Inhoud blog
  • studiekeuze
  • essay
  • al bijna 1jaar geleden
  • de toekomst
  • Terugblik
  • dilemma
  • op naar het 6e!
  • 4 maanden
  • zwemmen!
  • Soms een voordeel
  • Londen
  • quotes
  • Ik kijk er al naar uit
  • 2maanden later
  • 7 weken later
  • mijn ziekenhuiservaring deel 3
  • mijn ziekenhuiservaring deel 2
  • mijn ziekenhuiservaring deel 1
  • een week later
  • nog een paar weken, dagen uren...
  • 27 juni 2013, alles veranderde
  • Mijn tips
  • eindelijk kwam alles goed...
  • Wat moet ik mij voorstellen bij een korset?
  • Scoliose?!
  • Hey allemaal
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Zoeken in blog

    27 Sweet Dreams - Scoliose blog

    06-05-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Londen
    Hey allemaal,

    Het is weer een tijdje geleden dat ik nog eens iets heb geschreven. Het was wat druk. Ondertussen bijna 2 weken geleden ben ik met mijn school naar Londen geweest en het was geweldig. De dokters hadden mij van tevoren gewaarschuwd dat ik zou moeten oppassen en dat ik nog veel last van mijn rug zou hebben, maar alles is zo goed meegevallen. 


    Onze reis duurde 3 dagen en de eerste dag was een heel lange dag. Ik moest om 4u15 opstaan en tegen 5u45 vertrokken we met de bus. Ik had 's morgens voor de zekerheid wel een pijnstiller genomen want meestal kan ik niet zo lang in de auto zitten zonder rugpijn maar wonder boven wonder had ik helemaal geen last. Ik heb er die dag nog wel 2 genomen want het was de eerste dag en ik wou het dan absoluut nog niet te moeilijk krijgen. Om 11u plaatselijke tijd kwamen we aan in Londen en maakten we een boottochtje op 'the Thames'. 

    Zalig om eindelijk in Londen te zijn. Eindelijk omdat ik met mijn beste vriendin 3 jaar geleden een groepswerk moest maken over Londen en daardoor werden we beste vriendinnen. Het ongeluk heeft ons eigenlijk samengebracht. Het was in het 2e middelbaar en we zaten al een paar maanden in dezelfde klas, maar we praatten niet echt met elkaar. Met mijn rug bleef het achteruit gaan en in januari kreeg ik mijn korset en mocht ik geen L.O. meer doen. Mijn beste vriendin viel een paar weken later tijdens die les en ik hielp haar naar de ziekenkamer. Gevolg: haar voet in het verband en 2 weken samen op de bank. Er was een directe klik tussen ons, normaal ben ik heel verlegen en heeft het tijd nodig bij mij om met mensen te praten, maar nu helemaal niet. We praatten en lachten heel de tijd en het was super, de taak over Londen bracht ons dan ook nog dichter bij elkaar en we waren een geweldig team (30/30 -> woehoew). Jammergenoeg zit zij niet meer in mijn klas en zat ik ook niet met haar in de groep in Londen (we waren verdeeld in 2 groepen omdat 100 mensen tegelijk voor alle activiteiten net iets te veel was). Gelukkig zat ik wel nog bij mijn lief en nog een paar vriendinnen, dus ja, moest ik maar wat sociaal zijn. 

    Die eerste dag hebben we al veel gedaan: the Tower, wandeling langst o.a. de Big Ben en 's avonds de London Eye. Het was al redelijk laat toen we voor ons hotel in Wembley aankwamen en we moesten nog een uur wachten voor we uiteindelijk kamer per kamer naar binnen mochten. En natuurlijk waren er dan maar 2 liften waar max. 5 mensen met koffer in pasten en lagen we met onze school op de 8e, 9e en 10e verdieping... 
    Moest het 3 maanden ervoor zijn en als we nog heel lang hadden moeten wachten, had ik waarschijnlijk de trap tog genomen, maar dat leek me nu geen geweldig plan. Eenmaal op onze kamer was het al bijna middernacht en ben ik meteen gaan slapen, mijn kamergenootje wou nog wat tv zien. 

    De volgende ochtend kregen we om 6u al een wake-upcall, snel een broek aan en half slapend naar het ontbijt dan maar. We waren de eerste groep en we moesten in 2 shifts eten omdat het hotel niet op zoveel mensen tegelijk voorzien was dus daarom was het zo vroeg. Om 8u begon onze dag pas echt: metro nemen, naar the Globe, wandelingetje, eten in covent garden, National Gallery bezoeken en onze dag zat er al weer bijna op. Geen pijnstillers genomen die dag en geen last. 's avonds nog naar een fantastisch musical gaan kijken en weer even laat als de vorige dag ons bedje in. Gelukkig mochten we de volgende ochtend net iets langer slapen. De laatste dag zijn we nog naar het British museum geweest en kregen we (veel te weinig) tijd om te shoppen. Om 15u moesten we alweer vertrekken naar huis. Het was een geweldig avontuur en ik wil zeker nog eens terug. 

    Groetjes,

    Sofie



    Geef hier uw reactie door
    Uw naam *
    Uw e-mail
    URL
    Titel *
    Reactie * Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow
      Persoonlijke gegevens onthouden?
    (* = verplicht!)
    Reacties op bericht (0)



    Archief per week
  • 15/02-21/02 2016
  • 16/02-22/02 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 01/12-07/12 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !

    Klik hier
    om dit blog bij uw favorieten te plaatsen!


    Gastenboek
  • One of a kind
  • Zeer mooi

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek



    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs