Hallo, ik ben Sabrina, getrouwd met Sven en mama van Jens (15) en Sara (13). Dit is mijn blog waarin ik vertel over de sportieve prestaties van mijn gezin en je vindt hier ook vooral de links naar de foto's die ik daarvan neem.
Beste prestaties Sara Outdoor seizoen 2010 60m 10.66 600m 2:20.63 Kogel 1kg 7,70 m Hockey 15,35 m Ver 3,18 m Hoog 0,90 m 4-kamp 740p Indoor seizoen 2011 60m 10.43 Kogel 1kg 6,87 m CR Ver 3,23 m Outdoor seizoen 2011 60m 9.81 600m 2:07.83 Kogel 1kg 9,90 m CR Hockey 22,83 m Ver 3,53 m Hoog 0,98 m 4-kamp 1534p Indoor seizoen 2012 60m 9.84 Kogel1kg 8,89 m CR Outdoor seizoen 2012 60m 9.64 600m 2:03.14 Kogel1kg 10,86 m CR Hockey 28,50 m Ver 3,63 m Hoog 1,19 m CR 4-kamp 1617p Indoor seizoen 2013 60m 9.46 60mH 13.10 Ver 3,45 m Kogel 2kg 8,07 m Hoog 1,10 m Outdoor seizoen 2013 60m 9.34 60mH 11.75 1000m 3:33.24 Kogel2kg 9,68 m Ver 4,02 m Hockey 28,32 m Hoog 1,20 m Discus 19,52 m 4-kamp 2021p Indoor seizoen 2014 60m 9.13 60mH 10.87 CR 1000m 3:43.26 Kogel 2kg 9,99 m CR Ver 3,81 m Hoog 1,35 m CR 5-kamp 2339p CR Outdoor seizoen 2014 60m 9.01 60mH 10.82 1000m 3:25.68 Kogel2kg 10,35 m Ver 4,27 m Hockey 29,99 m Hoog 1,36 m Discus 21,38 m 4-kamp 2358p CR Indoor seizoen 2015 60m 8.84 60mH 10.15 Kogel 2kg 11,02 m Ver 4,40 m Hoog 1,51 m CR 5-kamp 3011p CR Outdoor seizoen 2015 80m 11.52 300m 46.77 60mH 10.53 Kogel 2kg 10,74 m Ver 4,46 m Hoog 1,49 m
Beste prestaties Jens Indoor seizoen 2015 60m 8.43 200m 27.24 Outdoor seizoen 2015 100m 13.39 200m 27.23
Zaterdag moest ik eerst de auto naar de garage brengen en omdat ik vreesde dat Jens te laat op het plein zou zijn, was hij die nacht bij de meme blijven slapen, geen slechte keuze zoals achteraf bleek, want door onze typisch Belgische omleidingen en wegenwerken was ik maar net op tijd om het begin van de wedstrijd te zien, die trouwens 10 minuutjes later begon. Bedankt om te wachten jongens !
Het weer was een pak slechter dan vorige week, maar gelukkig regende het al niet tijdens de wedstrijd. Het had die morgen wel heel hard geregend, dus het plein lag er goed modderig bij (zoals ook blijkt uit de tenuekes van onze jongens).
Onze tegenstanders waren de U9 van VV Straatje Stekene B.
Jens DV scoorde de eerste Moerbeekse goal via een pass van Yannick. Tijdens de eerste helft ging de score gelijkmatig omhoog langs beide kanten en dat houdt het natuurlijk spannend.
Hier loopt een jongen van Straatje zich vast tussen twee van onze Moerbeekse duivels, daar gaat het om, geen ruimte geven om te kunnen trappen naar ons doel.
Onze jongens weten ook al waar ze moeten gaan staan bij een hoekschop. Dit weekend ben ik er trouwens aan gaan twijfelen of onze "nationale trots" de Rode Duivels dit ook wel weten ?
Even later ontgoocheling bij Angelo als hij bij het wegkoppen van de bal, deze per ongeluk in eigen doel kopt en een bal van Angelo is moeilijk te stoppen, dit ondervond nu ook onze eigen keeper Arne. Niet erg Angelo, dit kan iedereen overkomen en dat blijkt dan ook als er even later aan de andere kant ook een own goal valt.
Voor de rust scoort ook Aaron nog een goal en bij het zien van onderstaande foto had ik een ongelooflijk déjà-vu gevoel, je moet maar eens naar de foto van Aaron van vorige week kijken.
De jongens van Straatje tonen op sommige momenten een heel mooi passenspel en dat leidt tot een ruststand van 3 - 4.
Ook in het eerste deel van de tweede helft blijven de goalen langs beide kanten komen. Voor Moerbeke scoort eerst Angelo, dan Aaron via een pass van Angelo en vervolgens nog eens Angelo na een mooie uitworp van Jens VH.
Ook Yannick speelde een mooie wedstrijd.
Maar helaas, ik weet niet wat er plots gebeurde, maar in het laatste deel van de tweede helft scoorde Straatje de ene goal na de andere. Jens VH probeert hier nog met de bal naar de goal van Straatje te geraken, maar net op dit moment maakt scheidsrechter Michel een einde aan de wedstrijd. Eindscore is 6 - 11.
Zoals ik al zei in het begin, lag het plein er op sommige plaatsen modderig bij en Angelo kon het niet laten om even door zo een plas te glijden.
Gelukkig zijn er nog douches !
Ook de jongens van de U7 hadden blijkbaar gehoord dat modderbaden goed zijn voor de huid.
Zaterdag 21 maart speelden we terug tegen Daknam, maar deze keer op de pleinen van FC Daknam. En voor de eerste keer dit jaar onder een aangenaam zonnetje, zalig gewoon !
Dit waren dezez week onze tegenstanders:
(foto www.fcdaknam.be)
Deze week zagen we tijdens de eerste helft onze achterstand eerst oplopen tot ongeveer 5 - 2, maar Jens DV (3), Aaron (1) en Angelo (1) zorgden ervoor dat we gingen rusten met een 5 - 5 stand.
Wie goed kijkt op bovenstaande foto's ziet dat we plots een andere keeper hebben, inderdaad, nog tijdens de eerste helft wisselde Angelo met Bjarne van truitje.
Als je als zus van een voetballer meegaat, kan je maar beter zorgen dat je een goede plaats hebt om alles te bekijken en daar had Lana zeker voor gezorgd:
Zoals de tweede helften er de vorige weken uit zagen, vreesden we ook deze week onze gelijkstand te zien verdwijnen, maar dat viel gelukkig nogal mee; Angelo scoorde nog 2 goalen bij en ook Jasper schoot de bal tussen de doelpalen.
Grote bezorgdheid bij iedereen als onze Angelo neergaat na een schop op zijn been, maar gelukkig blijkt alles nogal mee te vallen en staat hij even later weer recht.
Enkele minuten vóór het einde staan we zelfs met 7 - 8 voor, het lijkt dat we op een overwinning afstevenen. Iedereen wordt zenuwachtig langs de kant; we roepen en supporteren zo luid we kunnen. Trainer Patrick roept zijn jongens nog enkele aanwijzigingen toe.
Helaas, ongeveer één minuut voor het einde maakt Daknam nog een doelpunt. Eindscore dus 8 - 8; misschien een verdiende score; want beide ploegen hebben er echt voor gevochten.
Dus zoals altijd toch lachende gezichten als onze jongens de supporters tegemoet lopen na de wedstrijd !!
Zaterdag 14 maart speelden onze U9 thuis tegen Daknam A.
Jens die kwam waarschijnlijk al helemaal gestresseerd toe, want we moesten rondrijden wegens wegenwerken en toen zat er ook nog een auto met aanhangwagen voor ons die supertraag reed en die we enkele kilometers lang niet voorbij konden steken; dus het was de hele weg: "mama, nu kan je hem voorbijsteken (nee Jens, er is een bocht); mama, nog zoveel minuten (ja Jens, ik zie ook de klok); mama, we gaan toch op tijd komen, hé, mama, ..." Dit kan niet goed zijn voor een sportman, zoveel stress voor de wedstrijd
We kregen een hele spannende eerste helft te zien. Het was Jens VH die de eerste goal scoorde (dus die stress zal toch nog meegevallen zijn). Hieronder is Jens "onderweg" naar de goal. Toen hij vorige week 3 doelpunten maakte, vroeg hij achteraf: en mama, heb je een foto van mijn goalen? Oops, nee dus, blijkbaar is mijn timing niet zo goed.
Volgens mij komt deze foto toch al dicht in de buurt van het "juiste moment", maar nu stond er juist een jongen van Daknam (met gekruiste armen) het tafereel van op afstand te bekijken voor mijn lens.
Als ik achteraf mijn foto's bekijk, dan zien sommige dingen er soms ineens raar of anders uit; zoals op onderstaande foto: waar is de bal nu ineens naartoe?
Onze keeper Angelo deed super zijn best en hield heel wat ballen tegen, maar door een ongelukkig toeval geraakt er toch een bal van Daknam tussen de palen van het Moerbeekse doel. We gingen dus rusten met een tussenstand van 1 - 1. Super spannend dus !
En toen ging het mis. Ik weet niet wat er de laatste weken is met die tweede helft, maar herinner u vorige week: 3 - 6 voor de rust en dan nog verliezen met 7 - 6. Ook deze week kregen we enkele ballen binnen in de tweede helft en het lukte niet meer om zelf een goal bij te maken; eindstand werd 1 - 7. Vanaf nu spelen we gewoon door, geen eerste en tweede helft meer,
Zaterdag 7 maart speelden onze groen - witte duiveltjes U9 tegen Temse.
In Moerbeke vertrokken we met een blauwe lucht, maar eenmaal in Temse was het toch nog mistig, maar het regende al niet, dus geen geklaag van mijn kant. Onze jongens vlogen er in de eerste helft direct in en we kregen enkele mooie doelpunten te zien. Eerst was het Aaron, hier vooraan op de foto in duel met een jongen van Temse, die de bal binnentrapte.
Daarna volgden 2 schoten vanop afstand van Jens DV die mooi hun weg tussen de doelpalen vonden.
En vervolgens scoorde ook Jens VH nog 3 keer (en natuurlijk was mama dan ook fier op haar zoon )
Het mooie aan het plein te Temse was dat er net als op een groot plein alle lijnen en cirkels getekend waren, zoals te zien is op onderstaande foto. Duiveltjes spelen op slechts een kwart van een groot voetbalplein, meestal worden de grenzen enkel afgebakend met kegeltjes en zijn er natuurlijk ook geen lijnen of cirkels op het plein zelf.
We gingen rusten met een voorsprong van 3 - 6; het zag er dus voorlopig naar uit dat we deze wedstrijd zouden gaan winnen, maar er kwam natuurlijk nog een helft. Ik was soms zo hard aan het supporteren dat ik gewoon vergat van foto's te nemen en het bleek dat vooral in de tweede helft onze jongens onze steun hard nodig hadden. Temse scoorde een goal, en nog één, en nog één, ... en bij ons lukte het niet meer om de bal tussen de 2 palen te krijgen. De voorsprong werd kleiner en kleiner en we eindigden de match op ... 7 - 6. Toch nog verloren dus, jammer.
Hier nog enkele "actie" foto's :
Hieronder nog een foto van onze keeper Bjarne die hier een penalty stopt !!
Ook bij het schoppen van de penalties na het einde van de match, lieten onze jongens zien wat ze kunnen, want volgens mij zaten ze allemaal binnen.
En als laatste schuiven de jongens nog de supporters tegemoet en Jens weet blijkbaar hoe je dan terecht moet komen als er fotografen in de buurt zijn .... met de naam van de sponsor goed in beeld.
Meer foto's staan er zoals altijd in het foto-album.
Zaterdag 28 februari speelden onze duiveltjes U9 thuis tegen KFC Eendracht Zele B. Dit waren onze tegenstanders:
En dat er enkele goede spelers tussen zaten bij Zele B hadden we al snel in de gaten, vooral de drie jongens in het rood op onderstaande foto maakten duidelijk het verschil.
Allemaal onze jongens deden goed hun best en Arne verdedigde in de eerste helft ons doel.
Jens DV scoorde de eerste 2 goalen voor Moerbeke. Het lijkt of de jongen van Zele links op de linkerfoto het gevecht om de bal eerst even rustig staat te bekijken.
Ook Angelo, die in de tweede helft keeper was, en Jens VH scoorden in de eerste helft van de wedstrijd nog een goal en we gingen rusten met een tussenstand van 4 - 9.
In de tweede helft kwamen de doelpunten niet meer zo snel na elkaar, Zele scoorde er nog 4 bij en grote vreugde in het Moerbeekse team als Thomas nog een doelpunt scoort voor ons.
We sloten de wedstrijd dus af met 5 - 13 op het "scorebord".
Daarna volgden de penalties en hieronder eens niet een foto van de spelertjes die elkaar de hand schudden, maar eens van de trainers, want dat gebeurt natuurlijk ook.
Jullie kennen het al, meer foto's staan er in de rechterkolom van dit blog.