Met winst tegen FC Lichtervelde kon WSZ vandaag een goede zaak doen en zeker een plaatsje stijgen in het klassement, want deze ploeg stond net een puntje voor ons.
Zarren trapte af tegen wind en deze zou ons al vlug parten spelen. Gilles moest al eens in de voeten gaan op de rand van zijn strafschopgebied en een volgende fase leverde voor de bezoekers een hoekschop op. Met de wind, die richting doel blies, zag iedereen langs de zijkant het gevaar van een inswingende bal aankomen. De vrees werd waarheid toen aan de tweede paal van kortbij binnengetikt werd : 0-1
Lichtervelde bleef in de eerste tien minuten baas, maar besloot nu eens hoog over of een goede interventie van de Zarrense verdediging hield hen op de kleinste voorsprong.
Daarna kwam Zarren wat meer in het spel en vocht zich tegen de zuidwester richting doel. Maarten mag daarbij wel de uitblinker genoemd worden, want hij zorgde voor de beste acties op rechts. Toch kregen we geen kansen. We moesten dus de 0-1 bewaken om in de tweede helft, met wind mee, terug te slaan.
Na twintig minuten kwamen we nog goed weg toen Lichtervelde op de lat knalde. Gilles pakte voor rust nog een afstandsschot, dat gedragen door de wind toch nog enig gevaar opleverde.
Ruststand : 0-1
Zarren kwam gemotiveerd terug op het plein en trok onmiddellijk in de aanval. We zagen op het middenveld wel goede combinaties tussen Jens en Niels C., maar in de zone van de waarheid werd hier geen gevolg aan gebreid.
De wind blies wat minder hard en Lichtervelde had het wat gemakkelijker dan wij in de eerste helft. Hun eerste tegenaanval bracht ons op een 0-2 achterstand en dit kwam hard aan. We voelden dat het vandaag niet zou lukken.
Met enkele afstandsschoten konden we zelfs hun doelman niet in verlegenheid brengen. Het was zelfs een bezoeker die voor Zarrens doelgevaar zorgde, door terug voor eigen doel centraal te spelen. Guillaume moest hierbij snel beslissen, waardoor zijn schot over ging.
Daarna zagen we Jens onze tweede beste kans naast schieten, nadat Ben zijn broer Niels links voor doel aangespeeld had. Niels kreeg twee schietkansen : de doelman kwam telkens in de baan van het schot liggen.
Naarmate de minuten verstreken zakte de hoop weg. Zelfs een aansluitingstreffer net voor affluiten bleef uit. Een voorzet van op links ging strak voor doel, maar geen enkele Zarrenaar werkte af. Matthijs moest daarop te ver naar rechts uitwijken : zijn schot ging rechts naast.
|