NGMT Cycling Team

Bezoek ons op Facebook
  • Fanpagina Facebook
  • Rennersfiches
  • Tom Rouan
  • Gino Van Broeck
  • Gerrit Diependaele
  • Jens Daems
  • Mikey Van Kruiningen
  • Rennersfiches
  • Marc Cossyns
  • Olivier Vaerewyck
  • Franky De Tremerie
  • Frederik Blervacq
  • Pascal Verlez
  • Willy Den Haese
  • Frederik Blervacq
    Blervacq Frederik
    Marc Cossyns
    Cossyns Marc
    Jens Daems
    Daems Jens
    Willy Den Haese
    Den Haese Willy
    Franky De Tremerie
    De Tremerie Franky
    Gerrit Diependaele
    Diependaele Gerrit
    Tom Rouan
    Rouan Tom
    Olivier Vaerewyck
    Vaerewyck Olivier
    Gino Van Broeck
    Van Broeck Gino
    Mikey Van Kruiningen
    Van Kruiningen Mikey (NL)

    Pascal Verlez
    Verlez Pascal

    Inhoud blog
  • NGMT Cycling Team schakelt over naar nieuwe website !!!
  • Verslag WAOD Oostakker: renners koersen goed in hondenweer
  • Verslag WAOD Westkerke: beterschap in zicht
  • Verslag WAOD Beveren: polders en wind maken er harde wedstrijd van
  • Verslag WAOD Zandvoorde: Mikey bezorgd NGMT schrale troostprijs in zware wedstrijd
    NGMT Cycling Team

    Waar teamgeest en vriendschap belangrijk zijn


    Franky De Tremerie - Gerrit Diependaele - Olivier Vaerewyck - Jens Daems - Tom Rouan - Gino Van Broeck - Willy Den Haese - Marc Cossyns - Mikey Van Kruiningen - Frederik Blervacq - Pascal Verlez - NGMT Cycling Team

    24-07-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Verslag Roborst: zéér selectief parcours met mooie uitslagen voor het team
    In België viert men op 21 juli traditiegetrouw de Nationale Feestdag.  Terwijl in Brussel het defilé doorging zakte ons team af richting Vlaamse Ardennen.  In het hartje van de Zwalmstreek was Roborst vandaag het strijdtoneel voor de renners van de WAOD. 

    De voorspelde regen- en onweersbuien bleven uit en de temperatuur bedroeg een mooie 25°C.  De aanwakkerend wind en een parcours om "U" tegen te zeggen waren aanwezig het prachtige en heuvelende decor.  De parcoursbouwers hadden hun werk grondig ter harte genomen.  De zéér selectieve omloop die 9 keer overwonnen moest worden was 8 killometer lang.  Per ronde moest er 4 keer geklommen worden.  De drie eerste beklimmingen vielen best mee.  De laatste helling, een stuk bergop van ruim 1 kilometer lang, fungeerde als scherprechter tijdens de wedstrijd.  Na deze helling in Rozebeke, vlakbij Roborst gelegen, kon er gedaald worden richting aankomststrook.  Leuk detail om weten voor de toeschouwers: de inrichters hadden ervoor gezorgd dat de supporters de renners per ronde 2 keer konden aanmoedigen. 

    Onze vier mannen van NGMT waren op post.  Tom, Nico en Gino schreven zich in bij de AB-categorie.  Marc speelde eendagscoureur bij de CD-categorie.  Bij de verkenning voelden de benen nogal vermoeid aan.  Maar dit kon natuurlijk tijdens de wedstrijd omslaan en misschien kwam dit door de lastigheidsgraad van het parcours.  De mini "Luik-Bastenaken-Luik" zoals de speaker het noemde sprak tot de verbeelding bij de renners.

    De opkomst voor deze wedstrijd was matig.  Bij de AB-categorie schreven 32 renners zich in.  Het parcours weerhield de renners er niet van te demareren.  In de eerste ronde kozen 2 renners het hazenpad.  Onze renners hielden zich rustig in de aanvangsfase uit schrik voor wat volgde.  Eén renner vond de aansluiting bij de 2 zodat we 3 koplopers kregen op het einde van ronde 1.  Een tegenreactie bleef niet uit en Nico ontsnapte uit het peloton.  Hij wachtte tevergeefs op steun vanuit de achtergrond.  Blijkbaar had niemand zin om in achtervolging op touw te zetten. Nico liet zich inlopen en dit was het teken voor enkele achtervolgers om naar de kop van de wedstrijd te rijden.  We kregen 6 leiders, waaronder Hans Verlinden (C-categorie), die de aansluiting met het AB-peloton op verbluffende wijze had gemaakt. 

    Alles bleef speelbaar en drie anderen waagden de sprong naar voor.  Tom pikte zijn wagonnetje aan.  Een renner onder hen kon de aansluiting bovenop de helling te Rozebeke maken.  Tom en zijn gezel spartelden tegen maar strandden op 10 meter van de kopgroep.  Gino, die afstopte in het peloton, zag het gebeuren en speelde het ploegenspel perfect.  Een fel versnipperd peloton kon niet meer terugkeren en de 7 leiders werkten goed samen.  Een zwak moment deed Nico de das om.  De benen blokkeerden en hij moest de rol lossen in het peloton.  Hij reed de wedstrijd verder mee met het CD-peloton.

    Tom en Gino hadden vandaag in een klein peloton uitzicht op een mooi resultaat.  Bij de zeven leiders bleef het niet samen.  Tom De Beer (B-categorie) won de wedstrijd voor Bart Verhasselt (A-categorie).  Stefaan Paridaens eindigde afgescheiden op een derde plaats.  De rest van de kopgroep druppelde één voor één binnen.  Op de laatste beklimming ontbond Tom zijn duivels en versnelde op de trappers.  Hij kreeg één renner mee in het wiel en de rest moest passen.  In de sprint voor plaats 8 liet Tom zich verrassen.  Tom eindigde na een sterke wedstrijd op een knappe 9 de plaats.  Gino kon nog wegrijden om het ploegsucces compleet te maken en eindigde mooi 11 de.  Nico werd 23 ste geklasseerd.  De toon lijkt gezet binnen het team.  De ereplaatsen stapelen zich de jongste weken mooi op en wie weet zit er een volgende wedstrijd meer in.

    Bij de CD-categorie kon Marc geen vuist maken.  Hij had vandaag geen goed gevoel en vond zijn parcours niet terug te Roborst.  In de derde ronde verliet hij de wedstrijd.  Hans Verlinden (C-categorie) won de wedstrijd met overschot.  Een achtervolgend trio bepaalde de andere ereplaatsen.  Walter De Veerman (D-categorie) regelde de spurt van het peloton en won in zijn categorie.  Hopelijk vergaat het Marc beter in een volgende wedstrijd.  

    Uitslag:

    Categorie AB (32 dln): 1.Tom De Beer (Hamme, winnaar cat. B) 2.Bart Verhasselt (Evergem, winnaar cat. A) 3.Stefaan Paridaens (A2) 4.Erwin Bollen (B2) 5.Andy Van Eesbeeck (B3) 6.Franky Van Oyen (B4) 7.Bert De Baere (A3) 8.Tim Deneef (A4) 9.Tom Rouan (A5) 10.Jurgen Vandaele (A6)
    11.Gino Van Broeck (A7)  23.Nico Cossyns (A13)


    Categorie CD (31 dln): 1.Hans Verlinden (Gavere, winnaar cat. C) 2.Arie De Moor (C2) 3.Frank Van Haverbeek (C3) 4.Fabien Hanssens (C4) 5.Walter De Veerman (Lochristi, winnaar cat. D) 6.Patrick Verdonck (D2) 7.Benny Dupont (C5) 8.Guy De Jonghe (C6) 9.Rudi Rabout (C7) 10.Geert De Spiegeleer (D3)
    Opgave: Marc Cossyns

    24-07-2010 om 21:38 geschreven door NGMT  


    22-07-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Gelukkige verjaardag aan onze voorzitter
    De dag na onze Nationale Feestdag is iemand anders de gelukkige.  Onze voorzitter, de nestor van de ploeg, Marc Cossyns mag vandaag de mooie leeftijd van 45 jaar achter zijn naam schrijven.  Onze vertegenwoordiger bij de CD-categorie verdedigt zijn eer nog kranig.  Zijn passie en hobby blijven de tweewieler en hij doet er enorm veel voor.  We wensen hem op deze dag veel plezier samen met zijn gezin.  Het ganse NGMT Cycling Team steunt hem en wenst hem van harte proficiat via deze weg.

    22-07-2010 om 00:00 geschreven door NGMT  


    21-07-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Verslag Temse: wedstrijd zonder pech

    Op de tweede dag van het weekend bleven we in eigen provincie.  Op zondag 18 juli organiseerde de gemeente Temse haar jaarlijkse wedstrijd.  De gemeente aan de oevers van de Schelde is bekend om de Temsebrug, waar een dubbele brug noodzakelijk was om de verkeersproblemen op te lossen.  Van verkeersproblemen hadden we afgelopen weekend geen last want de seingevers en de politie van Temse deden hun werk naar behoren en alle wedstrijden verliepen vlotjes. 

    De organisatoren hadden niks aan het toeval overgelaten en de terrassen zaten afgeladen vol.  De zon was present en de temperatuur bedroeg 25°C met een matige wind.  De uitgetekende omloop was prachtig en moest 10 keer afgelegd worden.  Deze heuvelende omloop van 6.400 meter was minder lastig dan gisteren te Sint-Martens-Bodegem. Mooie brede banen en weinig bochten maakten er mogelijk een snelheidrace van. De wedstrijd werd afgevlagd na 64 kilometer.

    De passage door de voormalige Boelwerf deed herinneren aan de havenactiviteit die vroeger deel uitmaakte van het dagelijkse leven te Temse. Decennia lang werden er majestueuze schepen gebouwd. Vandaag bouwen vooraanstaande architecten er aan een uniek woonproject, met zicht op de Schelde, een rijk en gevarieerd natuurgebied en vooral: kwalitatief leven.  Diverse bedrijven hebben er een vestiging, er is een woonzone en het nieuwe stadhuis is er gelegen.

    Gino Van Broeck - Nico Cossyns - Tom Rouan - NGMT - Temse

    Deze zone met de naam "De Zaat" ontvangt iedereen met open armen en onze renners en supporters waren op post.  Bij het standbeeld van "De Zaatman" hielden ze even halt.  Gino, Nico en Tom waren vandaag aanwezig voor hun tweede wedstrijd van het koersweekend.

    De gemeente had niks aan het toeval overgelaten.  De belleman van Temse belde de renners op gang.  Een groot peloton van 53 A-renners begon aan een snelle openingsronde.  Gedurende de eerste drie ronden hielden ze het tempo zeer hoog.  Het peloton zat op het lint en niemand raakte weg.  In de vierde ronde viel het volledig stil en kon in schuifjes een kopgroep van 12 renners tot stand komen.  Gino reageerde te laat en de vlucht kon niet meer achterhaald worden.  In onderstaand filmpje kun je zien dat de voorsprong aanzienlijk was.  De voorzitter van de VWF op de motor heeft zich er tussen genesteld. 
     



    PS: Filmpje te Temse: De passage van de A-reeks met Gino, Nico en Tom. (VWF) gefilmd door Julia de Kind

    Tom en Nico hielden zich gedeisd in het midden van de groep.  De voorsprong van de leiders bleef constant en zij sprintten voor de overwinning.  In het peloton probeerde Gino meermaals aan te vallen maar alles bleef samen.  De kopgroep werd gereduceerd tot 10 eenheden daar 2 renners af te rekenen kregen met een lekke band.  Frederik Goos won in een sprint met 10 de wedstrijd.  In een hectische eindsprint met enkele bochten vlak voor de aankomst probeerde Tom Nico af te zetten voor de meet.  Deze twee konden meedelen in de prijzenpot.  Nico eindigde 21 ste, Tom werd 27 ste en Gino finishte 32 ste. 

    Tom Rouan - Temse
    Tom was blij de eindstreep bereikt te hebben.

    Gino Van Broeck - Temse

    Gino bolde rustig over de meet.  De boog aan de aankomststreek geeft duidelijk aan waar de streep getrokken is.

    De tweedaagse zit erop.  De ene dag ging al wat beter dan de andere maar we mogen terugkijken op een geslaagd weekend.  Na de wedstrijd konden de 3 musketiers zich eens goed laten gaan bij onze sponsor Frituur 't Krokantje voor een welverdiend pakje frieten.

    Uitslag:

    Categorie A (53 dln): 1. Frederik Goos 2. Andy de Backer 3. Ken Devos 4. Kris Van Grieken 5. Peter Bocken 6. Tom Hermans 7. Kurt De Vuyst 8. Lorenzo Arena 9. Peter Landtsheer 10. Stefaan Kuppens
    21. Nico Cossyns 27. Tom Rouan 32. Gino Van Broeck

    Foto's: Rita Thienpondt

    21-07-2010 om 00:00 geschreven door NGMT  


    19-07-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Verslag Sint-Martens-Bodegem: stijgende conditie werpt zijn vruchten af ...
    Afgelopen weekend stonden er twee wedstrijden op het programma voor het NGMT Cycling Team.  De eerste wedstrijd van het tweeluik op zaterdag 17 juli 2010 werd verreden te Sint-Martens-Bodegem.  Deze gemeente in de provincie Vlaams-Brabant ontving het VWF-peloton met een prachtorganisatie.  Sint-Martens-Bodegem, een beetje onbekend daar het weinig inwoners telt, maakt deel uit van hoofdgemeente Dilbeek. 

    De inschrijvingen gebeurden in café Bodegem City.  Een echt volkscafé wat meer uitstraling geniet omdat het een supporterslokaal betreft.  Ex-Belgisch kampioen Jürgen Roelandts, geboren te Asse, is woonachtig te Sint-Martens-Bodegem.  De gemeente is er trots op en daarom staat hier alles in het teken van hem.  Een mooi weetje om de koers mee te beginnen.

    Een temperatuur van 22°C bood perspectieven.  De krachtige zuidwestenwind viel minder in de smaak.  De omloop van 6 kilometer moest 11 keer afgelegd worden.  Over deze pittige omloop viel heel wat te vertellen.  Per ronde 2 lastige hellingen, die naar het einde toe in de benen zouden kruipen, moesten overwonnen worden.  Een lange afdaling maakte veel goed, ware het niet dat de wind vol op het aangezicht stond.    Een mooie en veilige omloop die voor vuurwerk zou zorgen tijdens de wedstrijd.

    Gino Van Broeck - Tom Rouan - Nico Cossyns - NGMT - Sint-Martens-Bodegem

    Tom, Nico en Gino verdedigden vandaag de kleuren van het wielerteam.  Op aanraden van sportief verantwoordelijke Tom, die in het verleden bij de junioren hier gestart was, bleek dit een mooie gelegenheid om het ploegenspel te hanteren.  De huisfotograaf, namelijk Rita Thienpondt, deed haar naam alle eer aan.

    Nico Cossyns - Sint-Martens-Bodegem

    Nico Cossyns had zelfs zijn zus meegebracht om foto's te nemen.  Zo komen onze jongens mooi in beeld tijdens de wedstrijd.

    Rond 15.30 uur lokale tijd werd de wedstrijd op gang gefloten met 54 A-renners.  Een groot peloton met weinig bekend volk in onze ogen.  Traditiegetrouw werd in de eerste ronde een aanval opgezet.  Voor het peloton bleek dit een opwarmronde te zijn.  De 3 leiders hadden een kleine voorsprong opgebouwd.  In de tweede ronde kwam er een tegenaanval met 3 renners waarbij Nico zijn kans waagde.  De samenwerking verliep stroef en de 3 zwommen tussen het peloton en het koptrio.  Toch hielden ze het even vol.  In de vierde ronde hadden de 3 leiders een halve minuut voorsprong bijeen gefietst.  De 3 achtervolgers lieten zich inlopen.  In de vijfde ronde ontstond een achtervolgende groep van een achttal renners.  Gino volgde zijn teamgenoot op en deze groep had meer kans op slagen.  Door mooi afstoppingswerk van Tom en Nico werd de kloof met de leiders kleiner.  Half wedstrijd kregen we een hoofdmacht van 11 renners.  Het peloton leek uitgeteld.  Nico maakte contact met een putje en dit had een lekke achterband tot gevolg.  Pech blijft een rol spelen en slaat genadeloos toe.



    Nico Cossyns - Sint-Martens-Bodegem

    Nico aan het werk in de achtervolgende groep.

    Nico Cossyns - Tom Rouan -Sint-Martens-Bodegem

    De ploegenmaten van Gino (Nico en Tom) speelden het ploegenspel perfect.  Chapeau!!!

    Nico Cossyns - Tom Rouan - Sint-Martens-Bodegem

    Een lekke achtertube velde het verdict voor Nico:  inpakken en supporteren voor zijn teamgenoten.

    De samenwerking binnen de kopgroep van 11 verliep niet van een leien dakje en enkele renners konden de aansluiting nog maken uit het peloton.  Gino had de juiste ontsnapping niet gemist en draaide mooi mee rond.  De kopgroep bleek te groot en het peloton zat hen op de hielen.  Een versnelling van enkele renners werd gecounterd door Gino en 6 renners konden finaal wegrijden.  In de achtergrond verzette Tom berenwerk om deze ontsnapping te doen lonen.  Op drie ronden van het einde kwam nog één renner vooraan aansluiten en de rest kon het schudden. 

    Tom Rouan - Sint-Martens-Bodegem

    Tom hield het peloton aan de praat ter bescherming van de vlucht.

    Gino Van Broeck - Sint-Martens-Bodegem

    Communicatie tussen renner en supporters is belangrijk.  De voorsprong schommelde gedurende de wedstrijd.


    Bij het ingaan van de laatste ronde bleek de voorsprong van de kopgroep van zeven geruststellend.  De strijd om de overwinning kon beginnen.  Op de helling trok Stefaan Paridaens stevig door en de reactie bleef niet uit.  Alles kwam terug samen maar Gino moest op de tanden bijten.  Er werd afwachtend gereden want niemand durfde nog.  In de afdaling konden 2 renners een ultieme aanval opzetten.  Ze hield het vol en Bart Tribaut uit Ninove won de wedstrijd.  Gino had last van lichte krampen in de sprint maar eindigde toch sterk 7 de.  De goodwill tijdens de ontsnappingen had hem genekt.  Een sterke prestatie met een top 10 notering.  In de pelotonsprint werd Tom 26 ste.  De mooie uitslag bekomt iedereen toe.  Zonder het afstopwerk en het teamgericht rijden komen de resultaten er niet.

    Gino Van Broeck - Sint-Martens-Bodegem

    De krampen nekten Gino in de sprint om de zege.  Zonder dit had er misschien meer ingezeten, maar dat is koers.

    Gino Van Broeck - NGMT - Sint-Martens-Bodegem

    Een mooi beeld om af te sluiten.  Gino zag, kwam en overwon maar ging moegestreden ten onder.

    Uitslag:

    Categorie A (54 dln): 1. Bart Tribaut 2. Andy Annendijck 3. Ken Devos 4. Stefaan Paridaens 5. Stijn Remory 6. Kevin Van De Keer 7. Gino Van Broeck 8. Tom Hermans 9. Michel Vereecken 10. Bjorn Lison
    26. Tom Rouan
    Lekke band: Nico Cossyns

    Foto's: Rita Thienpondt en Vanessa Cossyns

    19-07-2010 om 18:00 geschreven door NGMT  




    Welkom op de blog van NGMT Cycling Team !!!

    Wij schakelen over naar onze website: www.ngmtcyclingteam.com
    Uitslagen renners
  • Tom Rouan
  • Gino Van Broeck
  • Gerrit Diependaele
  • Jens Daems
  • Mikey Van Kruiningen

  • Uitslagen renners
  • Marc Cossyns
  • Olivier Vaerewyck
  • Franky De Tremerie
  • Frederik Blervacq
  • Pascal Verlez
  • Willy Den Haese

  • Hoofdsponsors:

    De Veldroom
    Engel & Völkers

    Frituur 't Krokantje

    Fietsen Godefroot

    Ruimdienst Dirk Lagaert

    Doltcini

    Basso Bikes


    Sponsors:

    Keurslager Filip & Peggy

    Garage Vercruyssen


    Website van de sponsors
  • De velodroom
  • Engel & Völkers
  • Fietsen Godefroot
  • Ruimdienst Dirk Lagaert
  • Doltcini Sportswear
  • Basso Bikes
  • Keurslagerij Filip & Peggy
  • Garage Vercruyssen

  • Gastenboek
  • koers
  • londerzeel
  • mooi blog mannen

    Laat gerust een berichtje achter


    Mijn favorieten
  • WAOD
  • VWF
  • Fotosite Karel Andries
  • Fotosite Monique Van Poecke
  • Fotosite Sabrina Noens
  • Cyclingnews
  • Belgian Cycling Selection
  • Wielerbond Vlaanderen

  • Contactgegevens

    Interesse of vragen? E-mail ons of bel naar: 0491/61.35.07


    Archief per week
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs