Hier zijn geen woorden voor !
Jullie maken een hele zware periode door en ik begrijp dat jullie momenteel door een hel gaan.
Je hebt al zoveel gevochten Chantal dat ik begrijp dat er op een bepaald moment een tijd komt dat je niet meer kan.
Ik hoop dat jullie er samen uit komen en een beslissing kunnen nemen ingeval het echt teveel wordt voor jou. Dat dit voor Francois en Danitza ook heel moeilijke tijden zijn kan ik me heel goed inbeelden en ik wens jullie alle drie ontzettend veel sterkte en moed.....jullie liefde voor mekaar zal jullie hierbij sterken.
Dingen moeten ondergaan waar je zelf niets meer kan aan doen is ontzetten zwaar, frustrerend, beangstigend, pijnlijk en verdrietig.
Ik ken je nog niet zo lang maar ik heb het grootste respect voor jou over hoe je bleef vechten ....moet heel zwaar geweest zijn..
Chantal het is heel oprecht dat ik jullie nog heel veel fijne momenten toewens en hoop dat er nog heel veel mogen komen zodat jullie samen zijn jullie zal sterken in deze zware tijden.
Ik begrijp dat jullie nu liever geen pottenkijkers hebben omdat het al zwaar genoeg is, maar weet dat ik er altijd voor jullie wil zijn, voor een babbel, een chat, een bezoekje of gelijk wat, als je dat zou willen.
Met heel veel pijn en verdriet voor wat jullie meemaken maar met veel bewondering voor jou stuur ik jullie een oprecht warme knuffel.
Monique en Georges
23-03-2018 om 17:55
geschreven door Monique De Pauw
|