Foto
* Cercle Brugge *
Foto
Inhoud blog
  • 1e > Cercle - Lierse
  • 1e > Dessel - Cercle
  • U19 > Speeldag 22
  • Beloften > Speeldag 25
  • U21 > Beker v BelgiĆ«
  • U21 > Beker V BelgiĆ« > OH Leuven - Cercle
  • Update Planning
  • 1e > Cercle - Lommel
  • Beloften > Speeldag 23
  • Beloften > Lommel - Cercle
    Foto
    Preventie
  • Voorkom Blessures
  • Stretching
  • Rytmische Opwarming
  • Huiswerk
    Voetenwerk

    Voetenwerk 1 Binnenkant

    Foto
    Voetenwerk 2 Buitenkant
    Foto
    Voetenwerk 3 Tik Tak
    Foto
    Voetenwerk 4 Terughalen
    Foto
    Bewegingen
    Beweging 1 Schaar
    Foto
    Beweging 2 Dubbele Schaar
    Foto
    Beweging 3 Uitvalspassen
    Foto
    Beweging 4 Roll Over
    Foto
    *Cercle Brugge* Beloften-U19
    Seizoen 2015 - 2016
    12-09-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Lierse - Cercle => Wedstrijdverslag
    Klik op de afbeelding om de link te volgen


    Thx Alain

    Bijlagen:
    06 - SK Lierse - Cercle 1-2.doc (419 KB)   

    12-09-2010 om 13:46 geschreven door SC  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Lierse - Cercle => 1-2
    Klik op de afbeelding om de link te volgen



    Tijdens een evenwichtige eerste helft trokken Cercle & Lierse elk om beurten het voetballaken naar zicht toe.
    Het Cercle overwicht tijdens het eerste kwart leverde al snel een 0-1 voorsprong op. Dit zorgde voor een "clic" bij de Lierenaars die een versnelling hoger speelden en tijdens het tweede kwart de billijke gelijkmaker op het scorebord knikkerden. Beide elftallen speelden voor de rest van de eerste periode vrank & vrij en brachten een aantrekkelijke partij op de goede grasmat.

    De 2e helft was van een andere makelij.
    Onze Cercle-boys bleken sterk & gretig uit te pakken en slaagden erin om hun niveau gedurende de volledige 2e helft voortdurend op te krikken. Na de verdiende 1-2 konden de "Geel-Zwarten" onze sterk presterende defensie niet meer verontrusten. Aan de andere zijde had iets meer "teamgeist" bij onze vele counters had de wedstrijd sneller in een definitieve plooi kunnen leggen. Bij "Lierke" was het "op" en onze volgende 3-punter was een feit.

    Een dominant voetballend Cercle liet de entourage genieten van een mentaal en fysiek sterke prestatie

    Nice job guys!

    12-09-2010 om 13:44 geschreven door SC  


    10-09-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Lierse - Cercle => Voorbeschouwing
    Klik op de afbeelding om de link te volgen



    Morgen trekken we met 14 frisse krachten naar Lier. Vanavond konden we wat "fijn-tunen" en werden de krachten enigszins gespaard zodat onze shotters morgen zo fit mogelijk aan de aftrap kunnen verschijnen.

    Met een partij die pal op het middaguur in gang wordt gefloten zal het er op aankomen vanavond een degelijke maaltijd te voorzien, vroeg in de "piere" te kruipen en morgen een stevig ontbijt te nuttigen. Op de bus nog de reserves wat extra aanvullen moet voor dat tikkeltje extra zorgen.

    Vertrek op Cercle met bus 8h45 STIPT

    Tussenstop 1 9h00 Aalter

    Tussenstop 2 Drongen 9h15 (Afrit 13)*
    (Brouwerijstraat)
    (Plan => zie bijlage)
    - Pieter-Jan
    - Gregory
    - T. Sven

    Aanvang wedstrijd 12h00

    Selectie:
    1 Cedric
    2 Gregory *
    3 Niels
    4 Kenny
    5 Sven
    6 Ben
    7 Jonas VE
    8 Luk
    9 Sieben
    10 Levi
    11 Olivier
    12 Alessio
    13 Laurent
    14 Jari

    Robin, Jonas VDW, PJ*, & Abdou (blessures) vervolledigen de kern

    -------------------------------------------
    ZA 11/09 12:00 -17 ELITE K.LIERSE SK.(00030) -
    CERCLE BRUGGE K.SV.(00012)
    JEUGDCENTRUM KSK LIERSE - TERR.1
    LIERSESTEENWEG, 114
    2560 KESSEL(1839)
    03/489.19.27
    REF:CHRISTIAENSEN DANIEL(6)
    AR1:ANTHONISSEN RONNY(6)
    AR2:ANTHONISSEN KRISTOF(6)


    Bijlagen:
    Verzamelplaats Drongen.doc (241.5 KB)   

    10-09-2010 om 22:53 geschreven door SC  


    09-09-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Lierse - Cercle => Wegbeschrijving
    Klik op de afbeelding om de link te volgen


    Info in bijlage

    Bijlagen:
    KSK LIERSE.doc (306 KB)   

    09-09-2010 om 22:06 geschreven door SC  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Volgende Speeldag
    Wedstrijden 06/09/2010-12/09/2010
    11/09 10.30 Eupen -  St.-Truiden -
    11/09 12.00 Lierse -  Cercle Brugge -
    11/09 13.30 Westerlo -  Anderlecht -
    11/09 13.30 Genk -  Standard -
    11/09 14.00 Club Brugge -  G. Beerschot -
    11/09 14.30 Lokeren -  KV Kortrijk -
    11/09 14.30 FC Brussels -  Zulte Wareg. -
    11/09 15.00 Roeselare -  AA Gent -
    11/09 15.00 Charleroi -  KV Mech. -

    09-09-2010 om 18:49 geschreven door SC  


    08-09-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Cercle - Eupen => ONLINE
    U17 Cercle - U17 Eupen
    Powered by Telenet Foto

    08-09-2010 om 20:45 geschreven door SC  


    07-09-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Cercle - Westerlo => UPDATE
    U17 Cercle - U17 Westerlo
    Powered by Telenet Foto

    07-09-2010 om 22:30 geschreven door SC  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Blessure



    Pieter-Jan kreeg vandaag minder goed nieuws te verwerken.
    Na een doktersbezoek deze middag blijkt dat PJ te kampen heeft met een muniscusletsel. Volgende week dinsdag is er een noodgedwongen operatie die zal gevolgd worden door een revalidatie van een 5-tal weken.
    PJ, wij hopen jou via deze weg een hart onder de riem te steken en wensen jou een spoedig herstel toe.

    07-09-2010 om 22:16 geschreven door SC  


    05-09-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Loopschoenen
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Beste U17'ers,

    Vanaf maandag zal het inlopen voor de training gebeuren met ondersteuning van hartslagmeters en gaan we gebruik maken van het volledige Cercle-complex. We zullen we dus niet enkel rond terrein 9 & 10 inlopen!

    Breng alvast loopschoenen mee voor elke training op maandag, dinsdag & woensdag

    05-09-2010 om 11:40 geschreven door SC  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Cercle - Westerlo => Wedstrijdverslag
    Klik op de afbeelding om de link te volgen


    Thx Alain

    Bijlagen:
    05 - Cercle - KVC Westerlo 1-2.doc (420 KB)   

    05-09-2010 om 11:32 geschreven door SC  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Cercle - Westerlo => 1-2
    Klik op de afbeelding om de link te volgen



    Tegen de "power-play" en "lange-ballen-strategie" van Westerlo hadden onze U17'ers het moeilijk om tijdens de eerste helft greep op de wedstrijd & op onze tegenstander te krijgen. De Westerlo-boys leken ook alerter bij elke tweede bal en een tikkel scherper in de duels. Een standaardsituatie en een "diefje" van de centrumspits zorgden voor een 0-2 achterstand.

    Gaandeweg tijdens de eerste helft bleek de Westelse defensie steeds meer fouten nodig te hebben om onze aanvalslust af te stoppen. De flanken van Geel-Blauw werden regelmatig opgerold. Ondanks enkele goed uitgespeelde kansen konden we de verdiende aansluitingstreffer niet tegen de netten prikken en gingen we rusten met 0-2.

    Na wat herschikken tijdens de rust slaagden onze Cerclisten erin om Westerlo tegen hun eigen "16" te plakken. Tijdens de volledige tweede helft werd onze doelman slechts een tweetal keer aan het werk gezet, terwijl onze bezoekers zich vooral beperkten tot het wegkeilen van "het ronde ding" en zich talloze keren lieten verleiden tot tijdwinnen.

    Iets na halfweg in de 2e helft werd dan toch de aansluitingstreffer binnengeknikkerd en konden we ons klaarmaken voor een slotoffensief. De gelijkmaker passeerde enkele keren vlak naast het doelkader of werd gepareerd door de Westelse doelman. Maar vandaag mocht het niet zijn... Einduitslag 1-2.

    Opnieuw lieten onze U17'ers hun sterke weerbaarheid zien door (en dit niet voor de eerste keer) het sluitstuk van een wedstrijd naar zich toe te trekken. Een verdiend punt konden we vandaag niet te pakken krijgen, maar een pluim voor de sterke 2e helft is zeker op zijn plaats.

    05-09-2010 om 10:54 geschreven door SC  


    03-09-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Cercle - Westerlo
    Klik op de afbeelding om de link te volgen



    Morgen ontvangen we Westerlo voor onze 3e thuiswedstrijd.

    Rekening houdend met de reputatie van de "geel-blauwen", mogen we morgen een sterke tegenstander verwachten.
    Enige voorkennis is op zijn plaats en heeft onze U17'ers alleszins mentaal op scherp gesteld.

    Daarnaast heeft de rust op donderdag onze kern goed gedaan zodat we voor deze partij toch enkele licht geblesseerden recupereren. We varen dus verder op zo goed als volle kracht en gaan voor een volgende goede prestatie!

    Samenkomst Cercle 12h45
    Aanvang wedstrijd 14h00

    Selectie:
    1 Cedric
    2 Jonas VE
    3 Kenny
    4 Sven
    5 Ben
    6 Luk
    7 Alessio
    8 Sieben
    9 Laurent
    10 Olivier
    11 Levi
    12 Niels
    13 Gregory
    14 Jari
    15 Jonas VDW
    (16) Abdou

    Robin (blessure) & PJ (schorsing) vervolledigen de kern.

    Verzorg jullie goed !

    ----------------------------------------------

    ZA 04/09 14:00 -17 ELITE CERCLE BRUGGE K.SV.(00012) -
    K.VC.WESTERLO(02024)
    OLYMPIAPARK - TERR.1
    KONING LEOPOLD III-LAAN, 50
    8200 ST-ANDRIES(1619)
    050/38.91.93
    REF:BOESSENS STEVEN(2)
    AR1:BLONDEEL LEENDERT(4)
    AR2:BULTINCK WARD(10)

    03-09-2010 om 22:30 geschreven door SC  


    02-09-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Volgende Speeldag

    Wedstrijden 30/08/2010-05/09/2010
    04/09 14.00 St.-Truiden -  Lokeren  
    04/09 14.00 AA Gent -  Eupen  
    04/09 14.00 Cercle Brugge -  Westerlo  
    04/09 14.00 Standard -  Charleroi  
    04/09 14.00 G. Beerschot -  Genk  
    04/09 15.00 Anderlecht -  Roeselare  
    04/09 15.00 Zulte Wareg. -  Club Brugge  
    04/09 15.00 KV Kortrijk -  FC Brussels  
    04/09 15.00 KV Mech. -  Lierse

    02-09-2010 om 20:19 geschreven door SC  


    01-09-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Varia
    Klik op de afbeelding om de link te volgen



    Eentje om de training van vrijdag af te ronden...

    01-09-2010 om 18:37 geschreven door SC  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Roeselare - Cercle
    Klik op de afbeelding om de link te volgen



    Met de laatste krachten... "The wave" voor onze supporters

    01-09-2010 om 18:36 geschreven door SC  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Voorbije Speeldag
    28/08 10.30 Eupen -  Anderlecht 2-7
    28/08 12.00 Lierse -  Standard 1-1
    28/08 13.30 Westerlo -  KV Mech. 0-2
    28/08 13.30 Genk -  Zulte Wareg. 2-2
    28/08 14.00 Club Brugge -  KV Kortrijk 1-2
    28/08 14.00 AA Gent -  St.-Truiden 1-3
    28/08 14.30 FC Brussels -  Lokeren 1-0
    28/08 15.00 Roeselare -  Cercle Brugge 1-2
    28/08 15.00 Charleroi -  G. Beerschot 1-0

    01-09-2010 om 18:16 geschreven door SC  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Dokter
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Dokter

    Vanaf 6 september 2010 houdt dokter Karen Verhaeghe opnieuw elke maandag (die niet in een schoolvakantieperiode of op een feestdag valt) consultatie om 18.00 uur.  Let op: als er om 18.00 uur geen mensen in de wachtzaal zitten blijft de dokter niet wachten!

    De consultaties vinden plaats in het dokterslokaal in het Jan Breydelstadion (naast het bureel van TVJO Sven Jaecques).

     

    01-09-2010 om 00:00 geschreven door SC  


    31-08-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Planning
    Klik op de afbeelding om de link te volgen


    Ma 30-8 18h30 Training
    Di 31-8 18h30 Training
    Wo 1-9 14h00 tot 17h00 Training
    - 13h45: Omkleden
    - 14h00: info-moment spelers & trainers
    - 15h00: opwarming
    - 15h30: start "onderlinge partij" => 11/11
    - 16h30: cooling down
    - 17h15: vertrek bus "vervoer Cercle"
    Vr 3-9 18h00 Training
    Za 4-6 Wedstrijd => 14h00 Cercle - Westerlo

    31-08-2010 om 23:45 geschreven door SC  


    29-08-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Roeselare - Cercle => Wedstrijdverslag
    Klik op de afbeelding om de link te volgen


    Merci Alain !

    Bijlagen:
    04 - KSV Roeselare - Cercle 1-2.doc (419.5 KB)   

    29-08-2010 om 17:11 geschreven door SC  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Roeselare - Cercle => 1-2
    Klik op de afbeelding om de link te volgen



    Op zoek naar bevestiging na de knappe prestatie tegen Eupen, startten onze Cercle-Boys goed tegen de "brigade" uit Roeselare. Na een vroege openingstreffer in ons voordeel, leek de wedstrijd snel in een "Cercle-plooi" te vallen.
    Op een voor ons ongelukkige manier kwam Roeselare vlak voor rust, op een diefje, op gelijke hoogte
    => met een 1-1 de kleedkamer in.

    Onze 2e helft was van betere makelij.
    Scherper in de duels, uitvoetballend stukken degelijker, met een resum uitgespeelde doelkansen tot gevolg.
    Een viertal blessures & een (discutabele) rode kaart herleidden onze Cerclisten tot 10 en dwongen ons tot herschikken & bijsturen van de manschappen. Wat volgde was een staaltje van karakter, vechtlust, een onvoorwaardelijke mentaliteit & de drang om voor de winst te blijven gaan.
    En dan loon naar werken...
    De verdiende winning goal tien minuten voor affluiten deed onze shotters deugd.


    Met degelijk voetbal en een mooie 10 op 12 kunnen onze U17'ers terugblikken op een goede seizoenstart.

    De komende dagen worden enkele geblesseerden opgelapt en de kern op scherp gesteld voor volgende zaterdag.

    29-08-2010 om 17:09 geschreven door SC  






    Reeksgenoten
  • FC Seraing
  • ASV Geel
  • Padro Eisden Maasmechelen
  • KSK Heist
  • KSV Roeselare
  • KVV Coxyde
  • KAS Eupen
  • Union St Gillis
  • Excelsior Virton
  • AFC Tubize

  • R Antwerp FC
  • RWS Brussels
  • KMSK Deinze
  • Lommel United
  • KFC Dessel Sport

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Categorieën
  • Beloften (179)
  • Eerste Elftal (123)
  • Fysieke Paraatheid (2)
  • Jeugd (35)
  • Planning (146)
  • Trainerscorner - 3 5 2 (1)
  • Trainerscorner - Barca School (9)
  • Trainerscorner - Bayern (3)
  • Trainerscorner - Sevilla FC (1)
  • Trainerscorner - Uefa (2)
  • U19 (130)
  • Video (4)

  • Foto

    Mijn favorieten
  • Fifa
  • Sporza
  • Voetbalkrant
  • Sportwereld Voetbal
  • Voetbaluitslagen
  • KBVB
  • Castrol Football
  • Elite Soccer
  • Cercle Brugge K.S.V
  • Voetbalacademie

    Cercle -RSCA


    Foto

    Jonglage


    Hooghouden links
    Foto

    Hooghouden Rechts
    Foto

    Hooghouden Hoofd
    Foto

    Hooghouden Links Rechts
    Foto

    Stilleggen
    Foto

    ** Foto's Competitie **
    U17 Elite
    Cercle Brugge
    Seizoen 2011-2012


    vs Westerlo
    Foto

    vs OHL
    Foto

    ** Foto's Spelersgroep **
    U17 Elite
    Cercle Brugge
    Seizoen 2011-2012


    Foto

    ** Spelersgroep **
    U17 Elite
    Cercle Brugge
    Seizoen 2010-2011

    Foto

    ** Foto's Competitie **
    U17 Elite
    Cercle Brugge
    Seizoen 2010-2011

    Foto

    Archief per week
  • 14/12-20/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 27/12-02/01 2011
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 29/11-05/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs