U bevindt zich momenteel op de blog rond huiswerkbegeleiding. Deze is opgemaakt door Claeys Roy in opdracht van Mevrouw Claerhout. De blog is voor het vak PPDV. Hier kan u alles terug vinden omtrent de contactmomenten tussen mezelf en Pieter C. De bedoeling was om Pieter gedurende semester 1 een duuwtje in de rug te geven. Wekelijks spraken we af om te kijken welke problemen er waren en hoe ik deze kon verhelpen. Deze zijn dus samen met het logboek terug te vinden op mijn blog.
Alvast bedankt voor het bezoek,
Roy
Zoeken in blog
Over mijzelf
Ik ben Claeys Roy
Ik ben een man en woon in Deinze (België) en mijn beroep is Student.
Ik ben geboren op 22/02/1991 en ben nu dus 34 jaar jong.
Mijn hobby's zijn: Voetbal.
Momenteel zit ik in het 2de jaar te H.O.W.E.S.T. Mijn richting is Regentaat Lo met de optie Health & Fitness.
Howest PPDV
Huiswerkbegeleiding
28-12-2010
Logboek
Logboek huiswerkbegeleiding LO
Naam student 2LO: Claeys Roy
Naam student 1LO: Callewaert Pieter
Datum
Begeleidingsactiviteit
Plaats
Opmerkingen
05/10/2010
Kennismaking
Howest
Vlot verloop en goede medewerking van de 1Lo student
12/10/2010
Bespreken spreektechnieken
Howest
Aanhalen wat de struikelblokken zijn voor ons (Oost-Vlamingen)
19/10/2010
Hulp met lesvoorbereiding
Howest
Overlopen van de gemaakte les + inzicht in oefeningen
26/10/2010
Reflectie les
Howest
Goed gevoel bij les maar minder goed slot
09/11/2010
Hulp bij taak
Pieter thuis
Pieter in gang zetten van de taak
16/11/2010
Evaluatie van het geleerde en bedenkingen
Howest
Tevreden over het resultaat en we willen beide in dezelfde richting verder
23/11/2010
Praktijk basket
Brielmeersen
Helpen bij lay-up, jump-shot, set-shot
30/11/2010
Lesvoorbereiding klimmen
Howest
Overlopen van de gemaakte les + inzicht in oefeningen
07/12/2010
Hulp bij lesvoorbereiding
Howest
Overlopen van de gemaakte les + inzicht in oefeningen
Hieronder noteer je per contact de vorderingen en / of opmerkingen. Hier schrijf je ook op wat je met de student(en) gedaan hebt.
Eventuele bijlagen (zoals planning, verbeterde lesvoorbereiding, trainingsschemas, ) voeg je toe in bijlage.
Bij ons laatste contact moment vonden we het best wel nodig om eens vooruit te kijken. Hiermee bedoel ik om te kijken hoe ik Pieter eventueel kon helpen bij het studeren. We hadden al onze leerstof overlopen maar een leerschema had hij nog niet ter beschikking. Samen keken we dus welke vakken hij had. Hierop baseerden we ons om een goed schema op te stellen. Het schema is uiteindelijk als volgt in elkaar gestoken: