Ik ben De Rouck Dave
Ik ben een man en woon in Steenokkerzeel (Belgie) en mijn beroep is Brood en Banketbakker.
Ik ben geboren op 26/02/1977 en ben nu dus 48 jaar jong.
Mijn hobby's zijn: lopen natuurlijk,mtb,fitness en van het leven zoveel mogelijk genieten met vrouw en kinderen.
mijn favoriete runsites zijn;runnersweb.be en joggings.be
mijn favoriete runningstores zijn;
runningmate/kampenhout
r
Gisteren een uurtje op de mtb gezeten en bewust met een vrij zwaar verzet en licht hellend parcourtje gereden. Op een uur hed ik 24,61km afgelegd en het voelde goed,nergens geen pijn of stijve kuiten. Deze middag had ik terug een afspraak bij de kiné en vroeg haar direct of ik komende donderdag de start2runners mocht begeleiden met de club.Haar antwoordt was duidelijk,NJET. Ze heeft mijn kuit dan nog maar eens behandeld,met electro en soundwaves en enkele stretchoefeningen laten uitvoeren. Ook mocht ik 8' op step staan ,joepie ik mag toch iets doen. Als ik morgen geen last ondervind mag ik terug enkele krachtoefeningen uitvoeren en hopelijk krijg ik volgende week groen licht om het lopen te hervatten want het heeft nu toch lang genoeg geduurt
Door de te zware inspanningen vorige vrijdag,ben ik al een week serieus mankepoot.Vorige zaterdag als ik uit mijn bed wou komen was het een serieuze marteling,eer ik mijn been kon strekken...afzien!!! Daags ervoor had de kiné mij wel gezegd dat ik lekker stijf zou zijn van de oefeningen dus dacht ik eerst dat het normaal was en had dan maar besloten om de mtb op te kruipen en wat gaan losrijden,toen voelde ik echter dat het niet goed zat. Elk stukje kasseiweg of borduurtje op en af rijden voelde ik in de kuit kloppen. Zondag en maandag zouden we met de kinderen en nog een koppel naar Euro Disney gaan,dat waren twee dagen van manken en manken en nog eens manken. Maandag morgen toch naar de kiné gebeld vanuit Parijs om te vragen of ik eerst naar de dokter moest gaan of bij haar mocht langsgaan dinsdagavond,eerst bij haar langsgaan vond ze beter. Dus dinsdag bij de kiné gegaan en die stelde mij gerust dat het om een over reactie ging van de hamstrings en al de pezen dat er rond en onder liggen. Die zware inspanningen die ik gedurende 60' heb gedaan was een heel slecht,de bedoeling was om 10 tot 15' op de crosstrainer te staan. Vandaag voel ik mij al iets beter,maar ik heb er toch weer lessen uit getrokken en zo mijn loophervatting weer eens met twee weken uitgesteld door mijn stomme toeren.
de voorbije week genoten van een weekje verlof en bij de kine kreeg ik ook het goede nieuws te horen dat de blessure zo goed als geheeld was. ik heb dan éénmaal op de rollen gezeten,en een keer op de baan zelf gereden zonder al teveel weerstand. gisteren moest ik dan terug bij de kine zijn en enkele oefeningen doen op een trapje voor de kuit terug te verstevigen.het ging vlot zo vlot zelfs dat ik nog wat in de gym ging bijtrainen. ik begon met 30' op de crosstrainer en voelde mij nog super dat ik nog 25' op de loopband bergop ging wandelen. als ik van de loopband afkwam voelde ik precies al dat ik te ver gegaan was. deze morgen als ik opstond kon praktisch mijn been niet meer strekken,maar besloot toch om tegen de pijn in op mijne mtb te springen en gedurende een ander half uur de molen rond te draaien misschien dat het klote gevoel in de kuit zou minderen. niets is minder waar voor de moment en in plaats van te beteren is het juist andersom. ik heb mobilisine aangebracht,een warme kompres op de kuit gelegd,een heet bad genomen en ondertussen de kuit intensief gemasseerd dat de tranen in mijn ogen stonden en een ontstekingremmer geslikt. dinsdag moet ik terug naar de kine en ben is benieuwd wat die te vertellen gaat hebben
Voorbije week drie keer kiné gevolgd,en de kuit behandeld met soundwaves en electrowaves om de spier soepel te maken.Tegen het einde van de week mocht ik dan lichte stretchoefeningen doen,niet tot tegen de pijngrens om te voorkomen dat de scheur terug rekt. vanaf nu mag ik al 15 tot 30' op de rollen fietsen en niet op de tip van de voet pedaleren. als alles dan meevalt mag ik volgende week op de crosstrainer. voor al eer ik het lopen stilletjes mag aanvatten zouden we al drie tot vier weken verder zijn.