Inhoud blog
  • Lumphinipark + shoppingcenters
  • Chinatown + Wats
  • Verjaardag koning Bhumibol Adulyadej
  • JJ markt
  • Koh Mak - Bangkok
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Thailand

    07-12-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Lumphinipark + shoppingcenters
    De middagwarmte in Bangkok is voor mij bijna ondraaglijk. Daarom besloot ik in de voormiddag een park in het centrum van Bangkok te bezoeken en tegen de middag binnen te kruipen. Het Lumphinipark is ongeveer 56 hectare groot. Het park is zeer groen en bevat een groot kunstmatig meer waar bezoekers een boot kunnen huren. Rond het park is er een wandelweg voorzien van 2,5 km... de ideale manier om heel het park rond te gaan. Na 1,5 km vond ik een bankje waar ik gezellig mijn boek begon te lezen in de schaduw. Op een gegeven moment passeerde er een Thai die een gesprek met me begon. Ik had verstaan dat hij masseur was in het boxingstadium van Bangkok. Ineens begon hij mijn nek en schouders te masseren, dan mijn armen en vervolgens mijn gezicht... Tof, dacht ik, een gratis massage... Wat zijn de Thaise mensen toch vriendelijk!! I wish... Soms ben ik toch nog heel naief zenne. Aan zijn afwachtende houding kon ik afleiden dat er verwacht werd dat ik ervoor betaalde... Heb dat dan maar gedaan maar heb wel weer een les geleerd!

    Tegen 12.30u kwam ik aan Big C, een van de vele shopping centers in Bangkok. Op het gebouw werd de temperatuur weergegeven, 36 graden!!!! Daarom dat ik zoveel moeite had om de warmte te verdragen! Lekker gegeten, rondgewandeld in de mega grote supermarkt en genoten van de airco. Rond 16.30u was ik terug in het guesthouse. Ik merkte dat ik een beetje uitslag had onder mijn oksels maar niks alarmerend.

    Na het douchen en lezen trok ik andere kleren aan ( lange broek + lange mouwen) en ging ik gezellig rondwandelen op Khao San Road en wat eten. En net als je denkt dat je zowat alles bent tegenkomen.... Na een uur wandelen moest ik terug naar het guesthouse want ik had vreselijke jeuk over mijn lichaam. Na het uitdoen van mijn kleren zag ik dat heel mijn lichaam vol stond met rode plekken en kleine blaren, voornamelijk mijn rug en mijn benen. En jeuken.... niet te doen!!! Gelukkig had ik van de dermatologe een zalf gekregen tegen jeuk en uitslag. Ik vermoed dat het komt van de waspoeder in mijn kleren. Tijdens mijn verblijf in Koh Mak had ik het meeste van mijn kleren handmatig gewassen en had ik moeite om al de zeep eruit te krijgen. Gelukkig had ik nog enkele kledingstukken die ik niet zelf had gewassen die ik de volgende dag dan zou kunnen dragen. Veel nachtrust heb ik die nacht niet gehad, het was vooral vechten tegen de jeuk en proberen niet te krabben... :wink:


    Geef hier uw reactie door
    Uw naam *
    Uw e-mail *
    URL
    Titel *
    Reactie * Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow
      Persoonlijke gegevens onthouden?
    (* = verplicht!)
    Reacties op bericht (1)

    21-12-2011
    aloha?
    hoi mieke!
    als ik lees hoe warm het daar is, zou je dan wel trg komen? :p
    valt hier wel mee ze, morgen +/-10 graden
    voorbije dagen waren hier best koud/ijzig...
    ben je erbij met oudjaar?
    zou fijn zijn je terug te zien!
    vele groetjes,
    ellen
    x

    21-12-2011 om 19:06 geschreven door ellen



    Archief per week
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs