Inhoud blog
  • Kikkerklasbelevenissen in juni
  • Pamperwandeling door de kikkerklas
  • Leerlingendag
  • einde schooljaar 2016-2017
  • Op zoek naar nog helpende handen
  • weekoverzicht 26 tot 30 juni
  • Op expeditie
  • Fata Morgana: Sociale vaardigheden op de boerderij
  • Hoe bouw je een stevige constructie?
    Zoeken in blog

    Foto
    vrije basisschool de libel

    26-02-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.schoolfeest beveren
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Bijlagen:
    strooibriefjes_schoolfeest_2016.pdf (308.1 KB)   


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Een hoed maken uit papier': zo luidde de opdracht.
    Heel mooie resultaten! Dit getuigt van een rijke fantasie!
    Sommige hoeden moeten niet onderdoen voor die van de catwalk.




















    21-02-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.weekoverzicht 22 tot 26 februari
    dinsdag:        De kleuters van Izenberge brengen zelfgemaakte brieven naar de brievenbus.
                          Ze krijgen ook bezoek van de postbode in de klas.
                          zwemmen voor de leerlingen van 3, 4 en Beveren
                          schoolraad

    woensdag:     Juf Ann is vandaag op bijscholing. meneer Jan neemt de klas over.

    vrijdag:          Voorstelling Casino Koksijde voor de kleuters van Beveren.


    Alle kinderen van de school komen het hele jaar door met de fluojas naar school.
    Sommige kinderen durven dit af en toe eens te 'vergeten'.
    Graag erop toezien dat dit ook door jullie kinderen gevolgd wordt.

    Met dank,

    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.maaltijden 22 tot 26 februari
    maandag 22 februari

    tomatenroomsoep
    hesp in kaassaus
    macaroni

    dinsdag 23 februari

    uiensoep
    croustifoot
    spinazie
    puree

    donderdag 25 februari

    tomatensoep met balletjes
    kalkoenstoverij
    rauwkost
    gebakken aardappelen

    vrijdag 26 februari

    jardinièresoep
    braadworst
    rode kool
    gekookte aardappelen

    19-02-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Carnaval
    Net voor de krokusvakantie was er nog Carnaval op school, en dat het een toffe, kleurrijke dag was, dat hoeven we jullie niet te vertellen...
















    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.carnaval op school Beveren
     














    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Heel lang geleden
    Raadsels kunnen leuk zijn om op te lossen, maar soms wordt je kennis grondig getest. De kleuters van de kikkerklas zijn niet bang om je volgend raadsel voor te leggen: aten dino's vroeger ook mensen op? 
    Om het correcte antwoord op deze vraag te kennen, moet je toch enige kennis hebben van de geschiedenis ... en vooral van de periode waarin dinosaurussen baas waren op onze planeet.
    De kleuters van de kikkerklas kennen het antwoord en kunnen je haarfijn uitleggen waarom dino's al dan niet mensen opaten. En dat weten ze doordat wij 3 weken lang leerden over dinosauriërs. 
    Het enthousiasme voor dit thema was overweldigend. Onze klas werd omgetoverd in Jurassic park, maar dan minder bloederig en vooral educatief. De zandbak werd dinowereld, de bouwhoek werd dinoland, we maakten een leerhoek waar je informatie kon opzoeken over deze reusachtige dieren, waar je sporen kon afdrukken, waar je dinonamen leerde kennen. Met plasticine maakten we fossielen na. In de denkhoek speelden we met dino-sorteerkaarten, in de letterhoek stempelden we dinowoorden. Dat allemaal en nog veel meer.
    We leerden zelfs de betekenis van dinonamen kennen: waarom heet een Triceratops nu net Triceratops en is een Tyrannosaurus geen Stegosaurus. Dat geheim zit verscholen in hun naam.
    En de persoon die fossielen opgraaft, is een archeoloog. We hebben het beroep ook uitgeprobeerd. Omdat er in Leisele nergens fossielen van dinosaurussen te vinden waren, maakten we eerst zelf een fossiel van gips en toen dat droog was, borstelden we het zand er netjes en voorzichtig af.
    Abel bracht een stuk steen mee, samen met een beitel en een hamer ... kappen maar op die steen, want er zaten dinobeenderen in verborgen. Matteo bracht een dino-ei mee: je legt het in water en het beestje wordt uitgebroed op die manier. We hielden nauwkeurig de voortgang van de geboorte bij in een dino-dagboek: eerst was het ei potdicht, dan kwamen er barstjes, daarna grote barsten en op 6 februari 2016 werd Kikkerdino geboren bij Matteo thuis.
    Ook onze fantasie werd ten volle benut: van 'schattige' dino's en oooh en aaah tot de gruwelijkste gedachten over opgevreten worden. Enige kunst mocht er ook bij: we schilderden onze eigen dino. Ook ons klein constructiemateriaal (clics) werd omgetoverd tot prachtige dino's.
    Om het thema af te sluiten, bakten we dinocake in de vorm die Mercedes meebracht en omdat het dan toch Carnaval was, schminkte ik de kleuters in dinosaurussen en zetten ze hun geknutselde dinokroon op.
    Het was super en buitengewoon. Dankzij de vele spullen en boeken die de kleuters meebrachten, konden we ons ten volle uitleven in dit thema. Zelfs beroepskeuzes werden al gemaakt: de meeste kleuters worden archeoloog.

    En het antwoord op het raadsel? Ik help je op weg: 't zeker 'ja' of 'nee'. Als je het echt wil weten, vraag het dan even aan de experts van de kikkerklas.

    Juf Sandra en de kleuters van de kikkerklas











    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Piratenfeest (kleuterklas Beveren)
    De twee weken voor de krokusvakantie waren de kleuters van Beveren in de ban van piraten.
    We kregen flessenpost in de klas van Aadje Piraatje.
    Samen moesten we Aadje Piraatje helpen want zijn schip was gezonken en hij moest een nieuwe piratenboot maken.  
    Gelukkig wisten wij wat je allemaal nodig hebt op een piratenboot en hoe hij deze het best kan maken zodat hij niet meer zou zinken en zijn schat op het eiland kon vinden.
    Als beloning kregen we van Aadje Piraaatje een deel van de schat op ons piratenfeest.
    Maar waar lag de schat verstopt op onze school?  Gelukkig konden enkele kleuters de schatkaart lezen, dit was niet gemakkelijk.
    Met z'n allen gingen we met de schatkaart op zoek door heel de school.  
    Uiteindelijk konden we de schat vinden maar voor we het mochten openen moesten we nog enkele opdrachten uitvoeren. 


















    15-02-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Move tegen pesten film
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Move tegen pesten foto's
    Bij een nieuwe Move tegen Pesten hoort dit jaar ook een gloednieuw lied: Iedereen brullie!



























    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Moniek Vermeulen
    Moniek Vermeulen kwam ons vertellen over haar boeken. 
    Een boeiend uurtje waarin ze ons zeker kon overhalen dat lezen plezant is! 







    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Techniek in de tweede graad.

    Titel van de les: ‘Wat vind je binnenin een voorwerp’.

    Wel om dat te weten hebben we er eens ingekeken…




















    14-02-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.weekoverzicht 15 tot 19 februari
    maandag:         Juf Kelsey start deze morgen met 1 + 2 samen.
                            middag: startmoment Broederlijk Delen te Leisele
                            oudercontact + mogelijkheid tot inschrijving in de kleuterklas van Izenberge

    dinsdag:           zwemmen voor de leerlingen van 3, 4 en Beveren

    vrijdag:            medisch onderzoek voor de kleuters van de tweede kleuterklas van Leisele
                            De waarde 'beleefdheid' wordt voorgesteld in onze school.

    13-02-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.maaltijden 15 tot 19 februari
    maandag 15 februari

    erwtensoep
    spaghetti bolognaise
    geraspte kaas

    dinsdag 16 februari

    seldersoep
    varkensgebraad
    duivelse saus
    appelmoes
    gekookte aardappelen

    donderdag 18 februari

    aspergesoep
    visfilet in brévalsaus
    gestoofde wortelschijfjes
    gekookte aardappelen

    vrijdag 19 februari

    tomatensoep
    kaasvink
    witte kool
    puree

    07-02-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Lichtmis en Carnaval (jongste kleuters Leisele)
    Toen we 's morgens de klas binnenkwamen, stond er een grote kist in de kring.
    We waren nieuwsgierig naar wat erin zat.
    Iedere dag ontdekten we iets anders in de kist: schoenen, neuzen, hoeden, maskers, strikken, kleren...
    Op Lichtmis bakten we pannenkoeken en wat waren ze lekker!
    De kleuters maakten een pracht van een praalwagen waarmee we op Carnaval rondreden.
    Het was een mooie afsluiter van het thema.

    Iedereen een fijne vakantie!























    05-02-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Techniek in de tweede graad.

    Titel van de les: ‘Wat vind je binnenin een voorwerp’.

    Wel om dat te weten hebben we er eens ingekeken…




















    04-02-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.data communies volgend schooljaar
    Op vraag van enkele ouders geef ik jullie hierbij de data van volgend schooljaar door:

    Vormsel voor de leerlingen van Beveren, Izenberge, Leisele en Stavele: zondag 07/05/2017 om 10.30 uur in Beveren.
    Eerste communie voor de leerlingen van Beveren: zondag 14/05/2017 om 11.00 uur in Beveren.
    Eerste communie voor de leerlingen van Leisele en Izenberge: donderdag 25/05/2017 (Hemelvaart) om 11.00 uur. te Leisele


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Heksen in Izenberge
    Wie lust er soep met spinnenpootjes, hondenpoep en gedroogde wormen?
    "Ik, ik,"... roepen de heksen van Izenberge.
    De jongste heksen maakten heksenpap...
    mmm...  SUPER LEKKER!
















    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Tweede graad Leisele, les wero tandwielen.
    Nadat we geleerd hadden waar we tandwielen kunnen vinden & hoe ze werken mochten we zelf iets bouwen met tandwielen!
















    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Poëzieweek, tweede graad Leisele
    Tijdens de poëzieweek deden we met de tweede graad mee aan een gedichtenwedstrijd van de uitgeverij Van In.  Iedere dag moesten we het ontbrekende woord in een gedicht proberen te raden.  De dag nadien kregen we dan de juiste oplossing en een extra woordje uitleg over het gedicht en de verschillende antwoorden.  We schreven zelf ook twee eigen gedichten.  
























    Archief per week
  • 21/08-27/08 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 26/12-01/01 2012
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 31/03-06/04 2008

    Blog als favoriet !


    Mijn favorieten
  • bloggen.be
  • website van onze school


  • Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs