Inhoud blog
  • DE NAIS GAZETTE!
  • SUPPORT LEONARD PELTIER!
  • OPENDEUR-WEEKEND BIJ KRISJE VAN TONGEL IN MERKSPLAS
  • COWBOY EN INDIAAN SPELEN IS POPULAIR IN DUITSLAND.
  • PRESIDENT OBAMA ZAL WAARSCHIJNLIJK NOORD DAKOTA INDIAANS RESERVAAT BEZOEKEN IN JUNI
  • VRIJHEID VOOR LEONARD PELTIER EN ALLE POLITIEKE GEVANGENEN IN DE USA
  • MASTERS OF WAR
  • BRAZILIË :”PACIFICATIE” ONTKETENT TERREUR IN DE SLOPPENWIJKEN MET ALS DOEL DE ANTI-KAPITALISTISCHE SOCIALE BEWEGING MONDDOOD TE MAKEN!
  • JOURNEY THROUGH ROSEBUD (1971) FULL MOVIE
  • JIM PAGE – ANNA MAE PICTOU AQUASH
  • KLEE BENALLY IN FRANKRIJK
  • HIHANSUN WAKPA OYATE KAMP VOOR BESCHERMING TEGEN KEYSTONE TEERZANDEN PIJPLEIDING.
  • DE VOORTDURENDE FRAUDULEUZE VERVOLGING VAN LEONARD PELTIER
  • WWF – STAF VIRUNGA MET DOOD BEDREIGD DOOR BRITS OLIEBEDRIJF
  • VIDEO : BLACK MESA INWONER WERD TOEGANG TOT DE VERGADERING VAN PEABODY COAL AANDEELHOUDERS GEWEIGERD!
  • PSA VIDEO VOOR PELTIER
  • BOYCOTT VERKOOP VAN AIM ARTIKELEN OP EBAY !
  • MOHAWK NATION NEWS: CANADA ‘WREEKT’ VERMOORDE EN VERMISTE AFRIKAANSE MEISJES
  • MOHAWK NATION NEWS: NIEUW! GRATIS ‘GREAT LAW’ VIDEO
  • PEABODY COAL IN DE TOP 10 VAN DE GROOTSTE VERVUILERS VAN DE PLANEET !
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    THE NAIS GAZETTE
    INDIGENOUS RESISTANCE - HUMAN RIGHTS - ECO ACTIVISM - FREEDOM FOR LEONARD PELTIER
    INJUSTICE ANYWHERE IS A THREAT TO JUSTICE EVERYWHERE (Martin Luther King)
    25-10-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    RUSSELL MEANS'S AS WERD IN DE BLACK HILLS VERSTROOID.

     

    Vandaag ,25 october 2012 werd de as van Russell Means verstrooid tijdens een private ceremonie in de Black Hills, Zuid Dakota.

    Tom Poor Bear, vice President van de Oglala Sioux natie zei:”Means gaf ons de moed om op te komen voor dat waarin wij geloven en om trots te zijn op wie we zijn.”

    25-10-2012 om 19:45 geschreven door Unciya  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (5 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.AIM SONG
    AMERICAN INDIAN MOVEMENT SONG

    Bijlagen:
    ">   

    25-10-2012 om 13:02 geschreven door Unciya  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (5 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.RUSSELL’S GEEST LEEFT VOORT...

    RUSSELL’S GEEST LEEFT VOORT!

    RUSSEL MEANS HERDENKINGS CEREMONIE

     Bron: Censored News

    Het leven van Russell Means, 'krijger van het volk', werd woensdag nacht gevierd in de ‘Little Wound School’ in Kyle, Zuid Dakota. De ceremonie werd bijgewoond door zijn familie, leiders van de American Indian Movement (AIM), vrienden en spirituele leiders. De as van Russell ,die maandag nacht, onder het licht van de Morgenster overging naar de geestenwereld, werd gebracht door ruiters te paard.

    Zijn broer, Bill Means  sprak: “ Hij zal door duizenden mensen vervangen worden. Eén persoon kan hem niet vervangen, maar door zijn werk, door zijn familie zal hij 1000 maal vervangen worden”

    Chief Leonard Crow Dog, Lakota medicijnman die deelgenomen heeft aan de bezetting van Wounded Knee zei dat Russell in de eerste plaats een spirituele leider was: “maar in die tijd was er nood aan een krijger,en net zoals Crazy Horse, werd hij dat”.

    Clyde Bellecourt, een der oprichters van AIM zei dat Russell’s geest leeft en dat het merkbaar is in de geest van de jonge aanwezigen en in Russell’s kinderen:“De beweging zit in jullie harten gebrand”.

    Sprekers herinnerden hem van de Trail of Broken Treaties en de bezetting van Wouded Knee. Lakotas spraken over hoe Chief Frank Fools Crow Russell aangesteld had tot spirituele leider.

    Tijdens de memorial sprak Dennis Banks over de erfenis van Russell Means en vertelde dat hij bij zijn vriend was toen hij stierf.

    Larry Anderson, Diné van Fort Defiance in Arizona zei dat Russell Means de kinderen onderrichte over de traditionele manier van leven en hoe het is om leider te zijn: “Ik heb Russell ontmoet tijdens de bezetting van Wounded Knee”. Anderson was één van de vijf Navajo’s die aanwezig waren tijdens de bezetting. Anderson zei dat ze 15 uren hebben gereden, van de Navajo nation tot Kyle ,om de ceremonie bij te kunnen wonen:”Russell Means heeft ons veel geleerd over hoe onze cultuur , onze tradities en ons volk te beschermen."

    Cheyenne Arapaho arriveerden vanuit Oklahoma en spraken over hoe Russell Means hen kracht gegeven heeft om hun taal, cultuur en tradities te beschermen:“Het is moeilijk om Indiaan te zijn, vooral voor een vrouw, maar samen zijn we sterk”

    Een der Lakota ouderlingen zei: "Russell Means heeft zijn volk nooit in de steek gelaten."

    De ouderling beschreef hoe de regen Russell’s voetstappen heeft weggeveegd en wat dat betekende. Hij zei ook dat Russell het Yellow Thunder Camp in de Black Hills heeft opgericht en de Lakota Treaty steunde.

    De klank van de drum en de AIM song klonken ter ere van Russell Means die de ruggengraat was van de beweging voor Indiaanse rechten en die een symbool werd van het verzet tegen de kolonisatie, onderdrukking en onrecht.

    http://rapidcityjournal.com/news/means-legacy-leaves-lasting-impression/article_fe70261c-b672-5736-865c-2944cd7df0b7.html From the livestream, viewers around the world watched as Russell was remembered.

     

    Bijlagen:
    ">   

    25-10-2012 om 12:54 geschreven door Unciya  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (4 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.RUSSELL MEANS: SOLIDARITEIT MET DE PALESTIJNEN

     RUSSELL MEANS: SOLIDARITEIT MET DE PALESTIJNEN

     Door Brenda Norell- Censored News

    Dinsdag hing de vlag halfstok in de Oglala Lakota Natie ter ere van Russell Means wiens levenslange verzet een hele generatie van strijders voor inheemse rechten heeft geïnspireerd.

    Het leven van Russell Means, een krijger voor het volk zal op woensdag 24 oktober gevierd worden in Kyle, Zuid Dakota. Zijn doordringende en heldere woorden over de Amerikaans Indiaanse rechten bracht hem op de voorgrond van de strijd van het American Indian Movement (AIM).

    Means is maandag ll. overgegaan naar de geestenwereld. Hij was omringd door zijn vrouw Pearl, familie en vrienden.

    Van het onderuithalen van de BIA inspecteur bij de Navajo natie tijdens een burger arrest , tot het leiden van het Columbus Day protest in Denver, tot de eis van het vertrek van de Lewis and Clark expeditie uit Zuid Dakota, tot de oprichting van de Lakotah Republic in zijn thuisland; Means was een symbool van de dappere stoutmoedigheid van de American Indian Movement. Of hij nu oog in oog stond met de BIA ambtenaren in Washington, of hen confronteerde op de vesting in de Badlands waarheen de Lakota gevlucht waren na het bloedbad van Wounded Knee; Means symboliseerde het AIM standpunt van “nooit versagen!

    Means’s strijd voor mensenrechten beperkte zich niet alleen tot de bezetting van Wounded Knee en de US grenzen maar toonde ook solidariteit met de Palestijnen. Ondanks dat Means door zijn ziekte het Russel Tribunaal niet kon bijwonen had hij een duidelijk standpunt klaar.

    Means zei in een interview: “ Wat men nu doet met de Palestijnen heeft men gedaan met de Amerikaanse Indianen”.

    “ Wat de American Indian Movement zegt is dat de Amerikaanse Indianen de Palestijnen van de Verenigde staten zijn, en de Palestijnen zijn de Amerikaanse Indianen van Europa”.

    Toen de Boliviaanse president Evo Morales de leiding nam tijdens de klimaat- gesprekken, de bescherming van Moeder Aarde en het respecteren van de rechten van de natuur, zei Means “ Dit is wat de tribale raad zou moeten doen”.

    In zijn levenslange strijd voor rechtvaardigheid eiste Means dat de US de verdragen zou eren en de teruggave van het gestolen land. Hij zei dat de US zeker niet wil  herinnerd worden aan de met pokken besmette dekens, kolonialisme en mishandelingen van Amerikaanse Indianen. Verder zegt hij dat de Amerikanen zich niet realiseren dat de financiële crisis in dit land nog maar een begin is.

    Means zegt dat ‘Indian Land’ open lucht concentratiekampen geworden zijn “Wanneer je verkiest op het reservaat te blijven dan blijf je gegarandeerd arm, behalve wanneer je deel uitmaakt van het koloniale apparaat dat het Bureau voor Indiaanse zaken heeft opgericht, dus opgericht door de Verenigde staten."

    Iedereen vecht om deel uit te maken van de tribale overheden want daar is het dat het geld zit. Iedereen vecht om deel uit te maken van het koloniale systeem. “De enige manier om daarvan deel uit te maken is braaf gehoorzamen.”

    “Onze grootmoeder, Moeder Aarde begint het mensenras  beu te worden”

    http://www.bsnorrell.blogspot.com/2012/10/russell-means-solidarity-with.html

    25-10-2012 om 11:45 geschreven door Unciya  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (3 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    24-10-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WERELD DRUM DAG IN LANAKEN
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

     WERELD DRUM DAG IN LANAKEN

    Op zondag 21 oktober had in Lanaken de Wereld Drum dag plaats.

    NAIS was aanwezig met de Leonard Peltier info- verkoop stand.

    Aan de postkaartactie “Commute Leonard’s Sentence” hebben 18 mensen deelgenomen. De kaarten werden gisteren reeds doorgestuurd naar het Witte Huis in Washington DC.

    Geri Timmons ,Chapter coördinator van Ierland, Schotland and Wales was overgekomen vanuit Ierland voor een gezamenlijke actie met NAIS, het Belgische LPDOC chapter.

    Geri Timmons nam tijdens de bijeenkomst het woord voor NAIS-LPDOC chapter, Flanders -Belgium. Zij wees er de aanwezigen op dat het initiatief van de Wereld Drum dag voor de vrede best mooi en lovenswaardig is, maar dat men steeds voor ogen moet houden dat Leonard Peltier en vele anderen onrechtvaardig in de gevangenissen zitten en dringend steun nodig hebben. Allen zijn zij het slachtoffer van gruwelijke onrechtvaardigheden gepleegd tegen de Amerikaanse Indianen.

    Dankzij de verkoop en de gulle donaties kunnen wij alweer zo’n 500€ overmaken voor Leonard Peltier’s juridische team.

    Aan allen die hun steun betuigd hebben en de organisator van het evenement die ons vriendelijk uitgenodigd heeft,

    in naam van Leonard Peltier,

    A THOUSAND THANKS





    24-10-2012 om 13:59 geschreven door Unciya  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (5 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    23-10-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.RUSSELL MEANS OVERLEDEN....
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

     BERICHT VAN DE FAMILIE MEANS NA HET OVERLIJDEN VAN RUSSELL MEANS

     

    Oktober 22 oktober 2012

    Gegroet verwanten,

    Onze vader en echtgenoot is nu bij zijn voorvaderen.

    Hij begon zijn reis naar de geestenwereld om 4,44u in zijn ranch in Porcupine.

    Dank u voor jullie gebeden en voortdurende steun.

    Wij houden van jullie. Zoals onze vader en echtgenoot altijd zei: “Moge de Grote Geest u altijd leiden en beschermen op jouw pad en het pad van diegene die je lief hebt.”

     

    VERKLARING VAN LEONARD PELTIER 

    Greetings my relatives and friends.I wish I was there to talk with you in person and share with you the sorrow that I feel with the passing of Russell Means, my brother, my friend, and inspiration on many levels. Russell Means will always be an icon whenever the American Indian Movement is spoken of and whenever people talk about the changes that took place, the changes that are taking place now for Indian people.

    One thing about Russell I always remembered, and I think someone else once said it, you may have loved him, or you may have disliked him, but you couldn’t ignore him. I’ll always remember when an elder said one time, I was at a ceremony and I asked what this half shaped moon circle on the ground meant, and he said it was a symbol of the circle of life, the never ending of the circle of life, and I said there is only half a circle, and he said the other half was unseen, it is the spirit world. For Indian people it never ends, we don’t have a linear existence, so I know I will see Russell again, and I take comfort in that thought. For men like Russell Means don’t come along in a lifetime very often. He was truly an inspiration for all of us younger guys at the time. He had good words to say, he was eloquent when he spoke them, and he spoke English as clearly and precisely and as articulate as any one I have ever heard speak. And he knew what he was talking about. And I know all of you out there, as well as myself, will always remember our friend, our brother and fellow activist, and how he stood with us to recapture the freedoms we’ve lost, and protect the ones that we still have, and bring about a better future for our people, and all people of this Mother Earth, who’s nature is in peril.

    I really don’t know what else to say about our brother Russell, other than to Russell himself, “We’ll see you again my brother Russell, in some other time and in some other place, we will always be your friend, and we will always look forward to seeing your face. Mitakuye Oyasin ”

    In the Spirit of Crazy Horse, and Russell Means,

    I'll close for now.
    Leonard Peltier

     

     

     

    23-10-2012 om 08:43 geschreven door Unciya  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (5 Stemmen)
    >> Reageer (1)


    Archief per week
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Blog als favoriet !

    Foto


    FREE PELTIER- WHEN INJUSTICE BECOMES LAW,PROTEST BECOMES DUTY - NO JUSTICE ON STOLEN LANDS
    Categorieën


    agenda

    Belangrijke data in mijn agenda




    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs