Standaard Wetteren U11
Inhoud blog
  • nieuwe site U12
  • Algemene statistische evaluatie seizoen 2009-2010 van de U11 : DIKKE PROFICIAT aan alle spelers !!
  • De cijfertjes deel 2
  • De cijfertjes deel 3 (tornooien)
  • Contactvergadering 5 juni 2010 om 10u.30 op STW

    Zoeken in blog


    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     


    16-08-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Resultaat Halfoogsttornooi van V.W. Hamme
    Onze U11-boys hebben, zonder één nederlaag, het tornooi van Vigor Wuitens Hamme gewonnen op een grandioze manier !
    Toch begon het tornooi, gespeeld in zuiderse temperaturen, met een valse noot : onze eerste tegenstander, V.W. Hamme B diende forfait te geven wegens te weinig beschikbare spelers. Dan maar een mini-oefenmatchke gespeeld tegen elkaar, met gelegenheidsdoelman Davy Bracke in één van de doelen. Onze Arne moest er niet voor onderdoen ! Het werd nog spannend ook : 4-3 voor de 'rode hesjes'.
    Het echte werk dan : eerst tegen KSV Bornem, uitkomende in de Provinciale reeks van de provincie Antwerpen. Al in de eerste minuut dwongen we een hoekschop af, en Kjell schilderde deze op het hoofd van Maxime, die met een buffelstoot de 1-0 scoorde.Nadien bleven we de wedstrijd domineren, en na een snelle tegenaanval op links kon Kjell breed afleggen voor Robin D.M. die de 2-0 nette. Bornem kon af en toe eens gevaarlijk uitbreken met hun twee snelle 'wittekopjes', en net voor de rust scoorden ze de aansluitingstreffer (2-1). In de eerste vijf minuten van de tweede helft namen we duidelijk afstand. Eerst via Kjell met links, na een prima steekbal van Fabrizio, en één minuut later opnieuw via Kjell, nu met rechts, nadat speedy Thibau even op wandel was gegaan door het centrum van de Bornemse afweer en mooi inspeelde op de goed gevolgde Kjell. Nadien behielden we de controle over de wedstijd met een stoere Ian centraal in de verdediging.
    De volgende wedstrijd, onmiddellijk na onze 4-1 zege tegen Bornem, was tegen een oude bekende : Jordi Van Laere en KVC Jong Lede (eveneens Provinciaal spelend). Ook nu weer een snelle en gedreven start, en na drie minuten een aanval via Ian-Sander-Thibau opnieuw naar Sander die hard in de korte hoek besloot : 1-0. Maar Jong Lede speelde goed mee, en het was verdorie Jordi die met een hoge lob onze keeper verraste (nooit een hoge bal voor jou laten botsen, Arne !). Maar was dit eigenijk geen Wetterse goal ? Nadien bleef het lange tijd 1-1, waarbij het opletten was voor de Leedse aanvallen (bijna steeds via Jordi). Vlak na rusten viel dan de beslissing : een vrije trap vanop de rechterkant, en de linksvoetige Kjell trapte die na een klein tikje van Nicola enig mooi in de verste winkelhaak (magistraal doelpunt) : 2-1. Daar bleef het bij, alhoewel we nog aantal kansen kregen om de score te vergroten.
    Aldus speelden we de finale tegen de winnaar van de andere reeks, de nationale U11 van V.W. Hamme, die met een doelsaldo van 20 tegen 2 eveneens verdiend de finale haalden. En het werd een wedstrijd om duimen en vingers af te likken tussen twee goed voetballende ploegen, die telkens van achteruit probeerden verzorgd voetbal te brengen. Onze U11 begon goed, en drukten de tegenstander op hun helft terug, maar na een snelle counter kwam Hamme op voorsprong. We waren even van slag, en Hamme drukte door na die 0-1. Pas na 10 minuten verkregen we opnieuw veldoverwicht. Net voor de rust kon Fabrizio aan de linkerzijde Kjell lanceren, die zich mooi vrijkapte en een gemeten voorzet afleverde op, jawel, opnieuw het hoofd van Maxime (1-1). Een doelpunt uit het voetbalboekje ! Met de nodige peptalk vatten we de tweede helft furieus aan. Onze jongens voelden als het ware aan dat Hamme aan het verdrinken was. Sander, onze motor, zette in de tweede minuut twee Hammenaars in de wind, en bediende de goed vrijgelopen Kjell die de bal in doel plaatste : 2-1. Nog geen minuut later, was doorzetter Sander daar opnieuw, om deze keer Maxime aan te spelen : 3-1, en wedstrijd gespeeld. Hamme had nog wel een goeie vrije trap in huis (door Arne tegen de deklat geduwd), maar aan de overzijde had Maxime, na een foutje van de Hamse keeper, de bal maar binnen te tikken, maar hij besloot iets te haastig in het zijnet. Naar het einde toe kregen we nog een aantal goeie kansen, vooral dankzij een kwieke Yentl, maar het bleef verdiend 3-1.
    Op de prijsuitreiking was het feesten geblazen : onder luide muziek legden de spelers nog een ererondje af en er werden talrijke foto's genomen (zie ons webalbum en in de loop van volgende week ook op de jeugdsite van V.W. Hamme !). De conclusie na deze finalewedstrijd kan niet anders zijn : de U11 van STW beschikt over meer dan 20 spelers die op heden nationaal voetbal kunnen spelen. Jammer genoeg kunnen de trainers maar elke wedstrijd 15 spelers selecteren ! HET WORDT EEN HEEL MOEILIJKE EERSTE SELECTIE ! Maar moeilijk gaat ook.

    16-08-2009, 02:26 geschreven door Eddy Maesele  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (5 Stemmen)
    13-08-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Oefenwedstrijd: STW – F.C.V. Dender B : 5 - 0

    Tweede en tevens laatste wedstrijd van de voorbereiding wat het 11 tegen 11 voetbal betreft. Als tegenstander troffen we het B- elftal van F.C.V. Dender, dat aangevuld werd met een flink aantal bijzonder vinnige spelertjes van de U 10 (geboortejaar 2000). In ieder geval zorgde deze ploeg al voor meer weerstand dan de tegenstander van vorige week.

    Stw startte stevig in de eerste 15 minuten en rekende vooral op snelle uitbraken langs de vleugels. Eerst stuurde Jochen, Joran in de diepte en deze laatste werkte beheerst af. Wat later zette bovenstaande assistgever snel druk op de vrije verdediger, de doelman van Dender aarzelde even en meer had onze Jochen niet nodig om het tweede doelpunt te netten. Op die manier werd de eerste rust bereikt met een geruststellende 2-0 voorsprong. Daar waar de veldbezetting in het eerste kwart nog met veel zin voor structuur uitgevoerd werd, verwaterde één en ander in de andere drie spelperiodes (het tweede kwart was zelfs heel matig). De vele wissels en het grote aantal positiewijzigingen waren daar zeker niet vreemd aan. Het verlies aan automatismen was ergens wel ingecalculeerd doch niet in die mate, maar de plaatswissels leverden toch voldoende interessante informatie op voor de rest van de competitie. De kleine maar snelle aanvallertjes van Dender zorgden er inmiddels voor dat ook de allertheid en het onderlinge samenspel van de verdediging eens uitgetest kon worden. Uiteindelijk liep de score nog vlot op tot 5-0 langs nogmaals Jochen en Robin. Tussendoor scoorde ook nog iemand met een afstandsschot. We onthouden wel dat op dit moment de individuele actie nog iets te veel de bovenhand nam ten opzichte van het onderlinge samenspel. Dit laatste wordt dan ook het belangrijkste werkpunt voor de volgende weken.

    13-08-2009, 16:29 geschreven door Jo  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    12-08-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Selecties tornooien V.W. Hamme en KVV Vlaamse Ardennen

     

    ZATERDAG

    15/08/2009

    ZATERDAG

    15/08/2009

    Tornooi  op
    V.W.  Hamme
    (Sportpleinstraat  11,   Hamme)
    Tornooi op
    KVV Vlaamse Ardennen
    (Terrein B-complex, Ten Houte,
    Schorisse – Maarkedal)

      Eerste wedstrijd om 14u.00
      Laatste wedstrijd om 17u.00
    Samenkomst op STW om 12u.30
    (of 13u.00 op Hamme)

                       Eerste wedstrijd om 10u.50
                     Laatste wedstrijd om 14u.15
                 Samenkomst op terrein Vlaamse 
                           Ardennen om 10u.00

          8 tegen 8

    1.   Arne D.
    2.   Nicola

    3.   Ian

    4.   Fabrizio

    5.   Jens

    6.   Maxime

    7.   Yentl

    8.   Kjell

    9.   Robin D.M.

    10. Sander

    11. Thibau


     

    Trainer : Eddy
    Afgev. : Johan De Geest

          8 tegen 8

     

    1.   Michiel

    2.   Niels
    3.   Alexander

    4.   Gilles

    5.   Brecht

    6.   Louis

    7.   Lars

    8.   Joran

    9.   Mattis V.C.

    10. Mathis D.S.

    11. Robin M.

    Trainer : Jo
    Afgev.: Frederik Nagels

     

    Niet beschikbaar : Wout – Robbe – Jelle – Jochen – Arne R. (allen op verlof),

                                       en Gianni (geblesseerd)

    De tegenstanders op het tornooi van V.W. Hamme zijn resp. : V.W. Hamme B (om 14u.00), KSV Bornem (om 15u.10) en KVC Jong Lede (om 15u.45). Nadien wordt er nog één finalewedstrijd gespeeld (om 16u.30 of om 17u.00). De wedstrijden duren 2x12 minuten (finalewedstrijd 2x15 minuten).

    De tegenstanders op de 30ste Memorial J.P. D'Hondt op KVV Vlaamse Ardennen zijn resp. : KVV Ardennen (om 10u.50), SV Zulte-Waregem (om 12u.05), Sp. Kluisbergen (om 12u.55) en FC Gavere-Asper (om 13u.45). Enkel de eerste en de tweede spelen tegen elkaar dan nog eens de finale om 14u.15. De wedstrijden duren hier 2x10 minuten (en de finale 2x15 minuten).

    Het beknopte verslag van de wedstrijd tegen FC Dender B (5-0 gewonnen) volgt later.

    12-08-2009, 23:34 geschreven door Eddy Maesele  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    11-08-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Warme oproep aan de ouders van de U11-spelersgroep

    Beste ouders (en grootouders !),

    Dat jullie telkens in grote getale jullie voetballende zonen komen aanmoedigen tijdens hun wedstrijden werkt niet alleen voor de voetballertjes zelf zeer motiverend, maar doet eveneens deugd aan het hart van de trainers. Het toont dat jullie belangstelling koesteren voor de tijd en het werk dat wij eraan besteden om jullie zonen een degelijke voetbalopleiding te geven. Want OPLEIDING, daar gaat het om !
    Jo, Filip en ikzelf zouden echter een ietsje meer willen vragen dit seizoen van jullie tijd.
    Namelijk dat telkens een ouder het wedstrijdverslag zou willen schrijven, zowel voor de nationale als de provinciale U11. Dit zou twee grote voordelen bieden : 1°) de trainers hebben meer aandacht tijdens de wedstrijd voor de pure coaching (en tijdig de wissels kunnen doorvoeren)
                                       i.p.v. steeds te zitten noteren
                                 2°) er zal meer variatie zitten in elk wedstrijdverslag als het telkens door een andere hand geschreven wordt (het verslag hoeft
                                       ook niet altijd even uitgebreid te zijn)
    Praktisch zouden we het volgende kunnen afspreken :
    - na elke vrijdagtraining worden de trainers ingelicht wie het wedstrijdverslag zal schrijven
    - de verslagschrijver neemt tijdens de wedstrijd plaats op de invallersbank (als die aanwezig is), en wordt als tweede afgevaardigde op het
       scheidsrechtersblad ingeschreven
    - hij of zij onthoudt zich van elke commentaar TIJDENS de wedstrijd
    - het verslag wordt zo snel mogelijk doorgemaild aan de betrokken trainer, die eventuele aanpassingen en/of verbeteringen aanbrengt (geen 
      censuur : dit is zeker niet de bedoeling) en op de U11-website zet (met de naam van de verslaggever onderaan).

    Persoonlijk denk ik dat deze manier van wedstrijdverslaggeving verrijkend kan werken, zowel voor de spelertjes zelf, als voor de trainers, als voor jullie zelf !! Verschillende invalshoeken in een voetbalwedstrijd bieden bovendien steeds stof tot discussie en dialoog. En Socrates wist dit al bij de oude Grieken : dialoog leidt tot vooruitgang !!  En laat dat nu precies de kern zijn van een goede voetbalopleiding : dat elke jeugdspeler elk jaar PROGRESSIE kan maken  (elk op zijn niveau).

    Graag jullie reacties, en kandidaturen natuurlijk.

    Tr. Eddy

    11-08-2009, 22:15 geschreven door Eddy Maesele  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Selectie oefenwedstrijd U11 op woensdag 12/08/2009 tegen FCDender EH

    Opgelet : deze wedstrijd is verplaatst naar 18u.00 (samenkomst om 16u.45), ingevolge de Belofteninterland op Dasseveld om 16u.00 !!

    Nogmaals opgelet : de training van vrijdag 14/08/2009 wordt afgelast, ingevolge de Bekerwedstrijd van onze eerste ploeg tegen R.S. Waasland !!
    Misschien een ideale gelegenheid om onze Wetterse Leeuwen te komen aanmoedigen !

    WOENSDAG 

    12/08/2009

    Thuiswedstrijd  tegen

    FC DENDER EH

     

    Wedstrijd om 18u.00

    Samenkomst op STW om 16u.45


    1.   Michiel
    2.   Sander

    3.   Alexander

    4.   Arne R.

    5.   Louis

    6.   Jochen

    7.   Thibau

    8.   Mathis D.S.

    9.   Mattis V.C.

    10. Jelle

    11. Joran

    12. Arne D.

    13. Robin M.

    14. Gilles

    15. Brecht

     
    Trainers : Jo en Eddy
    Afgev. : Frederik Nagels en Filip Van Cassel
                           

    11-08-2009, 18:15 geschreven door Eddy Maesele  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    10-08-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Tornooi KSV Sottegem (08/08/09)
    Wat Eddy op administratief vlak op deze blog al allemaal voor elkaar gekregen heeft op zo'n korte tijd, grenst voor mij echt aan het onwaarschijnlijke. Mocht er iemand van onze ploeg straks van plan zijn om een nieuw bedrijfje op te richten dan kan ik maar één raad geven: Pak Eddy mee als administrator en secretaris en alles loopt op wieltjes. Wim De Corte (de papa van Sander) "binnenpakken" als boekhouder lijkt me ook een niet onverstandige keuze, want ook hij schijnt een echte uitzoeker te zijn. In ieder geval wil ik langs deze weg mijn blijdschap uitdrukken over de hernieuwde samenwerking. Ik ben er zeker van dat de complementariteit van de trainers enkel en alleen maar in het voordeel van de verdere sportieve ontwikkeling van onze U11 spelers kan zijn. Aan iedere betrokkene van onze groep wens ik dan ook het allerbeste, zodat we er opnieuw samen een sportieve en leuke belevenis kunnen van maken.

    Hoewel ik in de schoolvakantie meestal heel veel last heb van mijn allergie voor bureauwerk (niet alleen dan en Eddy zal me wel bijstaan), wil ik toch graag een beschrijvend stukje plegen over ons wedervaren op het tornooi van Zottegem.

    Tornooi KSV Sottegem (08/08/09)

    Ook voor dit tornooi werd er voor een ruime spelersgroep van 12 gekozen zodat de spelers, die vermoeid uit het voetbalkamp kwamen, maximaal gespaard konden worden. De vele wissels zorgen er dan wel voor dat we een beetje verliezen aan combinatiekwaliteit, maar de resultaten vielen toch niet echt tegen. We speelden vijf, telkens heel korte wedstrijden (2 x 8 min), met iedere keer een pauze van 40 min wat op zich niet zo optimaal is voor de spieren zo vroeg op het seizoen. Bovendien werd er gespeeld op een harde stroeve ondergrond (is het niet Lars?) en daarom zijn we ook blij dat we het tornooi zonder blessures konden verlaten. Uiteindelijk behaalden we de derde plaats op een totaal van 14 ploegen en dit met volgende spelers en uitslagen:

    Voor Stw speelden: Arne De V. , Jens, Nicola, Arne R., Robin M, Jochen, Thibau, Robbe, Maxime, Mathis, Lars en Robin De M.

    Uitslagen: Stw - Vlierzele: 4 - 0
                      Stw - Oudenaarde: 1 - 0
                      Stw - Horebeke: 7 - 0
                      Stw - Dender: 0 - 1 (halve finale)
                      Stw - Jong Lede: 4 - 1

    10-08-2009, 12:57 geschreven door Jo  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (4 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Uitslagen Flanders Cup te Temse
    De U11 heeft het tornooiweekend te Temse afgesloten op de 3de plaats (op 11 deelnemende ploegen).
    Vooral zaterdag werd er bijwijlen oogstrelend voetbal op de mat gelegd (op het schitterende A-terrein van KSV Temse), waarbij zelfs Germinal Beerschot niet veel in de pap te brokken had. De finaledag op zondag was van mindere makelij. Er werd te onzorgvuldig ingespeeld, en er was te weinig beweging zonder bal tegen iets sterkere tegenstanders dan de dag voordien. Maar de inzet was er, en met hard en geconcentreerd trainen kunnen we de minpuntjes aanpakken. Ook de vermoeidheid begon op zondag duidelijk zijn tol te eisen, zeker bij die spelers die een ganse week voetbalkamp gevolgd hebben. Dat we de 'voetbalkampers' dan ook iets meer lieten rusten tijdens het tornooi was niet meer dan normaal. 
    Voor de statistieken volgen hier de uitslagen :
    zaterdag : - STW - Sp. Sint-Gillis-Waas  5-0 (doelpunten : 2xJoran, 2xJelle en Louis)
                   - STW - KSV Bornem 7-1 (doelpunten : 2xIan, 2xLouis, 2xJelle en Joran)
                   - STW - Germinal Beerschot  3-1 (doelpunten : 2xLouis en Alexander)
    zondag : - STW - K. Diegem Sport  0-2
                  - STW - KSC Lokeren (nat. U10)  1-2 (doelpunt van Louis)

    10-08-2009, 01:08 geschreven door Eddy Maesele  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (3 Stemmen)
    FOTO's U11
  • webalbum U11

  • Onze tegenstanders Nationaal Jeugd
  • R.A.E.C Mons
  • K.SK.BEVEREN
  • FC.V.DENDER
  • R.FC.TOURNAI
  • R.BOUSSU DOUR BORINAGE
  • K.SK.RONSE
  • KV.RED STAR WAASLAND
  • KV.OOSTENDE

  • Onze tegenstanders Provinciaal
  • KFCE.ZELE
  • LEDE
  • TEMSE
  • ST.GILLIS-W.
  • BEVEREN
  • MELSELE
  • OPSTAL
  • SK.LEBBEKE
  • KRUIBEKE
  • KFC.VRASENE

    Onze tegenstanders provinciaal deel 2
  • WAASLAND
  • GREMBERGEN
  • KSC.LOKEREN-O.VL
  • RC.WETT.-KWATR.

  • Mijn favorieten
  • KBVB kampioenschappen
  • KBVB Primo club Card

  • agenda U11


    Archief per week
  • 05/07-11/07 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2010
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 13/07-19/07 2009

    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Een interessant adres?

    Blog als favoriet !


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs