Tot op heden heb ik nog geen probleem gehad met honden. Wel al veel blaffende honden gehoord en gezien.
Vandaag was er eentje dat mij achterna liep. Het zal wel achter een draad maar had toch een gaatje gevonden. Zoals aanbevolen, gewoon blijven staan en als het meeste geblaf achter de rug is, stilletjes begingen door te gaan.
Wat verder stond er een St Bernard te blaffen. "Ja jonge t' is goed. Ge zijt braaf. "
Vroeger hadden de meeste pelgrims een stok bij om dieren zoals honden van zich af te houden. Maar ook koeien, vooral als men door een weide door moet.
Morgen staat van de resterende etappes in Frankrijk, de langste op het programma: 33,9 km. Goed eten en vroeg in bed vanavond. En voldoende eten meenemen want onderweg is niks, niks ... tenzij wat aan de bomen hangt. Of aan de struiken.
Best ook nogeens bekijken op de gps of ik wat kan afsnijden. Ik gebruik onderweg naast de gps ook een topo-kaart met de uitgetekende weg en een bijhorende routebeschrijving. Bijkomend is de weg onderweg aangeduid met de gekende gele pijltjes van de "Voie de Vezelay".
Het weer vandaag was overwegend zonnig met wat wolken. niet te warm en ook geen regen gezien. Houden zo.
Ook van ons een gelukkige verjaardag gewenst(een beetje te laat maar toch welgemeeend). Leuk die prachtige verhalen waar zelfs voor ons een plaatsje is. Vake was vereerd dat hij als wijnkenner erkenning krijgt. Zo te lezen is daar ook wel lekker te smullen en drinken (en niet alleen water), dat doet toch wat een mens. Nog veel wandelplezier en tot de volgende Robert en Mathilde
30-08-2011, 22:50
Geschreven door mathilde
26-08-2011
Toi Toi Toi
Hee Andre, het gaat hartstikke goed als ik dat zo zie en lees. Bijna loop je Frankrijk uit en Spanje binnen.