Inhoud blog
  • de laatste
  • genieten maar
  • nog enkele
  • nog wat foto's van de maand augustus
  • Dag 1301 t/m dag 1326 woensdag 1 t/m zondag 26 augustus
  • En nog ....
  • nog wat kiekjes
  • nog wat vakantiefoto's
  • Dag 1270 t/m dag 1300 zondag 1 juli 2012 t/m dinsdag 31 juli
  • Dag 1271 Fijne vakantie
    Zoeken in blog

    Foto
    Heb jij of ken jij iemand met kanker,
     neem dan dit lintje mee
    en plaats hem op je blog.

    Kanker is een versckrikkelijke ziekte,
    En het is ons doel om
    dit lint op elk punt te krijgen.
    Welkom op mijn blog!
    Over mijzelf
    Ik ben Meurs Jonas
    Ik ben een man en woon in Herenthout (België) en mijn beroep is Pestkopje eerste klas.
    Ik ben geboren op 13/08/1999 en ben nu dus 25 jaar jong.
    Mijn hobby's zijn: Film, boeken. Ik ben gek van de film Cars .
    Foto
    GOEDE DOELEN:
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto

    Betekenis Jonas

    Babynaam:
    Jonas
    Geslacht:
    Mannelijk
    Oorsprong:
     Hebreeuws
    Betekenis Jonas:
    Duif, geschenk van God
    Afgeleide namen:
    Jona, Jonah

    Een vrijdagskind
    is aangenaam en gul

    Jonas

    Werd geboren op een vrijdag,
    13 Augustus, 1999
    onder het Chinese teken van de kat
    Katten zijn gevoelig en tactvol

    Zijn sterrenbeeld is Leeuw
    Een leeuw is grootmoedig

    Zijn geboorte bloem is de zonnebloem
    Zijn geboorte steen is de robijn
    Zijn kleur is oranje

    Lekker eten kan hier:
  • Het Tegendeel
  • Het Zuiderhuis
  • Het Renteniershuis
  • Het Kouterhof
  • 't Kamereyck
  • Den Ysbol
  • De Pastinaak
  • Hier koopt mama wel eens leuke kleedjes voor mij
  • Helaba
  • Doets & Doets
  • Kinderboetiek Ann
  • Kinderboetiek Annelou
  • La Chica
  •    

    Mijn Leven, de single van Andy Sierens aka Vijvenveertig Feat. Hooverphonic is nieuw binnengekomen op nummer 1 in de Ultratop.

    Andy's nationale debuut is dus een schot in de roos. Het is de zesde keer sinds het ontstaan van Ultratop in 1995 dat een song binnenkomt op nummer 1. Wim Oosterlinck van Q-Music belde Rani De Coninck op om het goede nieuws te melden. Voor Rani is dit overweldigend nieuws: "ik ben sprakeloos".


    Andy Sierens kreeg op zijn 21e verjaardag te horen dat hij non-hodgkinlymfoon had, een zeer agressieve kanker... Ondanks zijn ziekte bleef Andy vechten en zette hij zich in voor zijn grote passie: muziek maken. Het was de zus van Andy die Hart voor Mekaar inschakelde om Andy's grote droom waar te maken. Samen met Hooverphonic kreeg de rapper de kans in een professionele studio de single Mijn Leven op te nemen.


    Het ontroerende verhaal krijgt nu dus een bijzonder vervolg in de Vlaamse hitlijst.

    Op de website van VTM kan je zijn hit downloaden. De opbrengsten van deze single gaan integraal naar vzw OIGO (Opgeven Is Geen Optie) die zich inzet voor hoger patiëntencomfort op de afdeling Hematologie/B.M.T. van het UZ Gent.
    Mijn maatje Arjen op de drums !!
    Omdat ik Seppe* NOOIT wil en zal vergeten !!!
    De mooiste reclamespot

    Een van de meest hilarische sketches van Gaston & Leo !!!
    Het is en blijft geweldig !!!
    Kijken maar:


    Legendarische sketches !!!

       http://www.candidcamera.be/Gaston+en+Leo.html
    Deze vindt Jonas geweldig:
    10 decemer 2007 voorgoed in ons geheugen gegrift
    Bij onze jongste spruit wordt Non-Hodgekin T-lymfocyten kanker vastgesteld. Wij geven jullie hier de kans om z'n verhaal een beetje te volgen:
    27-08-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Dag 992 t/m dag 995 maandag 23 t/m donderdag 26 augustus
    Hoi allemaal,

    weeral bijna een week voorbij ... de laatste hele week vakantie van de "grote vakantie".
    Dit wil zeggen ... het onderste uit de kan halen en genieten hé. Genieten hebben we ook gedaan ondanks het niet zo fraaie weer.

    Dinsdag bezochten we Knokke (lekker shoppen en eten en een kijkje nemen naar papa's nieuwe droomauto om te gaan toeren ). 's Avonds passeerden we bij onze vrienden in Wetteren.
    Donderdag zijn we naar Antwerpen geweest voor een namiddagje stappen. Natuurlijk horen daarbij het nodige terrasje en een lekkere versnapering  hé.

    Groetjes,


    Nancy









    27-08-2010 om 15:13 geschreven door Jonas  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Dag 990 & dag 991 zaterdag 21 & zondag 22 augustus
    Leuk weekend, wat een superleuk weekend,

    we hebben echt genoten hoor.
    Zaterdag zijn we naar de braderij geweest samen met onze vrienden uit Wetteren. Zondag (op papa's verjaardag) reden we naar Hoegaarden om lekker te gaan eten samen met Paul & Rita. Nadat we genoten van een lekkere maaltijd reden we nog naar Itegem voor een dessertje ... een ijsje in ijssalon Vaniglia.
















    27-08-2010 om 15:00 geschreven door Jonas  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Dag 984 t/m dag 989 maandag 16 augstus t/m vrijdag 20 augustus
    Weer even de realiteit onder ogen zien zekers,

    ja aan alle mooie liedjes komt een einde, dus ook aan de vakantie van papa. Maandan was het terug werkendag voor de papa. Voor Jonas teurg het harde werk bij de kinesiste, ... maar verder, verder is het nog genieten hoor.
    Een stuk nagenieten van een heel mooie vakantieperiode die voorbij is en die smaakt naar meer.

    Deze week stond volop in de voorbereiding van papa's verjaardag. Gezellig geheimzinnig doen achter papa's rug . Spannend en plezant ...

    Groetjes,

    Nancy

    27-08-2010 om 14:51 geschreven door Jonas  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Dag 982 & dag 983 zaterdag 14 & zondag 15 augustus
    Hey daar,

    we zijn er weer hoor, we hebben hier weer eens even de tijd gevonden om Jonas zijn blogje aan te vullen (het lijkt wel of we daar in de vakantie véééééééééééééél te weinig tijd voor hebben )

    Zaterdag vierden we Jonas (en die van de papa) zijn verjaardag samen met vrienden en famile. Het was supergezellig, lekker, leuk, plezant, ...
    Zondag was het mama's feest. We zijn gaan brunchen in den Tinto in Tongeren en bezochten nadien het Gallo Romeins museum. Een leuke afsluiter van papa's vakantie.




    Superblij met een zak "chips"





    "wat volgt staat altijd in verband met wat eraan voorafging"











    27-08-2010 om 14:47 geschreven door Jonas  


    15-08-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Vakantiefoto's
    Ja acht dagen levert wat foto's op hé:



















    15-08-2010 om 22:18 geschreven door Jonas  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Vakantiefoto's
    en we gaan door:


















    15-08-2010 om 22:16 geschreven door Jonas  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Vakantiefoto's
    En nog meer foto's:

















    15-08-2010 om 22:14 geschreven door Jonas  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Vakantiefoto's
    We geven niet op:

















    15-08-2010 om 22:12 geschreven door Jonas  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Vakantiefoto's
    En nog meer:

















    15-08-2010 om 22:08 geschreven door Jonas  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Vakantiefoto's
    Nog sfeerbeelden:

















    15-08-2010 om 22:05 geschreven door Jonas  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Dag 974 t/m dag 981 vrijdag 6 augustus t/m vrijdag 13 augustus
    Eindelijk is het zover ... VAKANTIE !!!!
    Wij zijn voor acht dagen met onze vrienden naar de Ardennen geweest ... Het was zalig gewoon ...
    Genieten van elkaar, de rust, lekker eten, lekker drinken, .... LIFE IS A PARTY !!!!

    We hebben samen vele uitstappen gedaan ... Bütgenbach met het bijhorende meer en stuwdam, Monschau, de blauwsteenmijn, Signal de Botrange, Phantasialand, ....
    Enorm veel plezier gemaakt, geen strubbelingen tussen de kids en nog minder tussen de ouders

    Donderdagavond vierden we Jonas zijn elfde verjaardag met een lekkere barbeque en een heus "kampvuur"

    Hierna enkele sfeerbeelden voor jullie:



















    15-08-2010 om 22:02 geschreven door Jonas  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Dag 962 t/m dag 973 zondag 25 juli t/m donderdag 5 augustus
    Hallo allemaal,

    snel een verslagje van deze periode.
    Eigenlijk hebben we niets speciaals te melden, alles gaat hier super. Geen verplichtigen, enkel doen waar we zin in hebben en meer niet.

    We zijn gaan barbequen bij vrienden, hebben leuke uitstappen gemaakt en voorbereidingen genomen voor onze vakantie. Ondertussen ziin we nog eens in Gent gepasseerd en ons spook is weeral goedgekeurd .

    Groetjes,

    Nancy

    15-08-2010 om 21:12 geschreven door Jonas  


    30-07-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Om supervrolijk van te worden



    30-07-2010 om 18:08 geschreven door Jonas  


    25-07-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.dag 957 t/m dag 961 dinsdag 20 juli t/m zaterdag 24 juli
    Hey iedereen,

    weeral toffe dagen gehad hier.
    Dinsdag rustig thuis gebleven en ons wat bezig gehouden.
    Woensdag zijn we naar Eindhoven geweest. Beetje gaan rondkuieren, wat gaan shoppen, .... 's avonds lekker gaan eten in de Leto in Mol.
    Donderdag hebben we alles voorbereid voor het vertrek van Wannes en Sien.
    Vrijdag zijn we gaan uitregenen in Maasmechelen Village. 's Avonds zijn broer en zus naar zee vertrokken voor 8 dagen. Wat zullen die kunnen genieten daar. Eens lekker doen wat ze willen, geen ouders, geen broer waar ze moeten voor zorgen, ....

    Zaterdag zijn we samen met Marianne & Hugo naar Oostende geweest. We hebben genoten. Veel bijgepraat, lekker gewandeld, terrasjes gedaan, lekker gaan eten, .... gewoon genieten dus !!!! Merci Hugo & Marianne voor het fijne gezelschap. Dit is voor herhaling vatbaar, maar eerst op vakantie nu en nadien eens lekker uitgelaten Japans gaan eten .

    Groetjes,

    Nancy


    Piazza centrum in Eindhoven:



    Benieuwd wat daar te zien is?????



    Marianne moest op commando van spoeki met hem wandelen:



    Effe romantisch doen op de pier in Oostende:





    Zonsondergang:



    Lekker op het terras:

    Hugo met een Sun Beach, Marianne een lekkere Mojito, Jonas een val oranje, papa een lekkere expresso (hij is bob van dienst ) en mama met een Green Velvet .... Mmmmmmmmm



    Hugo & Marianne:




    25-07-2010 om 14:40 geschreven door Jonas  


    19-07-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.SUMMERTIME






    JUST ENJOY

    19-07-2010 om 10:41 geschreven door Jonas  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Dag 952 t/m dag 955 donderdag 15 juli t/m zondag 18 juli
    Hallo,

    weeral een aantal toffe dagen achter de rug ... ondanks het iets minder fraaie weer, hebben we ons toch weer kostelijk geamuseerd.

    Donderdag zijn we met ons Sanneke gaan eten in Mol in eetcafé Leto. Het was superlekker, gezellig en een héééééééééél blij weerzien.  
    Vrijdag broer weggebracht naar nonkel Ivo en nog verder gereden naar Wijnegem ...
    Zaterdag en zondag naar de ballonmeeting in Olen geweest. En thuis nog een beetje het zotteke uitgehangen ....

    Ongelooflijk prachtig al die ballonen ....

    Suske & Wiske:



    Prachtig kuiken:



    Funny Bunny:



    T-Rex:



    "Kiekske"  van onze Jonas:



    Zeppelin gemaakt voor de vijftigste verjaardag van de smurfen:



    Mauriceke:



    Windmolen:



    Zot, zotter, Jonas ...

    19-07-2010 om 10:07 geschreven door Jonas  


    18-07-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Gaan kijken voor een nieuwe wagen om mij te vervoeren ...
    Yep,

    we zijn gaan kijken naar een nieuwe wagen om mij te vervoeren.
    Ben bezeten van cabrio's hé .... mijn droom .... een echt racemachien ...

    Voor de kenners onder jullie:

     Een onvergelijkbare krachtbron:

    Hoge toerentallen, een zeer snelle reactie op input van de bestuurder, een indrukwekkend vermogen en toch een lichte en compacte constructie. De tiencilinder middenmotor van de Audi R8 Spyder 5.2 FSI quattro is een nieuwe maatstaf. Het fantastische geluid benadrukt op indrukwekkende wijze het prestatiepotentieel van de 5.2 FSI quattro.

    Hier krijgt u kippenvel van:

    386 kW (525 pk) katapulteren de Audi R8 Spyder 5.2 FSIquattro in slechts 4,1 seconden naar 100 km/h. De 200-km/h grens is na 12,8 seconden bereikt. De adembenemende topsnelheid ligt bij 313 km/h.

    Innovatief hogetoerentallenconcept:

    Hoe zijn prestaties het snelste te omschrijven? Met het concept van hoge toerentallen. Bliksemsnel reageren, onvergelijkbaar soepel: de brede toerenband die tot 8.700 min–1 gaat, staat in een fractie van een seconde tot de beschikking. Het gespierde koppelverloop tot 530 Nm duwt de Audi R8 Spyder 5.2 FSI quattro zonder beperkingen vooruit.


    De ideale combinatie van kracht en technologie:

    Dankzij de modernste 4-kleps-FSI®-technologie haalt de Audi R8 Spyder 5.2 FSI quattro meer kracht uit elke druppel benzine. Een lichte aluminium bouwwijze en GVK-delen verlagen het totaalgewicht, de dry-sump smering zorgt voor een laag zwaartepunt en draagt bij aan een forse dwarsversnelling.


    Verbruiks- en emissiewaarden:

    Brandstofverbruik gecombineerd: 14,9 l/100 km / 13,9 l/100 km*
    CO2-emissie gecombineerd: 356 g/km / 332 g/km*

    * met R tronic-versnellingsbak












    " Keep on dreaming !!! "

    18-07-2010 om 14:16 geschreven door Jonas  


    14-07-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Dag 942 t/m dag 951 maandag 5 juli t/m woensdag 14 juli
    Hey iedereen,

    ook zo genoten van het mooie weer? Wij wel hoor met zo'n weer vinden jullie ons niet veel thuis en niet veel binnen.

    Zon, warmte, terrasjes, elkaar, ... meer heeft een mens niet nodig om zich gelukkig te voelen hoor.
    De voorbije periode zijn we dan ook enorm veel buitenshuis geweest hé.

    Leuke BBQ's gedaan, lekker gaan eten, nog meer terrasjes gedaan, toffe feestjes bijgewoond, soldekes gedaan, lekker "decadent" gaan golfen ....

    Naast de verplichte kiné voor Jonas op maandag en vrijdag staat er hier echt niet veel op het programma hoor ... ja genieten en amuseren ...

    Zaterdag zijn Wannes & Sien mee naar Bellewaerde geweest, ze amuseerden zich kostelijk ... 's Avonds zijn mama & Jonas nog mee een hapje gaan eten met de ganse bende (152 km enkel ... hoe zot kan ne mens zijn ) ... het was gezellig en lekker ... fijn om een aantal mensen terug te zien, leuk om op een aantal mensen eindelijk een gezicht te kunnen plakken (fijner dan enkel maar een naam te kennen), met spijt moeten vaststellen dat een aantal mensen nog steeds niet spreken ...
    Zus bleef nog een extra nachtje bij Eline slapen en zondag zijn we haar dan gaan ophalen in Lokeren. Maar voor we weer huiswaarts reden hebben we eerst nog lekker en gezellig gegeten samen met Marianne, Hugo & Eline ...

    Groetjes,

    Nancy













    14-07-2010 om 22:06 geschreven door Jonas  


    05-07-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Dag 939 t/m dag 941 vrijdag 2 juli t/m zondag 4 juli
    Hoi iedereen,

    hier zijn we dan weer. Opnieuw met ons eigen verhaal hé, de belevenissen van ons patatje thuis ... Jaja, van vrijdagavond is hij terug thuis !!!
    En of hij zich geamuseerd heeft op kamp ... wees daar maar zeker van. Hij kon niet zwijgen in de auto, vertellen dat hij deed in de auto ... weliswaar op zijn eigen "Jonasmanier", maar papa & mama en ook broer en zus begrijpen hem hé. Het deed echt deugd hem zo bezig te zien en te horen. Toen hij aankwam op de parking van het UZ-Gent, was het eerste wat hij ons vroeg ... nam???????????????? Yep, hij had weer honger hé, maar goed dat we een etentje gepland hadden en hij niet te lang moest wachten.

    Op de terugweg, namen we afrit Lokeren en we zijn daar in "Grand Café "Den Abazjoer" terecht gekomen. Een echte aanrader !!!! Enorm lekker, enorm vriendelijk, maar wat voor ons het allerbelangrijkste was (en echt soms wel doorslaggevend kan zijn) de omgang daar met Jonas, de toegankelijkheid en alle voorzieningen (zelfs toilet) aangepast aan anders-validen. Dit mag wel eens vermeld worden, want dikwijls laat dit te wensen over hoor.

    Zaterdag werden we verzocht bij onze vrienden in Wetteren, het was weer een fijn weerzien, lekker gezellig "buiten" kunnen eten, goed gebabbeld ... afspraken gemaakt voor augustus ...
    Voor we het goed en wel beseften was het weeral héél laat en de hoogste tijd om richting Herenthout te rijden hé.

    Zondag hebben we genoten van het mooie weer, wandeling gemaakt, kermiske gedaan, terraskes gedaan ...


    Groetjes &  fijne vakantie,

    Nancy


    05-07-2010 om 20:51 geschreven door Jonas  


    02-07-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Dag 938 donderdag 1 juli

    Vandaag was het weer reuzefijn
    We waren heel blij dat we hier mochten zijn
    We bedankten de mensen die hier werken
    Want op hen was niets aan te merken
    Vanmiddag kwam de weerman langs
    Hij is echt eersterangs
    We speelden een groot spel
    Over de dinodrollen hoor je nog wel
    We sloten af met een heel groot feest
    Het is hier mooi geweest!

    Groep 1, 1 juli 2010

    Wij hebben vanmorgen met een parachute gespeeld
    en hebben ons dus helemaal niet verveeld
    Daarna was er een snoepjesspel
    We smulden erop los, dat geloof je wel
    Het grote spel vanmiddag was ook heel leuk
    We lachten ons een deuk
    Daarna mochten we de moni's natmaken
    door hen met natte krantenproppen te raken
    Voor de fuif trokken we onze mooiste kleren aan
    en na veel gedans zijn we naar bedje gegaan.









    02-07-2010 om 10:14 geschreven door Jonas  




    Foto

    Foto

    Benieuwd naar m'n foto's?
    Kom dan snel een kijkje nemen.
    Je raakt binnen door op één van de  foto's te klikken.



    Archief per maand
  • 08-2012
  • 07-2012
  • 05-2012
  • 04-2012
  • 03-2012
  • 02-2012
  • 12-2011
  • 11-2011
  • 10-2011
  • 09-2011
  • 08-2011
  • 07-2011
  • 05-2011
  • 04-2011
  • 03-2011
  • 02-2011
  • 01-2011
  • 12-2010
  • 11-2010
  • 10-2010
  • 09-2010
  • 08-2010
  • 07-2010
  • 06-2010
  • 05-2010
  • 04-2010
  • 03-2010
  • 02-2010
  • 01-2010
  • 12-2009
  • 11-2009
  • 10-2009
  • 09-2009
  • 08-2009
  • 07-2009
  • 06-2009
  • 05-2009
  • 04-2009
  • 03-2009
  • 02-2009
  • 01-2009
  • 12-2008
  • 11-2008
  • 10-2008
  • 09-2008
  • 08-2008
  • 07-2008
  • 06-2008
  • 05-2008
  • 04-2008
  • 03-2008
  • 02-2008
  • 01-2008
  • 12-2007
  • 09-2005

    Mij een MAILEKE sturen?

    Hier effe klikken en typen maar !!!


    Gastenboek !!

    Willen jullie me echt eens SUPERBLIJ maken? Ik ben gek op berichtjes aan mij gericht. Knuf & dikke kus Jonas !!!


    Blog als favoriet !

    Medisch
  • UZ Gent
  • non hodgekin
  • Chemo Kasper
  • UZA
  • baclofenpomp
  • CEPRA
  • Cerebral Palsy
  • CTO
  • Arseus Medical
  • Ik ben moe, oh zo moe.

    Allerlei
  • bloggen
  • Bloggen als therapie
  • Mijn school
  • OP KAMP IN HOUTHALEN 26/06/2010 - 2/07/2010
  • Werken rond ROUWEN
  • Project Magic
  • Leuke juweeltjes!!!
  • Herenthoutse handelaars
  • Herenthout
  • de LIEving

    Lotgenootjes 3K6 Gent
  • Eline
  • Kyano
  • Yoshi
  • Ashley
  • Verne
  • kleine Emma
  • Fiebe
  • Thijn
  • Sam
  • Kelvin

    * Fonkelende sterren aan de hemel. *
  • Seppe*
  • Lotte*
  • Emily-Grace*
  • Rune*
  • Soetkin*
  • Dorien*
  • Lien*
  • Thibo*
  • Aäron*
  • rytse*

    Foto

    Lotgenootjes
  • Darleen

  • Andere links - leuke blogs
  • ulrike
  • Stefaan van Peteghem
  • Anny & Kirby*
  • Ines
  • Levensgenieters
  • Mieke

  • Bijzondere kids:
  • Jonas
  • Robin & Anouk


  • Een interessant adres?

    Bekijk de afbeelding op ware grootte


    Onderhoudsfase:

    Maandag - Woensdag:

    2 x 6 ml Zantac
    2 x 5 ml Bactrim
    1 capsule  Puri-nethol

    Donderdag - Zaterdag - Zondag:

    2 x 6 ml Zantac
    1 capsule Puri-nethol

    Vrijdag:

    2 x 6 ml Zantac
    1 capsule Puri-nethol
    1 capsule Ledertrexate

    Iedere woensdag bloedname in Lier.
    Elke vijfde week naar Gent op controle.
    Elke tiende week vier dagen naar Gent voor een grote Methotrexate kuur.
    Vanaf nu elke zondagavond voor aanvang van de kuur 1/2 Temsta (om de angst weg te nemen) en als dat lukt waarschijnlijk alle avonden tijdens die week kuren!

     


    Foto

    Deze liedjes hebben een speciale betekenis voor mijn papa & mama !!!


    Foto

    Foto

    Mama is gek van:

    grey, blue-nosed...tatty teddy


    Sommige mensen weten wel waarom!!

    Foto

    Official Story. Written by Miranda. Actual book illustrated by Steve Mort-Hill

    The oldest, smallest house you can imagine was about to be knocked down.
    All the things that once made the house nice and cosy had been thrown outside and piled up in the front garden, from the soft springy bed the owners slept in, to the old wooden floorboards they used to walk on...and even...surely by some mistake...a little brown teddy bear.

    He was trapped amongst all the other unwanted things, and couldn't move.
    Then, one day...a very, very cold day, something fell from the sky...
    ...a little snowflake.
    It landed on the teddy bear's little nose and was then followed by many more.
    He began to get cold, very cold indeed.

    More and more snow fell, heavier and heavier.
    The little bear was now so cold that his nose started turning blue...
    ...so cold that his brown fur started turning grey.

    He was cold, unloved and all alone in the world, and felt very, very sad.
    Winter finally passed and the weather got warmer, and, one beautiful spring day, a little girl was playing near the old house, when she spotted the grey bear in the pile of unwanted things.

    He was like no other bear she had ever seen, and she pulled him out from where he was trapped.
    She dusted him down and lifted him high in the sky to look at him.
    "A grey bear...with a blue nose?"
    She thought.
    "How strange!"
    The teddy bear wanted to cry. He thought she didn't like him and would throw him back with the other unwanted things.
    "But he's lovely!" she continued and she fell completely in love with him.

    She ran home as fast as her little legs would carry her to see if her Grandma could patch him up, as a lot of his stuffing had fallen out, and he was very much in need of repair.

    She looked on has her Grandma replaced his stuffing and patched up his holes.
    His stitches has started showing where his fur had worn away, but little girl thought he looked perfect.

    It was all cosy and warm in the little girl's house and the bear now felt cosy and warm in his heart. However, his nose was still blue and his fur was still grey, and they would never return to brown. He was unique amongst teddy bears.


    The little girl gave him a great big hug. She loved him more than anything else in the world...her little, grey, blue-nosed...tatty teddy.

     



    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs