Inhoud blog
  • de laatste
  • genieten maar
  • nog enkele
  • nog wat foto's van de maand augustus
  • Dag 1301 t/m dag 1326 woensdag 1 t/m zondag 26 augustus
  • En nog ....
  • nog wat kiekjes
  • nog wat vakantiefoto's
  • Dag 1270 t/m dag 1300 zondag 1 juli 2012 t/m dinsdag 31 juli
  • Dag 1271 Fijne vakantie
    Zoeken in blog

    Foto
    Heb jij of ken jij iemand met kanker,
     neem dan dit lintje mee
    en plaats hem op je blog.

    Kanker is een versckrikkelijke ziekte,
    En het is ons doel om
    dit lint op elk punt te krijgen.
    Welkom op mijn blog!
    Over mijzelf
    Ik ben Meurs Jonas
    Ik ben een man en woon in Herenthout (België) en mijn beroep is Pestkopje eerste klas.
    Ik ben geboren op 13/08/1999 en ben nu dus 26 jaar jong.
    Mijn hobby's zijn: Film, boeken. Ik ben gek van de film Cars .
    Foto
    GOEDE DOELEN:
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto

    Betekenis Jonas

    Babynaam:
    Jonas
    Geslacht:
    Mannelijk
    Oorsprong:
     Hebreeuws
    Betekenis Jonas:
    Duif, geschenk van God
    Afgeleide namen:
    Jona, Jonah

    Een vrijdagskind
    is aangenaam en gul

    Jonas

    Werd geboren op een vrijdag,
    13 Augustus, 1999
    onder het Chinese teken van de kat
    Katten zijn gevoelig en tactvol

    Zijn sterrenbeeld is Leeuw
    Een leeuw is grootmoedig

    Zijn geboorte bloem is de zonnebloem
    Zijn geboorte steen is de robijn
    Zijn kleur is oranje

    Lekker eten kan hier:
  • Het Tegendeel
  • Het Zuiderhuis
  • Het Renteniershuis
  • Het Kouterhof
  • 't Kamereyck
  • Den Ysbol
  • De Pastinaak
  • Hier koopt mama wel eens leuke kleedjes voor mij
  • Helaba
  • Doets & Doets
  • Kinderboetiek Ann
  • Kinderboetiek Annelou
  • La Chica
  •    

    Mijn Leven, de single van Andy Sierens aka Vijvenveertig Feat. Hooverphonic is nieuw binnengekomen op nummer 1 in de Ultratop.

    Andy's nationale debuut is dus een schot in de roos. Het is de zesde keer sinds het ontstaan van Ultratop in 1995 dat een song binnenkomt op nummer 1. Wim Oosterlinck van Q-Music belde Rani De Coninck op om het goede nieuws te melden. Voor Rani is dit overweldigend nieuws: "ik ben sprakeloos".


    Andy Sierens kreeg op zijn 21e verjaardag te horen dat hij non-hodgkinlymfoon had, een zeer agressieve kanker... Ondanks zijn ziekte bleef Andy vechten en zette hij zich in voor zijn grote passie: muziek maken. Het was de zus van Andy die Hart voor Mekaar inschakelde om Andy's grote droom waar te maken. Samen met Hooverphonic kreeg de rapper de kans in een professionele studio de single Mijn Leven op te nemen.


    Het ontroerende verhaal krijgt nu dus een bijzonder vervolg in de Vlaamse hitlijst.

    Op de website van VTM kan je zijn hit downloaden. De opbrengsten van deze single gaan integraal naar vzw OIGO (Opgeven Is Geen Optie) die zich inzet voor hoger patiëntencomfort op de afdeling Hematologie/B.M.T. van het UZ Gent.
    Mijn maatje Arjen op de drums !!
    Omdat ik Seppe* NOOIT wil en zal vergeten !!!
    De mooiste reclamespot

    Een van de meest hilarische sketches van Gaston & Leo !!!
    Het is en blijft geweldig !!!
    Kijken maar:


    Legendarische sketches !!!

       http://www.candidcamera.be/Gaston+en+Leo.html
    Deze vindt Jonas geweldig:
    10 decemer 2007 voorgoed in ons geheugen gegrift
    Bij onze jongste spruit wordt Non-Hodgekin T-lymfocyten kanker vastgesteld. Wij geven jullie hier de kans om z'n verhaal een beetje te volgen:
    02-03-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.gedichtje voor Jonas
    Jonas jongen, lieve schat dit is speciaal voor jou:

    Jij bent misschien wat anders,
    ja "BIJZONDER" is het woord
    Maar jij bent precies de zoon
    die bij ons hoort.
    Blij, trots en gelukkig dat zijn wij
    met een zoon zoals jij !!!
    Het is zoeken naar het juiste woord
    dat niemand kent
    Een woord dat verteld
    dat jij de allerliefste bent!

    Onze Jonas !!
    Onze zoon !!
    Onze trots !!

    Knuffel papa & mama


    02-03-2009 om 19:44 geschreven door Jonas  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Dag 454 maandag 2 maart

    Pieperdepiep,

    vandaag een druk schema gehad zene. Amai die eerste dag school na de vakantie, dat is toch weer effe aanpassen hoor.
    In de voormiddag heeft Jonas flink geoefend met de kinésiste, boeken gelezen, spelletje gespeeld. Dan snel middagmaal eten en dan was het weeral tijd voor juf Greet.
    Samen met haar heeft Jonas ook weer enorm hard gewerkt !!!! De oefeningen waren best moeilijk en hij heeft ze vrij goed afgewerkt. Wat maakt dat kleinste spook van ons toch nog vorderingen ondanks alles !!! Ik ben enorm trots dat ik zijn mama mag zijn. Het klinkt cliché, ik weet het, maar het is echt wel zo.
    Nadien heeft hij nog héél hard gespeeld met zijn mini-computer, zijn hamer en zijn blokken,...

    Nu nog even ontspannen samen met broer en zus en dan bedje in!!

    Liefs,

    Nancy

    P.S.: ik heb recht bij de links een nieuwe link geplaatst rond rouwverwerking. Kan interessant zijn.

    Hard aan het kloppen met mijn hamertje. Ik heb er echt lol in !!!





    Als het niet snel genoeg gaat met m'n hamer, dan gebruik ik m'n vingertje maar .



    02-03-2009 om 19:42 geschreven door Jonas  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Kom op 2009: GEEF DE KLEINTJES
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Laat met z'n allen uw hart spreken !!!

    02-03-2009 om 00:00 geschreven door Jonas  


    01-03-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Dag 451 t/m dag 453 vrijdag 27 februari t/m zondag 1 maart
    Weeral drie dagen gepasseerd. De laatste dagen van de krokusvakantie zitten erop. Wat is het toch weer voorbij gevlogen hé, die vakantie.

    Vrijdag zijn we lekker thuis gebleven. De kids hebben wat voor school gewerkt en hebben samen leuke spelletjes gespeeld.

    De zaterdag ben ik met de kids naar Wijnegem Shopping geweest (in de voormiddag). We amuseerden ons hoor. Een lekker taske koffie erbij en het was weer compleet. Na de middag moest Wannes weer wat werken voor school, leuk filmpje en spelletje voor de twee jongsten en zo was het snel tijd om naar Paul & Rita te vertrekken.
    Zalig, zo nog eens ergens uitgenodigd worden met ons gezin, zelf niet moeten koken,... Nog eens gezellig kunnen bijbabbelen bij een lekker tasje koffie en een glaasje wijn. ZALIG GEWOON !!! Merci Paul & Rita !!! Fijn dat er mensen zijn, die zoiets in zich hebben. Jullie weten niet half hoeveel deugd het ons gedaan heeft. Trouwens het eten was SUPER LEKKER !!!!
    Voor Wannes & Sien, was de avond helemaal geslaagd. Zij zijn door Paul & Rita uitgenodigd voor een weekje vakantie aan zee. Ze vertrekken op maandag 20 juli naar Oostende en komen vrijdag 24 juli terug. Een weekje ontspannen zal hen deugd doen. MERCI Hé Paul & Rita !!!!! (plezant hé zo iemand kunnen bedanken via den blog !!! Nu kunnen alle mensen meelezen hoe super jullie wel zijn !!!)

    Zondag na een laat ontbijt en een lekker middagmaal zijn de twee oudsten naar de stoet gaan kijken ( idd met P&R )!!
    Wij zijn met Jonas thuis gebleven. Hij heeft wat last van z'n darmen . En we willen hem niet ziek maken nu hoor. Hij moet woensdag in orde zijn voor de operatie hé, dus nu effe voorzichtig en gezellig samen thuis blijven. We hebben dan ook geprofiteerd van een namiddagje samen op de zetel.
    Nu nog even TV en sebbes bedje in, want we hebben wat slaap in te halen.

    Liefs,

    Nancy





    01-03-2009 om 18:21 geschreven door Jonas  


    27-02-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ode aan al mijn vriendjes en vriendinnetjes



    Speciaal voor jullie.

    Liefs,

    Jonas

    Onderaan in bijlage het liedje: "Ik zeg je geen vaarwel mijn vriend" van Kapitein Winokio!

    Bijlagen:
    20_Nummer_20.wma (7 MB)   

    27-02-2009 om 00:00 geschreven door Jonas  


    26-02-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Dag 450 donderdag 26 februari
    Hoikes,

    vandaag weer een fijne dag gehad zene.
    We zijn naar Turnhout geweest, eerst naar onze vriend Seppe* geweest, daarna nog even gaan wandelen in Turnhout en dan naar de cinema.
    We gingen kijken naar de film Bolt. Een aanrader hoor !!!!
    Na de film zijn we nog iets gaan eten en nu nog even genieten van een fijn avond thuis.

    Groetjes,

    Nancy

    Ik met mijn nieuwe trui. Papa & mama zeggen dat die tekst op mijn lichaam geschreven is.





    Kei goede film !!!

    26-02-2009 om 21:46 geschreven door Jonas  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Operatie Jonas
    Hallo allemaal,

    dit al even voor iedereen die er al achter gevraagd heeft:

    Jonas Meurs
    p/a UZA
    Wilrijkstraat 10
    2650 Edegem

    Jonas wordt dinsdag 3 maart opgenomen, operatie gepland op 4 maart en normaal naar huis eind van de week.

    Thuisadres:

    Jonas Meurs
    Lindelaan 12
    2270 Herenthout

    Wat zal hij blij zijn met al zijn kaartjes!!

    Alvast bedankt!!

    nancy

    26-02-2009 om 08:53 geschreven door Jonas  


    25-02-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Dag 448 & dag 449 maandag 24 februari & woensdag 25 februari

    Hey,

    gisteren met ons gezinnetje naar Maasmechelen Village geweest. We hebben ons er goed geamuseerd, goed geshopt en iets gaan drinken natuurlijk.
    Op de terugweg naar huis zijn we nog gestopt om te gaan eten. Het was lekker en gezellig. Nadien zijn we allemaal moe maar voldaan ons bed ingekropen.

    Vandaag in de voormiddag naar Lier op de wekelijkse controle. De witteks zijn opnieuw gestegen naar 3800. Omdat Jonas volgende week onder het mes moet, houden we de dosis purinethol op 10 mg (de wittekes moeten hoog genoeg blijven tegen de operatie hé). Vanaf zondag moet hij dan weer een periode stoppen met zijn chemo, afhankelijk van het verloop van de operatie mag hij volgende week zondag of anders de week nadien terug starten. Ledertrexate mag hij deze week ook nog nemen, volgende week NIET .
    Na de controle is ons mama eerst een keertje om nieuwe gelnagels geweest . Joepie, eindelijk terug verzorgde nageltjes. Nadien zijn we met zus om schoenen geweest voor haar communie, oorbelletjes gaan kopen,... Het was dus weer een gezellig druk dagje.

    Veel liefs en tot de volgende,

    Nancy


    Creatieve Wannes gebruikte hiervoor 1247 parels!!



    Jonas druk aan't psp spelen





    Een tipje van de sluier gaat omhoog en de schoenen van de communie komen te voorschijn.



    Ook de oorbelletjes mogen gezien worden.

    25-02-2009 om 21:37 geschreven door Jonas  


    23-02-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Dag 447 maandag 23 februari
    Piep,

    hier zijn we al met het nieuws van vandaag. Onze kids hebben hun vakantie goed ingezet.
    Ze hebben zich vandaag kei goed geamuseerd!!!

    In de voormiddag hebben de twee oudsten, plichtsbewust als ze zijn, eerst voor school gewerkt en onze Jonas heeft film gekeken.
    In de namiddag hebben ze thuis wat carnaval gevierd. Morgen is het kindercarnaval in  Herenthout, maar omdat Jonas nog niet kan gaan, gaan de oudsten ook niet. Wij hebben dan afgesproken om morgen samen een leuke uitstap te doen en dat vonden ze oké.
    Nu hebben ze wel thuis gevierd vandaag hé: muziek kei luid en dansen en zingen maar. of er gelachen is?

    Nu zijn ze zich rustig aan het bezig houden met hun strijkparels. Ook leuk hé.
    Onze Jonas stelt het nog steeds ZEER goed !!!

    Veel liefs,

    Nancy









    Samen de polonaise dansen !!!



    23-02-2009 om 19:24 geschreven door Jonas  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Dag 445 & dag 446 zaterdag 21 februari & zondag 22 februari
    Hallo,

    het weekend is weeral gepasseerd en wat voor één.

    Eén vol leute en plezier, één van amuseren , lol maken, genieten,...

    Zaterdag zijn we gaan boodschappen doen en nadien, hebben we de kleerkasten uitgerommeld. Alles wat te klein is vliegt weg en de rest netjes terug de kast in. Nu weten we ook wat we nog hebben en wat we ons moeten aanschaffen om onze zomergarderobe te vervolledigen.
    Jonas genoot van al het gepas van broer en zus en heeft zitten gibberen. Telkens er iets te klein was, lag hij in een deuk omdat broer en zus dan een beetje overdreven met rare geluiden en moeite doen om alles aan te krijgen . Hoe een vervelend jobke soms toch leuk kan zijn.

    Zondag zijn broer en zus met Paul & Rita, Lief & Rudy naar de stoet gaan kijken en gaan eten.
    Papa & mama zijn dan samen met dat jongste spook van ons naar de meubelwinkel geweest. We moeten een kast voor in de hal, zouden graag nieuwe zeteltjes hebben voor aan tafel en van den dressing op ons kamer moet dringend werk gemaakt worden. Dus wij overal ideetjes gaan opdoen,... we hebben onze goesting gevonden hoor!! Nadien zijn we samen iets gaan eten en genoten we nog van een leuke avond.

    Jonas is en blijft een onverbeterlijke deugeniet, z'n foto's liegen er weer niet om hoor.

    Groetjes,

    Nancy




    Samen met broer in de zetel en neen onze Wannes heeft niet gedronken.



    Ikke "nerd"!!



    Onze papa had even zijn bril af en op tafel gelegd. Ik heb daar snel gebruik van gemaakt. Mooi hé!!!

    23-02-2009 om 12:20 geschreven door Jonas  


    21-02-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Dag 444 vrijdag 20 februari
    Hallokes,

    even een verslagje van gisterenavond.
    De kids hebben zich hier thuis kostelijk geamuseerd met de papa. Ze hebben eerst lekkere hamburgers en cheeseburgers gemaakt in combinatie met frietjes. Hmmmmmmmmmmm diehun avond kon op die manier al niet meer stuk. Daarna veel lol aan de computer, want ze waren via you tube liedjes van André van Duin aan het spelen en aan't meezingen uit volle borst. Ik kan me er al iets bij voorstellen !!
    De kids waren nadien zeer moe en héél flink gaan slapen. Bravo papa !! Goed gedaan, je mag dat nog doen.

    Ondertussen was mama gaan eten met de ouders van het klasje van Jonas. Best gezellig en lekker. Alhoewel ons mama zich afvraagt wat er aan de hand is hoor. Er zijn ouders bij, die nog niet eens de moeite doen om te vragen hoe het met Jonas is. Die hebben dat vorig jaar met de bbq van school niet gedaan en nu weer niet. Echt laag bij de grond noem ik zoiets. Pijnlijk en confronterend !!!!!
    Je kan dan misschien zeggen het is uit onwetendheid, ze weten niet wat ze moeten zeggen,... ik ken al die excusues die hiervoor worden aangehaald wel. Maar als het niet goed gaat met Jonas of ik wil er niet over praten,dan zal ik dat wel zeggen EN als het niet goed zou zijn of het de slechte kant zou opgaan, was ik daar niet dan had ik bij Jonas thuis geweest !!!!
    Gewoon uit BELEEFDHEID alleen al vraag je toch hoe het gaat? Of zit ik er hier weer naast????
    Sorry hoor mensen laar dit moest even van m'n hart, ik vind dit verschrikkelijk en zoiets hé dat kwetst !!!! Als je dan weet dat al die kindjes in de klas andersvalide zijn,dan zou je denken,... maar neen hoor
    Is dat nu wat ze noemen uit het oog uit het hart????

    Verder heb ik me wel goed geamuseerd hoor, met die ouders die wel begaan zijn en die er wel zijn !!!!

    Liefs,

    Nancy

    21-02-2009 om 08:47 geschreven door Jonas  


    20-02-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Dag 444 vrijdag 20 februari

    Hallokes,

    vandaag heeft Jonas flink gewerkt bij de juf. Ze werkten nog wat rond rouwverwerking, speelden spelletjes, oefenden op tellen,... en ons pataje heeft goed meegewerkt!!!! SUPER FLINK IS HIJ GEWEEST !!!
    Jonas heeft van de juf twee armbandjes gekregen:

    Wit met opschrift: " Ik zal jou nooit vergeten !! "
    Zwart met opschrift: " Ik rouw om jou !!

    Nu kan hij naar zijn armbandjes wijzen en dan verder vertellen op z'n computer wat hem bezig houdt. De juf las samen met hem het boekje: Als je dood bent, wordt je dan nooit meer beter? Een mooi aangrijpend verhaal over een konijntje dat ziek wordt en sterft. een echt aanrader bij de begeleiding van kinderen.
    Nadien heeft Jonas nog wat film gekeken en het varkentje uitgehangen. Wat ze verder gaan doen vanavond weet ik niet, want ik ga sebbes eten samen met de ouders van de kindjes van Jonas zijn klas. De kids blijven thuis bij de papa,....

    Morgen meer nieuws dus.

    Groetjes,

    Nancy





    20-02-2009 om 15:20 geschreven door Jonas  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Carnaval op school
    Hier nog wat fotokes. Genieten maar:













    Bijlagen:
    http://www.peerstoet.be/   

    20-02-2009 om 15:19 geschreven door Jonas  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Vandaag carnaval op school
    Vandaag trekken de kids van de Herenthoutse scholen door de straten van Herenthout. Ze houden op deze manier hun eigen carnavalsstoet.
    Hier enkele sfeerbeelden van de stoet van Klim-op (de school waar ons zus gaat).

    Groetjes,

    Nancy









    20-02-2009 om 14:40 geschreven door Jonas  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Dag 443 donderdag 19 februari
    Gisteren een rustig dagske gehad.

    Enkel kiné en dat lukte zééééér goed. Ganse dag heb ik me mogen amuseren met vanalles wat ik graag doe.

    Groetjes,

    Jonas

    20-02-2009 om 14:38 geschreven door Jonas  


    18-02-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Bezoek MAW team

    Hallokes,

    vanavond zijn de mensen van het MAW-team nog eens op bezoek geweest. Ze hadden het fotnoek van Jonas ZIJN dag mee. Ongelooflijk prachtig !!!! Een mooie herinnering aan een MOOIE DAG !!!!!!
    Aan de mensen van Make-a-Wish nogmaals 1000x dank !!!!! Jullie zijn SUPER !!!!


    Dikke knuffel met Annitta !!!



    Ook ne knuffel aan Maggi



    Fotoboek MAW-dag



    Frontblad



    Eerste blad in z'n boek:



    Mensen dit zijn slechts 2 blz uit z'n boek. Ik kan hem er echt niet helemaal opzetten (al zou ik wel willen hoor), het zou dan een vééééééééééél te groot bestand worden. Sorry zene.

    18-02-2009 om 22:28 geschreven door Jonas  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Dag 440 t/m dag 442 maandag 16 februari t/m woensdag 18 februari
    Hoikes,

    hier een verslagje van de voorbij dagen.
    Deze zijn schitterend verlopen. Jonas heeft zich kostelijk geamuseerd, heeft flink gegeten en geen koorts meer gehad.

    Maandag heeft hij enkel les gehad want de kiné kon niet komen (andere verplichtingen), dus hij kon het rustig aan doen. Dat mag ook wel is hé.
    Dinsdag was het een gezellig lui dagje samen met de mama en de papa.

    Woensdag op controle geweest in Lier.
    Zijn wittekes zijn weer gezakt naar 2700 , dus de puri-nethol blijft op 10 mg. Volgende week weer herevaluatie en eventueel ophogen. We zien weer wel dan hé.
    Nu nog wat genieten, straks bezoek. De mensen van Make-a-wish komen langs met het fotoboek dat ze gemaakt hebben naar aanleiding van Jonas zijn Make-a-wish dag!! Wij zijn benieuwd.

    Veel liefs en tot de volgende,

    Nancy

    Misschien straks nog fot's van vanavond en verslagje, anders morgen.

    18-02-2009 om 15:36 geschreven door Jonas  


    15-02-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Dag 439 zondag 15 februari

    Piep,

    vandaag hebben we hier weer genoten van het zondag gevoel zene. Inderdaad, zo weinig mogelijk doen (niet moe maken) en tegelijkertijd toch genieten. En het is ons weeral gelukt hoor.
    Het was een superleuke zondag, ondanks het slechte weer. Ons Sien en onze Wannes hebben hard gewerkt voor school en onze Jonas heeft zich in stilte bezig gehouden. Ganse dag z'n I-pod op z'n kop. Echt de moeite zene .

    We hebben weer lekker gekookt en lekker gegeten vandaag.
    Vanavond is de vake even op bezoek geweest en nu zijn de kids even op de playstation aan't spelen. Sebbes is het beddebakkentijd want morgenvroeg moeten er hier enkele naar school hé.

    Veel liefs en tot de volgende,

    Nancy


    Ik heb al altijd een zwak gehad voor petten!!



    Waarom ik zo veel op mijn peter lijk????



    Dit is mijn peter!! Zien jullie de gelijkenis???

    15-02-2009 om 19:56 geschreven door Jonas  


    14-02-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Dag 438 zaterdag 14 februari
    Hoikes,

    vandaag hebben we hier een superfijne dag gehad.
    In de voormiddag eerst kleren gaan kopen voor onze Wannes (die zijn outfit voor de communie van zus was nog niet volledig).
    In de namiddag heeft Jonas wat film gekeken en wij hebben alles voorbereid voor ons etentje van vanavond.

    Omdat het vandaag valentijn is, hebben we ons huisje helemaal in de stemming gebracht !! Vanavond hebben we dan met zijn vijven gezellig getafeld thuis en nadien gaan we SAMEN nog een gezellig avondje voor de buis doorbrengen. WAT KAN HET LEVEN MOOI ZIJN!!!!

    Liefs,

    Nancy

    Onze feesttafel voor vanavond:



    Tafeldecoratie à la mama:






    Terwijl wij de laatste hand leggen aan alles, luistert Jonas wat muziek op zijn Ipod.





    Onze kids toasten op valentijn.

    14-02-2009 om 21:23 geschreven door Jonas  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Mijn leven van Andy* Sierens

    Mijn Leven op 1

    • Mijn Leven, de single van Andy Sierens aka Vijvenveertig Feat. Hooverphonic is nieuw binnengekomen op nummer 1 in de Ultratop.

      Andy's nationale debuut is dus een schot in de roos. Het is de zesde keer sinds het ontstaan van Ultratop in 1995 dat een song binnenkomt op nummer 1. Wim Oosterlinck van Q-Music belde Rani De Coninck op om het goede nieuws te melden. Voor Rani is dit overweldigend nieuws: "ik ben sprakeloos".


      Andy Sierens kreeg op zijn 21e verjaardag te horen dat hij non-hodgkinlymfoon had, een zeer agressieve kanker... Ondanks zijn ziekte bleef Andy vechten en zette hij zich in voor zijn grote passie: muziek maken. Het was de zus van Andy die Hart voor Mekaar inschakelde om Andy's grote droom waar te maken. Samen met Hooverphonic kreeg de rapper de kans in een professionele studio de single Mijn Leven op te nemen.


      Het ontroerende verhaal krijgt nu dus een bijzonder vervolg in de Vlaamse hitlijst.

      Op de website van VTM kan je zijn hit downloaden. De opbrengsten van deze single gaan integraal naar vzw OIGO (Opgeven Is Geen Optie) die zich inzet voor hoger patiëntencomfort op de afdeling Hematologie/B.M.T. van het UZ Gent.

    14-02-2009 om 18:02 geschreven door Jonas  




    Foto

    Foto

    Benieuwd naar m'n foto's?
    Kom dan snel een kijkje nemen.
    Je raakt binnen door op één van de  foto's te klikken.



    Archief per maand
  • 08-2012
  • 07-2012
  • 05-2012
  • 04-2012
  • 03-2012
  • 02-2012
  • 12-2011
  • 11-2011
  • 10-2011
  • 09-2011
  • 08-2011
  • 07-2011
  • 05-2011
  • 04-2011
  • 03-2011
  • 02-2011
  • 01-2011
  • 12-2010
  • 11-2010
  • 10-2010
  • 09-2010
  • 08-2010
  • 07-2010
  • 06-2010
  • 05-2010
  • 04-2010
  • 03-2010
  • 02-2010
  • 01-2010
  • 12-2009
  • 11-2009
  • 10-2009
  • 09-2009
  • 08-2009
  • 07-2009
  • 06-2009
  • 05-2009
  • 04-2009
  • 03-2009
  • 02-2009
  • 01-2009
  • 12-2008
  • 11-2008
  • 10-2008
  • 09-2008
  • 08-2008
  • 07-2008
  • 06-2008
  • 05-2008
  • 04-2008
  • 03-2008
  • 02-2008
  • 01-2008
  • 12-2007
  • 09-2005

    Mij een MAILEKE sturen?

    Hier effe klikken en typen maar !!!


    Gastenboek !!

    Willen jullie me echt eens SUPERBLIJ maken? Ik ben gek op berichtjes aan mij gericht. Knuf & dikke kus Jonas !!!


    Blog als favoriet !

    Medisch
  • UZ Gent
  • non hodgekin
  • Chemo Kasper
  • UZA
  • baclofenpomp
  • CEPRA
  • Cerebral Palsy
  • CTO
  • Arseus Medical
  • Ik ben moe, oh zo moe.

    Allerlei
  • bloggen
  • Bloggen als therapie
  • Mijn school
  • OP KAMP IN HOUTHALEN 26/06/2010 - 2/07/2010
  • Werken rond ROUWEN
  • Project Magic
  • Leuke juweeltjes!!!
  • Herenthoutse handelaars
  • Herenthout
  • de LIEving

    Lotgenootjes 3K6 Gent
  • Eline
  • Kyano
  • Yoshi
  • Ashley
  • Verne
  • kleine Emma
  • Fiebe
  • Thijn
  • Sam
  • Kelvin

    * Fonkelende sterren aan de hemel. *
  • Seppe*
  • Lotte*
  • Emily-Grace*
  • Rune*
  • Soetkin*
  • Dorien*
  • Lien*
  • Thibo*
  • Aäron*
  • rytse*

    Foto

    Lotgenootjes
  • Darleen

  • Andere links - leuke blogs
  • ulrike
  • Stefaan van Peteghem
  • Anny & Kirby*
  • Ines
  • Levensgenieters
  • Mieke

  • Bijzondere kids:
  • Jonas
  • Robin & Anouk


  • Een interessant adres?

    Bekijk de afbeelding op ware grootte


    Onderhoudsfase:

    Maandag - Woensdag:

    2 x 6 ml Zantac
    2 x 5 ml Bactrim
    1 capsule  Puri-nethol

    Donderdag - Zaterdag - Zondag:

    2 x 6 ml Zantac
    1 capsule Puri-nethol

    Vrijdag:

    2 x 6 ml Zantac
    1 capsule Puri-nethol
    1 capsule Ledertrexate

    Iedere woensdag bloedname in Lier.
    Elke vijfde week naar Gent op controle.
    Elke tiende week vier dagen naar Gent voor een grote Methotrexate kuur.
    Vanaf nu elke zondagavond voor aanvang van de kuur 1/2 Temsta (om de angst weg te nemen) en als dat lukt waarschijnlijk alle avonden tijdens die week kuren!

     


    Foto

    Deze liedjes hebben een speciale betekenis voor mijn papa & mama !!!


    Foto

    Foto

    Mama is gek van:

    grey, blue-nosed...tatty teddy


    Sommige mensen weten wel waarom!!

    Foto

    Official Story. Written by Miranda. Actual book illustrated by Steve Mort-Hill

    The oldest, smallest house you can imagine was about to be knocked down.
    All the things that once made the house nice and cosy had been thrown outside and piled up in the front garden, from the soft springy bed the owners slept in, to the old wooden floorboards they used to walk on...and even...surely by some mistake...a little brown teddy bear.

    He was trapped amongst all the other unwanted things, and couldn't move.
    Then, one day...a very, very cold day, something fell from the sky...
    ...a little snowflake.
    It landed on the teddy bear's little nose and was then followed by many more.
    He began to get cold, very cold indeed.

    More and more snow fell, heavier and heavier.
    The little bear was now so cold that his nose started turning blue...
    ...so cold that his brown fur started turning grey.

    He was cold, unloved and all alone in the world, and felt very, very sad.
    Winter finally passed and the weather got warmer, and, one beautiful spring day, a little girl was playing near the old house, when she spotted the grey bear in the pile of unwanted things.

    He was like no other bear she had ever seen, and she pulled him out from where he was trapped.
    She dusted him down and lifted him high in the sky to look at him.
    "A grey bear...with a blue nose?"
    She thought.
    "How strange!"
    The teddy bear wanted to cry. He thought she didn't like him and would throw him back with the other unwanted things.
    "But he's lovely!" she continued and she fell completely in love with him.

    She ran home as fast as her little legs would carry her to see if her Grandma could patch him up, as a lot of his stuffing had fallen out, and he was very much in need of repair.

    She looked on has her Grandma replaced his stuffing and patched up his holes.
    His stitches has started showing where his fur had worn away, but little girl thought he looked perfect.

    It was all cosy and warm in the little girl's house and the bear now felt cosy and warm in his heart. However, his nose was still blue and his fur was still grey, and they would never return to brown. He was unique amongst teddy bears.


    The little girl gave him a great big hug. She loved him more than anything else in the world...her little, grey, blue-nosed...tatty teddy.

     



    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs