Mooi het leven is mooi! Alles zit een beetje mee, het regent niet, een mens gaat er iets steviger door stappen, hoofd letterlijk een beetje meer in de wolken. De juiste vibe!
's Avonds een bezoekje aan het kerkhof. Mensen verklaren buurjongen vaak voor gek. Hij komt er graag. Hij komt er een beetje tot rust. Misschien een beetje te verklaren door zijn voorliefde voor de heimwee en de melancholie? Of zijn er gewoon in de rest van de wereld te weinig plekjes om tot rust te komen? Onthaasten hoeft niet altijd in de sauna of in een wonderschoon bos, waarom niet mijmeren op een plek als deze? Even stilstaan bij het hoe en waarom. De toekomst en het verleden, de mooie verwachtingen en de nog mooiere herinneringen.
Zelf wil hij uiteraard een indrukwekkende begrafenis. Een laatste optreden voor The final curtain. Muziek die recht naar het hart gaat, positieve teksten en hopelijk een beetje veel volk. En natuurlijk nog een mooie zerk. Liefst niet gecremeerd, dan krijg je slechts zo'n klein vakje in de muur. Ik wil meer!
Langs de paadjes stapt hij verder. Vroeger gingen enkel oude mensen dood. Nu verraden de jaartallen op de zerken dat het leven net iets ingewikkelder in elkaar zit. Het verkeer, de prestatiedruk, stress en veel vervelende ziektes... Een mens wordt natuurlijk ook zelf ouder, leeftijd is relatief. En kiezen we voor kwaliteit of kwantiteit?
Veel bekende mensen. Herkenbare gezichten! Goede vrienden of vage kennissen, maar ze zijn bekend. Gelukkig dat we in de juiste vibe zitten. We houden het goed gevoel vast, af en toe staan we stil. Het is niet slecht om af en toe eens bij iets of iemand stil te staan.
Stel je voor dat het hier en nu gedaan moest zijn. Zelfs geen tijd meer om die indrukwekkende begrafenis te regelen. Wat een zonde...een doodzonde.
Dus bij deze een oproep. Steek dat hoofd in de wolken. Doe eens gek. Schedenzennis of niet! Bomvolle agenda of niet? De wekker zal wel terug opspringen na de 'snooze'. En wees niet bang om af en toe eens stil te staan, voor je helemaal stil valt.
Ik ben buurjongen
Ik ben een man en woon in () en mijn beroep is blogger.
Ik ben geboren op 04/07/2007 en ben nu dus 18 jaar jong.
Mijn hobby's zijn: buurmeisje en sexy underwear.