|
De eerste wedstrijd hebben enkele van onze renners reeds achter de rug. De laatste individuele rennersvoorstelling komt deze week aan bod. Onze laatste renner, zeker en vast niet de minste, is Tom Rouan. Deze 22-jarige jongeman uit Merelbeke zit in zijn laatste jaar verpleegkunde. Mede daardoor zal hij in het voorjaar weinig of niet in actie komen. De studies combineren met zijn favoriete hobby houden hem nog enkele maanden buiten competitie. Hij zal vanaf de zijlijn onze renners coachen en begeleiden. Hij combineert als enige renner van onze ploeg het veld en de weg. Daarom zal hij ook in de winter onze ploeg vertegenwoordigen. Hopelijk behaald Tom zijn diploma en kan hij zonder zorgen deelnemen aan wedstrijden samen met zijn NGMT Cycling Team collega's. Hieronder een uitgebreide voorstelling met profiel, info en enkele vraagjes.

PROFIEL:
Naam: TOM ROUAN Geboortedatum: 23/04/1987 Leeftijd: 22 Lengte: 1m85 Gewicht: 65 kg Woonplaats: Merelbeke Koerst sinds: 2005 Categorie: A
INFO:
Mijn sterkste punt is mijn uithoudingsvermogen, daarom is het jammer dat er verschillende wedstrijden zijn van maar 60 kilometer. Ik zit momenteel in mijn laatste jaar verpleegkunde aan de Artevelde Hogeschool. Deze combinatie is niet evident omdat bij studies verpleegkunde heel veel komt kijken. Na mijn studies ga ik meer tijd kunnen vrijmaken voor mijn toffe hobby. Ik hoop om samen met de renners en vrienden van NGMT Cycling Team een goed seizoen door te maken. In team koersen is een prioriteit voor mij! Mijn taak is vooral de aanval kiezen en de andere renners wat ervaring bijbrengen in koers. Ik heb een goed koersinzicht en wil dit delen met mijn makkers. Een spurt aantrekken voor mijn ploegmaten doe ik met veel plezier als het kan. Het nodige afstoppings werk hoort er ook bij om een vlucht van een ploegmaat te beschermen.
- Wat doe je zoal in de winter?
In de winter doe ik aan veldrijden, dus zijn het bijna allemaal wedstrijden. In de week is probeer ik 2 keer te lopen en een keer in het veld te trainen. Vervolgens is het vooral losrijden en eventueel bij slecht weer op de rollen rijden.
- Wat is jouw favoriete koersparcours?
Ik ben wegrenner en veldrijder. Op de weg verkies ik lastige wedstrijden. Crossen doe ik enorm graag daarom: hoe méér modder, hoe liever ik het heb. Massaspurten zijn niet echt mijn ding, daar hou ik me liever afzijdig.
- Wat zijn jouw verwachtingen voor het seizoen 2010?
Mijn goed wegseizoen van 2009 te herhalen, al is dit waarschijnlijk te hoog gegrepen. Ik heb namelijk veel werk voor school, maar ik ga mijn best doen! Mijn gemiste veldrit-winter proberen goed te maken eind 2010 is ook een doel. Als regerend Belgisch kampioen kon ik helaas maar een maand veldrijden. Dit was een streep door mijn rekening, maar mijn studies zijn momenteel belangrijker. Ik hoop dat we goed presteren als team en enkele overwinningen kunnen behalen.
PALMARES:
Seizoen 08-09 (Cyclocross):
- Provinciaal Kampioen Oost-Vlaanderen te Vlierzele - Eindstand Belgisch Kampioenschap te Schoonaarde - Eindwinnaar Regelmatigheidsklassement - In totaal 9 overwinningen: Zele, Nokere, Zonnegem, St-Gillis-Dendermonde, Zwalm, Vlierzele PK, Affligem, Oordegem en Eindstand BK Cyclocross
Seizoen 07-08 (Cyclocross):
- 1 overwinning te Elversele - 3de plaats WK Londerzeel
Seizoen 06-07 (Cyclocross):
- 2 overwinningen: Elversele en Brussegem (proef BK) - 3de plaats BK
Kortom in het veld veel successen, op de weg jammer genoeg nog geen overwinning.
Dit profiel kunt u steeds terugvinden op onze info-site.
11-03-2010 om 00:00
geschreven door NGMT 
|