ingebracht hadden ook fouten gemaakt. Toch werden de mensen eerst beoordeeld op basis van hun digitale gegevens.


    Daarna zag ik twee wegen. De mensen zouden dit kamp verlaten. Op een spoor stonden een deel wagons.
    Deze wagons waren korter in lengte en hadden geen ramen of zichtbare ventilatie. Ze waren in het blauw geschilderd en gelabeld met de firmanaam : D__MONT. De gevangenen die in deze blauwe wagons zaten werden gemarkeerd voor te sterven.

    Aan de andere kant van het kamp stonden er andere wagons op een ander spoor. Deze wagons waren meestal wit geschilderd en bepaalde waren licht blauw. De gevangenen die in deze witte wagons terecht kwamen mochten blijven leven en werden naar ergens anders gestuurd voor werktaken.

    Ik kreeg dit visioen om mensen te waarschuwen wat de Duistere Machten van plan zijn met de mensheid en vooral dan met Amerika.

    Als dit in voege treedt, zullen nog andere zaken hun invloed gehad hebben hierop dan enkel de handelingen van de Duivel en zijn volgelingen.

    Op de mensheid weegt een enorme individuele en collectieve zondenschuld, maar veel van deze schuld wordt verzacht door Jezus en Zijn Moeder Maria.

    De mensheid loopt in zijn geestelijke blindheid en onverschilligheid, recht de leeuwenkuil in.

    Door het geschenk van de vrije wil, wordt er een groot lijden toegestaan. Het zou een gelegenheid moeten zijn de keuze te omarmen.

    Extreme maatregelen kunnen de zielen wakker schudden van een diepe slaap.
    Lijden in dit leven is veel beter dan lijden in het leven hierna.

    Doorsta wat je op je weg krijgt met gebeden op jullie lippen.
    Verlies je geloof en je hoop niet.
    Het kwaad is tijdelijk en zal vastgeketend worden.

    Zoals bij het testen van Job, zullen al de verloren eigendommen, de verloren geliefden, de slechte gezondheid en ingeschoten leven hersteld worden in vernieuwde vorm aan de getrouwen (in het herschapen Paradijs).

    Uit: anno domini - American seeer


    Daarna zag ik twee wegen. De mensen zouden dit kamp verlaten. Op een spoor stonden een deel wagons.
    Deze wagons waren korter in lengte en hadden geen ramen of zichtbare ventilatie. Ze waren in het blauw geschilderd en gelabeld met de firmanaam : D__MONT. De gevangenen die in deze blauwe wagons zaten werden gemarkeerd voor te sterven.

    Aan de andere kant van het kamp stonden er andere wagons op een ander spoor. Deze wagons waren meestal wit geschilderd en bepaalde waren licht blauw. De gevangenen die in deze witte wagons terecht kwamen mochten blijven leven en werden naar ergens anders gestuurd voor werktaken.

    Ik kreeg dit visioen om mensen te waarschuwen wat de Duistere Machten van plan zijn met de mensheid en vooral dan met Amerika.

    Als dit in voege treedt, zullen nog andere zaken hun invloed gehad hebben hierop dan enkel de handelingen van de Duivel en zijn volgelingen.

    Op de mensheid weegt een enorme individuele en collectieve zondenschuld, maar veel van deze schuld wordt verzacht door Jezus en Zijn Moeder Maria.

    De mensheid loopt in zijn geestelijke blindheid en onverschilligheid, recht de leeuwenkuil in.

    Door het geschenk van de vrije wil, wordt er een groot lijden toegestaan. Het zou een gelegenheid moeten zijn de keuze te omarmen.

    Extreme maatregelen kunnen de zielen wakker schudden van een diepe slaap.
    Lijden in dit leven is veel beter dan lijden in het leven hierna.

    Doorsta wat je op je weg krijgt met gebeden op jullie lippen.
    Verlies je geloof en je hoop niet.
    Het kwaad is tijdelijk en zal vastgeketend worden.

    Zoals bij het testen van Job, zullen al de verloren eigendommen, de verloren geliefden, de slechte gezondheid en ingeschoten leven hersteld worden in vernieuwde vorm aan de getrouwen (in het herschapen Paradijs).

    Uit: anno domini - American seeer

    13-04-2011, 19:46 Geschreven door Claudia  


    Archief per maand
  • 04-2016
  • 03-2016
  • 02-2016
  • 01-2016
  • 12-2015
  • 11-2015
  • 10-2015
  • 09-2015
  • 08-2015
  • 07-2015
  • 06-2015
  • 05-2015
  • 04-2015
  • 03-2015
  • 02-2015
  • 01-2015
  • 12-2014
  • 11-2014
  • 10-2014
  • 09-2014
  • 08-2014
  • 07-2014
  • 06-2014
  • 05-2014
  • 04-2014
  • 03-2014
  • 02-2014
  • 01-2014
  • 12-2013
  • 11-2013
  • 10-2013
  • 09-2013
  • 08-2013
  • 07-2013
  • 06-2013
  • 05-2013
  • 04-2013
  • 03-2013
  • 02-2013
  • 01-2013
  • 12-2012
  • 11-2012
  • 10-2012
  • 09-2012
  • 08-2012
  • 07-2012
  • 06-2012
  • 05-2012
  • 04-2012
  • 03-2012
  • 02-2012
  • 01-2012
  • 12-2011
  • 11-2011
  • 10-2011
  • 09-2011
  • 08-2011
  • 07-2011
  • 06-2011
  • 05-2011
  • 04-2011
  • 03-2011

    Blog als favoriet !

    Mijn favorieten
  • levend geloof 8
  • levend geloof 7
  • levend geloof 6
  • levend geloof 5
  • levend geloof 4
  • levend geloof 3
  • levend geloof 2
  • levend geloof

  • Willekeurig Bloggen.be Blogs
    jennyenwill
    www.bloggen.be/jennyen

    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs