Iedereen in het oldtimer midden geeft wel ooit gehoord van de legendarische autocollectie van de Familie Mahy.
Ooit is de verzameling gestart door Ghislain Mahy in het "wintercircus" te Gent. Na het overlijden van Ghislain en strubbelingen met de stad Gent.Werd de collectie "opgesplitst " onder toeziend oog van de zoon (Ivan). Een deel vond onderdak in Auto World te Brussel en het grootste deel in Mahy Mobiles in Leuze.
Nu was de collectie die in een loods stond vlakbij het museum in Leuze zodanig opgestapeld dat de kleinzoon (Michel)besloot over te gaan tot een veiling van enkele wagens.
Reden , het bedrag verkregen door de veiling zal een begin zijn voor verdere restauratie van enkele wagens die nog steeds in bezit zijn van de VZW Mahy. en tevens de mogelijkheid bieden de huidige collectie 'mooier' ten toon te stellen. Er was voor iedereen wel iets te zien op de veiling gaande van een DAF 44 anno 1972 tot een Delhaye Decapotable bouwjaar 1948. Mijn persoonlijke voor keur was een LASALLE..(Openingsbod slechts 6000)
Meer info betreffende het museum en dergelijke ; www.mahymobiles.be
|