Overmorgen komt mama naar hier, wij zijn in blijde verwachting (niet letterlijk te nemen). Vandaag zien we ze al via skype. We gaan vandaag naar het park in de straat van het Intervalle, om daar even op de speeltuin te spelen. Ook in de speelruimte in het ziekenhuis zal je ons vinden.
Jesse is goed in slaap geraakt (enkel teleurgesteld dat 'Cars' niet het inslaapdoe-tekenfilmpje was) en is inmiddels terug op de kamer.
De dokters waren nog in het daghospitaal langsgeweest. Weer geen goed nieuws : waar zijn luchtpijp enkel onderaan de T zwak was, is ze nu ook rond de tracheostomie (= het gaatje in zijn keel) zwak. De T erin heeft dus hoegenaamd niet geholpen. Papa was wa van zijn melk. Ze stelden voor om deze maandag Jesse weer in slaap te doen en zijn T te vervangen door een kleine canule tot woensdag. Dit om te zien hoe de luchtpijp reageert onderaan bij het onderste zwakke stuk. Vervolgens zou Jesse woensdag terug eerst een kijkoperatie ondergaan, gevolgd door een zwaardere. Het idee is hier om het zwak deel rond de tracheostomie te verwijderen en vervolgens te kijken het zwakke deel onderaan reageert (lees : binnen ... maanden terug te komen voor mogelijk weer een operatie). Noot van mama : Het is evenwel niet de bedoeling dat Jesse weer met een T vertrekt, omdat dat blijkbaar dezelfde problemen geeft als een canule. Papa weet dus wat hem te doen staat : eerst verdere uitleg vragen aan de dokters, die zelf niet zo zeker zijn wat ze gaan doen (getuige de bespreking met Prof Monnier die volgt - hij is er deze week niet maar volgende week wel, de info van de endoscopie wordt aan hem overgemaakt).
Het einde is dus weeral nog lang niet in zicht - als er al een einde komt aan deze miserie.
Papa en zoon zijn goed aangekomen (met de vlieger en de shuttle, niet in gewicht). Motor is gevonden, blij kindje tot gevolg. Ondertussen al 2 petit suisses gegeten na het nemen van wat staaltjes (het ene staaltje was wat leuker om te nemen dan het andere). Morgen staat de endoscopie gepland als eerste, gezien er blijkbaar weinig kindjes moeten worden behandeld.
We zijn in blijde verwachting op nog wat eten.
Oh ja, en Jessetje zal in een groot bedje slapen, dit was zowel de keuze van papa (= fier) als zoon (=groot).
Omdat er de volgende dagen voldoende proza op de blog zal verschijnen zullen niet meer alle reacties zichtbaar zijn. Geen nood wij kunnen ze zelf nog altijd lezen en ons verwarmen aan jullie mooie woorden.