Inhoud blog
  • DE NAIS GAZETTE!
  • SUPPORT LEONARD PELTIER!
  • OPENDEUR-WEEKEND BIJ KRISJE VAN TONGEL IN MERKSPLAS
  • COWBOY EN INDIAAN SPELEN IS POPULAIR IN DUITSLAND.
  • PRESIDENT OBAMA ZAL WAARSCHIJNLIJK NOORD DAKOTA INDIAANS RESERVAAT BEZOEKEN IN JUNI
  • VRIJHEID VOOR LEONARD PELTIER EN ALLE POLITIEKE GEVANGENEN IN DE USA
  • MASTERS OF WAR
  • BRAZILIË :”PACIFICATIE” ONTKETENT TERREUR IN DE SLOPPENWIJKEN MET ALS DOEL DE ANTI-KAPITALISTISCHE SOCIALE BEWEGING MONDDOOD TE MAKEN!
  • JOURNEY THROUGH ROSEBUD (1971) FULL MOVIE
  • JIM PAGE – ANNA MAE PICTOU AQUASH
  • KLEE BENALLY IN FRANKRIJK
  • HIHANSUN WAKPA OYATE KAMP VOOR BESCHERMING TEGEN KEYSTONE TEERZANDEN PIJPLEIDING.
  • DE VOORTDURENDE FRAUDULEUZE VERVOLGING VAN LEONARD PELTIER
  • WWF – STAF VIRUNGA MET DOOD BEDREIGD DOOR BRITS OLIEBEDRIJF
  • VIDEO : BLACK MESA INWONER WERD TOEGANG TOT DE VERGADERING VAN PEABODY COAL AANDEELHOUDERS GEWEIGERD!
  • PSA VIDEO VOOR PELTIER
  • BOYCOTT VERKOOP VAN AIM ARTIKELEN OP EBAY !
  • MOHAWK NATION NEWS: CANADA ‘WREEKT’ VERMOORDE EN VERMISTE AFRIKAANSE MEISJES
  • MOHAWK NATION NEWS: NIEUW! GRATIS ‘GREAT LAW’ VIDEO
  • PEABODY COAL IN DE TOP 10 VAN DE GROOTSTE VERVUILERS VAN DE PLANEET !
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    THE NAIS GAZETTE
    INDIGENOUS RESISTANCE - HUMAN RIGHTS - ECO ACTIVISM - FREEDOM FOR LEONARD PELTIER
    INJUSTICE ANYWHERE IS A THREAT TO JUSTICE EVERYWHERE (Martin Luther King)
    24-09-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.AMERIKAANSE INDIANEN BESCHERMEN TREATY TERRITORIUM TEGEN BLANKE RACISTEN
     foto door Unedited Media

     AMERIKAANSE INDIANEN BESCHERMEN TREATY TERRITORIUM TEGEN BLANKE RACISTEN

    Door Brenda Norrell – Censored News Breaking News Exclusive

    Vertaald en gepost in de NAIS Gazette met toelating van Brenda Norrell

    Zondag 22 spt.2013

    LEITH, Noord Dakota – Lakota’s en Dakota’s kwamen vandaag samen in Leith nabij de Standing Rock Indian Nation, om hun stad te beschermen tegen een invasie van blanke racisten.

    Chase Iron Eyes, Lakota van Standing Rock zei bij aankomst : “Wij willen niemand overtuigen. Krijgers hoeven niet gedwongen te worden; we gaan omdat wij van onze kinderen houden”. Iron Eyes zei dat Standing Rock Lakotas gehoor gaven aan de ‘war cries’.

    Lakotas en Dakotas onder leiding van Standing Rock en Last Real Indians gebruikten krachtige woorden tijdens de bijeenkomst. Niet-indianen van verschillende rassen uit de Dakotas arriveerden in hun caravans en voegden zich bij hen.

    Honderden mensen protesteerden tegen de blanke racisten die bekend stonden voor haat en geweldmisdaden.

    Dakota grootmoeder Phyllis Young liet duidelijk weten dat de Lakota en Dakota grootmoeders klaar waren om de blanke racisten aan te pakken.

    foto screencaptured by Censored News

    “Jullie zijn in het Dakota territorium”

    “ Lakota betekent ‘bondgenoten’,Dakota betekent ‘vrede’ en daarvoor moeten wij voortdurend strijden in dit land”

    “ Mijn oom heeft de kust van Normandië bestormd om jullie voorgangers, de Nazi die miljoenen mensen over de wereld gedood hebben, te elimineren. Dus wij weten dat het jullie bedoeling is om het Dakota territorium te criminaliseren.”

    “ Dat zal u niet lukken. De grootmoeders zullen opstaan. De vrouwen zullen u aanpakken.”

    “Go Home!”

    Chase Iron Eyes sprak tot de menigte die tegenover de blanke racisten stonden:

    “ Wij zijn hier vandaag in ons land. Wij hebben hier tienduizenden jaren geleefd. We weten dat we een harde geschiedenis hebben tussen de rassen .

    Maar als ik zie waar de Nazi vlag en de Swastika wapperen, dagen wij hun gebluf uit. Diegene die haat verspreiden vertrouwen op andere blanken om hun angst voor niet-blanken te verspreiden.

    Wij zijn geëvolueerd . Wij haten het blanke ras niet. Jullie zijn naar hier gekomen omdat jullie dachten dat je de onwetendheid van blanken kon uitbuiten.”

    Wanneer de blanke racisten naderden zei Iron Eyes dat de Lakotas niet zullen reageren tot zij aangevallen zouden worden.

    Dan sprak hij tot de racisten :

    “ Wij zijn ontwikkelde mensen. Ik denk dat jullie wel beseffen dat jullie zaak op sterven na dood is.”

    “Jullie hebben niets. Zelfs de Swastika is een symbool van ons”

    “ Jullie hebben je onze intellectuele eigendommen toegeëigend omdat jullie er zelf geen hebben”.

    “ Jullie zijn 30 mijlen verwijderd van onze grens. Als jullie denken om in ons territorium te komen en onze kinderen bedreigen , denk dan vlug iets anders. Wij zijn enkel de spreekbuis. De krijgers zijn zelfs niet hier. Jullie hadden verwacht dat wij uit angst zouden reageren, maar dat doen we niet. Wij zijn Dakota en Lakota.”

    “Jullie zaak is stervende”.

    Staats- en oproer politie verzamelden zich aan het stadhuis. Zij verwijderden hun  badges met nummers van hun uniformen teneinde identificatie te voorkomen. In het stadhuis probeerden de National Socialist Movement de stad ervan te overtuigen dat zij geen racisten waren. Na hun doedelzak muziek speelde het National Socialist Movement , dat berucht is voor zijn gewelddaden, de rol van slachtoffer.

    Foto screencaptured by Censored News.

    Ze hebben hoe dan ook duidelijk gemaakt dat ze de stad willen overnemen.

    Op het einde van de dag waren de Lakotas nog altijd aanwezig, dus vormde de oproerpolitie een ‘staplijn’ met de bedoeling om de mensen uit het kleine stadje te duwen.

    De Nationalist Socialist Movement, en Craig Cobb die het land opgekocht had wentelden zich in de glorie van de media aandacht. Toen zij een van de vervallen huizen binnengingen die Cobb gekocht had voor de racisten groep vormden de politie buiten een rij om hen te beschermen.

    Demonstranten konden daarna zonder problemen weggaan, maar enkele oorlogskreten werden nog gehoord.

    De gebeurtenissen binnen en buiten het stadhuis werden ‘livestreamed’ door Unedited Media.

    Lees meer : http://bsnorrell.blogspot.be/2013/09/american-indians-protect-treaty.html

      foto by Unedited Media

    24-09-2013 om 11:07 geschreven door Unciya  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (3 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LEE CAMP : A MOMENT OF CLARITY

    LEE CAMP : A MOMENT OF CLARITY

    I DON’T WANT TO LIVE IN THIS WOLD ANYMORE...

    Bijlagen:
    ">   

    24-09-2013 om 07:41 geschreven door Unciya  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    23-09-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LEONARD PELTIER 40 JAAR LATER....

    LEONARD PELTIER 40 JAAR LATER....

    Indiaans Amerikaanse Activist Leonard Peltier zit reed 40 jaar in de gevangenis voor een misdaad die hij niet begaan heeft.Aanklagers en federale agenten fabriceerden bewijzen tegen hem waaronder ook het zogenaamde ‘moordwapen’ ; hielden bewijzen van zijn onschuld achter, legden valse verklaringen voor die ze verkregen hadden door intimiderende verhoortechnieken; negeerden gerechtsbeslissingen en door leugens aan de jury.

    Video : Mr.PeakCrackers

    Bijlagen:
    ">   

    23-09-2013 om 14:32 geschreven door Unciya  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LEONARD PELTIER TRIBUNAAL VAN 2 TOT 4 OKTOBER 2013
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    LEONARD PELTIER TRIBUNAAL VAN 2 TOT 4 OKTOBER 2013

    Het Leonard Peltier Internationaal tribunaal over de schendingen van inheemse mensenrechten heeft de namen van de rechters en getuigen bekendgemaakt.

    Het tribunaal zal op 2,3 en 4 oktober gehouden worden in het Radisson Hotel in Green Bay, Wisconsin, op Oneida land.

    Het is open voor het publiek - webcast wordt verzorgd door Earthcycles met nieuwsverslagen door Censored News.

    Nota van NAIS : ( De verslagen zullen in het Nederlands vertaald worden door NAIS en gepubliceerd worden in de NAIS Gazette)

    Getuigenissen zullen afgelegd worden over ‘visrechten – de sterilisatie van inheemse vrouwen, extreme armoede, diefstal van de natuurlijk bronnen van de stammen, milieuproblemen, het gruwelijke aantal zelfmoorden onder inheemse kinderen en de onrechtmatige veroordeling van Leonard Peltier.’

    Voor de volledige namenlijst zie : http://bsnorrell.blogspot.be/2013/09/peltier-tribunal-on-indigenous-rights.html

     

    23-09-2013 om 14:20 geschreven door Unciya  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (3 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WAT HET OSLO VREDESPROCES BETEKENT HEEFT VOOR PALESTIJNEN IN DE BEZETTE WEST BANK EN GAZA

    WAT HET OSLO VREDESPROCES BETEKENT HEEFT VOOR PALESTIJNEN IN DE BEZETTE WEST BANK EN GAZA

    BRON: ORGANIZED RAGE : http://www.organizedrage.com/2013/09/what-oslo-peace-process-has-meant-for.html

     





    23-09-2013 om 12:14 geschreven door Unciya  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (3 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.AUDIO : CANADESE SPION PROBEERT KANESATAKE MAN IN DE VAL TE LOKKEN.

    AUDIO : CANADESE SPION PROBEERT KANESATAKE MAN IN DE VAL TE LOKKEN.

    Door Tom Fennario en Jorge Barrera – APTN National News.

    Bron: Censored News : www.bsnorrell.com

     MONTREAL –Een agent van de Canadese inlichtingendienst probeert een Kanesatake man te verleiden om met hem een kop koffie te drinken en te praten over zijn recente trip naar Griekenland. Al vlug werd het gesprek persoonlijk toen hij de Oka crisis van 1999 ter sprake bracht.

    Het telefoongesprek werd opgenomen en publiek gemaakt.

    De opname geeft een onthullend beeld van de tactieken die agenten van de Canadese Inlichtingen dienst gebruiken om van hun doelwit een informant te maken.

    Luister naar de opname (onderaan) en lees meer op : http://aptn.ca/pages/news/2013/09/20/csis-agent-targets-kanesatake-man-over-greece-trip-recording/

    Terrance Nelson , Anishinabe First Nation heeft hierop commentaar geleverd dat in Censored News gepubliceerd staat :

    “ Dit is nu zo grappig aan de media die ons proberen te vertellen dat in Canada de First Nations in geen geval onder toezicht staan. De Canadese inlichtingendienst CSIS luistert telefoongesprekken af, onderschept e -mails, gsm berichten enz.

    Onlangs kwam Eric Robinson, een Cree indiaan die ook deel uitmaakt van de overheid in Manitoba, in problemen door een privaat gsm bericht dat hij naar een andere native verzonden had. Robinson noemde een blanke vrouw een “do gooder”. Zijn berichtje werd publiek gemaakt. Dagenlang schreef de media artikels waarin hij werd afgeschilderd als een racist omdat hij een bepaald persoon een “do gooder” noemde.

    Surveillance van First Nations is duur. Wij als First Nations hebben de mogelijkheid de Canadese economie te kelderen en de Amerikaanse economie te treffen. 

    Hoe gevaarlijk is de situatie in Canada.

    Het idee dat je veilig bent en niemand je doen en laten controleert is ronduit belachelijk.

    Iedere First Nation man of vrouw moet voorzichtig zijn met wat ze zeggen of schrijven en FACEBOOK is het ergste. Sommige Facebook accounts worden met regelmaat gesurveilleerd . Canada is een zwarte plek aan het worden in internationale cirkels. Onze mensen moeten nu internationaal uitzwerven. Wat men doet in Canada tegen First Nations kan geen geheim meer blijven wanneer er genoeg First Nation mensen naar andere landen gaan om de ware toedracht te vertellen.

    Verleden herfst heeft de regering er alles aan gedaan om mijn trip naar Iran tegen te houden. Toen ik in 1998 naar Irak ging was er geen probleem daar er niet veel van ons naar het buitenland gingen. Nu is het wel een probleem want meer en meer van ons gaan nu internationaal.

    Eerste minister Harper is paranoïde en terecht. CSIS besteed de surveillance uit naar lage kosten landen. Dat doet de CIA ook.

    Terrance Nelson Ondervoorzitter American Indian Movement (AIM)

    Lees ook: Amnesty International : Canada gives human rights the cold shoulder:

    http://www.amnesty.ca/news/news-releases/canada-gives-human-rights-the-cold-shoulder-disgraceful-response-to-un-human-righ

     

    Bijlagen:
    ">   

    23-09-2013 om 11:55 geschreven door Unciya  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.TIENDUIZEND AANWEZIGEN OP ‘FEEST VAN DE SOLIDARITEIT’ MANIFESTATIE

     TIENDUIZEND AANWEZIGEN OP ‘FEEST VAN DE SOLIDARITEIT’ MANIFESTATIE

    Door Lesley Arp/ Frederik Sardones – De Wereld Morgen

    In Bredene kwamen bijna 10.000 linkse geesten bijeen voor ManiFiesta, een ‘feest van de solidariteit’ georganiseerd door het weekblad Solidair en Geneeskunde voor het volk. De aanwezigen konden genieten van een mix van politieke debatten, lezingen, literatuur en muziek. Er waren talloze maatschappelijke en politieke organisaties vertegenwoordigd.

    Lees het volledige artikel : http://www.dewereldmorgen.be/artikels/2013/09/21/tienduizend-aanwezigen-op-feest-van-de-solidariteit-manifiesta


     NAIS was erbij in het internationale solidariteitsdorp.

    Verbazend hoeveel mensen, die 20 jaar en nog langer geleden voor Leonard Peltier op straat gekomen zijn en dachten de zaak reeds lang gewonnen was. Wij hebben hen een beetje kunnen “bijbrengen” en zullen hen verder op de hoogte houden via mail en NAIS Gazette.

    Bijna alle dossiers zijn verkocht en veel solidariteitsbadges. De vele flyers die werden uitgedeeld hebben werden gelezen en netjes meegenomen, wat bemoedigend is. De films ‘Incident at Oglala’ en COINTELPRO 101 “ wekten ook de nodige interesse op. Met de T-shirts hadden we een probleem. Wij zitten door onze voorraad en met nog slechts beperkte maten. Daar zullen wij iets aan moeten doen. Wat ons tot hiertoe tegenhouden heeft om bij te bestellen zijn de hoge ‘schipping en invoertaksen’.

    Het maakt de staat niets uit of we geheel en al en werkelijk ‘non profit’ zijn, en er geen cent aan verdienen (alles wordt uit eigen zak betaald ).

    Maar daar moeten we iets op gaan vinden.

    Wij willen iedereen die de moeite genomen heeft om onze stand te bezoeken van harte danken. Dat is steeds een ‘hart onder de riem’!

    Ook dank aan de organisatoren die ons op de valreep nog een standplaats hebben bezorgd.

    Alice Holemans (NAIS) LPDOC chapter coordinator – Flanders, Belgium



    23-09-2013 om 09:59 geschreven door Unciya  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    22-09-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LEONARD PELTIER
    DOOR IRELAND FOR PELTIER 
    https://www.facebook.com/irelandforpeltier

    Bijlagen:
    ">   

    22-09-2013 om 18:33 geschreven door Unciya  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    19-09-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PETER LAFARGE ,BUFFY SAINTE MARIE EN JOHNNY CASH OP RADIO 68....

    PETER LAFARGE ,BUFFY SAINTE MARIE EN JOHNNY CASH OP RADIO 68....

    Niet te missen !

    RADIO 68 www.radio68.be

    De online radio met ook een oor voor Native Amerikanen!

    Luister naar “FREE SPEECH” op zondag 22 september om 16 uur en de herhaling om 21 uur.

    Het programma wordt herhaald op maandag 23 en op dinsdag 24 september, telkens om 16 uur!

     

     

     FREE SPEECH

    Ed 038  SUNDAY  22,  MONDAY  23  and  TUESDAY 24  SEPTEMBER 2013

    17

    PETER LAFARGE ** GENE McDANIELS ** COCHISE ** JOHNNY CASH **

    WARPATH: 1 Ballad of Ira Hayes * 8 Drums * 9 White Girl * 11 Stampede * HEADLESS HEROES OF THE APAOCALYPSE: 8 Parasite (for Buffy) ** THE LEGEND vol1, 11: The Ballad of Ira Hayes  ** BITTER TEARS: Apache Tears / Vanishing Race  ** WIR WERDEN LEBEN: A3 Die Indianer  sind noch Fern ** 

    18

    BUFFY SAINTE-MARIE **

    UP WHERE WE BELONG:   10 He’s an Indian Cowboy in the Rodeo * 11 Now the Buffalo’s Gone * 14 Bury My Heart At Wounded Knee * * 

    19

    JOHANNES KERKORREL

    EET KREEF: 6 Donker donker land * 9 Ou ou lied van Afrika

     

     

     

         

     

     

    19-09-2013 om 10:53 geschreven door Unciya  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LEONARD PELTIER : AMNESTY INTERNATIONAL PETITIE NIET MEER ONLINE

     

    Door LPDOC : www.whoisleonardpeltier.info

    Amnesty International -USA is gestopt met zijn acties voor Leonard. Hun online petitie is niet langer beschikbaar.

    Daarom zal het LPDOC zijn petities exclusief promoten. Zoals reeds eerder vermeld zijn het alleen onze petities waarover we controle kunnen hebben.

    Teken de petities op http://www.whoisleonardpeltier.info/petitions.htm

    De ‘Clemency petition “ kan je vinden  op http://www.ipetitions.com/petition/peltier_clemency2008/.

    Met dank !

    Alice Holemans, LPDOC chapter coordinator- Flanders, Belgium

    19-09-2013 om 10:13 geschreven door Unciya  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.OBAMA KRIJGT POLITIEKE VERNEDERING
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Braziliaanse president schept Amerikaanse collega af

    Door Lode Vanoost – De Wereld Morgen

    De tijden zijn veranderd. Obama krijgt een kanjer van een diplomatieke vernedering. Braziliaanse president Dilma Roussef annuleert een staatsbezoek aan de VS. De aftapping door het NSA van persoonlijke e-mails aan haar kabinet was een stap te ver.

    Lees het volledige artikel: http://www.dewereldmorgen.be/artikels/2013/09/18/braziliaanse-president-scheept-amerikaanse-collega-af

     

    19-09-2013 om 09:37 geschreven door Unciya  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen. HIPHOP ARTIEST VERMOORD DOOR NEONAZI

     Bekende Griekse hiphop - artiest vermoord door Neonazi

    Door Christopher Callewaert – De Wereld Morgen

    In Griekenland werd dinsdagnacht de hiphopartiest Pavlos Fyssas, bekend als Killah P, vermoord. De politie arresteerde een verdachte die lid is van de neonazi – partij Gouden Dageraad. De vermoorde rapper trad vaak op tijdens antifascistische evenementen.

    Lees het volledige artikel : http://www.dewereldmorgen.be/artikels/2013/09/18/bekende-griekse-hiphop-artiest-vermoord-door-neonazi

     

    Bijlagen:
    ">   

    19-09-2013 om 09:25 geschreven door Unciya  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    18-09-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.OWE AKU RAPPORT AAN DE VERENIGDE NATIES OVER VS SCHENDINGEN VAN MENSENRECHTEN 2013
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Door Kent Lebsock – Owe Aku International Justice Project  www.oweakuinternational.org

    www.causes.com/oweakuinternational

    Bron: Censored News : www.bsnorrell.blogspot.com

    Oeroude traditionele besturen, inheemse soevereiniteit en verdrag –rechten

    Broeders, zusters , bondgenoten en verwanten:

    Op vrijdag, 13 september heeft Owe Aku International Justice project, uit naam van de Oyuhpa Tiospaye van de Oglala Lakota oyate, een groep van de Lakota Natie binnen de Oceti Sakowin (de Seven Council Fires) zijn rapport voorgelegd aan de mensenrechten commissie van de Verenigde Naties voor de beoordeling van de Verenigde Staten van Amerika onder het internationale verdrag van burgerlijke en politieke rechten.

    Vasthoudend aan de eigen soevereiniteit, het zelfbeschikkingsrecht van inheemse volkeren, het oeroude traditionele bestuur van de Lakota Tiyospaye en verdragen gemaakt met vreemde regeringen, lezen we in  het onafhankelijke rapport o.a het volgende:

    “....Owe Aku heeft ontelbare  schendingen van inheemse rechten in de verenigde staten vastgesteld , voornamelijk in het licht van de Verklaring over de rechten van de inheemse volken.

    Waaronder het aanhoudend falen om  de inheemse verdrag - en zelfbeschikkingsrechten te erkennen, eren en af te dwingen, zowel als een zaak van zijn gemeentelijk recht en zijn internationale betrekkingen.....”

    Lees het Owe Aku: UN Report on Human Rights and Treaties 2013 posted by brendanorrell

    18-09-2013 om 14:33 geschreven door Unciya  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.KLEE BENALLY: NIEUW ACOUSTIC ALBUM

    KLEE BENALLY: NIEUW ACOUSTIC ALBUM

    THE SONG OF SUN

    De “Song of Sun” video werd gefilmd door Hillary Abe en Princess nabij Red Butte, 15 mijl van de Grand Canyon.

    Red Butte, een sacrale site voor de Havasupai wordt bedreigd door uranium mijnen. Het lied confronteert de uraniummijn -industrie met de roep “laat het in de grond”.

    Meer info en acties :‪http://www.stopuraniummining.org, ‪http://www.biologicaldiversity.org/pr..., & ‪http://www.indigenousaction.org.

    Nieuw akoestisch album

    “Song of Sun “ is uit het album “Respect Existence or Expect Resistance” dat op 12 oktober uitgebracht zal worden.

    Een groot deel van de verkoop gaat rechtstreeks naar projecten waarvoor Klee Benally als activist werkt: Indigenous Action Media, Protect the Peaks, Taala Hoogan Infoshop en Outta Your Backpack Media.

    Het album is nu in voorverkoop op : www.kleebenally.com

     

    Bijlagen:
    ">   

    18-09-2013 om 12:26 geschreven door Unciya  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ACTIE TEGEN VS – KERNWAPENS OP EUROPESE BODEM

     Door Pieter Bruyneel ,De Wereld Morgen

    Actie tegen VS – kernwapens op Europese bodem

    Met de groot opgezette actie “Time to go! Kernwapens weg uit België " zal de vredesbeweging de grootste massademonstratie in de Belgische geschiedenis op een volwaardige manier gedenken.

    30 jaar terug, op 23 oktober 1983 bracht een betoging tegen de plaatsing van nieuwe kernwapens op Belgische bodem naar schatting 400.000 op de been.

    Op 20 oktober 2013 stelt een manifestatie in het Brusselse Jubelpark opnieuw de geplande modernisering in vraag.

    Lees het volledige artikel :

    http://www.dewereldmorgen.be/artikels/2013/09/17/actie-tegen-vs-kernwapens-op-europese-bodem

    18-09-2013 om 11:30 geschreven door Unciya  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    17-09-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LEE CAMP’S MOMENT OF CLARITY

    I DIN’T THINK THE US WAS BECOMING A BANANA REPUBLIC UNTIL I S....

    Bijlagen:
    ">   

    17-09-2013 om 12:18 geschreven door Unciya  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LONG WALK 4 : DE ZOETE GEUR VAN SALIE EN RACISME IN KANSAS

    LONG WALK 4 : DE ZOETE GEUR VAN SALIE EN RACISME IN KANSAS

    Door Brenda Norrell / Censored News http://www.bsnorrell.blogspot.com

    Foto's : Bad Bear

    KANSAS – De deelnemers van de Longest Walk 4 Return to Alcatraz zeiden : “Dag 64 – enkel maar een beetje racisme”.

    De Long Walkers zeiden dat ze na 5 dagen stappen nabij Kansas City werden lastiggevallen door de politie.

    “ Toen we op het einde van onze mars een cirkel vormden en salie brandden, kwam er een politiewagen aangereden. Een of andere idioot had de politie gebeld. “Salie ruikt als marihuana “ zei de politie. Na een discussie  riep hij versterking op en deed hij een test ten velde. Long Walker zei hem dat de politie dringend hun drugs training moeten aanpassen.

    Daarvoor heeft een andere politie agent geprobeerd ons te doen stoppen omdat wij “roekeloos” wandelden. Wij zijn nu terug op weg maar incidenten zoals deze laten toch een bittere smaak achter.

    Afgezien deze feiten ging alles goed. Wij willen Steve en Nanette en familie bedanken voor hun gastvrijheid; haar vader die nu 91 is steunde ons in de Longest Walk 1978. Ook dank naar Penny en familie die met ons meestapten  en Forest voor het diner."

    In 2011 werden walkers, op hun terugweg lastiggevallen door de politie, nadat zij aangevallen waren door de politie in Columbus, Ohio tijdens de Longest Walk 2 northern route in 2008: http://bsnorrell.blogspot.com/2011/07/columbus-ohio-police-target-native.html

     

     

    17-09-2013 om 12:01 geschreven door Unciya  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.RECHTER STOPT TEERZANDEN MEGALADINGEN DOOR NEZ PERCE LAND

    RECHTER STOPT TEERZANDEN MEGALADINGEN DOOR NEZ PERCE LAND

    DEMOCRACY NOW !

    Bron: Censored News  

    Overwinning voor Native Amerikanen in Idaho !

    Een federale rechter heeft voorlopig een massieve lading uitrustingen bestemd voor de teerzanden olievelden in Canada verboden om door tribaal land en langs beschermde rivieren te rijden.

    Milieuactivisten en leden van de Nez Perce stam hadden blokkades opgericht om eerdere ladingen tegen t houden.

    Donderdag ll. heeft District rechter B.Lynn Winmill beslist dat de geplande lading die deze week zou doorkomen gestopt moest worden . Zij heeft tevens de US Forest Service opdracht gegeven om een grondige studie te maken voor er nog een vracht door het ‘national forest ‘ zal mogen komen.

    Bijlagen:
    ">   

    17-09-2013 om 11:19 geschreven door Unciya  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LONGEST WALK 4 RETURN TO ALCATRAZ : KANSAS CITY
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    LONGEST WALK 4 RETURN TO ALCATRAZ : KANSAS CITY

    Update en foto’s door Carl ‘Bad Bear’ Sampson, Western Shoshone.

    Met dank aan Carl ‘Bad Bear’ Sampson voor het doorsturen van de foto’s van het kamp in West Missouri, op hun weg naar Kansas City en door Kansas City.

    zie foto’s Censored News: http://www.bsnorrell.blogspot.com

    Steun de Long Walk op http://www.returntoalcatraz.com

    17-09-2013 om 11:00 geschreven door Unciya  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    16-09-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen. WAARSCHUWING : FONDSENWERVING VOOR LEONARD PELTIER

    Waarschuwing van LPDOC en NAIS

    Dat wat we verwachten dat er zou gebeuren is gebeurd!

    Ongeveer een half jaar geleden is men de Facebook - jungle ingedoken met Leonard Peltier nieuws en oproepen. Dat dit mis zou lopen stond in de sterren geschreven.

    De Facebook pagina’s voor LP stonden bol met verwarrende  informatie, niet toe doende commentaren en werden door leunstoel activisten en fondsenwervers misbruikt.

    Er worden meer en meer fondsenwervers gespot die zich onrechtmatig fondsen toe-eigenen en zaken verkopen ‘ voor en uit naam van Leonard Peltier”.

    Daarom willen wij nogmaals waarschuwen voor misbruiken.

    Er is slechts één Leonard Peltier Defense Offense Committee : www.whoisleonardpeltier.info

    Zij werken in nauw contact met Leonard en zijn advocaten. Ieder ander die fondsen werft voor Leonard’s zaak moet in het bezit zijn van een chapter ID card (zie voorbeeld onder) en een chapter certificaat.

    De geregistreerde chapters staan op hun beurt in nauw contact met het LPDOC bestuur . Zij sturen maandelijks verslagen en inkomsten van hun acties naar het bestuur.

    Wij manen iedereen aan voorzichtig te zijn met fondsenwervers voor hetzij individuele indianen en of organisaties /bewegingen zoals Idle No More (dat ook door malafide personen werd misbruikt), Owe Aku en dergelijke.

    Vraag steeds hun ID Card en Certificaat.

    Bij twijfel neem contact op met de organisatie(s) zelf. (Niet via FB en andere zogenaamde ‘sociale netwerken’.)

    NAIS

    Alice Holemans,LPDOC chapter coordinator– Flanders,Belgium

    Voorbeeld: LPDOC chapter ID kaart. Hierbij hoort een chapter certificaat dat zichtbaar moet uitgehangen worden.

     

    16-09-2013 om 12:44 geschreven door Unciya  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    >> Reageer (0)


    Archief per week
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Blog als favoriet !

    Foto


    FREE PELTIER- WHEN INJUSTICE BECOMES LAW,PROTEST BECOMES DUTY - NO JUSTICE ON STOLEN LANDS
    Categorieën


    agenda

    Belangrijke data in mijn agenda




    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs