Wat hebben we toch geluk dat het telkens net in 'ons' weekend droog blijft. En als er dan ook nog eens zon voorspeld is, dan schuifelt ons gat nog meer. Dus weg zijn we. Op nog geen uurtje rijden mogen we onze camper plaatsen bij een familie die een stukje van hun tuin ter beschikking stelt van campergasten aangesloten bij Camperstopbelgium. We worden, weliswaar vanop afstand, hartelijk welkom gegeten, maar verder wordt de privacy gerespecteerd. We nestelen ons nog even in de zon voor we aan de lunch beginnen. Wat is het heerlijk in het zonnetje, uit de wind, en met zicht op de velden. Toch trekken we onze wandelschoenen aan voor een tocht in de nabije omgeving. Om half vijf zijn we terug en hebben we 11 km gewandeld. We zetten de stoelen nog even buiten, maar voor de aperitief wordt het toch wat frisjes. De buitenlucht heeft ons weer goed gedaan dus volgt er een zalig rustige nacht.
We nemen afscheid van onze gastheer en bedanken hem en zijn echtgenote met een flesje Blonde Betsy. We rijden een eindje verder tot aan de kerk van Aaigem. Daar starten we een cachewandeling, die voornamelijk tussen velden en stukjes bos loopt. Ik heb echter een vergissing gemaakt bij het overzetten van de caches op de gps, en er moet dus aangepast worden. Maar niet erg, want zo komen we geheel onverwacht een hoevewinkeltje tegen waar we een lekker ijsje kunnen kopen. Leuke verrassing.
We zijn wat vroeger terug op de parking dan voorzien, maar we rijden dan maar naar onze volgende overnachtingsplaats. Op de parking van dancing De witte Hoeve in St-Lievens-Esse mogen we overnachten. Er is nu een pop-up hamburgerrestaurant en campers zijn er welkom. We zitten een paar uurtjes in het zonnetje en doen dan nog een klein toertje in de omgeving. We bestellen onze maaltijd en tegen half acht worden we verwacht op dit op te halen. De western hamburger met bijhorende wedges worden met smaak verorberd. Rond 21 u blijven de andere auto's die hun hamburgers ophalen weg en zo staan we hier helemaal in ons eentje.
Op zondag doen we nog een wandeling in Heldergem. Op sommige stukken zakken we tot onze 'knoezels' in het slijk. Het is een stukje frisser en grijzer vandaag maar we hebben toch weer 7,5 km in de benen. Tijd om naar huis te keren en plannen te maken voor de volgende uitstap. Als ... tja als het dan nog kan, mag... want de coronacijfers gaan echt de slechte kant op. Duimen op beterschap
|