Ik ben Verhelst Rony
Ik ben een man en woon in Dendermonde (Belgie) en mijn beroep is Constructie lasser.
Ik ben geboren op 16/05/1969 en ben nu dus 56 jaar jong.
Mijn hobby's zijn: .
Dit is het Blog van mijn overleden vader Verhelst Albert wat ik nu verder zet ...
Nijverheid te Schoonaarde : de gebouwen van U.C.B. foto genomen vanaf de brug aan het oude brughuis.
Links ; Prachtig kapelletje van de Fam. Van Wesemael-Dalschaert, van deze Fam. is een boek geschreven "Vergeef ons onze schulden", auteur Fred Willems, het boek gaat over de repressie in 1940-45. De kapel was gelegen op de hoek van de Vrankrijk- straat de Jozef De Troetselstraat, is spijtig genoeg door een verkeersongeval in 1975 volledig verwoest en niet terug opgebouwd. Datial : Alle beelden en kruisen waren de week voordien, voor een verfbeurt, uit de kapel gehaald en zijn zo bewaard gebleven. Midden : Kapel gelegen aan de Langestraat, typisch naast een grote eik heel mooi maar aan renovatie toe ! Rechts : Opstal Kapel is gelegen aan de Opstalstraat, een typische Dries, heel mooi de kapel wordt jaarlijks gebruikt als kader voor het "Buurfeest Opstal".
Deze jonge boerenzoon : Adhemar Van Mossevelde was met zijn 16 jaar een hele ophelp op de boerderij. Adhemar was zo sterk dat hij, als coureur zijn fietsketting telkens "aftort" bij een demmarage. De wielerliefhebberij is gebleven, hij is nu delegé van de wielerkoersen rond Berlare.
Fatima Kapel, gelegen in een aftakking van de Molenkouterstraat, helemaal aan het einde links. Wordt meermaals per jaar bezocht door de kleuter-en lagere schoolkinderen, met klasbegeleiding.