Ooit al eens gedacht om een kaartenhuis te bouwen dat 20 meter hoog is?Ieder zijn hobby natuurlijk.Kijk op deze site naar het resultaat.(klik op de foto).
Ieder volk heeft zo z'n tradities, zo ook de Shuar-stam. Het vergt veel geduld, expertise en liefde een hoofd af te hakken, en vervolgens te laten krimpen tot de grootte van een appelsien.(klik op de foto).
U dacht toch niet dat ik Halloween zo maar voorbij zou laten gaan!Mag ik u voorstellen,de dames van Foundry cams die u op gepaste wijze een gezond en gelukkig Halloween toewensen!
In Japan zijn ze er tenslotte totaal niet vies van, dus zó erg kan het allemaal niet zijn! Dus wat doe je dan als je als dronken griet op een studenten feestje bent en je hebt wat extra zakgeld nodig? Wel, je laat je even lekker onderkotsen voor wat centen. En de kater, die komt later.
De beste manier om een corner te verdedigen is heus niet een mannetje aan beide palen zetten of een goeie zoneverdediging. Veel effectiever is een vogel op de cornertrapper afsturen. Zeker als die vogel over duikkwaliteiten beschikt.
Geld maakt heel gelukkig. Het maakt je zelfs nog gelukkiger wanneer je er een beetje creatief mee overweg kan. Geen nood :Leer het op deze website!(klik op de foto).
Kunst met vrouwenlichamen.Nieuwe perspectieven met de vormen van de vrouw. Cool en mooi. Hoe grijstinten je hersenen en gevoel kleuren...(klik op de foto).
Ik wil jullie waarschuwen. Test in een vroeg stadium of je Parkinson hebt. Een vroege diagnose helpt echt. Ik voel mij gelukkig dat ik op het net er een heb gevonden. Ik hoop ook van harte dat je slaagt voor de test!(klik op de foto).
Ik heb wat vrouwen versleten in mijn leven. En hoewel ik het wat ver vond gaan om mijn eigen foto op Webhints te zetten, heb ik er geen enkele moeite mee om een collectie van foto's van mijn ex-en met jullie te delen.(klik op de foto).