Inhoud blog
  • Eindejaars groeten
  • Essen Motorshow
  • Classic Car Show Brussel
  • 24 H 2CV
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    E-mail mij

    Druk oponderstaande knop om mij te e-mailen.

    BUCK SPEED RACING
    The experience of having the automobiel virus
    20-02-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.432 km/u anno 1938
    Op 28 januari 1938 wilden de "Duitsers" pronken met  hun 'kennis en kunde' . In deelstaat Hessen was net een nieuw gedeelte van de Reichsautobahn voltooid.
    Ze hebben daar toen een wedstrijdje gehouden tussen de merken Mercedes en Auto union (later genoemd Audi) om eens te zien wie de snelste wagen had !
    Eerst reed Rudolf Caracciola met een Mercedes een ongeloofelijke snelheid namelijk 432,7 kilometer per uur. Daarna was het de beurt aan Bernd Rosemeyer met de bolide gemaakt door Auto Union. Op kilometer 7.6 van de nieuwe auto bahn werd zijn snelheid gemeten op 429.9 kilometer per uur maar op kilometerpaal 8.6 werd hij geraakt door een windvlaag. Rosemeyer verloor de controle over zijn wagen en kwam om. Het record van Caracciola werd pas verbroken ,op circuit niet meer op de autobahn, in 2017 ! 


    Geef hier uw reactie door
    Uw naam *
    Uw e-mail
    URL
    Titel *
    Reactie * Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow
      Persoonlijke gegevens onthouden?
    (* = verplicht!)
    Reacties op bericht (0)



    Archief per jaar
  • 2022
  • 2021
  • 2020
  • 2019
  • 2018
  • 2017
  • 2016
  • 2015
  • 2014
  • 2013
  • 2012
  • 2011
  • 2010
  • 2009

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Blog als favoriet !

    Klik hier
    om dit blog bij uw favorieten te plaatsen!


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs