Hallo, ik ben Sabrina, getrouwd met Sven en mama van Jens (15) en Sara (13). Dit is mijn blog waarin ik vertel over de sportieve prestaties van mijn gezin en je vindt hier ook vooral de links naar de foto's die ik daarvan neem.
Beste prestaties Sara Outdoor seizoen 2010 60m 10.66 600m 2:20.63 Kogel 1kg 7,70 m Hockey 15,35 m Ver 3,18 m Hoog 0,90 m 4-kamp 740p Indoor seizoen 2011 60m 10.43 Kogel 1kg 6,87 m CR Ver 3,23 m Outdoor seizoen 2011 60m 9.81 600m 2:07.83 Kogel 1kg 9,90 m CR Hockey 22,83 m Ver 3,53 m Hoog 0,98 m 4-kamp 1534p Indoor seizoen 2012 60m 9.84 Kogel1kg 8,89 m CR Outdoor seizoen 2012 60m 9.64 600m 2:03.14 Kogel1kg 10,86 m CR Hockey 28,50 m Ver 3,63 m Hoog 1,19 m CR 4-kamp 1617p Indoor seizoen 2013 60m 9.46 60mH 13.10 Ver 3,45 m Kogel 2kg 8,07 m Hoog 1,10 m Outdoor seizoen 2013 60m 9.34 60mH 11.75 1000m 3:33.24 Kogel2kg 9,68 m Ver 4,02 m Hockey 28,32 m Hoog 1,20 m Discus 19,52 m 4-kamp 2021p Indoor seizoen 2014 60m 9.13 60mH 10.87 CR 1000m 3:43.26 Kogel 2kg 9,99 m CR Ver 3,81 m Hoog 1,35 m CR 5-kamp 2339p CR Outdoor seizoen 2014 60m 9.01 60mH 10.82 1000m 3:25.68 Kogel2kg 10,35 m Ver 4,27 m Hockey 29,99 m Hoog 1,36 m Discus 21,38 m 4-kamp 2358p CR Indoor seizoen 2015 60m 8.84 60mH 10.15 Kogel 2kg 11,02 m Ver 4,40 m Hoog 1,51 m CR 5-kamp 3011p CR Outdoor seizoen 2015 80m 11.52 300m 46.77 60mH 10.53 Kogel 2kg 10,74 m Ver 4,46 m Hoog 1,49 m
Beste prestaties Jens Indoor seizoen 2015 60m 8.43 200m 27.24 Outdoor seizoen 2015 100m 13.39 200m 27.23
Op zaterdag 28 januari speelden de U13 van KFC Moerbeke tegen de miniemen van Sint-Pauwels.
Ik kwam afgestapt als de match net begonnen was en tegen de tijd dat ik mijn fototoestel uit mijn tas had gehaald, kon ik nog net het derde doelpunt fotograferen; dat was er eentje van Matthias na een gele kaart voor de tegenpartij. Eerder hadden Bart en ook Matthias al gescoord, om maar te zeggen dat het dus ongelooflijk snel ging.
Ja Jens, goed kijken naar de bal en dan koppen !
De jongens van Sint-Pauwels geraken niet tot aan ons doel, want als er toch eentje voorbij de middenvelders geraakt, dan is er altijd nog Reyno om de bal terug naar het middenveld te sturen.
En van het middenveld gaat het dan terug richting doel.
We zien heel wat ballen ook effectief in dat doel terecht komen. Zo is het eerst terug Matthias die scoort.
En daarna is het weer aan Bart, om de 5 - 0 binnen te trappen.
Er wordt gevochten om de bal in de ploeg te houden, zo zie je hieronder Kyle in duel gaan.
Bjarne bekijkt het allemaal maar op zijn gemakje van in zijn doel. Hij heeft niet zoveel werk vandaag.
Hup, even later, trapt Bart alweer de 6 - 0 tussen de latten.
En dan is het weer aan Matthias om de 7 - 0 op het scorebord te zetten.
Net voor de rust denkt Aaron: wat Bart en Matthias kunnen, dat kan ik ook en hij maakt er 8 - 0 van.
Ook na de rust zijn onze jongens er terug klaar voor en tonen ze dat ze als team wel hun mannetje kunnen staan.
Na nog een doelpunt van Matthias, trapt ook Yannick de bal in het net van Sint-Pauwels.
Ondanks de grote voorsprong, gaan onze jongens niet op hun lauweren rusten, ze blijven vechten voor de bal.
En hup, weer naar voor met die bal !
Bart scoort nog tweemaal en brengt de doelpuntenstand dus op 12 - 0.
Verdediger Reyno mag ook wat meer naar voor komen en waagt zijn kans, maar helaas deze gaat niet binnen.
Iedereen naar voor om zijn kans te wagen op een doelpunt bij een hoekschop:
Uiteindelijk is het Yannick die het laatste doelpunt van deze wedstrijd scoort, eindstand is dus 13 - 0.
Proficiat jongens !!
Door hun overwinning behouden onze U13 hun 5de plaats in het klassement.
Zoals je kon lezen in deel 1 van de veldloop te Bornem behaalde Sara een mooie 2de plaats op deze wedstrijd. Terwijl we wachten op de prijsuitreiking die gewoonlijk een uur na aankomst is, kan ik natuurlijk ook nog foto's nemen van de andere Volharding atleten.
Zo zie ik Thalia lopen bij de Pupillen meisjes 2002.
Daarna gaan de Pupillen meisjes 2001 van start.
Ondertussen klimt ook Chiara van AC Lyra op het hoogste schavotje bij de Pupillen meisjes 2002. Sara heeft Chiara en haar tweelingzus Indy leren kennen op één van de zomerwedstrijden. Proficiat Chiara met deze overwinning !
Lisse loopt al snel aan de leiding van de groep Pupillen meisjes 2001.
Maar ook de andere Volharding atletes leveren mooie prestaties.
Dakota:
Yara:
Anke:
Lisse behoudt haar eerste plaats tot over de aankomstlijn en mag dus op het bovenste schavotje klimmen.
Ook bij de Pupillen jongens zijn de Volharding kleuren goed vertegenwoordigd; zo zien we hier onder andere Frederik en Sam hun wedstrijd lopen.
Jef liep op een bepaald moment zelfs op kop van de grote groep Pupillen jongens.
Daarna is het uitkijken naar de Miniemen meisjes, waarin Femke en Tine van start gaan.
Beide meisjes doen het prima. Tine eindigt op de 23ste plaats in de grote groep van 58 deelneemsters.
Vooraan zien we een superspannende mooie strijd tussen de beste atletes in deze categorie.
Het is uiteindelijk Belgisch kampioene Leonie Lahey die het haalt in een millimetersprint van een terecht zwaar ontgoochelde Laura Schadron. Het was met het blote oog bijna niet zichtbaar wie van de twee als eerste over de finishlijn gaat, dus dan mag je wel even ontgoocheld zijn vind ik. Femke vervolledigt dit mooie podium.
Op zondag 22 januari reden we naar Bornem voor de veldloop die daar plaatsvond.
Er waren heel wat Volharding atleten aanwezig op deze wedstrijd. Na de verkenning van het parcours werd er in verschillende groepjes verder opgewarmd.
De Benjamin meisjes werden begeleid door trainster Griet:
Ook de pupillen meisjes werden verder voorbereid op hun wedstrijd:
En de Benjamin jongens zagen we ook nog voorbij komen:
Om half één gaan de Benjamin meisjes van het geboortejaar 2004 - 2005 als eerste van start. Limme heeft een supergoede start.
Ze loopt dan ook een goede wedstrijd en eindigt op de 10de plaats in een hele grote groep van maar liefst 59 deelneemsters.
Ondertussen staat Sara klaar om haar wedstrijd aan te vatten.
En Sara is niet de enige Volharding Benjamin in deze reeks. Ook Line, Silke en Louise staan aan de startlijn.
Ook bij de Benjamin meisjes een grote groep van 41 deelneemsters, een goede start is dus uiterst belangrijk, zodat je vooraan loopt als de versmalling van het parcours eraan komt.
Dat lukt Sara heel goed, ze loopt in tweede positie.
Kan ze deze tweede positie handhaven, want er komen enkele meisjes naar voor gelopen ?
Even later zie ik dat ze op de vierde plaats voorbijkomt. Komaan meisje, volhouden, gewoon blijven volgen. (Makkelijk spreken van langs de kant hé )
Het laatste wat ik kan zien voor de meisjes de rechte lijn naar de aankomst indraaien, is dat het eerste meisje een kleine voorsprong heeft. Daarna komen Stien van AC Zele, een meisje van ACG en dan Sara. Zal Sara net als vorige week in Hamme op de vierde plaats eindigen of kan ze nog een plaatsje opschuiven en een podiumplaatsje bemachtigen ?
Ik hoor de man door de microfoon afroepen dat Lucca Marien van AC Lierse de eerste plaats heeft behaald, gevolgd door Sara Van Hoyweghen van Volharding. Amai, proficiat, meisje, wat moet dat een eindsprint geweest zijn, jammer dat ik dat gemist heb !!
Vervolgens is het de beurt aan de Benjamin jongens. In de reeks van 2004 - 2005 met maar liefst 64 deelnemers geven London, Jochen en Arthur het beste van zichzelf. In de reeks van 2003 zien we Dries, Yorben, Thijs en Olivier lopen, ook hier 61 deelnemers. Wie zegt dat onze jeugd niet sportief is ??
Mensen, hou alstublieft rekening met alle kinderen; sommige supporters hebben enkel oog voor hun eigen kind en eens die voorbij gekomen is, lopen ze zo snel mogelijk naar een plaats om hun kind nog eens te kunnen aanmoedigen. Waarschijnlijk doe ik dat ook wel , maar probeer alstublieft de kinderen die op dat moment nog aan het lopen zijn daarbij niet te hinderen. Ik zag enkele mensen gewoon het parcours oversteken net toen Olivier kwam aangelopen. Jammer genoeg heb ik het niet op foto, ik was op dat moment te verbaasd
Zoals ik in het vorige verslagje reeds zei, speelden de U13 van KFC Moerbeke op zaterdag 21 januari tegen VVS Stekene.
Erhin had tijdens de eerste helft de taak om de ballen uit ons doel te houden.
De wedstrijd is nog niet zo lang bezig als Matthias al een gaatje vindt tussen de verdedigers van Stekene en de score op 0 - 1 brengt.
Kapitein Reyno vervult zijn rol goed en geeft instructies aan zijn teamgenoten.
We missen een beetje het mooie voetbal dat de jongens de laatste matchen laten zien hebben en Stekene kan de gelijkmaker scoren: 1 - 1.
Hup, terug naar de andere kant met die bal.
Komaan jongens, probeer er nog eentje te scoren.
Zoals je in het vorige verslagje kon lezen, speelt Yorben, broer van atletiek-vriendin Yara, bij VVS Stekene en vermits Yorben zaterdag net thuis speelde, kon Sara tijdens de match met Yara optrekken. En dat vond ze superleuk natuurlijk !!
Tijdens de rust zorgden ze alvast voor het nodige entertainment.
En dan verschijnen de hoofdrolspelers terug op het toneel voor het tweede deel van dit schouwspel.
Kan Matthias ons hier terug op voorsprong brengen, nee helaas, deze keer gaat de bal niet binnen.
Ook Damon probeert hier met de bal terug richting doel te geraken. Zoals je ziet staat Erhin in de tweede helft als speler op het plein; het is Bjarne die de keepershandschoenen heeft aangedaan in de tweede helft.
De U12 van VVS Stekene kunnen op voorsprong komen, 2 -1, maar Angelo tikt even later de 2 - 2 binnen.
Komaan Jens, lopen !!!
De wedstrijd gaat gelijk op en het blijft zowel bij de verdedigers als bij de aanvallers spannend. De verdedigers proberen de bal weg te houden van ons doel.
En de aanvallers proberen de bal juist zo dicht mogelijk, het liefst erin , bij het doel van Stekene te brengen. Er wordt gevochten voor de bal, wie wint de duels, wie creëert er kansen voor zijn team ?
Uiteindelijk slaagt Louis er in om Moerbeke terug op voorsprong te brengen.
Maar helaas helaas nog voor het affluitsignaal kan Stekene terug gelijkmaken en dat wordt tevens de eindstand, 3 - 3 dus, met deze toch wat teleurgestelde gezichten tot gevolg.
Dit gelijkspel wijzigt voorlopig echter niks aan het klassement, onze jongens blijven op de 5de plaats staan.
Zaterdag 21 januari speelden de U13 van KFC Moerbeke op de pleinen van VVS Stekene. Vermits ook buurjongen Joram en Yorben van Volharding bij VVS Stekene spelen, checkte ik even waar en wanneer zij die dag hun wedstrijd zouden spelen en dat was een thuiswedstrijd om half 10. Dat kwam dus even goed uit !!
Onze buurjongen Joram is keeper bij de U9 van VVS Stekene en alhoewel hij nog maar enkele maanden voetbalt, is het duidelijk dat hij een heel goede keeper is ! Hij kent er wat van hoor !
Yorben, die de vaste bezoekers van dit blog kennen als broer van Yara (Volharding atlete en goede vriendin van Sara), is natuurlijk zelf ook een Volharding atleet, maar daarnaast dus ook een goede voetballer ! Vandaag zag ik dus ook eens deze andere kant van Yorben.
Sara en Yara die waren natuurlijk gezellig samen op stap.
De jongens in volle actie:
Joram stort zich hier op de bal.
Trainer Geert bekijkt het allemaal heel aandachtig.
De match eindigt op een gelijkspel 2 - 2. Ik vond het wel leuk om nog eens naar een match te kijken op 1/4de van het plein; dat is voor Jens weeral enkele jaren geleden. Ja, kleine kindjes worden snel groot hé
Hieronder nog even de actiehelden uit dit spannende verhaal :
Vandaag 16 januari zijn Limme en Thalia allebei jarig ! Limme wordt 8 jaar en Thalia 10 jaar. Een hele dikke proficiat aan deze 2 goede vriendinnen van Sara !
Op zondag 15 januari reden we naar de cross te Hamme. Het weer was best aangenaam te noemen, een beetje koud, maar wel een mooi zonnetje, wat wil een mens nog meer. Door de regen van de voorbije dagen, lag het parcours er hier en daar heel modderig bij, maar ja het is een veldloop natuurlijk.
Zoals gewoonlijk zijn het de Benjamin meisjes 2004-2005 die als eerste van start gaan. En daarin hou ik natuurlijk vooral Limme in de gaten. Ze is heel goed vertrokken en gaat als eerste de versmalling van het parcours in.
Limme loopt een fantastische wedstrijd en blijft aan de leiding lopen tot op een 100 meter van de aankomst; pas daar wordt ze ingehaald door een meisje van Zele en eentje van AS Rieme.
Ondertussen staat Sara klaar om haar wedstrijd aan te vatten.
Ook zij heeft een goede start en gaat op haar beurt als eerste de versmalling in.
Limme mag voor haar derde plaats natuurlijk de bronzen medaille in ontvangst gaan nemen en een mens kan jammer genoeg niet op verschillende plaatsen tegelijk zijn, dus probeer ik van de andere kant van het plein, over de hoofden van de toeschouwers heen, toch een foto van dit podium te maken.
Op de site van AS Rieme (www.asrieme.be) vond ik wel een mooie foto van het podium; ik denk dat ze het me wel niet kwalijk zullen nemen als ik er hier eentje plaats.
En dan vlug weer kijken waar Sara ondertussen al ergens zit; voorlopig loopt ze nog steeds aan de leiding.
Aan de overkant van het water wordt ze voorbij gelopen door Stien van AC Zele.
Bij het ingaan van de aankomstzone, lopen Stien van AC Zele en Amelie van KAAG voorop met daarna Sara die op de hielen wordt gezeten door een meisje van Hamme, en die gaat nog over Sara. Zo eindigt ze hier dus op de vierde plaats vandaag.
Bij de Benjamin jongens zien we Yorben voorbij komen.
Sara die laat zich ondertussen bedienen door haar persoonlijke assistent .... eh sorry door de papa .
En is dit geen prachtig plaatje, nog eens een hele dikke proficiat, Limme !!
Ik hoor ondertussen alweer een startschot weerklinken, dat betekent dat ook de Pupillen meisjes 2002 aan hun wedstrijd zijn begonnen, dus loop ik snel terug naar het parcours. Ja mensen, die met dat fototoestel die het hele parcours rondloopt dat ben ik hé, je moet dus geen kinderen diskwalificeren, ik loop niet mee, kan ik trouwens niet ook , die lopen allemaal veel te snel, Ik probeer alleen zoveel mogelijk foto's te nemen.
Van Volharding is het Thalia die in deze reeks loopt.
Thalia behaalt hier een mooie 7de plaats en zie eens wie daar rechts op de foto staan om Thalia in de laatste meters nog wat aan te moedigen, ... juist Limme en Sara.
In de volgende reeks, Pupillen meisjes 2001, zien we Lisse met ruime voorsprong de overwinning behalen. En wie staan er hier weeral vooraan te supporteren voor hun club met de blauwe Volharding vest en het rode mutsje, ... alweer juist: Limme en Sara.
Natuurlijk roepen ze niet enkel naar Lisse, maar ook naar vriendin Yara; ik denk trouwens dat er een klein foutje in de uitslag geslopen is, want ik vind Yara niet terug en wie goed kan tellen, ziet dat er ergens een nummertje ontbreekt in de uitslag van deze reeks.
Lisse mag dus na aankomst op het hoogste schavotje klimmen.
Voordat we in de sporthal naar de prijsuitreiking gaan, kijken we eerst nog naar de eerste reeks Miniemen meisjes. In deze reeks zijn het Femke en Tine die de clubkleuren verdedigen.
Nanouk Stevens van ACW neemt van bij de start de leiding, maar het is uiteindelijk de Belgisch kampioene die hier achter Femke loopt die de overwinning zal pakken.
Femke eindigt op een mooie derde plaats !
Nog een hele dikke proficiat aan alle deelnemers !!
De reden dat ik zaterdag niet op de voetbalmatch van de U13 van KFC Moerbeke aanwezig was, was dat Sara deelnam aan de indoormeeting te Gent georganiseerd door atletiekclub STAX. Deze indoormeeting was de 1ste Cedric Van Branteghem indoor meeting.
Voor degenen die Cedric Van Branteghem niet zouden kennen. Hij is de Belgische recordhouder op de 400 meter indoor, een record dat hij behaalde in 2003, maar de meesten onder jullie kennen hem waarschijnlijk van de 4 x 400 meter en de talrijke mooie prestaties die hij met de Belgische mannelijke estafetteploeg behaalde over de jaren heen. In augustus 2010 zette hij een punt achter zijn carrière en in oktober 2010 werd zijn dochtertje Julia geboren en die was er ook bij zaterdag in Gent.
Vermits de 60 meter sprintnummers allemaal aangekondigd waren om 10uur volgens de site van STAX waren we ruimschoots op voorhand in de Topsporthal toegekomen, maar daardoor konden we wel eerst naar de Miniemen en Pupillen hun sprints kijken, waarin we heel wat mooie prestaties van Volharding atleten zagen. Als laatste gaan dan uiteindelijk de Benjamin meisjes van start.
Terwijl Line haar 60 meter loopt, gaat Sara naar de startlijn.
Sara komt als eerste in haar reeks over de aankomstlijn in een tijd van 9.94 en dat is tevens goed voor een 2de plaats in het algemene klassement, want enkel in de eerste reeks deed er iemand beter.
Voor ze op het podium mag klimmen, kan ze nog een handtekening van Cedric Van Branteghem veroveren.
En die handtekening is niet de enige herinnering aan deze dag, ook nog deze mooie foto samen met Cedric is er zeker eentje om te bewaren.
Even later mag ze dus trots haar zilveren medaille uit handen van Cedric Van Branteghem aannemen.
Hij klimt trouwens ook nog even bij de meisjes op het podium.
Een prachtig initiatief vind ik dit, dit zijn de mensen waar deze kinderen naar opkijken en het feit dat ze deze atleten op meetings zoals deze kunnen ontmoeten, is alleen maar toe te juichen.
De tweede en laatste discipline van deze dag voor Sara is het kogelstoten.
Bij meer dan 25 deelneemsters zijn er slechts 2 in plaats van 3 pogingen. Als Sara bij haar eerste worp dan net op de lijn gooit en men haar worp niet opmeet, is er even paniek bij haar. Komaan meisje, rustig blijven, je weet dat je het kan, vertrouw maar op jezelf ! Met een bang hartje stoot ze bij de 2de poging de kogel weg ...
En ja hoor, deze is perfect, met een worp van 8,89 meter pakt ze de eerste plaats en verbetert ze tevens haar eigen clubrecord van begin 2011 met meer dan 2 meter !!
Ondertussen zijn ook de 1000 meter reeksen van de Miniemen en Pupillen en alle andere disciplines afgelopen en is het even wachten op de uitreiking van de laatste medailles.
Jammer genoeg worden deze medailles niet meer uigereikt door Cedric Van Branteghem; zeker voor diegenen die nog niet eerder op het podium hadden gestaan vandaag !!
Anke veroverde trouwens nog de zilveren medaille bij het kogelstoten bij de Pupillen meisjes.
Eenmaal thuis gekomen kreeg Kumba natuurlijk meteen ook een medaille rond de nek gehangen en moest hij mee op de foto.
Op zaterdag 14 januari speelden de U13 van Moerbeke tegen de White Boys van Sint-Niklaas. Jammer genoeg kon ik er zelf niet bij zijn, maar Jens vertelde me achteraf dat het een mooie wedstrijd was met een 6-1 overwinning als resultaat. De goalen werden gescoord door Matthias (4!) en Bart (2). Een hele dikke proficiat aan het hele team !!
Hiermee behouden onze U13 hun 5de plaats in het klassement.
Op zondag 8 januari reden we naar de cross te Maldegem, wat toch een redelijk verre verplaatsing is. Er waren misschien om die reden dan ook niet zoveel Volharding atleten aan de start te zien.
Bij de Benjamin meisjes zagen we er 2 die aan het opwarmen waren: Sara en Limme.
Bij de Benjamin jongens waren het er toch 5.
Zoals gewoonlijk mocht Limme de spits afbijten, want de Benjamin meisjes geboortejaar 2004-2005 gaan als eerste van start.
De Benjamins moeten 2 rondjes rond het voetbalplein lopen, misschien niet zo een mooi parcours als sommige andere crossen, maar wel goed voor de toeschouwers natuurlijk, want zo zie je de atleetjes goed lopen en ze komen zelfs 2 maal voorbij gelopen.
Vervolgens is het de beurt aan Sara om te starten.
Het nemen van de bochten ligt haar niet zo en broer Jens staat haar hier wel toe te roepen, maar of dat veel helpt ...
Het lukt vandaag niet zo goed. De 2 meisjes van AS Rieme hieronder die voor haar lopen, gaat ze wel nog voorbij en ze eindigt daarmee op de 10de plaats.
Bij de jongste Benjamin jongens komen Jochen en Arthur aan de start.
Bij de Benjamin jongens 2003 loopt Torben een heel mooie wedstrijd; hij eindigt op de 6de plaats.
Even later komt ook Wout voorbij.
En we kunnen nog eens roepen als ook Yorben voorbij komt gelopen.
Bij de Pupillen meisjes 2002 geen Volharding deelneemsters, maar wel bij de Pupillen meisjes 2001. Daarin verschijnen Lisse en Yara aan de startlijn.
Lisse wordt knap 2de.
En ook Yara doet het goed !
Bij de Pupillen jongens zijn het Jarne bij de Pupillen 2002 en Arne ...
... en Sam bij de Pupillen 2001 die de Volharding kleuren verdedigen.
Heel wat gedrum bij de Miniemen meisjes om de beste plaatsen te veroveren bij het starten.
Eigenlijk moesten we dringend naar de prijsuitreiking, maar Sara wou zeker Femke nog zien lopen, dus blijven we kijken tot we Femke de eerste plaats zien nemen in een spannende strijd met Nanouk Stevens en haasten ons dan richting sporthal.
En dat haasten was zeker helemaal niet nodig geweest, want de prijsuitreiking laat even op zich wachten, maar uiteindelijk kunnen we toch richting huis vertrekken, waar we nog op tijd toekomen om Sven Nijs Belgisch Kampioen bij het veldrijden te zien worden. En zo zit deze zondag er alweer op !
Ik wil langs deze weg graag iedereen een gezond, gelukkig, fantastisch, zorgeloos en sportief 2012 toewensen !
Als we enigszins realistisch zijn, kunnen we zeggen dat het waarschijnlijk geen 366 dagen vol rozegeur en maneschijn zullen worden, maar als je in die moeilijker periodes omringd bent door goede vrienden en familie, dan is het leven toch altijd ietsje mooier, nietwaar.
Ik dank dan ook alvast iedereen die iets speciaal betekent voor mij, want zij maken mijn leven kleurrijker !!