www.bloggen.be/ashley_werd_ziek
Foto

Ashley voor ze ziek werd
(klik op sommige foto's)

Foto
  Ashley samen met Sastre
--------------------------------------
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
ons_ashley
Ashley haar strijd tegen leukemie; ALL
Ashley heeft sinds 29 Maart 2007 Leukemie. Net voor kertsdag 2007 ging Ashley in onderhoudsfase.
04-01-2009
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Rustig weekend
Dit weekend deden we het rustig aan, vrijdag belde mama toch even naar het uz want Ashley haar rug deed toch nog heel wat pijn.
Zolang haar beentje niet tinteld of raar voeld was alles goed. Tja hoeveel keer is er al niet in dat rugje geprikt.... Gelukkig is alles nu beter.
Ashley en Hayley spelen nu echt wel heel veel samen, we genieten van ze samen bezig te zien. Hayley probeerd ook Ashley overal in na te doen en Ashley de GROTE bezorgde zus
Zaterdagavond gingen papa en mama naar Brugge naar een afscheidsdrink van Joris op papa zijn werk, het was er heel gezellig achetaf gingen papa en mama nog even op de markt in Brugge om frietjes en genoten van de stilte en de lichtjes op de markt.
Met Ashley gaat alles wat beter, de ogen zijn genezen, de rug doet geen pijn meer Enkel zit ze nog met een heel vervelende bashoest. We hebben nu 3 honden ipv 2. Morgen beld mama even naar Dr Joke om te weten hoe en wat. Morgen om 14u15 moeten we met Hayley naar Assebroek ter controle van haar buisjes. Tot morgen  
                                                                              tot morgen Pictures, Images and Photos

04-01-2009 om 18:57 geschreven door mama Ashley  


01-01-2009
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Een nieuw jaar.
Klik op de afbeelding om de link te volgen

Gisteren waren we te gast bij een tante van Tom, hans de familie was daar (20 man) Ashley hield haar toch wel rustig en speelde veel in een kamer apart. Omstreeks 22u30 is ze gaan slapen, want onze meid haar rug deed pijn. 00u00 Nieuwjaar... Vuurwerk bekijken met Joran (zoontje Tante Mieke) Ondertussen denken aan al onze lotgenootjes, lotgenootjes thuis, in het ziekenhuis of Lotgenootjes die er niet meer zijn....
Het vuurwek deed mama heel veel aan Seppe denken, gelukkig zei Joran "Tante Wendy nog" een kwartier hebben we wel gekeken en constant kwam er nog vuurwerk. Na de dessert maakten we onze kroost wakker om richting Aalter te rijden. Vandaag dan weer een drukke dag eerst naar oma en opa. Dan naar meme en pepe daarna naar meme Maria-Aalter. Het was overal gezellig, de nieuwjaarsbrieven werden gelezen:

Ashley haar brief voor iedereen;

Lieve mensen,
Ik wens je
een bloem en een pakje
een lach voor elke dag
een hartje en een zoen
van jullie kapoen
                                    Ashley.
                                                                                                             Photobucket
Vandaag deed Ashley haar rug nog steeds pijn vooral in de auto, we hielden het deze avond kort zodat ze toch op tijd in haar bedje kon Mama nam slimweg Ashley haar medicatie niet mee zodat we omstraaks 20u naar huis moesten
Als Ashley haar rug morgen niet beter is informeerd ze toch even in het uz want dit is de eerste keer dat hij zoveel pijn doet, ze klaagt
ook van hoofdpijn, daarnet nog pijnstilling gegeven. Morgen als alles wat beter is naar de euroshop en even stoppen in Kleit.
                                                                                            
            

Photobucket ---> alle kleinkinderen bij oma en opa(van links naar rechts ashley, Hayley, oma, Joran, Opa, Melvin & Robin).

01-01-2009 om 00:00 geschreven door mama Ashley  


31-12-2008
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.31/12 de laatste nacht
8u Ashley heeft heel moeilijk geslapen om 1u30 vroeg ze waneer we zouden opstaan.....
     Toen ik zij dat het nog midden in de nacht was begon ze te wenen en zij dat ze
     niets meer moe was...Tot gevolg tv aan en kijken naar "de kerstwens" van 
    Samson en Gert tot 4u heeft ze wakker geweest.
    Daarna is ze in slaap gevallen tot 7u30, nu is ze al aan het spelen.
    Wat wel een leuke gedachte is dat het onze laatste overnachting was voor een
    ruggeprik
8u30 Ashley ligt terug op haar bed haar hoest is heel wat verslecht, straks komt
         de dokter nog even langs om naar haar longen te luisteren.
10u  Vandaag is het Staff vergadering, met anderewoorden het zal maar na de
        middag zijn als we hier weg zijn. Voor de mensen die mij proberen te bellen mijn
        gsm is plat
13u We zijn thuis   Eerst even weest eten bij pepe,
        De chemo werdt weer met 5 mg verhoogd nu neemt ze dus 75 mg peurenethol.
        Binnen 5w terug naar Prof Verlooy ook moet ze dan van 15u tot 17 u
        geheugentesten doen bij de revalidatiearts. nu gewoon verder doen zoals
        anders wekelijkse bloedcontroles.
        Ashley haar rug doet wel pijn, ze houdt constant haar hand ertegen ze zegt
        ook dat ze vanavond kalmkes gaat zijn. Zo nu gaan we om zus naar Oostkamp

We sillen iedereen een gelukkig nieuwjaar wensen, met één boodschap "Geniet van elkaar"
Tot morgenavond met wat fotokes (nu maak ik ze zelf dan heb ik ze zeker )

31-12-2008 om 12:55 geschreven door mama Ashley  


30-12-2008
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.vandaag uz
8u   Straks vertrekken we richting Gent, Ashley haar ene oog zit nu rood.... licht doet pijn en het oogvocht loopt 
       eruit. Een verkoudheidje is er nu ook bijgekomen. Mama is benieuwd als de ruggeprik wel zal doorgaan.
14u Zo deze morgen aangekomen in Gent er werd direkt bloedje geprikt (en direkt goed) daarna druppeltjes in
       de ogen om de druk te meten. De verpleegsters beslisten om maar in 1 oogje een druppeltje te doen zodat 
       de oogarts de andere oogjes goed kon bekijken. Conclusie een zware koude op beide oogjes als het 
       slechter wordt zeker naar de oogarts in Aalter. Ondertussen kregen we al bezoek van de mama & papa van 
       Emily-Grace* Mama was blij om bekend volk te zien. Ashley speelde ondertussen op haar bed met haar 
       pop en oefenboek  Straks om 14u30 de EEG, en de dokter die nog langs komt. Alles gaat door dat weten 
       we al
                                                         .Photobucket
16U40 Zo de EEG is achter de rug, ik ben super trots op onze meid zo flink dat ze was. Flink haar oogjes dicht
            gehouden, heel goed geblazen en het moeilijkste vanal in het felle knipperend licht kijken met haar oog-
            ontsteking deed ze heel flink.
                                                       Photobucket
            Nu hangt de Emla (ietsje verdovend) zalf, maar de Dr heeft de chemo vergeten bestellen dus binnen een
            uurke ging deze hier zijn. Maar zo kan onze meid wat langer spelen.
19u De prik is gebeurd omstreeks 17U45 zonder fopspeen en zonder hare woef
       Maar ze was weer super flink hoor, ze koos een boekje met een slotje aan uit de prikmand van de
       prinsessen.
       Ondertussen is er nog een neuroloog langsgeweest, we wisten niets van zijn komst maar waren heel blij dat
       we eindelijk iemand zagen die kon verduidelijken waarom Ashley zoveel vergeet. De EEG had hij nog niet
       bekeken, hij stelde een nieuwe NMR voor en de 24u EEG. We zijn wel blij dat we begrepen werden en
       dat hij ons vragen verstond. Straks komt de Dr nog eens langs voor verdere afspraken
       Ashley ligt nu plat en klaagt wel wat, ze heeft rugpijn, hoofd doet pijn en ze heeft het verschrikkelijk warm,
       en voelt zich raar.
23u Ashley slaapt nu al een groot uur, ze heeft wat pijn in haar rug maar anders geen neveneffecten.
       Morgen moeten we nog wachten tot de neuroloog alles doorstuurd naae onze assistent ook
       komt de revalidatie-arts langs zodat ze kunnen kijken hoe het met Ashley haar beendjes is.
       Slaapwel, tot morgen

30-12-2008 om 00:00 geschreven door mama Ashley  


29-12-2008
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Morgen
Morgen om 10u worden we in uz Gent verwacht voor ruggeprik + chemo, hopelijk verloopt alles vlot en heeft Ashley er geen last van.
Voorlopig voelt Ashley zich steeds nog niet goed in haar vel.

29-12-2008 om 21:24 geschreven door mama Ashley  


27-12-2008
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Rustig dagje voor de kids
Klik op de afbeelding om de link te volgen Vandaag een rustig dagje voor de kindjes, Ashley haar oogjes zitten nog steeds dicht s'ochtends, het is een hele opgave om ze uit te wassen.
Ook Hayley heeft het te pakken aan haar oogjes....
Ashley heeft nu ook een zwaardere hoest dus verstuift ze nu 4keer per dag. Deze morgen trotseerden mama en papa de koude om naar brugge te gaan om een geschenk voor oma, opa, meme en pepe. Het is heel mooi (als Ashley in bed zit neem ik een foto ervan anders kan ze niet zwijgen ) Maar papa en mama hebben ervan genoten wat babbelen zonder kindermondjes ertussendoor lekker eten (quick ) net na de middag waren we terug in aalter rap om de kindjes die bij meme en pepe waren. Eens thuis vertrok mama nog op geschenken jacht, Ondertussen kroop Ashley in bed ze sliep 4u dan vonden we het wel genoeg. Vandaag was ze al wat meer in haar spelen samen met zus,

http://elfyourself.jibjab.com/view/qzcuVXOMIJkAVJWLmfkr

Er is nog goed nieuws, herinneren jullie de quize avond met Carlos Sastre wel nu hebben de mensen van de Amigo's (voorzitters) naar het uz geweest met een cheque van 7674 euro. Ook Serge Pauwels, de ploegmaat van Carlos bij" Cervèlo Test Team" was er bij. Hij droeg eveneens zijn steentje bij en schonk 40 prachtige kerstboeken aan de patientjes.
                                                                                 
                                                                                Photobucket

27-12-2008 om 00:00 geschreven door mama Ashley  


26-12-2008
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.kerst
Eindelijk heb ik even om hier wat neer te typen, nee niet wegens tijd gebrek maar mama is gewoon weer eens op.
Kerstavond vierden we bij oma Samen met Tante Mieke, Nonkel Koen, Robin, Melvin, Joran, Tante Anni en nonkel Andre. het was heel gezellig Ashley amuzeerde zich heel goed en zusje sliep heel flink na het eten. Iets voor middernacht naar huis toe. Donderdag naar Hilde daar zaten we met hans de familie samen (25man) maar Ashley was heel moe (zoals verwacht) haar ogen zijn nog niets verbeterd kaken weer vol met uitslag, knietje die nog steeds pijn doet..... Na de hoofdmaaltijd besloten we om naar huis te komen want we zagen dat Ashley haar forceerde, tja zo is onze meid als ze ergens anders is speelt ze dan geeft ze zich even gewonnen aan haar vermoeidheid maar ze vecht om toch met de kindjes te kunnen meespelen. Vandaag zijn Ashley haar ogen nog slechter de etter blijft eruit komen ook heeft ze nu wondjes net onder haar ogen.... Ze heeft het heel lastig en is even bij pepe om te rusten want kleine zus laat haar niet met rust. Mama zal blij zijn dat we dinsdag zijn dan zitten we weer 2dagen in het uz maar dan kunnen haar oogjes eens goed onderzocht worden.

Ashley was deze avond nog steeds heel moe, ze kon niets verdragen. Morgen gaan mama en papa gaan shoppen in Brugge de kids blijven bij meme en pepe. Nieuwjaarspakjes en boekje van Mila (iets van Ketnet) als geschenkje achter Ashley haar ruggeprik van dinsdag.
(straks volgen er wel nog foto's van kerstavond en hoe Ashley haar voeld)

26-12-2008 om 22:21 geschreven door mama Ashley  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Red Sandra
Klik op de afbeelding om de link te volgen

Red Sandra

Photobucket

www.red-sandra.be

Hopelijk denkt de overheid eens na
over behandelingen van zwaar zieke kinderen.

26-12-2008 om 21:08 geschreven door mama Ashley  


22-12-2008
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Buisjes voor Hayley, 22 en 23 december
Klik op de afbeelding om de link te volgen

Deze morgen om 8u stonden we in Assebroek omstreeks 8u30 zaten we al beneden te wachten tot de buisjes gestoken werden.
Even babbelen met een andere mama die ook zat te wachten, we kregen uitleg hoe alles ging gaan. 8u45 Hayley haar beurt, Hayley ging heel braaf en stillekes op het bedje liggen en werdt verdoofd met gas, ze was superflink. Ondertussen prate Dr De Moor met de annestesist over Ashley, blijkbaar kent iedereen Ashley daar in het ziekenhuis. Na ons bezoek bij Dr De Moor vorige week heeft hij Ashley haar dosier er nog even bijgehaald haar chemoglobine stond dan op 3 (vanaf 7 dringend bloedtransfusie) mama schrok even de rest stond dan heel hoog. De Dr zal Ashley niet rap vergeten we gaven hem dna ook een kerstkaartje van ons. Ondertussen sliep Hayley, nog een zoentje van de mama en dan wachten. 5min later riepen ze al af dat de mama van Hayley naar de ontwaakruimte mocht. Mama hoorde Hayley tieren tot in de gang.... Gelukkig valt alles goed mee nog even geweend maar eens boven begon ze direct te spelen na wat water en koekjes te eten mochten we naar huis. Op 5 Januari moeten we op controle en dan gaat Ashley mee
                                                                                Photobucket

om 19u bij de huisarts, dat werd 19u30 er was een mevrouw zo ziek dat we haar voorgelaten hebben .
Ashley was super flink, het prikken lukte weer niet, eerst in de ene arm weer wat wrikken en wiebelen maar het lukte niet...., Ashley huilde dikke tranen van de pijn. Even gewacht dan de andere arm gelukkig een klein beetje wriemelen en daar was het sloeber bloedje....
Dan Ashley haar knie, die zit wat blauw en opgezwollen de slijmlaag tussen de spieren (of zo iets) zou beschadigd zijn bij een kind niet zo erg wat gel aan, maar pijn zal het inderdaad wel doen. Moest het niet beteren binnen de week onder de foto's, dan zitten we toch in Gent.
Ashley weend al een hanse avond is al wenend in slaap gevallen, mama is bij haar blijven zitten tot ze sliep....

Vanvond zeker nog de bloeduitslagen het labo ging het rap verwerken rond 22u

Ashley haar witte bloedcellen staan 7180 weer met meer dan 2000 de lucht in, zakken moet ze doen. ik zou mij zo boos kunnen maken e maar ja we zullen het ne ke goe vragen in het uz volgende week. 30 en 31 december worden we opgenomen voor ruggeprik + chemo met overnachting

Vanond toch naar Dr Joke, Ashley haar ogen zitten tegeplakt de etter blijft eruit komen. Gelukkig mochten we er al druppeltjes indoen en het is al iets beter. Ashley ging vandaag nomaal naar Tante Mieke maar ze zag het niet echt zitten en wilde bij oma blijven, haar gemoed speeld haar parten ze zag het nochtans heel goed zitten.... Nu kunnen we vanavond toch naar Dr Joke anders ging Ashley heel wat later thuis zijn moest ze bij tante Mieke zijn.
Deze avond naar De Dr (weeral) Ashley haar ogen zitten inderdaad heel erg toe warschijnlijk van zondag door de wind op de kerstmarkt (dan komt ne mens ne keer buiten) 10 dagen druppeltjes erin ook terug puffen er zit weer eens met geruis op de longen. Voor de rest alles dik ok
We willen morgen iedereen een fijne kerst wensen. We zullen die avond ook stilstaan bij de ouders van lotgenootjes die hun strijd verloren...
We duimen ook voor Margot dat haar bloedresultaten goed zijn, de angst zit er altijd in ook bij hen...

22-12-2008 om 00:00 geschreven door mama Ashley  


21-12-2008
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Kertsmarkt
Klik op de afbeelding om de link te volgen

Vandaag een rustige vm, kindjes in bad naar de winkel wat opkuis. Na de middag kropen onze 2 sloebers in bed. Omstreeks 14u30 vertrokken we naar de kerstmarkt in Aalter, we kwamen er veel bekenden tegen en ook Mr Bean Ashley vond het super (papa en Ashley zijn grote fan) ze had wel rap door dat het de echt niet was maar hij was even goed zei ze
Ook met de kerstman op de foto, natuurlijk stopten we aan de cafe de verloren hoek (suporterscafe Sastre )

                                                               Photobucket

Morgen wordt ons Hayley buiskes gestoken in Assebroek, we moeten er om 8u zijn en Tante Mieke vertelde dat Hayley als 3de staat.
Tot morgen

21-12-2008 om 21:43 geschreven door mama Ashley  


20-12-2008
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.vor Lien*

Lien*

Vandaag een jaar geleden kreeg jij je transplantatie, wat waren we allemaal blij. Er werdt je een nieuwe toekomst geschonken......

maar na 3maand verloor je je strijd. Vandaag belde ik met je mama om toelating te vragen om je site ook overtezetten naar dat ander programma (msn stopt ermee) ze gaf ons de toestemming ook zet ik er een tekstje bij speciaal voor jouw meid.

Vanavond als de kindjes in bed zitten dan gaat mijn hanse avond naar jouw Lien*

Zoals vroeger samen op msn en uitleggen hoe alles werkte, hoe de foto's erop moesten en zoveel meer. Lien* zit jij vanavond naast mij net zoals vroeger ......

                                                                   Photobucket


 -----> Dit filmpje maakten je klasgenotjes voor je,

Een hanse avond ben ik al bezig aan de site van Lien* er staat een tekstje bij,
Ik probeer alles zo mooi mogelijk op papier te plakken voor Lien* haar ouders zodat ze ene mooi aandenken hebben aan hun meid
Die haar Site maakte, de Site van lien* verdwijnt naar een ander adres. Maar Lien* zal nooit verdwijnen

20-12-2008 om 22:11 geschreven door mama Ashley  


18-12-2008
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Winterhappening

Vandaag was het kerstfeest in de school van Ashley. Niet in de wijkschool maar de hoofdschool, mama besliste om op het laatste moment toch nog te gaan. Het was er gezellig en het leverde deze prachtige foto op:

                                                        Photobucket

                                                                                          Ashley samen met juf Ann

Bedankt juf ann om zo goed voor onze meid te zorgen samen met de andere juffen

Ashley heeft enkel last van heel pijnlijke beentjes, voor de rest gaat alles eens goed

18-12-2008 om 21:53 geschreven door mama Ashley  


17-12-2008
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
Klik op de afbeelding om de link te volgen

Na wat ochtenddrukte toch op tijd aangekomen in Assebroek. Mama zag het niet echt zitten, gelukkig waren ze super vriendelijk aan de receptie ook sprak er een vrouwelijke Dr met mama het doet deugd ook te horen dat ze daar naar onze meid haar blogje komen kijken, want daar hebben ze tenslotte ontdekt dat Ashley leukemie had en er héél erg aan toe was. Dan even wachten op de Dr, Hayley was super flink. Eens binnen bij de Dr herinnerde mama zijn warme sterke handdruk even gebabbeld ook over grote zus want dankzij deze dokter hebben we onze meid nog, hij vroeg direct naar Ashley en vertelde hoe wit ze was, ook vertelde hij hoe geshockeerd het labo reageerde op haar bloeduitslagen. De Dokter was blij te horen dat alles naar (redelijke) wens verloopt.
Hayley moet inderdaad buisjes vooral omdat haar koorts iedere keer zo hoog oploopt. Dit gebeurd nu maandag al om 7u30 worden we in Assebroek verwacht met Hayley.

Deze middag dus op wekelijkseboedcontrole bij Dr Joke, (dr Joke moest ons de groeten doen van mensen die de blog hier volgen, bij deze de groeten terug ) Alles was ok bij Dr Joke zuivere longen redelijk zuivere neus we moeten wel blijven verstuiven met een pompje om verkoudheden tegen te houden ook de cortisone zalf moeten we blijven verderdoen de jeuk is weg en dat is het belangrijkste. Ashley ging vandaag ook een halve dag naar school, morgen wil ze een volledige dag. Als we buiten gingen bij Dr Joke was er een baby'tje die er niet zo goed aan toe was da mama en oma in paniek....... het babyt'je sliep.... Hopelijk gaat alles goed met dat kindje

Ashley haar wittekes zijn weer gestegen ze staan nu op 5950 hat valt mee deze keer toch wel tegen de 6000 de helft te veel dus We maken er ons geen punthoofd meer over we vragen het nog eens goed in het uz binnen 2w

17-12-2008 om 21:42 geschreven door mama Ashley  


16-12-2008
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Morgen dokterbezoeken...
Morgen om kwart voor 10 moeten we met Hayley naar Dr De Moor (oortjes) mama gaat met gemengde gevoelens naar daar, toen Ashley een oorontsteking had gingen we ook bij deze dokter, gelukkig dat deze dokter zo alert was om bloed te prikken die uitslagen veranderden ons volledige leven "leukemie" Morgen zullen er heel wat beelden voorbij flitsen, bij Tante Mieke (secetaresse van de dokter), aanmelden in het ziekenhuis, de wachtzaal, de dokter zijn prakrijkruimte, alles daar zal wel wat zwaar doorwegen.......

Ashley om 15u45 naar Dr Joke (we zijn benieuwd want ons mevrouwtje is heel prikelbaar, mss nog gezakt )

16-12-2008 om 19:41 geschreven door mama Ashley  


15-12-2008
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.blij nieuws

Onze liefde kreeg
Handjes en Voetjes

Photobucket

Op 5 December werd Matilde geboren

De trotse ouders zijn Leen en Matteo

Leen is onze Italiaanse vriendin

Leen en Matteo, Proficiat met jullie wonder,
Geniet er maar van maar zo te horen daarnet aan de telefoon zal dat geen probleem zijn.
We hopen jullie wonder eens te komen bezoeken
(Leen is inderdaad de ontwerpster van de juwulen waarvoor er 10% naar Ashley gaat)

15-12-2008 om 20:46 geschreven door mama Ashley  


14-12-2008
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Clouseau
Klik op de afbeelding om de link te volgen Vandaag mocht mama samen met nog iemand naar het sportpaleis.
Dit dankzij Frituur Yvonne
Samen met Natasja vertrokken we rond 14u richting Antwerpen vanaf het begin was het een spetterende show.
Ook kippevel momenten bij hun nieuw liedje "Zij aan Zij" ook bij "Afschijd van een vriend" pinkte de mama een paar tranen weg....
Maar dan "De Nobelprijs" op een zwevende brug Seppe zijn Lied.... Met volle borst voor Seppe.
Het was een geweldige namiddag uit, 3u show, verbazing en bewondering.
Mama heeft nu wel een schuldgevoel mama beloofde aan Ashley om op tijd thuis te zijn om haar in bed te stoppen.........
Maar het was 20u30 als we thuis aankwamen en onz emeiden lagen al in dromenland, Ashley vroeg wel aan papa wanneer mama thuiskwam....
Mama voeld zich nu wel rot straks ga ik haar nog even zeggen dat ik thuis ben en haar een hele dikke zoen geven

14-12-2008 om 22:10 geschreven door mama Ashley  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Afscheid
Klik op de afbeelding om de link te volgen

Gisteren namen we afscheid van Lotteke* het was een mooie dienst en er was heel veel volk, allemaal mensen die Lotteke graag zagen/zien
Lief Lottke " slaap zacht"
Mama was gisteren om 10u al vertrokken om naar de dienst van Lotteke* te gaan en om 15u thuisgekomen. Mama moest daarna een grote klik maken want we moesten die avond weg met papa zijn werk eerst naar de kerstmarkt in Brugge, we kwamen er Ivo tegen die meestal op Donderdag de mooie ballonnen maakt en toverd met de kindjes we hebben even gebabbeld...., daarna gaan eten, het was gezellig maar anders dan anders, ook omdat Ashley heel hard huilde als mama en papa vertrokken....... dit doet ze anders nooit meer maar ze had mama die dag bijna niet gezien. Meme vertelde ook dat ze heel hard huilde in haar bed meme is dan bij haar gebleven tot ze sliep. Haar verkoudheid steekt weer de kop op alles zit weer toe (ondanks de medicatie) haar beentjes doen heel veel pijn en ze stapt heel stijf ze kan niets verdragen van haar zus.
Meme had ook een hele taak om alle medicatie toe te dienen.

De wittekes zijn hier warschijnlijk de oorzaak van maar nu is de vraag zijn ze nog gezakt of gaan ze weer pijlsnel de lucht in

Mama won vrijdag kaarten om naar Clouseau te gaan deze nm het zal een gezeligge nm uit zijn met Natasja maar er zullen ook wel moeilijke momenten tussen zitten dan zal ik heel erg aan onze overleden lotgenootjes denken zoals altijd maar dan een beetje meer

Denken jullie vanavond eens aan alle lotgenootjes die hun strijd verloren,
om 19 u wordt er een kaarsje ontstoken voor hen en nog eens extra aan hen gedacht
oa Lien, Soetkin, Dorien, Brent, Emily-Grace, Rune, Rytse, Arcon, thibault, Sarah, Sebbe, Vicky, Seppe, Lotteke en nog zovele anderen.......

                                                                        Photobucket>

14-12-2008 om 12:52 geschreven door mama Ashley  


12-12-2008
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Afscheid

Morgen gaat mama afscheid nemen van Lotteke*
Papa blijft bij de kindjes hij kan het niet aan
maar zal met zijn gedachten bij ons zijn
 

                                          Verdriet Pictures, Images and Photos

12-12-2008 om 20:14 geschreven door mama Ashley  


11-12-2008
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Eindelijk beternis
Klik op de afbeelding om de link te volgen Bij Ashley begint alles te beteren, verkoudheid minderd, de zalf op da kaken doet zijn werk heel goed in de vooravond waren
alle purrekes weg deze avond kwamen ze wel weer op maar het belangrijkste is dat de jeuk weg is. Ashley gaat vanaf nu halve dagen naar
school het gaat beter zo gelukkig zijn meme en pepe er om haar op te vangen.
Hayley had een verschrikkelijke nacht vanaf 2u30 had ze weer 40° koorts mama heeft ze dan rap een tapke opgestoken en tussen ons gelegd, de kleine meid zag echt af wriemelen, wenen en dan maar op mama's kussen weer eraf dan maar op mama's borstkas zo sliep ze dan toch 6u kletsnat werd ze wakker maar de koorts was weg.  Ze speeld eet goed en is weer vrolijk onze 2 lachbekjes.
Normaal zouden we ten huize Martens geen kerstboom zetten maar Hugo en Mariane konden ons toch overtuigen om er toch één te zetten,
Ashley deed dit samen met haar papa en is super trots
(straks nog foto's mama zit op de uz laptop en die is oud ) Mama sliep ondertussen wat bij.

11-12-2008 om 21:31 geschreven door mama Ashley  


10-12-2008
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Wekelijkse bloedcontrole
Deze morgen om 8u stonden we al bij Dr Joke, Ashley sprong op tafel en lach weer te giechelen. Longen klinken niet echt zuiver maar geen aerosol we gaan nu puffen met een toestel, dit mag ze iedere keer doen bij een verkoudheid (vanavond meer erover) ook voor de kaken kreeg ze een zalf met cortisone in want het is wel heel erg nu. Jammer genoeg komt het door de chemo.....
Dan het bloed prikken, in de arm wilde het niet lukken Dr Joke probeerde maar na zoeken in de arm en peuteren ging het niet dan maar in het handje na wat peuterwerk kwam er bloed en wat zei Ashley "Dr Joke das sloeber bloedje e" geen traan van Dr Joke kreeg ze 35 dikke duimen zo flink dat onze meid was.

Nu gaan we Afscheid gaan nemen van Seppe*.....
Deze middag namen we afscheid van Seppe*....... het was heel zwaar, ook papa ging deze keer mee want Seppe kende hij heel goed van in de dagzaal bij Elsie. Maar papa had het heel erg lastig nu nog......
Seppe* je zit in ons hart.

Ann, Serge, Gill, familie
veel sterkte

Na de dienst stonden we nog wat te praten met ouders van lotgenootjes want één ding is zeker 1grote familie dat zijn we geworden en dat zullen we altijd blijven.
Eerst zetten we Marianne veilig en wel thuis af, nog even gebleven Tot Eline thuis was. Mama en papa belden ondertussen naar de grootouders dat we maar rond 18u zouden thuis zijn, oma vertelde dat Hayley meer dna 39° koorts had we belden rap Dr Joke op we mochten om 19u15 gaan ondertussen weten we dat Hayley weer een oorontsteking heeft pfffffffffff weer antibiotica (al 3keer deze maand) volgende week woensdag gaan we naar een specialist ze moet buisjes krijgen..

één ding is zéér goed Ashley haar wittekes zijn gezakt naar 4400 geen infectie of bacterie ondanks haar verkoudheid.

Eline we duimen heel hard voor morgen dat alle resulteten goed zijn en ja hoor ons kaarsje brand voor je, Ashley
is heel blij met haar zak van De Kampioenen we moesten je een dikke zoen geven.

10-12-2008 om 22:37 geschreven door mama Ashley  




Ashley op school


Foto

Foto

---------------------------------------
Een prive bericht sturen
 klik op onderstaande
             foto

Foto

Gastenboek


lotgenootjes uz Gent
  • Eline
  • Sam
  • Thijn
  • Kelvin
  • yoshi
  • Jonas
  • Verne
  • Kyano
  • Margot

    lotgenootjes
  • Britt
  • Darleen
  • Marianne

  • Sterretjes aan de hemel
  • Emily-Grace*
  • Lien*
  • Soetkin*
  • Rune*
  • Brentje*
  • Dorien*
  • Lotte*
  • Seppe*



  • ---------------------------------------

    Mijn favorieten
  • De wijkschool
  • Willem uit Aalter
  • Onthaalmoeder Liselotte
  • Rune & Bengt uit Aalter
  • kinderkankerfonds
  • Brigitte en Robert
  • Carlos Sastre Fanclub aalter
  • Carrosserie Dalle
  • Wat is er aan de hand?
  • leenies designs

    Ashley tijdens haar
    zware behandeling


    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Inhoud blog
  • 5 jaar later
  • wedstrijd JBC
  • verslagje
  • De Sint
  • schoolblog


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs