NGMT Cycling Team

Bezoek ons op Facebook
  • Fanpagina Facebook
  • Rennersfiches
  • Tom Rouan
  • Gino Van Broeck
  • Gerrit Diependaele
  • Jens Daems
  • Mikey Van Kruiningen
  • Rennersfiches
  • Marc Cossyns
  • Olivier Vaerewyck
  • Franky De Tremerie
  • Frederik Blervacq
  • Pascal Verlez
  • Willy Den Haese
  • Frederik Blervacq
    Blervacq Frederik
    Marc Cossyns
    Cossyns Marc
    Jens Daems
    Daems Jens
    Willy Den Haese
    Den Haese Willy
    Franky De Tremerie
    De Tremerie Franky
    Gerrit Diependaele
    Diependaele Gerrit
    Tom Rouan
    Rouan Tom
    Olivier Vaerewyck
    Vaerewyck Olivier
    Gino Van Broeck
    Van Broeck Gino
    Mikey Van Kruiningen
    Van Kruiningen Mikey (NL)

    Pascal Verlez
    Verlez Pascal

    Inhoud blog
  • NGMT Cycling Team schakelt over naar nieuwe website !!!
  • Verslag WAOD Oostakker: renners koersen goed in hondenweer
  • Verslag WAOD Westkerke: beterschap in zicht
  • Verslag WAOD Beveren: polders en wind maken er harde wedstrijd van
  • Verslag WAOD Zandvoorde: Mikey bezorgd NGMT schrale troostprijs in zware wedstrijd
    NGMT Cycling Team

    Waar teamgeest en vriendschap belangrijk zijn


    Franky De Tremerie - Gerrit Diependaele - Olivier Vaerewyck - Jens Daems - Tom Rouan - Gino Van Broeck - Willy Den Haese - Marc Cossyns - Mikey Van Kruiningen - Frederik Blervacq - Pascal Verlez - NGMT Cycling Team

    13-10-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Verslag cross Serskamp: goede prestatie in openingswedstrijd
    In de oktobermaand duiken de cyclocrossers terug het veld in en afgelopen zondag vond voor hen de openingswedstrijd plaats.  Op een magische dag "de 10 de dag van de 10 de maand van het jaar 2010" werd in Serskamp het startschot gegeven voor de veldritcampagne 2010-2011.  Een ideale situering heeft deze deelgemeente van Wichelen wel.  Serkamp ligt in het midden van een driehoek tussen de steden Gent, Dendermonde en Aalst.  Het vormt het centrum van de rozen- en boomstreek.  Op de terreinen van Aarbomex, gespecialiseerd in het kweken van bomen, vond deze wedstrijd plaats bij nevenbond VWF.  De organisator verdiende een pluim voor het ter beschikking stellen van zijn infrastructuur tijdens dit cross-weekend.  U leest het goed want op zaterdag was de Vlaamse Cyclocrosscup er te gast.

    Onze kopman in het veld, Tom Rouan, tekende present.  Een ploegmaat van hem, Gino Van Broeck, waagde voor het eerst zijn kans met een crossfiets.  Twee renners aan de start vandaag op een zonovergoten dag.  Met temperaturen die de drempel van 20°C zonder moeite overschreden was het te warm om de crossfiets boven te halen.  Crossen blijft een strijd "man tegen man" en vandaag speelde de warmte zijn rol van betekenis.  De verwachtingen konden moeilijk ingeschat worden daar het de eerste cross was.  Een top 10 notering was de doelstelling voor Tom (naar eigen zeggen).  Gino wou absoluut niet gedubbeld worden en hoopte stiekem op een klassering in de middenmoot.

    Parcours Serskamp - NGMT

    Meer nog dan een wegwedstrijd was de parcoursverkenning tijdens de opwarming van kapitaal belang.  Op het plannetje hierboven is het parcours te volgen via een roze aanduiding.  Een zéér technische omloop met een aantal rechte stukken en een bochtig gedeelte in het sparrenbos.  De weersomstandigheden verzorgen de staat van het parcours.  De omloop om en rond de boomkwekerij lag er keihard bij maar in de bochten was het uitkijken voor diepe geulen en sporen die de zaterdag getrokken waren door de vele crossers.  De omloop bestond voor 90% uit verharde zandwegen en bosgrond.  Dat het een snelle cross ging worden was duidelijk, maar oplettendheid in de bochten en in het bosgedeelte was noodzakelijk.

    Even een beetje uitleg over hoe een crosswedstrijd eruit ziet. Onze twee renners starten bij de A-reeks.  Dit zijn renners tussen de 18 en 37 jaar.  De wedstrijd duurt ongeveer 45 minuten.  De rondetijden worden genoteerd en na twee ronden wedstrijd bepaald de afgevaardigde het aantal ronden.  Vandaag stonden er 8 ronden op het menu.  De lange omloop was goed voor 2.500 meter cross-plezier.

    Gino Van Broeck - Tom Rouan - Serskamp
    Onze twee veldrijders die vandaag de kleuren verdedigden van ons NGMT Cycling Team.
    Gino Van Broeck - Tom Rouan - Serskamp
    Een goede startopstelling is in de cross belangrijk.  Tom startte vanop rang 1, Gino op rang 2.

    Door de nieuwe leeftijdscategorieën kon vooraf het aantal starters moeilijk geschat worden.  Het mooie weer en de eerste wedstrijd brachten toch 28 A-renners aan de start.  Een grote groep wat de start nog belangrijker maakte.  Na een asfaltstrook van 300 meter gingen de renners het veld in.  Tom startte uitstekend en dook als eerste het veld in.  Gino miste zijn start volledig en door een bruusk manoeuvre van een renner voor hem kon hij pas in 20 ste stelling het veld inrijden. 

    Tom Rouan - Serskamp
    Het prachtige landschap leverende mooie plaatjes op.
    Tom Rouan - Serskamp
    Aan alles is gedacht.  Een mooie zwarte fiets voor onze Provinciale Oost-Vlaamse Kampioen Tom.
    Tom Rouan - Serskamp
    Weg van de drukke verkeerswegen in een bosrijke omgeving.
    Tom Rouan - Serskamp          Gino Van Broeck - Serskamp
    Gelaatsuitdrukkingen zeggen veel maar niet altijd alles.  Tom (links) lijkt ontspannen.  Gino (rechts) met een grimas.
    Gino Van Broeck - Serskamp          Tom Rouan - Serskamp
    Onze twee renners zetten de tanden op elkaar en geven het beste van zichzelf.  Een cross is en blijft een strijd tegen jezelf en voluit gaan.
    Gino Van Broeck - Serskamp

    Vooraan moest Tom snel zijn meerdere erkennen in enkele crossers die al een aantal wedstrijden in de benen hadden.  Hij kon zich mooi handhaven rond plaats 6.  Op twee ronden van het einde reed Tom op plaats 8 en Gino op plaats 15.  De verschillen tussen de nummers 5 en 10 waren gering en alles kon nog.  Tom nam geen risico's en kon zich mooi rechthouden.  Het bosgedeelte was zowel voor Tom als voor Gino een moeilijk te nemen obstakel.  Na een sterke wedstrijd waar een 6 de plaats zeker niet te hoog gegrepen was werd Tom knap 10 de.  De datum 10/10/10 zat hier voor iets tussen.  Tom had eerder ook al het rugnummer 10 opgespeld: toevallig of niet maar voorspellers hadden geld kunnen winnen met deze prognose.   Gino miste tweemaal een bocht in het bos en hierdoor verloor hij zijn goede klassering.  Maar in de laatste ronde zette hij deze scheve situatie recht en hij remonteerde de verloren posities.  Hij werd 13 de waarmee hij zeer tevreden was.  Kortom de eerste wedstrijd van dit prille seizoen bracht direct wat ervan verwacht werd.  Mede door het sterke deelnemersveld, met crossers die vooral bij de Amateurs A en Elite zonder Contract van Wielerbond Vlaanderen actief zijn, mag deze prestatie zeker niet onderschat worden.  Door het broodnodige wedstrijdritme en trainingen kan het er alleen maar op verbeteren.  Brecht Lippens domineerde samen met Davy De Paepe de wedstrijd.  Eerstgenoemde won deze snelle wedstrijd.

    Gino Van Broeck - Serskamp
    Bij het ingaan van de laatste ronde zette Gino alles op alles om nog enkele plaatsen te winnen.
    Tom Rouan - Serskamp
    De eerste wedstrijd is achter de rug.  Een test om te weten hoe het met de conditie gesteld was.
    Tom Rouan - Serskamp
    Het stof uit de ogen wrijven was niet nodig omdat Tom een bril draagt. 
    Gino Van Broeck - Serskamp
    Missie geslaagd: in de laatste bocht kon Gino zijn verloren positie nog goedmaken.

    Uitslag:

    A-reeks (28 dln):
    1. Brecht Lippens 2. Davy De Paepe 3. Bart Thielemans 4. Rob Paridaens 5. Davy Dury
    10. Tom Rouan 13. Gino Van Broeck

    In het tweede cross-weekend (16-17 oktober 2010) staan meteen twee crossen op het programma.  U ziet het ook na het wegseizoen laten we onze supporters en trouwe bezoekers niet in de kou staan. 


    Foto's: Rita Thienpondt & Georges Schepens

    13-10-2010 om 00:00 geschreven door NGMT  




    Welkom op de blog van NGMT Cycling Team !!!

    Wij schakelen over naar onze website: www.ngmtcyclingteam.com
    Uitslagen renners
  • Tom Rouan
  • Gino Van Broeck
  • Gerrit Diependaele
  • Jens Daems
  • Mikey Van Kruiningen

  • Uitslagen renners
  • Marc Cossyns
  • Olivier Vaerewyck
  • Franky De Tremerie
  • Frederik Blervacq
  • Pascal Verlez
  • Willy Den Haese

  • Hoofdsponsors:

    De Veldroom
    Engel & Völkers

    Frituur 't Krokantje

    Fietsen Godefroot

    Ruimdienst Dirk Lagaert

    Doltcini

    Basso Bikes


    Sponsors:

    Keurslager Filip & Peggy

    Garage Vercruyssen


    Website van de sponsors
  • De velodroom
  • Engel & Völkers
  • Fietsen Godefroot
  • Ruimdienst Dirk Lagaert
  • Doltcini Sportswear
  • Basso Bikes
  • Keurslagerij Filip & Peggy
  • Garage Vercruyssen

  • Gastenboek
  • koers
  • londerzeel
  • mooi blog mannen

    Laat gerust een berichtje achter


    Mijn favorieten
  • WAOD
  • VWF
  • Fotosite Karel Andries
  • Fotosite Monique Van Poecke
  • Fotosite Sabrina Noens
  • Cyclingnews
  • Belgian Cycling Selection
  • Wielerbond Vlaanderen

  • Contactgegevens

    Interesse of vragen? E-mail ons of bel naar: 0491/61.35.07


    Archief per week
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs