Website Jan Van Zeebroeck
Foto

Kalender weg

8/5 Denderhoutem BVB 14u (154km: 11x14km)
10/5 Booischot 18u (16x7,5km)
12/5 Stok-Kortenaken 18u (10x12km)
22/5 Lierde 15u






Foto
Inhoud blog
  • Start seizoen
  • Op naar 2016!
  • IC BVB Taviers
  • Keerbergen
  • Wolvertem
    Zoeken in blog

    Links
  • Dieter Uytersprot
  • sites veldrijden
  • Cyclocross info
  • Rob Vanden Haesevelde
  • Fietsen Adriaensens
  • Lumet VDBG Steenhouwerij Cycling Team
    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Zoeken met Google


    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    29-11-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Drongen
    Gisteren trok ik naar Drongen, maar liefst 69 renners kwamen aan de start. Het parcours lag er ideaal bij, een paar zware stroken, beetje vettig,... Ik stond op de 2de start rij en nam een uitstekende start, ik draaide als 7de het veld in, maar doordat ik meteen van fiets wisselde schoof ik op naar plaats 4. Na een halve ronde reden we met 6 renners aan de leiding, daarbij Stijn, Kendric, Robby en mezelf. Ik voelde mij goed en dacht dat er een goede prestatie inzat, maar helaas. Na 2 ronden voelde ik de kracht uit mijn benen weg lopen, ik zakte als maar verder terug en finishte uiteindelijk als 22ste op 3min45 van winnaar Kendric. Ik was bijzonder ontgoocheld, zeker omdat ik de 2 eerste ronden echt een heel goed gevoel had, hopelijk was het een totale off-day en is er niets meer aan de hand. Hopelijk volgende week beter!





    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    29-11-2010, 10:29 geschreven door janvanzeebroeck  
    Reacties (0)
    20-11-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Laarne
    Vandaag trok in naar Laarne. In de opwarming kwam ik echter ten val en bezeerde mijn pols. Het deed redelijk veel pijn, maar ik besloot toch te starten. 48 renners kwamen aan de start, met heel wat goede renners. Ik draaide als 18de het veld in maar kan na de eerste ronde goed opschuiven. Ook de pijn in de pols viel al bij al nog mee. na 2 ronden reed ik in positie 9, in het wiel van Bjorn Rondelez, met voor ons nog 6 renners. Ik had echt heel goede benen en kon eigenlijk nog wel sneller! Maar helaas, de pijn in de pols werd steeds harder en schakelen ging ook al moeilijker. Half wedstrijd kon ik het niet meer houden van de pijn en besloot ik op te geven. Echt spijtig want had goede benen en er zat een mooie uitslag in! Ik ben dan naar het ziekenhuis getrokken waar gelukkig geen breuk werd vast gesteld, enkel een zware verstuiking. Met nu deze week naar de kiné te gaan en in te tapen ga ik volgende week hopelijk kunnen rijden in Drongen.

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    20-11-2010, 21:37 geschreven door janvanzeebroeck  
    Reacties (0)
    15-11-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Zelzate en Houthalen
    Klik op de afbeelding om de link te volgen De beslissing om naar Zelzate te gaan ipv Puurs bleek de juiste, waar er in Puurs een halve ronde moest gelopen worden was dit in Zelzate niet het geval. Op een goed berijdbare omloop, die er wel vettig bij lag, het was ook redelijk technisch, kwamen 31 renners aan de start. Ik draaide als 10de het veld in, maar na 1 ronde was ik opgeschoven naar plaats 6, een ronde later kwam ik aansluiten bij de Wispelaere op plaats 5. We maakten jacht op de 3de en de 4de, de kloof was nooit niet groot en even leek het er op dat we de aansluiting gingen kunnen maken. Op 2 ronden van het einde was de aansluiting een feit, op dat moment maak ik echter een slipper waardoor ik een 10 seconden verloor, ik heb nog alles gegeven om terug te komen aansluiten maar helaas, bij het ingaan van de laatste ronde zag ik dat ik er niet meer ging bij geraken, omdat de 7de een eindje achter mij was en het de dag erna opnieuw cross was, heb ik de laatste ronde op reserve uitgereden. Zo finishte ik na een knappe wedstrijd op een zeer mooi parcours op een 6de plaats.

    Gisteren trok ik naar Limburg, op domein Kelchterhoef, het parcours was mooi, maar niet zo technisch als dat van zaterdag. Het lag er ook nog vrij goed berijdbaar bij. Opnieuw slechts 25 renners aan de start. De eerste 2 ronden liep het niet echt vlot, blijkbaar was ik nog niet hersteld van de cross van Zelzate, nadien kwam ik er wat door en schoof ik op naar plaats 10, ik maakte echter een slipper en zakte terug naar plaats 10. Op de koop toe dacht ik dat ik rond halfwedstrijd achteraan lek aan het rijden was, ik wisselde van fiets en vanaf dan begon het eigenlijk beter te lopen. Ik schoof op naar plaats 9, in de laatste halve ronde kwam ik ook nog aansluiten bij de 7de en 8ste, maar ik was niet sterk genoeg meer om er over te gaan. Zo finishte ik 9de. Alweer een mooie top tien plaats. Waar ik volgende week ga rijden is nog niet zeker, in de loop van de week uitsluitsel hierover.

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    15-11-2010, 00:00 geschreven door janvanzeebroeck  
    Reacties (0)
    12-11-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.wijziging programma
    Omdat ze vandaag en morgen nog veel regen opgeven en er ook al veel regen gevallen is, gaat het naar alle waarschijnlijkheid in Puurs enorm veel te lopen zijn (bijna een halve ronde). Daarom heb ik besloten om niet naar Puurs te gaan, maar wel naar Zelzate. De start is er om 15u, waarschijnlijk ga ik dan zondag ook naar Houthalen.

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    12-11-2010, 19:49 geschreven door janvanzeebroeck  
    Reacties (0)
    08-11-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Zegelsem en Gooik
    Er stond een zwaar weekend voor de deur en met de regen van vrijdag/zaterdag beloofden het  2 zware crossen te worden. Zaterdag in Zegelsem was het een loodzwaar parcours, het parcours was wat veranderd waardoor we nog een stukje meer de Leberg op moesten. Verder moest er ook 2 lange stukken gelopen worden. Ik had voor de wedstrijd wel een goed gevoel maar toch had ik er wat schrik van, na de rugklachten van vorige week. 48 renners stonden aan de start, ik draaide als 15de het veld in. Ik voelde meteen dat ik echt wel goeie benen had. Na 2 ronden was ik opgeschoven naar positie 6. Ik kon hier tot half wedstrijd blijven rijden. Omdat ik vorige week enkel rugpijn had bij het lopen met de fiets op de schouder, besloot ik nu mijn fiets verder te duwen. Dit bleek achteraf geen goede keuze want hier door verspeelde ik teveel energie die ik op het einde moest bekopen. Ik verloor een aantal plaatsten bij het lopen, op de rijdende stroken kwam ik iedere keer weer korter bij, maar uiteindelijk brak de veer. Zo finishte ik na een loodzware maar toch knappe wedstrijd als 12de. Ik had vandaag een goed gevoel en op een loodzware cross liegt dit niet.

    Zondag stond er alweer een cross op het menu, te Gooik in hartje Pajottenland. Het was een mooi parcours, nog vrij technisch met ook nog beetje bergop in. In de opwarming voelde ik wel dat er nog melkzuur in de benen zat van zaterdag, het ging dan ook afwachten zijn hoe het tijdens de cross ging zijn. Een uur voor de wedstrijd gingen de hemelsluizen open, dit maakte het parcours nog een stukje zwaarder en technischer. Meteen na de start moesten we door een zandbank, omdat ze bij de nieuwelingen hier waren gevallen wist ik dat ik moest opletten. Ik sprong meteen van de fiets, maar omdat ze voor mij vielen werd ik toch opgehouden, ik kon pas als 20ste mijn weg verder zetten. De eerste 2 ronden had ik niet echt een goed gevoel, ik kon wel opschuiven naar plaats 14. Ik kwam er echter door en kon plaats voor plaats opschuiven. Half wedstrijd reed ik op positie 10, op een glibberig stuk kwam ik echter ten val, gelukkig zonder al te veel erg, maar mijn schoen was wel los waardoor ik deze weer moest vastdoen en mijn handschoenen zaten volledig onder de modder waardoor ik deze moest uitdoen. Ik had echter nog steeds een goed gevoel en bij het ingaan van de laatste ronde reed ik in positie 8. Tom de kort zat een 10seconden voor mij en ik besloot nog eens alles op alles te zetten om er proberen naar toe te rijden. Dit lukte gedeeltelijk, in de laatste wei op een 300m van de finish kon ik komen aansluiten, maar Tom had nog een extra versnelling in de benen zodat ik mij toch moest gewonnen geven. Zo finishte ik na een knappe, maar opnieuw zware wedstrijd op een mooie 8ste plaats. Hopelijk kan ik deze lijn doortrekken en volgen er nog mooie resultaten.










    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    08-11-2010, 11:15 geschreven door janvanzeebroeck  
    Reacties (0)
    02-11-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Nossegem
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Eergisteren was het cross te Nossegem. Eindelijk had ik eens een goede startplaats en nam ik ook een goede start. Het parcours was het loodzwaar, met 1 lange loop strook van een 300meter. Na 1 ronde kwam ik door op een 15de plaats, een ronde later was ik opgeschoven naar plaats 12 en kam ik aansluiten bij een groepje dat reed voor plaats 8. Ik begon echter enorm veel last te krijgen van de rug, dit enkel tijdens het lopen. Ik verloor dan ook altijd wat tijd tijdens het lopen, ik kwam nog wel een aantal keren terug aansluiten, maar op het einde was het bobijntje af. Ik verloor nog een paar plaatsten en eindigde zo als 14de, nog een mooie uitslag en benen waren zeker goed, alleen spijtig dat ik zoveel last had tijdens het lopen, het was al beter dan vorige week, maar nog niet volledig gedaan, hopelijk is het tegen volgende week volledig gedaan en kan ik er dan weer tegenaan. Want normaal ben ik wel een goede loper, maar nu had ik zodaning veel last van de rug, wat de oorzaak hiervan is weten we niet, tijdens het fietsen heb ik geen last van de rug. Volgende week rij ik opnieuw 2 keer. Zaterdag te Zegelsem, start is er om 15u en dan zondag te Gooik waar de start om 15u15 is.

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    02-11-2010, 09:05 geschreven door janvanzeebroeck  
    Reacties (0)
    01-11-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Wilrijk
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Vorige week zondag, de 2de wedstrijd van het weekend te Wilrijk op een loodzwaar parcours. Ik nam voor een goede start en na 2 ronden reed ik in 12de positie, dit kon ik tot half cross vasthouden, maar toen kwam ik ten val, ik verloor niet al te veel tijd, maar nadien draaide het nooit meer zoals in het begin van de wedstrijd. Bij het lopen had ik enorm veel last van de rug. Uiteindelijk finishte ik na een loodzware cross op een 19de plaats.

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    01-11-2010, 11:36 geschreven door janvanzeebroeck  
    Reacties (0)
    Foto
    Gastenboek
  • ini dia tips cara bermain judi bola tanpa rugi!!
  • Situs Judi IDN Poker Online Uang Asli Terpercaya
  • togel online
  • Essay Help Writing A Paper Service 24/7
  • ZViM

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.

    Archief per maand
  • 05-2016
  • 01-2016
  • 06-2015
  • 05-2015
  • 12-2014
  • 09-2014
  • 08-2014
  • 07-2014
  • 06-2014
  • 05-2014
  • 04-2014
  • 02-2014
  • 01-2014
  • 10-2013
  • 09-2013
  • 07-2013
  • 06-2013
  • 05-2013
  • 04-2013
  • 01-2013
  • 12-2012
  • 11-2012
  • 10-2012
  • 09-2012
  • 08-2012
  • 07-2012
  • 06-2012
  • 05-2012
  • 03-2012
  • 01-2012
  • 12-2011
  • 11-2011
  • 10-2011
  • 09-2011
  • 08-2011
  • 07-2011
  • 06-2011
  • 05-2011
  • 04-2011
  • 03-2011
  • 02-2011
  • 01-2011
  • 12-2010
  • 11-2010
  • 10-2010
  • 09-2010
  • 08-2010
  • 07-2010
  • 06-2010
  • 05-2010
  • 04-2010
  • 01-2010
  • 12-2009
  • 11-2009
  • 10-2009
  • 09-2009
  • 08-2009
  • 07-2009
  • 06-2009
  • 05-2009
  • 04-2009
  • 03-2009
  • 01-2009
  • 12-2008
  • 11-2008
  • 10-2008
  • 09-2008
  • 08-2008
  • 07-2008
  • 06-2008
  • 05-2008
  • 04-2008
  • 02-2008
  • 01-2008
  • 12-2007
  • 11-2007
  • 10-2007
  • 09-2007
  • 08-2007
  • 07-2007
  • 06-2007
  • 05-2007
  • 04-2007
  • 03-2007
  • 01-2007
  • 12-2006
  • 11-2006
  • 10-2006
  • 09-2005
    Over mijzelf
    Ik ben Jan Van Zeebroeck
    Ik ben een man en woon in Merchtem (België) en mijn beroep is .
    Ik ben geboren op 06/04/1988 en ben nu dus 37 jaar jong.
    Mijn hobby's zijn: .
    Blog als favoriet !
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto

    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs