Unieke Speeddate scenaristen ontmoeten regisseurs
|
(voorafgegaan door lezing over het kortfilmscenario)
Heb je ambitie om een kortfilm te schrijven en ben je op zoek naar een regisseur? De scenaristengilde biedt scenaristen de mogelijkheid om kennis te maken met (aspirant)regisseurs en producenten van kortfilms tijdens een unieke speeddate op het Internationaal Kortfilmfestival van Leuven.
Misschien vind je eindelijk de ideale partner om je project mee te realiseren.
Waar? STUK, Naamsestraat 96,3000 Leuven (ism I.K.L.) Wanneer? 5 december 2009
Programma: 14 -15 u: lezing over scenarioschrijven voor kortfilm door Ed Vanderweyden 15- 17 u.: Speeddate: scenaristen ontmoeten regisseurs/producenten
Over de lezing: Wààrom een kortfilm schrijven? Hoe schrijf je het scenario voor een kortfilm? Hoe begin je er aan? Hoe maak je het af? Wat is de structuur van een kortfilm? Is het de ideale opstap naar een langspeelfilm? Deze en vele andere vragen beantwoordt Ed Vanderweyden op 5 december as in zijn lezing over de kortfilm. Start: 14 uur.
Ed Vanderweyden, free-lance dramaturg/scripteditor, en docent aan het RITS. Hij begeleidde hij o.a. dramareeksen als Windkracht 10, Flikken, Recht op Recht, Sedes & Belli, Katarakt, Ancienne Belgique, Witse, Code 37, A.T.A.R. speelfilms als Team Spirit, Buitenspel, Dagen zonder lief, De helaasheid der dingen, Turquoise kortfilms als Rauw, Tanghi Argentini, Slaapwel Frank
Mis deze kans niet en schrijf je nu in op speeddate@scenaristengilde.be
|