Ik ben De Rouck Dave
Ik ben een man en woon in Steenokkerzeel (Belgie) en mijn beroep is Brood en Banketbakker.
Ik ben geboren op 26/02/1977 en ben nu dus 48 jaar jong.
Mijn hobby's zijn: lopen natuurlijk,mtb,fitness en van het leven zoveel mogelijk genieten met vrouw en kinderen.
mijn favoriete runsites zijn;runnersweb.be en joggings.be
mijn favoriete runningstores zijn;
runningmate/kampenhout
r
De voorbije twee weken op de rollen door gebracht waarvan de laatste week met serieus wat meer weerstand. Tot gisteren heb ik daar geen last van ondervonden,maar gisteren avond weer een fameuze pijnscheut gekregen in de kuit.Deze morgend op het werk kreeg ik terug zo een pijnscheut en vanaf dan voelt mijn hele been stijf aan. Na het werk een ijs behandeling gedaan maar haalt niet veel uit. Volgende week dacht ik de looptrainingen terug te hervatten,maar ik vrees dat de blessure nog verre van genezen is en zal het voorlopig nog bij fietsen op de rollen houden maar dan met heel weinig weerstand. Toch blijf ik een beetje hopen dat ik volgende week terug kan starten met lopen.
Gisteren heb ik dan toch besloten om een bezoekje te brengen aan mr dokteur om mijn kuit eens te controleren. De voorbije week heb ik toch drie keer een uurtje op de rollen gereden en...twee maal 3.5km gelopen,ik kon het mij toch niet laten.Na het lopen(met kompressiekousen)had ik toch iet of wat last van de kuit,niet echt pijnlijk maar toch zo een stijf en voos gevoel. Ik had dan toch maar beslist om niets meer te doen tot ik op bezoek was geweest bij mr dokteur want ik was er toch niet gerust in. Wat ik dus vreesde is ook gebleken bij de resultaten van de dokter...een spierscheur aan de binnenste kuitspier. Het goede nieuws was dan wel dat de blessure al voor de helft genezen was en ik nu toch nog een veertien dagen gedisiplineerde rust moet houden. De rollen die mag ik gerust berijden maar met een lichte weerstand. Hopelijk ben ik klaar om in december de aflossingsmarathon mee te lopen in Kampenhout en er een deftige tijd kan neerzetten.
Voorbije donderdag toch een poging gedaan om met de kompressiekousen mee te lopen met de club. Na 8' was het echter al voorbij,opeens voel ik een knak in mijn rechterkuit en het serieuse pijnscheut deden mij richting sporthal manken.Er waren geen blauweplekken te zien en daar was ik al blij om maar telkens ik mijn voet afrolde was de pijn toch niet te verdragen. Dan heb ik de eerste vier dagen de kuit goed met ijs en fastium gel behandeld.Enkele ontstekingremmers heb ik ook geslikt maar niet te lang want mijn maag die verdraagt dat niet. Gisteren heb ik dan maar mijn rollen van onder het stof gehaald en één uurtje gereden en vandaag hetzelfde maar met iets meer weerstand en pijn voel ik niet echt meer. De rollen in de garage zijn wel saai maar ik ga toch nog een dikke week wachten om de loopschoenen aan te trekken en zo stilletjes terug beginnen opbouwen.