Ik ben Caroline
Ik ben een vrouw en woon in Melsen (Belgium) en mijn beroep is Bediende, .
Ik ben geboren op 18/05/1968 en ben nu dus 57 jaar jong.
Mijn hobby's zijn: Joggen, tuinieren, kokkerellen, enz..
DE RECREATIEVE JOGGINGCLUB BIJ UITSTEK Vzw joggingclub de scheldevallei is een recreatieve joggingclub uit Melsen-Merelbeke met meer dan 100 leden. Iedere maandagavond om 20u00 verzamelen we aan het scoutslokaal, Kerkwegel in Melsen. er zijn verschillende afstanden mogelijk, gaande van 5km tot 13km. Alles gebeurt onder begeleiding van ervaren mensen.
29-11-2007
Dwars door alles heen
Eigenlijk was het vandaag geen weer om een hond door te jagen. Nochtans voorspelde de buienradar deze namiddag droog weer boven Melsen en omstreken. Wij maar wachten en wachten, maar droog werd het niet. Dan maar door regen en wind op pad. Ons tochtje van 14.2km stond op de agenda. Toptijden hadden we vandaag niet voorzien. We hebben gewoon een snipperdag genomen, maar we hebben toch onze kilometers gelopen. Door het weer werd het toch nog een lastige onderneming, en mijn loopmaatje was net als ik tevreden dat het erop zat, moe maar voldaan. En zo zitten we weeral bijna aan de laatste maand van het jaar, december. Onze goede voornemens voor het einde van het jaar en 2008 krijgen min of meer vorm. Nu ze nog in de praktijk omzetten???? Zien of het ons lukt.
Ik was nu eens van plan om een suppervette Pr te lopen in Deinze op 16 december, blijkt nu dat onze voorzitter ons de avond ervoor trakteert voor onze uitmuntende inzet en al ons harde werk gedurende het voorbije jaar. Van die Pr zal er dus weer niks in huis komen. En of we al dan niet in Deinze zullen arriveren, valt ook nog af te wachten. In ieder geval, we blijven ervoor trainen. Een mens moet toch een doel hebben in t'leven.
Vorige week 3 keer gaan lopen. Maandag de gebruikelijke 9 km en een beetje. Op't gemakske. Woensdag 14 km. Dat toertje dat we (P. en ikke) de week ervoor ontdekt hebben toen we de weg efkes kwijt waren ( te Vurste dan nog wel) is dus in de smaak gevallen. Zondagmorgen opnieuw de loopschoentjes aangetrokken met als doel de Leffes van de avond ervoor wat sneller uit mijn bloedbanen te krijgen. 9 km in 54 minuten oftewel gemiddeld 10km per uur gehaald. Valt nog mee hé. Dus toch nog een Leffe te weinig gedronken.
Nu begin ik aan mijn zonnedansje zodat het toch wat droog blijft deze avond. Hopelijk slaag ik er deze keer in. J. komt vandaag thuis van ver weg te zijn geweest. Zou er wat zon in zijn valies zitten?????
Het einde van 2007 komt stilaan in zicht. Samen kunnen we terugblikken op een bloeiend en sportief jaar met talrijke hoogtepunten !
Ook in 2008 wil het bestuur u een aantal evenementen voorschotelen : we beginnen eraan met onze Nieuwjaarsreceptie op vrijdag 11 januari. Ons Eetfestijn gaat door op zaterdag 19 april, en de volgende editie van de Verrassingsjogging zal plaatsvinden op zaterdag 28 juni. Het volgend weekend wordt gereserveerd voor de Abdijbierenloop op zaterdag 5 juli en we eindigen in schoonheid met de traditionele Septemberjogging op vrijdag 19 september. Zoals je ziet, voor elk wat wils !
Zoals het er in elk huishouden aan toegaat kost koken geld. Toch zijn we trots u te kunnen meedelen dat wij het lidgeld voor 2008 hebben kunnen behouden op de bescheiden som van15,00 euro. Hiervoor bent u verzekerd tijdens de wekelijkse loop, en mag u naast het sportieve ook genieten van veel leute en plezier. Bovendien is er dit jaar een heuse loopuitrusting voorzien als nieuwjaarsgeschenk voor elk lid ! Redenen genoeg dus om uw lidmaatschap te hernieuwen of om voor het eerst bij onze club aan te sluiten.
Tenslotte wenst het bestuur jullie allen te bedanken voor jullie vertrouwen en inzet gedurende 2007 en voor de goede voornemens en volharding in 2008.
Vandaag stond er geen actieve sportactiviteit op het programma. Dus konden we zelf gaan genieten van een stukje topsport in Gavere. Daar stond immers de 3de wedstrijd van de superprestige op het programma. Veldrijden van de bovenste plank. Wie kon Sven Nys iets in de weg leggen? Antwoord, niemand. Ruim 10000 toeschouwers stonden rond het kasteelpark Grenier en gingen op in de strijd der titanen. Even kon de concurentie nog wat zand in de ogen strooien, maar finaal trok Sven Nys aan het langste eind. Ik vraag me af hoe diep deze topsporters kunnen gaan, zouden ze ook zo afzien als ze aan het trainen zijn, of zijn het alleen maar amateurs zoals ik die afzien op training. Nadien, was er nog een afterparty voorzien in de feesttent. De Romy pils vloeide er bij beken, de sfeer was er gemoedelijk. Maar dit veranderde opeens toen Willy Sommers op het podium verscheen. De tent stond onmiddellijk in vuur en vlam, Duizenden kelen brulden mee met zijn grootste hits. De verbroedering met topsport en Vlaamse schlagers blijkt een geslaagde combinatie. Tewijl de modderduivels allang huiswaarts waren, duurde het feestje waarschijnlijk tot laat in de avond. Boerenleute a volénte, moet kunnen.
Na de wind van zondag, de regen van maandag, was het vanmiddag eindelijk de beurt aan de zon om ons te vergezellen op ons joggingstochtje. Ik had afgesproken met Caroline om een paar kilometertjes te gaan lopen. Onder het motto "zo ver mogelijk en zo lang mogelijk" waren we weg. Toch een ganse opluchting om nog eens in een herfstzonnetje te lopen. Vandaar dat we ons lieten verleiden om eens van het rechte pad af te wijken (normaal loop ik altijd mijn zelfde toertjes). In Semmerzake toch een paar binnenwegjes opgezocht zodat we een paar kilometertjes en een paar bergjes meer hadden dan voorzien. Uiteindelijk kwamen we aan 14.3 km in een zeer bevredigende tijd van 1u19min04sec. Onderweg heb ik ergens de 1500ste km van 2007 gelopen, dat zijn er intussen een pak meer dan in 2006. En onze conditie is intussen voor ons beiden de goede weg aan het opgaan. We zijn een goede basis aan het leggen voor het zomerseizoen van 2008.
Dwars door alles heen. Zoppenat waren we gisterenavond na een kleine 10 km lopen doorheen de makkegemse bossen en omstreken. Verzopen kiekens. Niet te doen. Gelukkig was de wind wat minder dan de dag ervoor. t'was volgens mij ook de eerste keer dat het op onze traditionele maandagavondjogging. zo koud was. Een graad of 5. Ondanks het gure weer kwamen er toch veel lopertjes opdagen. Door de hoge zuurstofwaarden in de lucht ging het lopen bijna vanzelfs. Allée, bij mij althans. Na een km of 3 opwarmen, ging het tempo telkens automatisch omhoog tot gem. 11.5 à 11.7 km per uur. Ikke content dus. Die hete douche achteraf was meer dan welkom. Juist op tijd thuis om ons Joséeken te bewonderen alias clochard in weerom een schitterende aflevering van Aspe. Niettegenstaande dat hij bijna aan de andere kant van de wereld zit, zorgt hij er zo weer voor dat we hem niet vergeten.
Maar niet door de regen. Uiteindelijk waren de weergoden nog een klein beetje mild voor de halve marathon Deinze -Aalter. Het is gelukkig de ganse wedstrijd droog gebleven. De wind, dat was andere koek. 18 km zat de wind schuin op kop. Dit maakte de wedstrijd extra lastig. 303 deelnemers namen uiteindelijk om half twee de start op de atletiekpiste in Deinze, met als doel zo snel mogelijk de kerk van Bellem te bereiken. Onder hen ook Christian De Groote met borstnummer 130. Zijn prognose vooraf was eindigen in 1u 35min. Gelet op de weersomstandigheden zou dit toch een hele prestatie geweest zijn, maar je weet maar nooit. Gelukkig liepen we de eerste 10 km in een groepje van een 25 tal lopers, minpuntje, Christian liep de ganse tijd op kop van het groepje. Toen het tempo in Landegem plots de hoogte in ging moest Christian de groep laten gaan, gelukkig waren er nog een paar andere lopers die hetzelfde lot ondergingen. uiteindelijk bleven we met 8 lopers over voor de resterende 11 km. En toen was het ook tijd om de anderen eens aan de kop van de groep te laten lopen. Ik deed met mijn fiets wat ik kon om iedereen zoveel mogelijk uit de wind te houden en om de groep samen te houden. Alleen lopen was echt niet te doen, 1 voor 1 liepen we ze allen voorbij. De sfeer in de groep was opperbest. Eenmaal de kerk van Bellem in zicht op een drietal km van het einde, viel de groep uiteen, gelukkig stond de wind dan wel aan onze kant. De vooropgestelde tijd van 1u35 was dan al lang niet meer haalbaar, het heeft er ook nooit ingezeten. Uiteindelijk werd Christian 179ste op 303 deelnemers in een tijd van 1u45min07sec. Een zeer lastige wedstrijd werd zonder zware inzinkingen toch tot een goed einde gebracht. En ik, ja ik had er ook graag tussen gelopen, maar heb toch genoten van de wedstrijd, nu ik het eens van de andere kant kon bekijken.
Vandaag staat de 4de editie van de halve marathon Deinze-Aalter op de agenda. Het belooft een lastige wedstrijd te worden gezien de weergoden zeer slecht weer voorspellen. Veel wind en regen zullen de 326 vooraf ingeschreven deelnemers te verwerken krijgen. Onze aandacht gaat vooral naar borstnummer 130. Christian zal daar onze kleuren van de club verdedigen. Zijn doel vooraf was 1u35 te lopen, gelet op de weersvoorspellingen zal dat niet zo evident zijn. Ik zal proberen met de fiets hem zoveel mogelijk uit de wind te houden, en we zien dan wel hoever we komen. Een verslag van zijn prestatie volgt later op onze blog.
12km 460m gelopen in 1 uur 12 minuten en 24 seconden oftewel aan 10.3km per uur. Hartslag gem. 144 bpm. En kging nochtans nie gaan lopen deze week wegens pijnlijke spiertjes in mijn rechtervoet. Gisteren zag ik P. bezweet terugkomen van zijn wekelijks toerke en kwerd jaloers. Vandaar. De loopkriebels kwamen naar boven en weg waren we.
Maandagmorgen heel vroeg opgestaan (4uur) om J. naar den train richting Borneo te voeren. Tegen s'avonds moest ik dus al mijn moed samen rapen om op tijd op de wekelijkse training te zijn. En tviel nog mee. De conditie is beetje per beetje aan het terugkomen.
Zondag loopt Ch. een halve marathon. P. vergezelt hem met de fiets. De weersvoorspellingen zien er niet goed uit, maar met zo'n begeleider zijn onze verwachtingen hoog. Bij deze wordt iedereen opgeroepen te duimen. Die PR moet de hoogte in.
Momenteel voert de KUL Leuven een grootschalig onderzoek over de loopsport in Vlaanderen. Als loper altijd tof om de enquete even in te vullen, het vergt maar een paar minuten. Alvast de link om deel te nemen aan het onderzoek. http://faber.kuleuven.be/loopsport
Deze week terug de draad kunnen opnemen zoals voor mijn spierscheur. Dat wil zeggen, minstens 3 maal per week gaan lopen. Ik heb eindelijk het gevoel dat ik terug ben. Mijn ambities zijn voorlopig opgeborgen op zolder en die zullen er nog wel eens uitkomen, maar het zal niet voor direct zijn. En ik moet eerlijk bekennen ik heb er voorlopig ook geen begoefte aan. Het terug kunnen lopen is een grote overwinning die ik koester. Lopen puur voor de fun, het was nog nooit zo zalig. Deze week 36 km gelopen, maandag met de club zoals gewoonlijk, woensdag een toertje op mijn eentje en vrijdag hetzelfde toertje met co piloot. Het is eens wat anders dan met de mp3 speler, kletsen over.... ja, wie wil dat eigenlijk weten? Enfin tijdens het lopen hadden we afgesproken achteraf zeker geen Leffe te drinken, we zijn immers sportmensen. Water en nog eens water zou het worden. En dat water dat deed echt deugd na zo'n inspanning. Het duurde welgeteld 20 minuten en zonder veel uitleg stonden er plots 2 leffes op ons te wachten. Dat water smaakte, maar die leffe dat was toch nog iets anders. Tja, honger om te gaan lopen mondt uit in dorst, en dorst moet je lessen met euchhhh... drank.
En nu iets anders, volgend jaar, en dat is niet meer zo veraf krijgen onze leden een nieuwe loopuitrusting. Om deze te kunnen bestellen hebben we uiteraard jullie maten nodig. Dus een van de komende weken kunnen onze leden hun maten doorgeven en ook gun zegje doen over de kleur, want daar zijn we het ook nog niet echt over eens.
Het lidgeld voor 2016 bedraagt 30€. Storten kan op rek. nr. BE83 8904 6402 7015
Over mijzelf
Ik ben Patrick
Ik ben een man en woon in Melsen (Belgie) en mijn beroep is Technicus.
Ik ben geboren op 02/04/1966 en ben nu dus 59 jaar jong.
Mijn hobby's zijn: joggen en alles wat erbij komt kijken.