Na een drukke 1ste mei met een voetbaltornooi en een atletiekmeeting, volgde ook nog een drukke 2de mei. Onze U10 hadden in de voormiddag een tornooi te Bazel. Om 10 uur speelden zij daar hun eerste wedstrijd tegen Schelle Sport. In tegenstelling tot gisteren, geen wedstrijden van 15 maar wel van 25 minuten; er waren wel slechts 4 ipv 5 wedstrijden op zondag 2 mei.
De wedstrijd is nog maar net begonnen of Angelo schiet de bal al in de netten.
Daarna is het de beurt aan Schelle Sport en zij maken maar liefst 3 goalen na elkaar.
Aan de zijlijn zie ik deze toch wel heel bijzondere toeschouwers zitten.
Hieronder nog een hoekschop van Schelle Sport:
Maar deze match is nog niet gedaan en het kan nog alle kanten uit als Aaron even later er 2 - 3 van maakt.
Net als op het tornooi te Zelzate deed ook nu Thomas' jongere broer Matti mee, hieronder een foto van beide broers De Roos samen:
Uiteindelijk scoort onze tegenstander nog 1 doelpunt en eindigt de match dus op 2 - 4.
De tweede match tegen Verrebroek verliezen we met 0 - 2.
In tegenstelling tot gisteren heeft Hootch nu al 3 meisjes die met hem gaan wandelen, amai, ik denk dat dat beestje straks helemaal uitgeteld is, want deze dames gunnen hem geen moment rust. Het derde meisje is trouwens iemand van één van de andere teams.
En dan gebeurt het, net als gisterennamiddag in Beveren, gaan ook nu de hemelsluizen helemaal open. De derde match tegen Doorslaar wordt dus in de gietende regen gespeeld.
Maar een echte voetballer voelt dat niet en onze jongens zijn goed op dreef tijdens deze wedstrijd.
Alhoewel Doorslaar de eerste goal maakt, maakt Angelo al snel de gelijkmaker.
En daar laat hij het niet bij, even later volgt er nog een doelpunt. Wie goed oplet, ziet misschien dat er 2 jongens met blauwe broek tussen de jongens van Doorslaar lopen. Zij hadden voor vandaag slechts 6 spelers kunnen optrommelen en vandaar dat er bij elke wedstrijd 2 spelers van de thuisploeg Bazel meededen.
Even later scoort Doorslaar een own goal en dat brengt de tussenstand dus op 3 - 1 voor ons.
Maar daar blijft het niet bij, want Thomas scoort eerst eens langs de linkerkant van de goal ...
... en dan eens langs de rechterkant van de goal.
Ook Doorslaar scoort nog, eindstand wordt dus 5 - 2 en de eerste overwinning van de dag is binnen !
Eigenlijk zouden we onze U10 even in de droogtrommel moeten kunnen steken om eens goed droog te zwieren na deze heel natte wedstrijd. :lol:
Tijdens de vierde en laatste wedstrijd van de dag regent het nog steeds en bovendien ligt het veld waarop we deze match spelen er slechter bij dan het vorige. Door de modderplekken op het plein, blijft de bal geregeld liggen en komen passen niet altijd terecht waar ze zouden moeten komen, maar dat geldt natuurlijk voor beide partijen.
Het is Matti die de openingstreffer scoort in deze wedstrijd.
En als even later Angelo er 2 - 0 van maakt, beginnen we weeral te dromen van een overwinning, maar helaas daarna scoort thuisploeg Bazel 2 opeenvolgende doelpunten, 2 - 2 dus, de minuten tikken weg, de spanning stijgt ...
... en dan gebeurt het in de allerlaatste seconden van dit tornooi scoort Bazel toch nog een doelpunt en zo verliezen we nog net deze wedstrijd.
Als aandenken aan deze dag krijgen alle voetballers een medaille.
Groetjes !
|