Inhoud blog
  • Kris "Beulink" Peeters kon het weer niet laten!
  • Het nut van wijkagenten in het monitoren van een samenleving
  • Militairen op straat, inzet als veiligheidsagenten of bedreiging voor onze democratie
  • Terrorisme en diens invloed op onze samenleving
  • USA, wereldmacht? Zo ja, in welke mate?
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Alleen tegendraads of altijd kritisch
    Niet alles is vanzelfsprekend en toch hoef je je niet te laten meesleuren door de alledaagse sleur, af en toe een moment van bezinning inpassen is best wel nodig!
    24-03-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Burgers informeren
    Naar aanleiding van commentaren in de media op het optreden van Burgemeester Bart De Weren en zijn korpschef stel ik mij de volgende vragen: 
    1. Behoort het geven van informatie nav het voorval op de Meir tot de taken van een burgemeester of niet?
    2. Heeft  BDW het gerechtelijk onderzoek bemoeilijkt?
    3. Is de kritiek van SPa en Groen terecht?
    Volgens mij behoort het tot de kerntaken van een burgemeester zijn stadsgenoten in te lichten, te informeren van het reilen en zeilen in zijn stad. BDW en zijn korpschef hebben niet meer of niet minder een stand van zaken gegeven zonder al te ver in details te treden. Bedoeling was de bevolking te informeren en in geen geval "angst" en "paniek" te zaaien! Of verwachten SPa en Groen dat BDW in deze omstandigheden als een vrolijke Frans verder de dag zou doorbrengen. Groen heeft tot op de dag van vandaag nog geen kunstjes op het vlak van beleidsverantwoordelijkheid ten toon gespreid in Antwerpen, ik vrees dat, afgaande op hun kritiek op BDW, niet anders zouden gereageerd hebben. Vanop de zijlijn commentaar geven is natuurlijk gemakkelijk en kost weinig of geen zweet! SPa daarentegen zou er beter aan doen zich terughoudend op te stellen in haar kritiek op BDW. Tom Meeuws heeft indertijd, tussen 2006 en 2012, als directeur van de dienst Integrale Veiligheid van de stad Antwerpen weinig potten gebroken. Ik herinner mij nog de periode van de eerste calamiteiten met allochtonen in Antwerpen onder Burgemeester Janssens. Onder zijn bewind was het de burgemeester P.J. en hij alleen die in het geval van calamiteiten communiceerde met de media, zelfs als Janssens in het buitenland verbleef. Waar zat T.M. dan met zijn verantwoordelijkheid als directeur van de Dienst Integrale Veiligheid? Het verwijt dat beide partijen, bij monde van T. Meeuws en Van Besien, sturen naar BDW, namelijk overdreven profileringsdrang, is evenzeer op hen van toepassing! Wat mij opvalt bij beide heren is dat zij bergen kritiek hebben maar geen mogelijke oplossing naar voren schuiven!
    Veel geblaat en weinig wol, dit gezegde is hier wel toepasselijk!

    24-03-2017 om 15:50 geschreven door Robrecht De Block  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    21-03-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Turkse arrogantie zonder limieten
    Is het moment niet aangebroken om Turkije, Erdogan en zijn slaafse volgelingen kordaat en krachtig de wacht aan te zeggen?

    Zou het niet aangewezen zijn om Turkije en president Erdogan diets te maken dat hun politiek van beledigen, van valse insinuaties en onverholen bedreigingen onmiddellijk moeten stoppen op straffe van gepaste sancties. De mogelijke sancties liggen voor de hand: laat ons beginnen met het opschorten van de toetredingsonderhandelingen van Turkije tot de EU; indien deze sanctie Erdogan nog niet tot betere inzichten brengt zou de EU alle handelsakkoorden die het afgesloten heeft met Turkije "on hold" zetten, zouden Europese landen kunnen nadenken over de dubbele nationaliteit die vele Turken mogen genieten in tal van Europese landen zoals Belgiƫ, Duitsland en Nederland bijvoorbeeld! Deze dubbele nationaliteit dient enkel om Turken van verschillende walletjes te laten eten!

    Vraag is of onze (nationale en Europese) leiders de vereiste moed en daadkracht kunnen opbrengen om Turkije en Erdogan te tonen dat het hun menens is en dat aan de verwerpelijke politiek van de Turkse leiders een einde moet gesteld worden! Ik wacht met ongeduld op de komende ontwikkelingen!

    21-03-2017 om 13:47 geschreven door Robrecht De Block  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)


    Archief per week
  • 19/06-25/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !

    Willekeurig Bloggen.be Blogs
    dierenarts_annick_de_keyser_knesselare
    www.bloggen.be/dierena

    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs