UITSLAGEN
  • Uitslag Domestic 5K
  • Foto

                           KERN

          VO2 Max.RUNNERS

          Greet Buts

          Ronny Delen

          Remi Goossens

          Lief V.D. Broeck

          Luc Van Loock

          Yves Vermeulen

          Maria Vranckx

          Staf Witvrouwen
          Johnny De Jaegher
          Elke Naets

    Lekker Gezond
  • Visserspotje
  • Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een bericht te posten.

    Startpagina !
    Rondvraag / Poll
    Welk is jouw favoriete vakantiebestemming?
    Frankrijk
    Spanje
    Italie
    Egypte
    Turkije
    Griekenland
    Domenikaanse
    USA
    Mexico
    Duitsland
    De Kempen
    Noorwegen
    Denemarken
    Zweden
    Rusland
    China
    Thailand
    Japan
    Zuid Afrika
    andere
    Bekijk resultaat

    RUN

    De Vo²Max. Loopblog

    07-06-2007
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Maria Vranckx zet zegereeks verder!
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Na het langere werk van vorige zondag in Nijlen, trok Maria Vranckx gisteren voor een 10km naar de jaarmarkt jogging in Hoogstraten. Veel volk, en voor Maria een sterke concurrente uit het crosscircuit van vorige winter, Els Van Hooydonck, dat waren de ingrediënten van deze jaarlijkse volksloop.

    Maria die, dat mag gezegd, in bloedvorm steekt koos gisteren voor een snelle start. Maar toen na 1km Els Van Hooydonck alsnog aansloot, sloop er toch wat onzekerheid binnen. Met een sterke Van Hooydonck naar de meet gaan, en zoals in 2005 nipt geklopt worden, zag Maria niet echt zitten. Dus zat er maar een ding op, enkele malen stevig doortrekken om te proberen Els los te gooien. Bij de derde versnelling liet Els het gat vallen, Maria wist niet direct hoe groot de voorsprong was, maar toen op km 4 Rudy haar toeriep dat het verschil al 20m was groeide het zelfvertrouwen. Bij de eerste doortocht even de tijd gecheckt, 18'34”, voor Maria was dit wel heel snel.

    Hoewel na 7km de warmte en de vermoeidheid begon door te wegen probeerde zij het tempo strak te houden. Toen Rudy en zoon Laurent, die zorgde voor drank, haar even voor km8 toeriepen dat zij Els al niet meer zagen en dat Maria makkelijk 200 m voorsprong had, liep zij ontspannen naar de finish in 37' 35”. Els Van Hooydonck werd 54” later 2de vrouw.  


    04-06-2007
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Relaas van een tegengevallen wedstrijd!
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Zondag 3 juni stond in rood aangestipt in mijn agenda. In de jogging van Nijlen in mijn eigen achtertuin, wou ik dit jaar voor het eerst alles geven en trachten een goede tijd neer te zetten. De tactiek werd al dagen op voorhand vastgelegd: rustig vertrekken en na de bevoorrading aan km 3 versnellen. Zondagochtend besliste mijn vrouw dat onze tuin een snoeibeurt nodig had, niet de ideale voorbereiding op een wedstrijd maar ik ben er toch maar aan begonnen. Door het tuinwerk kon ik de zenuwen wat onder controle houden. Omstreeks 13:00 was de klus geklaard, en vertrok ik samen met mijn zoon op onze fiets richting Nijlen. Eens ter plaatse konden we ons bij ploegmakker Luc omkleden (waarvoor onze dank Luc & Martine).

     

    Om twee uur trok de meute zich op gang en zoals ik me had voorgenomen ben ik rustig achteraan gestart samen met Staf Heylen, die ik echter na vijfhonderd meter door drukte al kwijt raakte. De eerste km liep ik in 5’51” op schema dus. Ik zag Staf en Rene Van Doninck een 50 tal meter voor mij lopen. Zonder echt te versnellen liep ik van groepje naar groepje, wat mij een goed gevoel bezorgde. Aan km 2 had ik een tijd van 11’40”,  ik haalde nog steeds andere deelnemers in en werd door niemand voorbij gestoken. Ik was ook helemaal niet moe en mijn plan om na de bevoorrading er een flinke lap op te geven leek te lukken. Maar dan sloeg het noodlot toe: aan de bevoorrading toen ik even uit week naar de linkerkant van de weg om een spons aan te nemen, voelde ik plots een stekende pijn in mijn linker kuit. Ik ben even gestopt om een bekertje drinken aan te nemen en te kijken of de pijn zou verdwijnen, dit was echter niet het geval. Ik heb nog even geprobeerd om iets trager te lopen, maar zelfs dat ging niet. Dus ben ik noodgedwongen uit de wedstrijd gestapt en te voet verder naar de aankomst gewandeld. Toen ik daar aankwam, zag ik Guy Verstrepen die met het zelfde probleem kampte. Wij zijn ons samen gaan omkleden bij Luc, waar een pessimistische Guy zich de volgende uitspraak liet ontvallen: "Wij zijn oud en versleten maar we geven het nog niet toe". Erg ontgoocheld ben ik onmiddellijk naar huis gefietst waar mijn eerste gedachte was ik stop met lopen, het is altijd wat. Enige tijd later toen alles wat bezonken was, en de ontgoocheling doorgespoeld was, besloot ik dat ik toch nog wil trachtten om terug te komen.

     

    Groetjes

     

    Jos           


    03-06-2007
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Maria Vranckx superieur in 1/2 marathon van Nijlen!
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Zes van onze Vo²max runners hadden de intentie om vandaag te starten in Nijlen, uiteindelijk werden het er vijf: Jos De Win(5km), Raf Dierckx(10km), Maria Vranckx, Staf Witvrouwen, en Guy Verstrepen(1/2 marathon). Luc Van Loock die na zijn knappe prestatie van vorige week in Itegem ziek werd moest noodgedwongen forfait geven. Hoewel voor de langste afstand de weergoden niet echt meezaten – +25° en zwoel – waren toch heel wat atleten naar Nijlen afgezakt.
     
    Om iets over 14:00 werd de start gegeven, en gingen de lopers op weg voor één, twee, of vier ronden. Bij de eerste doortocht zagen we Maria Vranckx in het spoor van Raf Dierckx, die de eerste 5km als tempomaker fungeerde. Deze twee werden gevolgd door Staf Witvrouwen die ons toeriep dat Guy Verstrepen uit de wedstrijd was gestapt. Groot was onze verwondering toen 5’ later Guy kwam aangejogd. Hij stopte om te bevestigen dat hij omwille van een acute kuitblessure de wedstrijd verliet. Vier op vijf waren dus al gepasseerd, het werd nog enkel wachten op Jos De Win. Toen na enige tijd de groene vlag voorbij reed wisten we dat ook Jos was gestopt. Bevestiging kregen we 20’ later van zijn zoon Nick, Jos had eveneens met een kuitblessure moeten opgeven.

    Terug naar de wedstrijd dan: de eerste die richting aankomst trok was Raf die zijn 10km afwerkte in 40’10" en daarmee tevreden was. Maria was intussen aan een sterke prestatie bezig en draaide rondjes van +-20’30”, enkel in de laatste ronde moest ze wat gas terugnemen om uiteindelijk toch noch met groot overwicht te winnen in een tijd van 1:23’18”. Dan bleef enkel nog Staf in wedstrijd. Staf kreeg de laatste ronde, en velen met hem, last van de warmte en ook hij moest een versnelling lager schakelen. Staf wist toch knap uit te lopen in een tijd van om en bij 1:45’01”, wat na maanden inactiviteit wegens blessures een knappe prestatie is. Welcome back Staf.


    01-06-2007
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Nieuwe Poll on line!

    We zijn begonnen aan een nieuwe maand. Dat betekent dat er een nieuwe poll op de blog staat. Ditmaal gaan we op zoek naar wie ‘Jou loopgoeroe is?’. Voor onze vorige wedstrijdpoll, ‘met welk merk van loopkledij loop jij?’ waren er 21 stemmers. De merken Aldi/Lidl en Reebok haalden 5% (1), Adidas 10% (2), Saucony 14% (3), Nike en Asics beiden 19% (4), Een ander merk, ten slotte haalde het met 29% (6).

    Ook vanaf vandaag en dit tot en met december, staat er een nieuwigheid op de blog. Elke week vind je in de linkerbovenhoek een ‘woordspeling’. Wat dit precies inhoud kan je al direct merken aan die van deze week.


    31-05-2007
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Opnieuw P.R. voor Yves Vermeulen!
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Geen woensdagavondtraining deze week voor Yves Vermeulen, Yves trok richting Brabant, waar in Diest de jaarlijkse “Memorial Pieter Van Nuffelen”, van ROBA, op de kalender stond. Ondanks een minder gunstige positionering op de wedstrijdkalender, waren er toch heel wat atleten komen opdagen. Zo waren er op de 1500m, het nummer waar Yves op uitkwam, vier druk bezette reeksen. Yves werd ingedeeld in reeks drie, en eindigde als 12de in een nieuwe persoonlijke recordtijd van 4’28”46. Met deze tijd deed Yves meer dan 10” af van zijn vorige bestijd. We kunnen, na de exploten van de voorbije weken, met plezier vaststellen dat Yves in de verlengde sprintnummers en op de halve fond nummers zijn gading heeft gevonden.


    Wij laten Yves even zelf aan het woord:


    Gisteren ben ik een 1500m gaan lopen in Diest, mooie piste! Ik had een tijd opgegeven van 4’ 30” ( 4’ 38” was P.R. van vorig jaar) Ik kwam uit in de 3e reeks, met een 6 tal masters en voor de rest "jonge" gasten. De masters uit mijn reeks, vroegen of ik voor de bonus kwam lopen? Bleek nu dat een tijd onder de 4’ 23” 76,  25 euro waard was. Iets waar ik natuurlijk niets vanaf wist.

    Wat de wedstrijd zelf betreft, heb ik een zeer gelijkmatig koers gelopen, de laatste 200m heb ik nog iets kunnen versnellen, waardoor ik ten slotte als 12e van de in totaal 20 vertrekkers eindigde. Ik was wel 4de master. Met mijn tijd van 4’ 28” 46 ( 10” beter dan mijn P.R.) was ik zeer tevreden. Hoewel er achteraf toch wat twijfel rees. Als ik met de eerste masters was meegegaan
    ( de eerste liep 4’19”) dan zat er misschien wel de bonus in, maar ik heb het niet gedurfd.
    Al bij al was ik toch zeer tevreden!

    Yves



    29-05-2007
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Nog nieuws uit de St. Guibertusjogging!
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Zaterdag 26 juni stond voor mij de 6km in de jogging van Itegem op het programma. Vlot een parking gevonden op de speelplaats van de plaatselijke school, waar ook de inschrijvingen gebeurden. Aan de start verschillende clubgenoten tegengekomen, o.a. Raf, Hans en Luc. Langs de kant van de weg stonden ook onze coach en zijn vrouw om ons aan te moedigen. Collega Ronny verzorgde de catering (allee toch het drinken). Ik ben rustig vertrokken samen met Staf Heylen welke mij op de hoogte hield van de tussentijden. Na 1km sloten we aan bij twee vrouwen die blijkbaar ons gezelschap niet apprecieerden, ik weet nog altijd niet waarom, want zij versnelden onmiddellijk en namen zo een dertigtal meter voorsprong. Ik kreeg de wijze raad van Staf er niet onmiddellijk naar toe lopen, we pakken ze straks wel zei Staf (waarop ik de vraag gesteld heb: voor of na de aankomst?) En we hebben ze inderdaad gepakt, op 2 km van de aankomst ( en neen dirty minds, we zijn ze maar gewoon voorbij gelopen) Op 1500 meter voor de finish versnelde Staf Heylen, ik besliste wijselijk om op mijn eigen tempo verder te blijven lopen. Op 1km van de aankomst heb ik het moeilijk gekregen om mijn tempo aan te houden ik ben dan wat vertraagd en de twee dames (zie hierboven) hebben mij terug gepakt (wat niet zo plezant was) Uiteindelijk ben ik gefinisht in een tijd van 35’ 6” . Een tijd waarmee ik tevreden ben. Achteraf nog wat vocht bijgetankt en wat nagekaart met de collega's. En nu op naar zondag in Nijlen, hopelijk kan ik mijn prestatie van zaterdag nog wat verbeteren.

     

    Groetjes

    Jos 


    27-05-2007
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Meer nieuws uit Itegem!
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Gisteren ben ik naar Itegem getrokken om een 10 mijl te lopen. Het weer zat mee. Ik ben om 14:00 aangekomen, dus tijd zat om een ronde van 5km los te lopen. Aan het vertrek zag ik de andere vo² Max runners. De start was voor mij goed, hoewel achteraf gezien denk ik dat ik te snel vertrokken ben, ik heb tijdens de laatste ronde wat tijd toegegeven. Ik vermoed dat ook de km aanduiding niet juist was, op 2km had ik 6’13” op 4km 14’53”. Km10 kan wel juist zijn 38’10”, op 14km 55’15” en op de 10 mijl 1:03’19”. Na de vermoeiende trip naar Polen, toch nog een goede tijd.

    Met de 1:03’19” eindigde op de 11de plaats, luc werd 21ste in een tijd van 1:11”?”. Gezien de uitslag niet juist is weet ik niet zijn correcte tijd. Ook van de tijden op de andere afstanden ben ik niet op de hoogte . Ik, was in ieder geval gisterenavond toch een zeer tevreden loper.
     
    Raf

     


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Maria Vranckx op B-meeting in Duffel!
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Als voorbereiding voor de inter-club van de masters die zondag 10 juni plaatsvindt in Oordegem, trok Maria Vranckx gisteren naar de B-meeting in Duffel. Maria ging van start in de B-reeks van de 1500m en finishte in 5’13”15, hoewel dit een flink stuk boven haar P.R. ligt was de wedstrijd toch een goede generale repetitie voor 10 juni.


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.St. Guibertusjogging, zaterdagse wedstrijdscène voor Vo²max Runners!
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Met vijf waren ze gisteren aan de start van de 19de editie van de St. Guibertusjogging in Itegem. Jos De Win en Hans Peeters voor de 6km en Luc Van Loock en Raf Dierckx voor de 10 mijl. Een nog steeds revaliderende Ronny Delen vergezelde Raf met de fiets.
    De meeste van onze jongens wisten zich vrij goed uit de slag te trekken, maar opvallend was toch de prestatie van
    Luc Van Loock. Voor uitslagen en persoonlijke wedstrijdverslagen moet u nog even geduld oefenen. We zetten ze online zodra we ze in ons bezit hebben.


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Druk Pinksterweekend voor Yves Vermeulen!
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Het Pinksterweekend staat voor Yves Vermeulen in het teken van snelheid. Nadat hij vrijdag in Booischot ondanks een forse tegenwind, op de 200m toch een knappe 25”63 neerzette waarmee hij tweede eindigde, staat er morgen op Pinkstermaandag een 400m op het programma tijdens “de nacht van de vriendschap” in Mol. We zijn uiteraard benieuwd of Yves ook op deze “verzuringafstand” de tendens van de afgelopen weken kan doortrekken en een nieuw P.R. kan binnenhalen.


    24-05-2007
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Yves Vermeulen pakt opnieuw een P.R.!

    Precies één maand nadat hij tijdens het Provinciale kampioenschap in Duffel een nieuw record neerzette op de 800m (2’11”98), liep Yves Vermeulen dat gisterenavond tijdens de avondmeeting van Looise, in Tessenderlo, alweer van de tabellen. In een sterk bezette masters-reeks knalde Yves naar een knappe 2’09”55, wat alweer een verbetering van meer dan 2” betekent en meteen een duik onder de 2’10” grens. Het minste dat je van Yves kunt zeggen is dat hij aan een zeer sterk seizoen bezig is. Alvast proficiat.


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Van Olen naar Polen!

    Samen met mijn vrouwtje Annemie en 13 andere avonturiers, verdeeld over drie groepen, zal ik in estafette de afstand tussen Olen en Polen proberen te overbruggen. In Polen verklaarden ze ons voor gek, maar ze onderschatten ons!

     

    Groep 1 vertrok woensdagochtend, 16 mei, om 7:00 in de regen. Na 100km werden zij in Nederland door groep 2 afgelost, terwijl wij, groep 3, 's avonds om 22.15 aan het aflossingspunt klaar staan voor onze 100km, tenminste als alles goed gaat en wij op tijd daar zijn. Het opgestelde roadboek moet immers gevolgd worden door fietsers, loper en begeleidende auto en dat is in het donker niet altijd gemakkelijk. Om 5:54 zal groep 1 ons dan terug aflossen.

     

    Eén loper, 2 begeleidende fietsers en de 2 andere personen in de wagen, dat is de taakverdeling. Diegene die gelopen heeft of nog moet lopen kan dus uitrusten in de auto. Indien ieder van ons 45’ loopt, en onze berekeningen kloppen dan halen we op het afgesproken uur het aflossingspunt.

     

    Annemie ging als eerste van start, dan Luc die met zijn snelheid het gemiddelde van hun gezamenlijke 20 km kan omhoog trekken. Eric en ik zullen dan het gemiddelde van François proberen op te drijven. Het vlotte zeer goed, tot op een gegeven ogenblik  wij elkaar gemist hebben. Op een rotonde stond de wagen aan de 2de afslag ( zo'n 500m in de straat)in plaats van aan de 1ste. We dachten geen paniek ze staan wat verder op een plek naast de weg, maar na 5km was er nog niets te zien. Wij hebben dan maar de gsm boven gehaald en al lopend contact gezocht om de wagen te proberen bij ons te krijgen. Ondertussen hadden zij ook niet stil gezeten en waren ze al op zoek naar ons, hoewel dat zonder kaart niet echt makkelijk is. In het roadboek stond een dorp kortbij aangegeven, en daar hebben wij met elkaar afgesproken. Met al die tegenslag toch noch één positief geluid, de begeleidende fietsers waren nog fit en losten Luc, die liep, om beurten af. De laatste 10km kwamen wij de wagen tegen, het begon toen al licht te worden. Met 10’ achterstand op het schema, kwamen we toe op ons aflossingspunt, loper en fietsers werden afgelost door groep 1 en na 26uur wakker te zijn geweest konden wij eindelijk gaan slapen in de voorziene jeugdherberg.

     

    Dag 2: na een 5 tal uurtjes slaap, reden we naar de volgende aflossing. Aangekomen op ons aflossingspunt, zijn we vlug even de eerste kilometers gaan verkennen. Deze rit begon voor ons heel goed. Groep 2 had 20' voorsprong op het schema dus een bonus voor ons. Na de aflossing van François, sloeg het noodlot echter toe. Na 2km kreeg hij een pijnlijke kramp in de kuit ( gedaan met lopen voor de rest van de estafette bleek achteraf) het werd nu overschakelen op een noodplan. De 3 overgebleven mannen zouden zijn kilometers onder elkaar verdelen, wat bij een temperatuur van 24° toch vrij zwaar bleek. Wij lieten ons echter niet kennen en hebben de bonus van 20’ voorsprong, op het schema, naar 40’ gebracht. Maar onze snelle komst verraste de jongens van groep 1 compleet. Zij zaten nog in de jeugdherberg op 10km van het aflossingspunt, dus werd het even geduldig wachten.

     

    Aangezien wij nu toch even tijd hadden, konden we ons voorbereiden op dag 3. Er werd er een compleet nieuw schema opgesteld. De 3 overgebleven mannen zouden nu om beurt 2x 5km lopen en Annemie 1x 4km. Aangezien fietsen nog wel ging, zou François altijd de fietsbegeleiding doen.

     

    Dag 3: we zijn aan onze etappe begonnen met 1uur bonus ( dank zij groep 2 ) dus geen paniek. Halfweg de rit begint Eric echter ook stram te lopen en zijn gemiddelde zakt flink. Ook Annemie krijgt het lastig, een opspelende knie speelt haar parten, dus moeten we ook haar wat sparen voor de laatste etappe van morgen. We beslissen om dan maar om de 4km af te lossen, hierdoor kunnen de 2 fitste mannen het gemiddelde terug naar boven trekken. Luc haalde nog 16,5km/u en ik nog 15km/u.


    De eer om de grens met Polen te overschrijden was weggelegd voor Annemie. Ondertussen had groep 1 bij de douane hun papieren in orde gebracht en konden zij op Pools grondgebied als eerste groep vertrekken voor de laatse etappe. Aangezien onze groep zowat gehalveerd was en de weerman rond de 27° voorspelde gingen we toch met wat schrik naar deze laatste rit toe. We kregen echter hulp van enkele vrijwilligers van de twee andere ploegen die nog wat kilometers extra wilden doen, dus probleem opgelost.

     

    Met nog 8km te gaan moesten we even stoppen, we waren te vroeg en de plaatselijke organisatie was nog niet klaar met de feestelijke voorbereidingen. Uiteindelijk kregen we groen licht, en op 6km voor het einde kwam een tv-ploeg onze aflossing filmen. Met nog 5km te gaan was er een plaatselijke atleet, en niet een van de minste (2:16’ op de marathon en 1:03’ op de halve marathon), die met ons mee liep. Op 500 meter van de eindstreep kwamen de jeugdatleten (sommige op spikes, ze hebben bijna geen loopschoenen) meelopen, en aan de aankomst stond onder een balonnenboog, de burgemeester, van Bialogard, met champagne en een finishlint. En terwijl een plaatselijk orkest de Brabançonne speelde kon het feest beginnen. We hebben het gehaald, het was een mooie ervaring met een prachtige groep van 14 mannen en één vrouw. We hebben er beiden echt van genoten.

     

    Raf & Annemie


    21-05-2007
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Jos De Win in 25ste 'Flor Melis' jogging!

    Zondag 20 mei ben ik naar zusterclub DAL in Malle getrokken om deel te nemen aan de 25ste editie van de Flor Melis jogging. Er stonden afstanden over 4km – 8km en 10 mijl op het programma. Ik had vrijdag avond voor de eerste keer dit jaar met een goed gevoel mijn training afgewerkt, dus vetrok ik zondag met goede moed richting Malle om er de 4km te lopen. Voor de start nog wat gekeuveld met Hans Peeters die aan de 8km (57ste 42'13") deelnam. Na een zeer rustig vertrek, kwam na vijfhonderd meter Marc Van Loock mij voorbij gelopen. Ik heb even geïnformeerd aan welke afstand hij deelnam, toen dit ook de 4km bleek te zijn heb ik mij in zijn spoor gezet. Wij liepen voor mij aan een goed trainingstempo en we haalden af en toe zelfs deelnemers in. De laatste 100 meter heb ik Marc laten voorgaan, hij had trouwens het meeste kopwerk verricht. Ondanks mijn tegenvallende tijd 24’ 34” (58ste) hield ik toch een goed gevoel over aan deze jogging. Ik denk dat er beterschap op komst is en ga dit trachten te bewijzen in Itegem, Geel en vooral Nijlen waar ik hoop van terug sneller dan 6’/km te lopen. Deze jogging was zeker een aanrader qua omloop ( 75% bospaden en 25% asfalt) enig minpunt was de beperkte parkeergelegenheid. Als je volgend jaar wil deelnemen, raad ik aan van zeker op tijd te vertrekken.

     

    Groetjes

    Jos


    19-05-2007
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Yves doet het opnieuw!

    Vrijdagavond trok Yves Vermeulen naar de piste, van atletiekclub ABES, in Edegem. Tijdens de avondmeeting deed hij een gooi naar zijn persoonlijke records op de 100m en de 200m, en met succes. Hij scherpte zijn persoonlijke bestijden aan tot 12”69 op de 100m en 25”40 op de 200m. Meteen speelt hij het klaar om in de tijdspanne van één week zijn persoonlijke records op de 3 kortste pisteafstanden scherper te stellen. Proficiat!


    18-05-2007
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Vo²max. Runners actief in drukbezette Abdijenloop!
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    17 mei 2007 O.H. Hemelvaart, de christelijke arbeidersbeweging viert Rerum Novarum en in Averbode start om 14:00 de 25ste editie van de abdijentocht. Deze jaarlijks georganiseerde wandel- en looptocht had, net als in 2006, ook nu de weergoden niet mee. Hoewel het tijdens de wedstrijd zelf droog bleef, had de regen van de voorbije dagen plaatselijk voor stroken felle modder gezorgd. Vier van onze atleten namen, ondanks het weer, de uitdaging aan en brachten de 15km lange tocht, tussen de abdijen van Averbode en Tongerlo, tot een goed einde. In volgorde van aankomst waren dit: Guy Verstrepen, Luc Van Loock, Staf Witvrouwen, Remi Goossens.Gezien er in deze wedstrijd geen tijdopname is,  moeten we u de tijden van onze atleten schuldig blijven. Van Staf Witvrouwen kregen we al wel een wedstrijdimpressie:

    Eindelijk, na 8 maanden, nog eens een wedstrijdverslag. Het moest er eens van komen, de Nest had het al eens laten horen: “Wanneer ga je nog eens aan iets meedoen?” Daarom gekozen voor de abdijenjogging, de mooiste loop van de streek door een prachtig stukje Kempen en met een vleugje cultuur en geschiedenis erbovenop, zaaalig. Er wordt geen uitslag gegeven, de druk om te presteren bestaat niet. En toch, de aanwezigheid van een aantal vrienden en confraters (pater Guido, pater Remi en broeder Lucas) in de wedstrijd en van de coach (vader Ernest) langs de kant van de weg lieten er geen twijfel rond bestaan, hier moest gelopen worden. Over de wedstrijd zelf kan ik kort zijn. Rustig gestart, een lekker tempo gezocht, niet verzwakt. Onderweg nog even de collega’s tegengekomen, pater Guido die wat bleek werd, broeder Lucas die zijn kalmte bewaarde, dan moeten lossen. Daarna een beetje drama gezien, uitschuivers, valpartijen, veel volk in Westerlo. Tenslotte de aankomst en direct een ijsje in de hand. De tijd was vandaag bijzaak (1 u. 10’ 50’’, een dikke minuut achter de onmiddellijke concurrenten. Pater Guido was vandaag de snelste van ons vier. Ik heb het jammer genoeg niet gezien. Wat vaststaat, is dat hij daarna veruit de beste was in het tot zich nemen van abdijbieren.

     

    Groeten

     

    Staf


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Nieuw P.R. op de 300m voor Yves Vermeulen!
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Woensdag avond trok Yves Vermeulen naar Mechelen waar, in het sport- en recreatiecentrum ‘De Nekker’, de open meeting van atletiekclub RAM op het programma stond. Yves die dit zomerseizoen duidelijk gekozen heeft voor het snellere pistewerk trad aan in de 300m. Yves liep in de eerste reeks, welke traditioneel steeds de sterkste is. Hij finishte als 4de (3de master) in een nieuwe persoonlijke besttijd van 40”24. Opnieuw dus succes voor één van onze Vo²Max. runners, en met dit nieuwe p.r. komt de 40” grens aardig in de buurt.


    14-05-2007
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Druk loopweekend!!!!!

    Van Jos De Win kregen we een korte impressie van de wedstrijden van vrijdag in Heist en zaterdag in Westerlo:

     

    Vrijdagavond stond de jogging in Hallaar op mijn programma. Er was een massa volk op de been. Ik had gekozen voor de 5km en ben samen met Staf Heylen achteraan het pak gestart. De eerste 3km gingen betrekkelijk vlot, we liepen constant deelnemers voorbij ook de tijd was goed, 5’50”/km. Even voor km 4 voelde ik pijn opkomen in mijn knie, ik ben even gestopt (heb Staf toegeroepen dat hij verder moest lopen) Na even gerust te hebben, probeerde ik terug aan te pikken bij lopers die mij voorbijstaken, maar niets ging ik heb de laatste km dan maar rustig uitgelopen wat resulteerde in een teleurstellende tijd (6’07”/km) en plaats 237.

     

    Zaterdag ben ik, ondanks pijn in de knie, toch gestart in Westerlo(niet echt verstandig Jos! red). Onder een dreigende hemel ging de 5km om 14:15 van start. Heel rustig gestart om te zien of de pijn aan de knie nog zou verergeren dit bleek niet het geval ze ging zelfs weg. De eerste 3km gelopen aan een rustig tempo. In het bos wat sneller gelopen dank zij de rugwind.  Uiteindelijk ben ik gestrand op een eindtijd van 30’41”. Net als vorige week, lachte het geluk me na de wedstrijd toe, ik ging weer met een prachtige prijs naar huis. Een bon van 20€ van een plaatselijke taverne. Ondanks het slecht presteren worden de prijzen steeds beter, ik zal toch moeten volhouden denk ik en voor wat het lopen betreft hopen op betere tijden.

     

    jos 


    12-05-2007
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Vrijdagse averegten jogging lokt drie Vo²max. runners!
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Met 776 aangekomen atleten, verdeelt over drie afstanden, kwam er heel wat volk opdagen voor de 7de Averegtenjogging van de Heistse berglopers. Drie van onze atleten tekenden eveneens present. Koen Ledegen en Luc van Loock op de 15km en Jos De Win op de 5km zetten hun beste beentje voor. Zo eindigde Koen als 18de in 1:00'55"; Luc als 62ste in 1:07'55" en Jos als 273ste in 32'13". Een wedstrijdverslag hebt u nog te goed van zodra een van deze atleten in zijn pen kruipt.


    10-05-2007
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Nieuwe Poll!

    Het heeft iets langer geduurd dan gewoonlijk, maar eindelijk staat er een nieuwe poll online. Deze keer peilen we naar het merk van jouw sportkledij. De uitslag van onze vorige poll:

    50%(19) trainden op schema van een persoonlijke trainer, 24%(9) had een schema via de clubtrainer, 0%(0) haalde zijn schema uit boeken of tijdschriften, 8%(3) volgden de trainingsadviezen van collega lopers, 11%(4) volgden een start to run schema en 8%(3) trainden zonder schema. Er werd 38 keer gestemd.

     


    09-05-2007
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Geen onverdeeld succes in Geel en Mol voor Jos De Win!

    Zoals eerder aangekondigd trok ik zaterdag naar de KWB jogging in Geel Oosterlo voor de 6km. Ik had er nog iets recht te zetten van vorige jaren (opgave in 2006 en een laatste plaats op de 12km in 2005) Met dit in gedachten ging ik zeer rustig (trainingstempo) van start en verzeilde zo in groepje taterende vrouwen. Na 1km was er al waterbevoorrading, ik heb een slokje genomen en tot mijn verbazing was het ineens stil in ons groepje (tateren lopen en drinken gaat blijkbaar niet samen) Na de bevoorrading liepen we het bos in met de beruchte Calvarieberg. In het bos moest ik tot mijn schade ondervinden dat het parcours was gewijzigd tegenover voorgaande jaren, er was nu een tweede klim van ca. 50 meter bij gekomen. Bergop ging het goed en stak ik enkele deelnemers voorbij bergaf was het een echte ramp bij de eerste afdaling voelde ik al een beetje pijn in de knie, ik nam bij de volgende afdaling geen risico en ben een 50 tal meter naar beneden gewandeld met als resultaat dat al de mensen die ik bergop was voorbij gegaan me terug snel voorbijstaken. Mijn lijdensweg kon beginnen. Ritme kwijt, ik kon niet meer versnellen en werd voorbijgelopen door zeker een dertigtal lopers hierdoor verzeilde ik zoals voorgaande jaren helemaal in de achtergrond. Resultaat 6’36”/km. Het positieve punt was dat ik heb uitgelopen. Hoe minder succes in het lopen, hoe meer succes in het spel. Net als vorig jaar ging ik bij de aanwezigheidstombola met een mooie prijs naar huis, dit keer geen Senseo maar een Tefal drie in één (grillen, stomen en wokken) Hoe slechter ik loop hoe groter de prijzen, misschien volgend jaar de Mountainbike of een betere uitslag?

     

    Zondag was er de jogging aan het zilvermeer in Mol. Na mijn debacle van gisteren stond ik met veel twijfels aan de start van de 5km, de knie deed nog een beetje pijn maar het was zeker te doen. Er kwamen maar een veertigtal deelnemers opdagen voor de vier afstanden samen. Het parcours had meer weg van een cross dan van een jogging wij draaiden onmiddellijk het bos in op een pad dat bezaaid was met dennenappels en uitstekende wortels. Er zaten ook enkele heuvels in zodat mijn knie weer begon op te spelen. De eerste ronde van2km50 kwam ik door in 13’42”, de tweede ronde heb ik er iets langer overgedaan, ik ben even van het parcours af geweken (eigen fout) Uiteindelijk finishte ik in 28’19”.  Al bij al ben ik redelijk tevreden met deze tijd. Organisatorisch was het weer een van de mindere joggings, eentje die kon wedijveren met Niel. Geen drinken voorzien bij aankomst wat zeker niet prettig is bij dit weer, ook was er geen uitslag uw tijd werd meegedeeld bij elke doortocht. Ten slotte ben ik nog even de rode kruis post binnen gegaan om wat ijs op mijn knie te leggen die toch wat opgezwollen was. Volgende wedstrijden vrijdag in Hallaar en zaterdag Tongerlo.

     

    Groetjes

    jos      

     




    Herenthout


    Foto van de Week

  • Foto

    Links
  • Fotoalbum Vo²Max Runners
  • Running Bears
  • A.C. Herentals
  • H.A.C.
  • Geneesmiddelenlijst
  • Joggings
  • Rekenmodule
  • Blog Frankie Leus
  • Fotoalbum Running Bears
  • Blog Natalie tijtgat

    Stuur een e-mail !



    Archief per jaar
  • 2010
  • 2009
  • 2008
  • 2007
  • 2006
  • 2005

     ZO GEZEGD:
     Scheenbeen: Lichaamsdeel dat dient om meubels te vinden in het donker.
     



    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs