Inhoud blog
  • Terug in het Belgenland
  • korte briefing
  • Terug in Mumbai
  • I'm still alive
  • Mijn nummer
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Mumbai

    28-10-2006
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.1000 maal dank iedereen!!!

    Hallo iedereen!

    Ik zit wel boordevol energie vandaag van mijn zalige nacht gisteren! Echt, en daar hebben jullie allemaal voor gezorgd! Daarom wil ik jullie allemaal hartelijk bedanken voor jullie komst. Ook al zag je me misschien niet zo heel veel toch was ik héél blij iedereen te zien. Ik heb mijn best gedaan om met iedereen eens een praatje te slaan en sorry als ik misschien niet zo veel tijd had. Weet dat ik jullie komst enorm apprecieërde en in mijn kopje zal gedenken wie er toen allemaal voor me was. Ik was eerlijk gezegd wel verschoten van de grote opkomst en dit kan me alleen maar héél gelukkig prijzen! Ik was zooo gelukkig gisteren, zo voel ik me de laatste maanden ook met de moeilijke momenten maar die vergeet ik vaak snel en ik onthou vooral van wat ik allemaal genoten heb en dit zijn héél veel dingen. Ik geniet met volle teugen van wat ik allemaal meemaak de laatste tijd en dit kan er alleen maar nog op verbeteren é!

    Vandaag heb ik mijn kot leeggemaakt want dinsdag komt hier al iemand anders mijn plekje opvullen. Het was een hele tijd over en weer geloop maar dit is wel iets voor mij é sleuren met dozen trap op en af want dan voelt het toch aan alsof ik nog een beetje gesport heb! Maar straks ga ik nog naar mijn landelijke dorpje waar ik wel nog eens een toerke ga lopen langs de mooie landschappen want daar geniet ik ook wel ten volle van! En ook nog eens die mountainbike van onder het stof halen om een laatste keer te crossen door de landelijke wegen, zalig!

    Ik heb jammer genoeg ook wel wat traantjes gezien gisteren en dat zie ik echt wel niet graag. Niemand hoeft droevig te zijn want zoals ik al zei die tijd gaat echt voorbij vliegen en binnen de korste keren zie je die vrolijke, actieve en soms o zo vermoeiende meid weer voor je staan! Dus afgesproken dat er geen tranen meer vloeien? Ok! Dit maakt mij eigenlijk alleen maar sterker, ik besef voor het eerst in mijn leven hoeveel mensen ik om me heen heb en dit geeft me nog meer kracht om te vertrekken.

    Jaja nu zal het wel genoeg zijn zeker met al diene meligen praat hier, heb me hier al veel te gevoelig opgesteld en nu is het weer tijd voor de harde kim! Haha.

    Schatten iedereen bedankt voor je aanwezigheid, het was een avondje om nooit meer te vergeten!

    28-10-2006 om 16:22 geschreven door kim  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)


    Archief per week
  • 12/03-18/03 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 25/09-01/10 2006

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !


    E-mail mij

    Druk oponderstaande knop om mij te e-mailen.




    Gastenboek
  • even komen bijlezen
  • Ms
  • indian dingen
  • hou je goed
  • in waregem bij de boeren

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Inhoud blog
  • Terug in het Belgenland
  • korte briefing
  • Terug in Mumbai
  • I'm still alive
  • Mijn nummer
  • Hey white monkey's!
  • Didi, didi en nog eens didi
  • Vreselijk dagje
  • Mijn tweede weekendje hier
  • Contactgegevens

    Laatste commentaren
  • m. (Bea & Philippe)
        op korte briefing
  • hey (Annelies)
        op Terug in Mumbai
  • helaba (sara)
        op Vreselijk dagje
  • wannegem lede (DANIELLE PIESSEN)
        op Vreselijk dagje
  • hey (Philippe(Meander))
        op 06/11 Eerste schooldag
  • m (barbara en luk)
        op 06/11 Eerste schooldag
  • hey (Annelies)
        op 06/11 Eerste schooldag
  • Welkom op mijn blog!

    Startpagina !


    Blog als favoriet !

    Een interessant adres?

    Zoeken met Google



    Zoeken in blog






    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs