Inhoud blog
  • Eindejaars groeten
  • Essen Motorshow
  • Classic Car Show Brussel
  • 24 H 2CV
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    E-mail mij

    Druk oponderstaande knop om mij te e-mailen.

    BUCK SPEED RACING
    The experience of having the automobiel virus
    22-03-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Horlogerie
    De Luikenaar , Bernard Julémont , is een importeur van zwitserse horloges. Na een race op het circuit van Franchorchamps beslist hij zijn 'eigen'merk op te richten: Raddillon. Van elke serie worden er maar vijfenvijftig (55) geproduceerd. 55 is namelijk het maximum aantal bolides toegestaan op het circuit. Het laatste nieuwe model 'verenigd' de kleuren van Vlaanderen en België. Kostprijs van zo'n hebbeding is rond de 2850 € !!
    Meer info op : www.raidillon.be
    Een andere "race-legende" namelijk Jacky Ickx is ook een gedreven horloge kenner. Hij draagt al een kwarteeuw uurwerken van het merk, Chopard.
    Vijfentwintig jaar geleden raakte Ixckx bevriend met de baas van het 'huis' Chopard tijdens de Mille Miglia (Italy) Binnenkort komt reeds de vijfde uitvoering op de markt! kostprijs is me niet gekend maar het zal ook wel een hebbedingetje wezen . Eerder droeg Ickx een eenvoudige "Omega" hem gegeven destijds zijn eerste 'optreden'.


    Geef hier uw reactie door
    Uw naam *
    Uw e-mail
    URL
    Titel *
    Reactie * Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow
      Persoonlijke gegevens onthouden?
    (* = verplicht!)
    Reacties op bericht (0)



    Archief per jaar
  • 2022
  • 2021
  • 2020
  • 2019
  • 2018
  • 2017
  • 2016
  • 2015
  • 2014
  • 2013
  • 2012
  • 2011
  • 2010
  • 2009

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Blog als favoriet !

    Klik hier
    om dit blog bij uw favorieten te plaatsen!


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs