Onze eerste knutselopdracht is al achter de rug. We creëerden een bureaupotje om al ons gekregen schoolmateriaal netjes en ordelijk op te bergen. Echt handig, zo'n ding.
02-09-2010
Donderdag, 2 september 2010
Zoals verwacht hebben we reeds gewerkt op de tweede schooldag. We hebben de getallen tot 100 herhaald en vulden een 'Dit ben ik-blad' in om elkaar beter te leren kennen en om aan het einde van de maand een quiz over onze klas te houden. Namiddag maakten we kennis met juf. Anne. Beetje bij beetje vinden we onze draai en zoeken we onze eigen weg.
Onze klas wordt bij jullie thuis gebracht. We willen een visuele brug zijn tussen de klas en thuis. Het is de bedoeling dat we jullie nog beter informeren over het reilen en zeilen in de klas. Via deze klasblog (=dagboek) houden we jullie zoveel mogelijk op de hoogte van het leven in onze klas. Regelmatig worden jullie geïnformeerd met foto's en verslagjes over wat jullie kinderen in de klas doen. Vriendelijke groetjes, Juf. Anne en juf. Ingrid
Vandaag maakten we kennis met onze nieuwe klas en juf, we vertelden wat over de vakantie, kozen een plaatsje en snuisterden wat in onze nieuwe boeken.