Ik ben Ann Vanmoen
Ik ben een vrouw en woon in Izegem (België) en mijn beroep is gegradueerde verpleegkundige.
Ik ben geboren op 28/03/1970 en ben nu dus 55 jaar jong.
Mijn hobby's zijn: .
Hallo,
Als mama van 2 gehandicapte kindjes wil ik jullie heel graag mijn verhaal vertellen.
Geniet van het leven !!!
Mijn lieve Robbedoes, Wat ben jij lief Wat ben jij stoer Ik heb je lief Je mama ,xxx
Jij, Jij bent degene Degene aan wie ik denk Elke minuut van de dag
Jij, Jij bent degene Degene van wie ik hou met heel mijn hart,........
Jij, Jij bent degene die ik wil die ik wil in mijn leven
Jij, Jij ben uniek
Jij, Jij bent mijn zonnestraal Jij,ik hou van jou
Lieve Robin en Anouk, mama houdt van jullie Dikke zoen, Mama
Het leven met 2 gehandicapte kindjes
mijn verhaal
02-05-2009
Plechtige communie
Dag allemaal,
Vandaag is het een grote dag voor mijn nichtje Célien,ze doet haar plechtige communie en ja ,dan kunnen we feest vieren hé en we gaan het 2 keer doen.Vandaag om 15.00 u is het de mis en daar achter gaan we bij mijn zus voor een glaasje en morgen is dan het echte feest. Leuk hé,......... En voor mij is het leukste dat mijn sloeberkes er ook bij kunnen zijn.. Daarom houden we het van,morgen en vanmiddag wat rustig zodat ze lang kunnen opblijven vanavond.
Gisteren hebben we genoten van een mooie wandeling in het Sterrebos,want ja de papa is er boswachter en hij moest werken tot 16.00 uur.We gingen eens kijken en Timmy vond het heel tof dat papa hem over elk plaatsje wat uitleg kon geven en fier dat hij is op zijn papa. Robin en Anouk genoten dan ook volop van de wandeling en het zonnetje.Anoukje had heel veel te vertellen en Robin is heel rustig maar kijkt naarstig in het rond.. Zo,ik wens jullie allemaal een mooi weekend toe en genieten hé:wink:
Liefs,Ann en co Een dikke zoen van Robin en Anouk
Reacties op bericht (3)
03-05-2009
feest
Maak er een heel fijn weekend van Ann. De kids zien er geweldig uit......de papa ook! Veel liefs
03-05-2009 om 14:17
geschreven door Ann en Seppe*
02-05-2009
Mooi
Eerst en vooral, nu zien we ne keer de papa met zijn zoon, tof, vind dat heel mooi Ann, ziet er een lieve man uit, chapeau ook voor Timmy, dat ze de kindjes helpen in de watte leggen. Mooie wandeling hadden u zekers wel, maak er morgen maar ne mooie dag van. Nog een mooie weekend
Liefs Suzanne
02-05-2009 om 18:56
geschreven door suzanne
Veel plezier!!!!
Lieve Ann, willen jullie heel veel plezier wensen dit weekend, geniet ervan, dikke knuf voor jullie!
Proficiat ook voor u nichtje met de comunie he.
Heel veel liefs Marina &Darleen
02-05-2009 om 12:05
geschreven door marina &darleen
Hallo, Mijn verhaal gaat over Robin en Anouk,dit zijn mijn 2 allergrootste schatten,Robin en Anouk hebben allebei een heel zware fysische en mentale handicap. Maar wat de oorzaak is van dit alles ,is nog steeds een groot vraagteken.Vele onderzoeken en tests en jaren later is het nog steeds niet geweten; Ze hebben allebei epilepsie,maar die is met medicatie redelijk onder controle;In het begin was het echt heel moeilijk om alles te aanvaarden,je wilt weten hoe hun toekomst zal zijn,......Na verloop van tijd probeer je alles een plaats te geven en te genieten van elke dag dat ze bij je zijn.Mijn kapoenen hebben me al zoveel geleerd,hoe mooi het leven is? Wat genieten is van de kleine dingen in het leven? Wat echte liefde is? Gewoon ik ben ze heel dankbaar dat ik hun mama mag zijn. Soms heb ik het heel moeilijk,maar ik kan heel goed mijn gevoelens neerschrijven ,vandaar dat ik mijn blogje heb aangemaakt.. Liefs,Ann
E-mail mij
Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.
Gastenboek
Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek
Twee beertjes hand in hand houden elkaar lekker warm. Net als die twee beertjes heb ik het nooit koud, want jullie zijn degene die mijn hartje warm houdt!!!