Foto
Inhoud blog
  • Welkom Sean
  • Hier ben ik dan
  • Super nieuws (hout vasthouden)
  • Alles achter de rug. Goed nieuws. Straks meer. :-)
    Foto
    Foto
    Blog als favoriet !
    Foto
    Jesse Janssens

    22-01-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.gedrogeerd
    Jesse zijn penrose diende vanmorgen weggenomen te worden. Vermits hij zoveel schrik had lukte dit niet en stelde de artsen voor om dit later op de dag te doen onder een roesje.

    Net voordat het zover was kwam de post aan met een hoop pakjes. Wat was hij blij.
    In één van de pakjes vond hij een zakje snoep. Deze nam hij mee naar de behandelingskamer, hield deze heel de tijd in zijn handen en kreeg zelfs de geur van snoepjes. Wanneer alles achter de rug was en het roesje werd stopgezet begon hij heel hard nog nog nog te roepen. Wat wilde hij graag terug naar snoepjesland.

    Morgen vertrekken we naar huis. Zijn draadjes in zijn keeltje zouden er vrijdag nog in België uit moeten en binnen 3 maand zou er in België ook een kijkoperatie dienen plaats te vinden. Binnen 6 maand verwachten de artsen ons hier terug om alles na te kijken.

    Een dikke dank u aan jullie allemaal voor alle smsjes, mails, berichtjes, kaartjes en pakjes.


    22-01-2013 om 12:33 geschreven door Mamarijke  


    21-01-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.T
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Hierbij een foto van de T:

    Het langste gedeelte is het stukje dat langs buiten zat. Het rondje eraan is het stopje waarmee de T werd afgesloten. Het kortste gedeelte zat naar boven. Hier zie je dat ze er een stukje hebben van afgesneden voor het littekenweefsel dat onder zijn stembanden was ontstaan.

    21-01-2013 om 20:45 geschreven door Mamarijke  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Vrienden
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Met de nodige valpartijen is Jesse zijn verjaardag bijna heelhuids doorgekomen.

    Het leukste was voor 's avonds. Jesse leerde 3 kindjes kennen. Hij was met hun in de gang aan het rondlopen wanneer ze vroegen of hij verder mee in de gang mocht gaan rijden. Super leuk vond hij dit. Wanneer we erna in de kamer waren kwamen ze vragen of hij niet nog mee mocht komen spelen. Daar reden ze dan in het verlaten gedeelte van het ziekenhuis (15j, 10j, 10j en onze ietsiepietsiemini). 
    Hij kreeg zelfs een helikopter van één van hen. Wat was hij trots.

    Hierbij een heel onduidelijke foto van het leuke groepje.


    21-01-2013 om 20:40 geschreven door Mamarijke  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Mini Casanova
    Het is al een paar keer opgevallen dat de jonge verpleegsters véééél meer van Jesse gedaan krijgen dan de "ouderen" (lees mama haar leeftijd slikslik).

    Daarstraks wilden ze Jesse zijn nekje verzorgen, maar hij wilde dat het lieve studentje het deed. Deze mocht het doen zonder dat hij ook maar wegtrok of begon te wenen.

    Daarnet kwamen ze Jesse halen om mee te komen spelen. Hij wilde niet mee wanneer hij de mevrouw zag tot hij in de gaten kreeg dat er in de gang een jonger meisje (+/- 18j) stond. Hiermee wilde hij heel graag mee en kon er zelfs geen dag mama meer af.

    Et voila.... voor de eerste keer is mijne zoon weg zonder zijn mama, papa, mams, nona of dokter. Wat een leven zonder canule niet kan doen.

    Joeke, onze zoon wordt groot en wij gaan hem meer en meer "moeten/kunnen" loslaten.

    21-01-2013 om 14:02 geschreven door Mamarijke  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Verjaardag
    Jesse werd vanmorgen vrolijk wakker. Zijn afspraak met de clown heeft hij spijtig genoeg dienen te missen vermits we hier weer niet op het net kunnen. Kaarsjes mogen we wegens de zuurstof in de kamer ook niet aansteken. (wat logisch is).

    Maar voor de rest heeft hij het super naar zijn zin. Hij heeft een hele stapel super leuke verjaardagskaartjes ontvangen (Dank u) , kreeg pakjes en een taartje.

    Zijn kroon is er volledig over, maar een kleuterjuf wist mij te vertellen dat dit zo moest en bezorgde hiervoor een hele hoop materiaal. Ik verwacht nu ook wel dat haar kindje binnenkort ook een zelfgemaakte kroon zal dragen.

    En de dag is nog niet gedaan ...




    21-01-2013 om 12:53 geschreven door Joeke en Markske  


    20-01-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Joe bijna in de lucht
    Bavo mag eindelijk instappen. Gelukkig had hij Mr. Greys om hem "aangenaam" gezelschap te houden

    20-01-2013 om 22:24 geschreven door Joeke en Markske  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Klaar voor morgen
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Voila... Alles klaar voor morgen.

    Gelukkig slaapt Jesse lekker diep en werd hij niet wakker van alles wat er rond zijn bed aan het gebeuren was.
    (zelfs niet als er een ballon wel heel dichtbij hallo kwam zeggen )



    20-01-2013 om 22:18 geschreven door Joeke en Markske  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Volhouden
    Even gaan kijken naar de berichtjes van september om te zien vanaf wanneer Jesse het toen juist moeilijker begon te krijgen. Vanaf dag 6 was het zover. Waarschijnlijk was het ervoor ook al wel stilletjes meer en meer aan het worden?

    Voor het ogenblik gaat het allemaal nog heel goed en dient hij precies niet veel moeite te doen. Maar we zitten nog maar aan dag 4.

    Dr. Jaquet zou het vooral super vinden dat de canule er sowieso niet meer in moet, maar heeft net zoals wij nog wel schrik. Daarmee dat het ook heel belangrijk is dat hij geen extra secreties krijgt of ziek gaat worden. Met ouder te worden zal hij meer plaats in zijn luchtpijp krijgen en gaat dit beter en beter gaan.

    Morgen wordt ons mini monsterke 3 jaar. Uiteraard staan er dan frietjes op de menu. Op zijn curryworst zal hij echter moeten wachten tot hij thuis is.


    20-01-2013 om 20:32 geschreven door Joeke en Markske  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Veilig thuis papa

    Om 12.40u afscheid genomen van Bavo. Het laatste stukje van deze trip zullen mama en zoon alleen dienen te doen.

    De trip terug naar huis verloopt voor Bavo echter niet zo vlot. Normaal gezien zou hij rond 17u in Brussel landen. Hij zit echter
    nog steeds in Geneve te wachten. Zijn vlucht ging plots niet meer door. Hij kreeg een plaats in de vlucht van 18.45u, maar is nog steeds niet opgestegen.

    We hopen dat je snel veilig thuis komt.

    Tot snel!



    20-01-2013 om 20:07 geschreven door Joeke en Markske  


    19-01-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    Met weer de nodige internetproblemen in het ziekenhuis even naar het Intervalle gekomen.

    Alles gaat "voorlopig" nog goed. De nachten verlopen rustig en Jesse is overdag helemaal in zijn element.

    Papa vertrekt morgen terug huiswaarts. Mama en Jesse dienen nog even langer te wachten.

    19-01-2013 om 17:24 geschreven door Joeke en Markske  


    17-01-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.In dromenland
    Ons venteke is na een vermoeiende dag naar dromenland vertrokken.

    Randje kantje of hij zuurstof nodig heeft of niet, maar hij is rustig aan het slapen.

    Jesse heeft ervan genoten om zowel de sportman/kunstenaar als kok te spelen.

    Mama heeft een harde nacht voor de boeg op de brits.

    17-01-2013 om 20:38 geschreven door Joeke en Markske  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Terug op een "gewone"kamer
    Jesse ligt terug op een gewone kamer en loopt hier weer zijn hevige zelf te zijn.


    17-01-2013 om 12:48 geschreven door Joeke en Markske  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Goeiemorgen
    Weer een nieuwe dag in Lausanne met voldoende sneeuw.

    Vertrekken nu naar Jesse. Hopen dat het een goede dag gaat worden en hij af intensieve kan.

    Straks meer

    17-01-2013 om 08:17 geschreven door Joeke en Markske  


    16-01-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Alles gaat "voorlopig" goed
    Om elf uur begonnen onze zenuwen het toch wel echt te begeven, was het angstzweet uitgebroken en waren er al verschillende "toilet bezoekjes" geweest. Gelukkig kregen we een telefoontje dat Jesse op intensieve was en dat we bij hem mochten. 

    Hij was ondertussen een dik uur op de afdeling aangekomen en was nog wakker aan het worden.

    Er werd niets weggesneden. En het gaatje van de canule werd zowel langs binnen als buiten afgesloten.

    Voorlopig gaat dit goed. Hij heeft nog een vleugje zuurstof, maar dit is niet echt nodig. Hopen dat het nu zo blijft en dat we niet hetzelfde scenario krijgen als enkele maanden geleden.

    Er werd zelfs al gesproken over in het weekend naar huis te gaan. De dokters begrepen echter dat we liefst wat langer bleven om direct te kunnen laten ingrijpen indien nodig. Normaal gezien vertrekken we volgende woensdag terug naar huis. (Maar dit is nu niet het belangrijkste)

    Eerst zien dat alles goed gaat komen (en goed blijft).

    16-01-2013 om 15:24 geschreven door Joeke en Markske  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Wachten
    Nog altijd aan het wachten op een telefoontje. Wat duurt het lang.
    Na 2,5 uur gaan we er dan ook vanuit dat er toch een stukje dient weggenomen te worden.

    Hopen dat alles goed gaat komen.

    16-01-2013 om 10:02 geschreven door Joeke en Markske  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Slaapkes
    Jesse is ondertussen naar dromenland vertrokken. 

    Om 6u dienden we vanmorgen terug in het ziekenhuis te zijn. Hij kreeg een dosis dormicum, maar Mijnheertje ik wil niet slapen heeft al wat te veel dosissen in zijn leven gekregen. Hij werd er enkel wat stoned van.

    Nu is het afwachten wat de dokters gaan doen. Maar zij hebben er een goed oog in dat er geen stukje zou weggenomen dienen te worden.

    Er werd immers gisteren nog een test gedaan. Jesse was naar een plopfilm aan het kijken en ondertussen nam mama onder massale belangstelling zijn canule weg. En Jess die deed alsof er niets gebeurde. Hij bleef rustig ademen. 

    De dokters (en wij ook) hadden niet verwacht dat dit zo goed zou gaan. 

    Na 40 minuten werd er beslist om de canule terug te plaatsen, maar daar was onze flinke kerel niet echt mee akkoord. Na een grote strijd zat ze er terug in. 

    We blijven echter kritisch. Jesse zat tijdens deze 40 minuten rustig tv te zien. Hij liep niet rond te lopen of was niet aan het slapen. Dan kan het misschien een heel ander verhaal zijn.


    16-01-2013 om 08:04 geschreven door Joeke en Markske  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Jesse doet het goed. Hij heeft lekker gegeten. Daarnet hebben ze voor de zekerheid voor de nacht zijn zuurstof terug opgezet.

    Verjaardagskaartjes (21/01) en post kan voor onze kleine spruit verzonden worden naar:

    CHUV
    BH11 CH123
    Jesse Janssens
    Rue du Bugnon 46
    CH 1011 Lausanne 

    16-01-2013 om 00:00 geschreven door Joeke en Markske  


    15-01-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Aan het water
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    15-01-2013 om 15:23 geschreven door Mamarijke  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Muisjes maken
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    15-01-2013 om 15:20 geschreven door Mamarijke  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Museum van de uitvindingen
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    15-01-2013 om 15:18 geschreven door Mamarijke  




    Archief per week
  • 24/03-30/03 2014
  • 21/10-27/10 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !

    Zoeken in blog



    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs