Inhoud blog
  • Sneeuw = vertraging
  • De trein is goed voor je lijn!
  • Staking?
  • Culinair hoogstandje
  • Gossip
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    De trein nemen is altijd een beetje reizen

    29-11-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.De trein is goed voor je lijn!
    Wie beweert dat je je conditie niet op peil kan houden door godganse dagen op de trein te zitten is dik verkeerd. De trein, slecht voor je lijn? Helemaal niet! Lopen voor je trein is de nieuwe hype! Althans, dat zou een manier kunnen zijn om mijn belachelijke loopje goed te kunnen praten. Elke dag moeten rennen, vliegen, duiken, vallen, opstaan en weer doorgaan om toch maar de trein te kunnen halen. Wie kent dit gevoel nu niet? Ik vraag me stilaan af of ik binnenkort niet goed genoeg zou zijn om mee te doen aan een of andere marathon. En hoeveel kilootjes zou ik eigenlijk al niet verloren zijn door mijn intense trein/sportbeoefening?

    En de winter die voor de deur staat maakt het er niet echt makkelijker op. Riet, een goede vriendin van mij kan erover meespreken. Tussen haakjes wens ik nog even te vermelden dat ik liever geen schuilnaam gebruik, mijn vriendin hoopt immers langs deze weg beroemd te worden.
    Nu ja, Riet, een ervaren treinreiziger, merkte dat ze vandaag de weergoden niet aan haar kant had staan. Een hevige sneeuwbui en een immense vrieskou zorgden er niet alleen voor dat haar trein werd afgelast, maar ook dat het spekglad was. En dat heeft ze zéker gevoeld! Toen Riet daarnet na een vermoeiende schooldag de kans zag om een vroegere trein naar huis te nemen, zette ze resoluut een sprint in richting het station waarvan Kim Gevaert zelfs verwonderd zou opkijken. Helaas voor Riet zijn de sprintkampioenschappen nog veraf. Na nog geen drie meter gleed ze uit over de gladde weg en kwam ze met een opmerkelijke klap op de grond terecht. Gevolg: zes weken in het gips, waardoor ze naar die carrière als topsprintster ook wel kan fluiten.

    Ach ja, sporten is gezond! ;-)

    29-11-2010 om 23:38 geschreven door zipken  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)


    Archief per week
  • 20/12-26/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs