Ik ben yentl
Ik ben een vrouw en woon in (Belgie) en mijn beroep is kinderverzorgster.
Ik ben geboren op 29/06/1991 en ben nu dus 34 jaar jong.
Mijn hobby's zijn: .
Ons ventje is weer aan de betere hand. Hij begint weer rustig aan meer te eten en slaapt sinds 3nachten van 00u30 tot 8u30 door. Zalig is dat. Vandaag wil ik jullie vragen om kaarsjes te branden voor Vince. Net zoals wij 3 maanden geleden hebben de ouders van vince en vince zelf een hele moeilijke tijd. Vince werd vorige week geboren met een ernstige hartafwijking en werd in uz Gent geopereerd. Een operatie van 10uur en het gaat momenteel niet zo goed. Hij ligt te vechten voor zijn leven. Amper 1 week oud. Ik voel me enorm verbonden met de ouders van Vince, ons parcours was ook vol hindernissen en we hebben nog dagelijks schrik voor wat er ons nog te wachten staat. Daarom vraag ik jullie allemaal, doe een kaarsje branden voor deze kleine lieve vechter!
Liefs
Yentl
Even een update over ons runeke. Man wat hebben we afgezien. Vrijdag hebben ze toch zijn vaccinatie gegeven en ziek dat hij is geweest. Overgeven,diarree,huilbuien,koorts. Van vrijdag op zaterdag niets geslapen, niet willen eten. Lang leve de spuitjes.
Marcel had vrijdag een late dienst en ik zat te huilen in de zetel toen hij thuis kwam, het werd me allemaal teveel. Rune heeft 2 dagen echt super moeilijk gedaan en ik had verdriet van hem zo te zien. Niets was goed, hij was echt ontroostbaar. Gisteren hebben we besloten van samen eens weg te gaan, marcel en ik. Een date. We zijn gaan eten bij vrienden en rune is bij oma gebleven. We hebben er van genoten.
We zijn uitgerust nu en kunnen er weer even tegen aan. Overal waar Rune gaat slapen, slaapt hij door. Behalve bij ons
Vandaag was hij weer zijn vrolijke zelve, we kregen onmiddellijk zijn lieve lach te zien en hij heeft geen diarree of hevige krampen meer. Hij ligt zalig te slapen in zijn park. De grimasjes die hij trekt in zijn slaap duiden er op dat hij zich goed voelt. Zijn eten zal hopelijk weer beteren, door die oor, neus en darmontsteking is hij deze week niets bij gekomen. Ben eigenlijk al blij dat hij globaal gezien niet afgevallen is. Al bij al zijn we wel blij. Zo ziek zijn is niet fijn, zeker voor zo een kleintje niet.
We duimen dat het weer voor even gedaan is met ziek zijn en als die vieze snottebellen nu ook verdwijnen zijn we zeer gelukkig.
Ik geniet elke dag wat meer en meer ondanks dat het wel in mijn achterhoofd zit dat hij nog geopereerd zal moeten worden. Ik ga proberen van dat wat meer op de achtergrond te zetten zodat we elke dag wat meer en meer kunnen genieten.
Het is weer een dag of 2 geleden maar onze rune is een beetje ziek en we hebben onze handen vol aan onze kleine vent. We zijn naar dokter geweest en hij blijkt oorontsteking te hebben en zijn neusje is ook weer helemaal ontstoken. Hij wou ook niet heel goed eten en had veel krampen. Een darmontsteking is er ook weer bij. Ze hebben stoelgangstaal opgestuurd om clostridium uit te sluiten. Maar ik denk niet dat het weer "prijs" is. Hij heeft wel goed geslapen de voorbije nachten. Hij was wat afgevallen, maar nu komt hij terug bij.
Het was een avontuur, naar de dokter gaan. Meneertje zat iedereen te bekijken in de wachtzaal en plotseling boerde hij mega luid.
Die mensen keken nogal zenne . Ik schoot in de lach, wat wil je, was kei grappig. Normaal moest hij deze week zijn vaccinaties krijgen maar dat gaan we dus moeten bekijken, de dokter zei van te wachten. We gaan zien, morgen moet ik toch terug gaan.
Hij begint heel erg veel te tetteren, is kei grappig, rune zou onmiddellijk in de politiek kunnen gaan, zo uitleggen. Is zo een lieverd, wat zijn we dankbaar dat hij in ons leven is gekomen. Nu ga ik hem vlug troosten want hij is verdrietig...
We hebben deze nacht en ochtend een hele boze rune gezien. Ik heb letterlijk de kots opgevangen, het liep uit mijn bh en broek uit. Je moet niet vragen met wat voor een kracht ik dat over me heen heb gekregen. Het was de moeite. Heel de zetel vol kots, de vloer vol, rune vol en mama vol. Vlak na zijn "incident" begon hij kei luid te lachen, ik kon dus niet anders als mee lachen. Je moest ons zien zitten, vol kots. Dan kuis is mezelf snel af, doe iets anders aan en was ik hem, begint hij te plassen, recht in mijn gezicht en op mijn propere kleren. Ik heb besloten dat de rest van de dag "pyjama dag" wordt. Wat een patéke. Hij heeft diarree ook, dus was de vettige ochtend deze morgen
Toch maar gebeld naar dokter, straks even check up want normaal krijgt hij deze week opnieuw een reeks vaccinaties. We zullen zien wat het geeft. Gisterenavond om 23u had hij besloten dat hij nog niet wou gaan slapen, met een driftbui tot gevolg. Gelukkig is hij dan toch in slaap gevallen waardoor we toch vrij rustige nacht hadden. Kan niet elke dag feest zijn he
We hopen alvast op een rustig verloop voor de rest van de dag. Nu ligt hij zalig te slapen. Even rust en dat kan deugd doen!
Ik zend nog heel even een berichtje het wereld weide net op vanuit mijn bedje. We hebben alweer een leuk weekendje achter de rug . De rune heeft zich redelijk goed gehad alleen weer veel krampen en soms ook driftbuien. Hij eet nog steeds heel goed alleen veel te snel. Heel die fles leeg op 1min. Hij is heel goedlachs en super lief. Vandaag hebben we foto's laten nemen. Zalig was dat. We hebben er van genoten. Ik zet er binnenkort eens online hij verandert sterk en groeit als kool...
Vandaag een bijzonder dag. Het is exact 3 maand geleden dat rune geopereerd werd door professor meyns. We kijken terug op een moeilijke periode in ons leven maar ook op het feit dat rune nu 3 maanden zo goed is. Elke dag eet en drinkt hij meer en meer. Hij kan nu met gemak 150ml melk uitdrinken en is echt super lief. Zonder de hulp van hun was dat niet gelukt. Op zo een dag als vandaag denk je daar toch eens aan terug. Hij komt goed bij, is vrolijk, lief, speels. Rune is perfect. De liefde van mijn leven, samen met zijne super mega lieve papa.
Het doet raar, terug denken aan die tijd maar we zijn zo ongelofelijk dankbaar. Er zijn geen woorden voor. Momenteel zijn we gelukkig. Geen neocate meer, enkel nog nutrilon pap en alles eet hij. Patatten, groenten,vlees, petit gervais, fruit... Ik heb er geen woorden voor zo gelukkig maakt het mij. Soms maakt het me ook bang, omdat je beseft wat je kan verliezen denk ik. Maar daar gaan we niet aan denken.
Het is zo een leuke periode nu, al is rune wel een luiaard hahaha. Hij kan zo echt liggen relaxen he, ik zeg dan, moest rune een dier zijn, het zou een luiaard met een grote mond zijn. Zo tetteren dat hij doet!!! Echt grappig, hij voert ganse conversaties. En dan kijkt hij zo naar mij van, ahle begrijp je mij nu niet?
Is zo een schatje, gaan hem in bad steken nu en hem verzorgen, de muggen hebben lelijk huis gehouden en de apparaten tegen de muggen vind ik nergens meer. Dan maar een spray, ventje staat helemaal vol, heb er gisteren 10 gevonden op zijn kamer. Gelukkig hebben we dat ook kunnen oplossen.
We hebben 2 hele leuke dagen achter de rug. Rune begint te brabbelen en hij kan zo snoezig lachen naar ons. Vandaag zijn we bij mijn grootmoeder op bezoek geweest, rune zijn overgrootmoeder. Ze genoot zo van te zien hoe hij lag te brabbelen en spelen en zei met een grote zucht "ja, hij is er door". Was net of er een last van haar schouders viel. Ik moet zeggen de laatste dagen eet hij goed. Zelf drinken gaat goed. Ongeveer 150ml. En jawel, geen neocate meer, enkel nog nutrilon opvolgmelk en patatjes, petit gervais voor baby's appelsien, het gaat er allemaal in. Juist van spinazie en broccoli is hij geen fan. Dat hebben we dan maar uit ons assortiment geschrapt.Rune is sinds een week of twee van de vanckomicine en ik moet zeggen, daarjuist ging er even een alarmbel af toen ik zijn kaka zag en rook. Goed int oog houden dat dat stom clostridium beest weer niet terug is. Zo blijven we alert. We mogen niet klagen, vandaag op de weegschaal, 5kg700.
Kei flink van onze kleine vriend... We zijn trots.
Sorry dat het aantal dagen geleden is. Mijn ventje had verlof en daar hebben wij ten volle van genoten. Rune doet het flink, het is de ene dag tegen de andere. Soms eet hij mega veel, soms bijna niets. Hij heeft het opnieuw moeilijker met slapen s'nachts. Vaak onrustig en dan weet hij met zichzelf geen blijf meer.
Verder hebben we genoten, we zijn bij onze vrienden op bezoek geweest en hebben daar hele leuke tijd gehad. Hij was deze week 120gr bijgekomen en dat nog altijd zonder sonde. Wat zijn we mega fier. Er hangt wel wat buikgriep in de lucht en dus ook bij ons
Dat is net iets minder leuk, maar ten opzichte van wat we doorgemaakt hebben is dat maar het minste. Hopelijk blijft rune wat gespaard.
Wat ben ik toch een schrik schijter! Onze rune houdt veel vocht vast en wil niet goed eten/ slaapt niet goed. Ahle hij is algemeen heel onrustig. Wat ben ik bang, waarschijnlijk door en voor niets maar ja ik kan er niet aan doen dat ik weer even helemaal tilt sla.
Hij heeft een verkoudheid denk ik dan (hoop ik), hij ademt sneller (pufferig) en je ziet duidelijk dat hij zichzelf niet helemaal lekker voelt.
Ik heb toch maar even naar dokter eyskens gebeld, ik was (ben) echt bang dat zijn hart niet oke is. Ze heeft me wel wat gerustgesteld, toch een goede poging ondernomen
Ons fonds begint ook meer en meer vorm te krijgen. Ben ik blij om, we willen andere ouders steunen en het wetenschappelijk onderzoek naar aangeboren hartafwijkingen steunen. Ons steentje bijdragen, laat het ons zo stellen. Mijn man is tot woensdag thuis, zalig zo wat tijd met ons gezinnetje. Het is omdat we het leuk hebben samen dat het me soms zo bang maakt. Ik zal wel overdrijven maar mijn gevoel zegt dat er iets niet pluis is. Hij is niet in zijn normale doen, laat ons hopen dat het echt, alweer, een stomme verkoudheid is...
Vandaag even korte update. Rune heeft zeer flink gegeten en hij was ook goed bijgekomen. We zijn zeer blij met de grote sprongen die hij maakt. Ik ben eens benieuwd voor morgen, spinazi, voor de eerste maal We hebben een zeer goede nacht gehad. Dat maakt ons gelukkig. Nu ligt hij ook lekker te snoezen, vol gegeten. Ik kan alleen maar zeggen dat we ongelofelijk fier zijn. Waar het hart van vol is, loopt de mond van over .
We hebben een druk weekend achter de rug maar het was zo fijn. Ons leven wordt eindelijk wat meer "normaal" in die zin dat we nu met rune veel dingen kunnen doen. Vandaag zijn we de eerste maal naar zee bij mijn papa en tante geweest sinds is nog zwanger was! We zijn gaan wandelen en hebben ons echt kunnen ontspannen. Was echt heerlijk genieten. De rune in de draagzak bij papa en alles moest hij zien. Hij heeft flink gegeten en ondanks dat hij wat afgevallen was, is hij nu weer goed bijgekomen. Het schommelt, maar ze hebben ons verteld het even wat tijd te geven. Zijn eerste week zonder sonde is hij goed doorgekomen. De neocate vanillepudding is een groot succes, ik ga eens neocate koekjespap en wat andere dingen ook proberen. Zolang hij zijn hoeveelheid binnen heeft is dat de moeite waard van alles eens uit te proberen. Hij slaapt door van 23u tot 07u, wat voor ons ook een verademing is. Hij eet wel maar tussen de 600 en 700ml/gr maar dat is in zijn geval lang niet slecht. Is een flinke vent onze Rune.
Soms denk ik toch terug aan de lastige periode waar we doorgegaan zijn en ondanks dat ik zo geniet van Rune heb ik het nog steeds moeilijk om het "los te laten". Het heeft me wel getekend wat er is gebeurd en dat vind ik wel dom dat ik niet sterker ben. Ik doe mijn best om de vieze dromen af te wenden en om niet te veel aan de toekomst te denken maar ik betrap mezelf er op dat ik dat toch meermaals per dag doe. Het is wel al veel verbeterd, ik voel me over het algemeen wel beter en terug meer "mezelf" maar ik kan echt niet vergeten wat we allemaal hebben gezien en dat staat in mijn geheugen gegrift. Ik weet wel dat ik het ergens een plaatsje moet geven en dat zal wel lukken, ooit, met veel tijd, van vandaag op morgen lukt dat niet en dat frustreert me. Soms wou ik dat we er "luchtiger" mee konden omgaan, soms vraag ik me af waarom ik het mezelf zo moeilijk maak maar ik voorlopig kan ik het nog niet allemaal los laten.
We zullen zien, dag per dag, opnieuw rustig leren doorslapen, alles verwerken. Klinkt raar he, opnieuw leren? Best dom maar ik heb nu eenmaal slaap problemen. Elke dag is een nieuwe dag en we hopen nog lang te mogen genieten van onze kleine prins.
Hij heeft sinds kort de "ik steek alles in mijn mond periode". Hilarisch, de hoeveelheid dat zo een kleintje in ene keer in zijn mondje krijgt. En handen, en een voet en daarbij nog een tut! Over een tut gesproken, er is wel 1 ding dat ons wat zorgen baart, meneertje wil niet eten zonder dat je zijn tut onmiddellijk na een hapje in zijn mond steekt. Nog ouders die hier ervaring mee hebben ? Zoja, hoe heb je je kleintje geleerd patatjes en fruit te eten zonder tut?
Nu gaan we slapen, we hebben een zeer leuk weekendje gehad, dat hadden we net nodig en het heeft zo ontzettend veel deugd gedaan!
We hopen op een rustige deugddoende nacht en ik wens dit iedereen toe!. Volgende week nog eens informeren naar de vorderingen inzake ons fonds, ik hou jullie op de hoogte.
De voorbije dagen zijn redelijk goed verlopen alleen op vlak van zijn eten hebben we wat moeten zoeken. Soms wou hij niet drinken, allesinds niet genoeg. Op internet kwam ik toevallig recepten met neocate tegen en op aanraden van een vriendin eens vanillepudding op basis van neocate gemaakt. Het valt in de smaak. Hij drinkt enkel snachts nog melk, s'ochtends de vanillepap, s'middags patatjes fruit en vanillepap en s'avonds ook vanillepap. Ik heb dat besproken met pediater en dat is geen probleem, aangezien zijn benodigde voedingstoffen er in zitten. We zijn blij dat hij het nog steeds zonder sonde doet en sinds vandaag komt hij terug bij!!!
We hebben goed nieuws. Onze prins zijn sonde mag uitblijven. Hij was maar 20gr bijgekomen maar dat was geen probleem, de pediater was al blij dat hij niet was afgevallen. Dat is eigenlijk tegen alle verwachtingen in! Hij drinkt tussen de 110 en 170ml. Dat is zeer goed zei ze.
We zijn super gelukkig. De rune ook, die is zijn vrolijke en soms ook koppige zelve. (de appel valt niet ver van de boom zeker, )
Uiteindelijk heeft hij vorige week 3 vaccins gehad een ontsteking in zijn neus en snot en die sonde uit. Ik was blij te zien dat hij niet afgevallen was. Hij doet het echt goed. Hij vraagt snachts wel eens meer om drinken maar toch ben ik meer en beter uitgerust. waarschijnlijk omdat ik niet meer moet zitten wachten tot die melk ingelopen is voor dan te spoelen en te zien dat rune wat comfortabel is. Nu is het echt zalig om hem snachts eten te geven. hij drinkt en valt direct opnieuw in slaap. Lekker genieten dus..We hebben wel een weegschaal gekocht dat we zijn gewicht kunnen opvolgen. Omdat hij graag aardappelen en fruit eet mogen we ook vanillepap maken op basis van neocate. Dat mogen we dan eens proberen. We gaan zien he, we gaan alles wel uitzoeken. Beetje extra fantomalt toevoegen en hopen dat hij opnieuw goed begint bij te komen. Allesinds die sonde komt niet meer terug!
Gisteren had hij telkens bij zijn medicatie, overgegeven. We denken dat hij tegen iets niet tegen kan en ik lijk gevonden te hebben wat.
We gaan zien wat het geeft, we hebben vervangmiddel gekregen. Hij begint al goed te brabbelen. Hij kan het nogal uitleggen hoor, precies een volwassenen als je hem bezig ziet.
Nogmaals aan iedereen bedankt voor alles, we hadden dit niet gekund zonder jullie. Binnenkort is ons fonds er en als we iets organiseren in de toekomst hoop ik jullie allemaal te ontmoeten voor een babbeltje en een welgemeende dankjewel. We weten nooit wat de toekomst brengt maar we hopen op het beste! Ik probeer wat meer te komen schrijven de komende dagen, nu hij zonder sonde is verloopt onze dag allemaal veel vlotter en heb ik wat meer tijd over...
Sorry dat het aantal dagen geleden is maar we hebben met volle teugen genoten van kleine Rune. En we hebben groot nieuws. Ons ventje is zijn sonde kwijt, sneller dan verwacht maar het lijkt (hout vasthouden) te lukken. Hij had heel veel last van zijn neus en had een infectie opgelopen, groene snottebellen ect. Daarom zei de huisarts in samenspraak met pediater van een weekendje te proberen zonder. (kan neus ook genezen) Tot hiertoe gaat het goed, hij eet flink, welliswaar in stukken (drinkt 60 dan half uur pauze en dan nog eens 60) en vaste voeding, zowel fruit als aardappelen. Als hij s'avonds nog wat extra zijn best doet zijn we heel tevreden. Hij heeft binnen wat hij moet binnen hebben en stilletjes aan gaan we hem leren wat meer te eten en te drinken. Het is een begin, we hopen dat wanneer hij maandag op de weegschaal ligt er goed nieuws is want nu heb ik wel schrik dat hij niet goed meer bijkomt. Langs de andere kant denk ik dan, hij stopt met drinken omdat hij genoeg heeft niet omdat hij niet meer kan. Hij neemt zijn medicatie mooi binnen langs zijn mondje en hij is veel rustiger zonder die sonde, dus ik vind dat hij het voordeel van de twijfel krijgt. Eens moet hij het toch leren zonder, en we hopen dat ze er niet meer in moet. Afwachten dus maar ziet er wel goed uit.
We zijn eens buiten geweest met rune, op babybezoek bij vriendin die onlangs bevallen is. Hij had het reuze naar zijn zin. Zonder die sonde hebben we het gevoel dat we een "gewoon" kindje hebben en hij is ook gelukkig. We zijn dus best trots op kleine rune.
Laat de kaarsjes maar branden dat hij zijn sonde niet meer nodig heeft Duimen omhoog
Goed nieuws, we mochten vandaag al langs gaan in leuven. Marcel moest vrijdag werken en wou graag mee dus hebben ze zo lief geweest van te regelen dat de papa mee kon. Wat goed nieuws hebben we gekregen, onze held zijn hartje stelt het zeer goed, mooie glenn shunt, geen erger lek op de klep en WE MOETEN PAS IN JANUARI TERUG GAAN!!!
Dat wordt genieten.... fantastisch... Wat een gevoel,... onbeschrijfelijk. Hij heeft ook zijn vaccinaties gehad en dat is hem niet zo goed bevallen. Amai zo huilen maar ja ik begrijp dat wel, zo 3 spuiten in ene keer. Hopelijk is hij er snel bovenop. Flinke vent van mama en papa. We zijn trots!
In bijlage wat foto's van de onderzoeken en ook die onderging hij met een lach...
Ik kom vlug nog even piepen vanavond en een kleine update... Na een rotte avond gisterenavond met de nodige drift/huilbuien hebben we een leuke dag gehad. We zijn samen naar stad gegaan met moeke (rune zijn meter, mijn mama). Dat is ook een vedette
Ze verwend ons veel te hard We hebben er echt van genoten en lekker gegeten. Onze rune heeft nogal fruit gegeten amai, dat gaat vlotjes binnen. Beter als patatjes. Kan niet alle dagen feest zijn he. We hebben weer veel te veel gekocht voor onze prins maar was zalig. Een afsluiter bij bakker de keyser met lekker patéke en den dag was weer goed!!!
Ik had rune in mijn draagzak meegenomen, was de moeite zenne, amai, eer ik dat spel goed aan had, wat een gevecht. Veel mensen keken ons aan, ook naar zijn sonde, dan heb ik altijd de neiging van kwaad te worden maar ik heb het bewust genegeerd. Is beste denk ik.
Was leuk dagje, met dank aan moeke...DE BESTE MAMA EVER. (ookal ben ik soms boos op haar)...
Heb het gevoel dat stilletjes aan alles op zijn plooi valt. Nu duimen dat vrijdag alles weer goed is en we maar binnen maandje terug moeten naar leuven...
Liefs
Ps: bijlage: foto van rune en zijn meme, mijn mama
We hebben de voorbije dagen een leuke tijd gehad. We beginnen stilletjes aan te genieten en rune voelt zich al aardig thuis in zijn "natuurlijke habbitat" ;-) Hij slaapt sinds enkele dagen op zijn eigen kamertje en daar maakt hij niet veel van. We dachten dat hij tandjes kreeg omdat hij nogal zagerig is maar de dokter zei dat het er niet naar uit zag dat er meteen 1 gaat uitspringen
Wel opnieuw aerosollen, weer verkouden, hij is er zo gevoelig aan. Dus vaccinaties zijn alweer uitgesteld. Maandag ga ik naar pediater en krijgt hij ze, we zullen zien wat het geeft. Vrijdag moeten we opnieuw naar leuven voor controle van zijn hart en heb nu al schrik. Het gaat nu zo goed...Ik hoop dat het weer goed nieuws is..We hebben hem vandaag gewogen, was nu 1 week geleden en je raadt het nooit. 400 gram bijgekomen. Hij weegt nu 5.500... Schade wordt duidelijk ingehaald. Zijn voedingen verlopen wel vlot. We mogen niet klagen...
We hopen dat het nu eindelijk eens goed blijft gaan, is zo een lieverd. Gisteren heeft hij ontdekt dat zijn voeten ook leuk speelgoed zijn. Was grappig hem bezig te zien. Deze nacht kon ik niet slapen, lag weer te piekeren. Ik moet daar echt mee ophouden maar het lukt nog niet. Persoonlijk vind ik het confronterend om terug naar leuven te gaan volgende week. Maar het is noodzakelijk. Ons leven zou er NOG mooier uitzien moest ik een beetje innerlijke rust vinden. Ik ben soms echt een kieken zonder kop.
Zelf zit ik in een groep op facebook, genaamd hrhs, en sinds een week komen er allemaal negatieve verhalen in over mensen die hun kindje verliezen of fontan operaties die misgaan of fontan operaties met ernstige gevolgen. Terwijl ik dit nu neertyp komt mijn haar recht. Ze hebben me (onbewust want iedereen van die groep kan dat lezen) wel bang gemaakt...3jaar is ver af maar lijkt nu plotseling zo dichtbij. Zie je dat zijn de dingen die ik me snachts lig af te vragen. Er zijn zo nog wel wat zaken, maar bon, snachts hoor je te slapen en dat gaan we toch proberen de komende nachten...
Even laten weten dat rune het super doet. Hij eet goed, speelt lacht en ..... Slaapt sinds gisteren op zijn eigen kamertje. Wat zijn we trots op onze kleine prins! Fruitpap eet hij liever als patatjes maar het valt wel veel zwaarder op de maag heb ik de indruk. Zijn hoest en snottebellen zijn flink verminderd
Ik wil graag nog eens iedereen bedanken die ons gesteund heeft en ons nog dagelijks steunt. Ik lees jullie lieve en mooie berichten telkens opnieuw en als het minder gaat is het een echte houvast om ons er door te halen.
Dus bedankt bedankt bedankt. We gaan dit nooit vergeten en dragen ieder van jullie een warm hart toe. We genieten volop nu. In bijlage wat leuke foto's van onze kleine prins