Ik ben Ann Vanmoen
Ik ben een vrouw en woon in Izegem (België) en mijn beroep is gegradueerde verpleegkundige.
Ik ben geboren op 28/03/1970 en ben nu dus 55 jaar jong.
Mijn hobby's zijn: .
Hallo,
Als mama van 2 gehandicapte kindjes wil ik jullie heel graag mijn verhaal vertellen.
Geniet van het leven !!!
Mijn lieve Robbedoes, Wat ben jij lief Wat ben jij stoer Ik heb je lief Je mama ,xxx
Jij, Jij bent degene Degene aan wie ik denk Elke minuut van de dag
Jij, Jij bent degene Degene van wie ik hou met heel mijn hart,........
Jij, Jij bent degene die ik wil die ik wil in mijn leven
Jij, Jij ben uniek
Jij, Jij bent mijn zonnestraal Jij,ik hou van jou
Lieve Robin en Anouk, mama houdt van jullie Dikke zoen, Mama
Het leven met 2 gehandicapte kindjes
mijn verhaal
26-04-2009
Zondag 26 april
Hallo,
Het weekend is alweer voorbij en wat voor één. Zaterdag zijn we ons huurappartement gaan opkuisen,ik ben ook nog naar de begrafenis van de pa van onze buurvrouw geweest .Lieselotte en Koen ,veel sterkte. s'Avonds zijn onze vrienden van aan zee gekomen en zijn we dan samen met mijn ouders naar het toneel geweest waar er een nichtje van mij mee deed. Het was echt heel schoon ,we hebben gelachen en Kathy,Wat heb jij een prachtige stem zeg:wink:. Onze vrienden bleven logeren en vandaag zijn we eens naar Brugge gegaan en rond 15;00 uur zijn we dan om de kindjes gegaan. Weet je,..........Mijne Robbedoes is echt in topvorm hoor,schateren dat hij doet en in ons nieuw huis klinkt het nogal hoor; Het doet deugd mijn venteke zo te zien.Hij voelt hem blijkbaar weer goed en ja,......Kon hij dit nu maar zeggen waarom hij blij is,dan zouden we voor hem altijd zorgen dat hij zich super voelt:!::!: Mijn klein poppetje had honger en ze at een groot stuk chocoladetaart en dat heeft gesmaakt,dat gezichtje zat helemaal onder de chocolade. Ze was moe,........na een grote knuffel was het bedtijd en wat was ze content en ik kreeg haar supermooie en warme glimlach cadeau. Zo,mijn week kan alvast niet meer stuk want morgen ga ik genieten van mijn sloebers.
Lieve groetjes van een fiere mama
Reacties op bericht (2)
28-04-2009
hoi Ann
wat leuk te lezen dat jullie weekend zo fijn was!!! De kids gelukkig zien, is toch wat iedere ouder wil hé.
Veel liefs,
nancy
28-04-2009 om 17:59
geschreven door Jonas & co
27-04-2009
Ann
Ann, ik had wel een vliegje willen zijn...en je sloebers in actie willen zien! Geniet lekker verder, denk aan je rug.....en veel zonnige groetjes. tot binnenkort
27-04-2009 om 20:38
geschreven door Ann en Seppe*
Hallo, Mijn verhaal gaat over Robin en Anouk,dit zijn mijn 2 allergrootste schatten,Robin en Anouk hebben allebei een heel zware fysische en mentale handicap. Maar wat de oorzaak is van dit alles ,is nog steeds een groot vraagteken.Vele onderzoeken en tests en jaren later is het nog steeds niet geweten; Ze hebben allebei epilepsie,maar die is met medicatie redelijk onder controle;In het begin was het echt heel moeilijk om alles te aanvaarden,je wilt weten hoe hun toekomst zal zijn,......Na verloop van tijd probeer je alles een plaats te geven en te genieten van elke dag dat ze bij je zijn.Mijn kapoenen hebben me al zoveel geleerd,hoe mooi het leven is? Wat genieten is van de kleine dingen in het leven? Wat echte liefde is? Gewoon ik ben ze heel dankbaar dat ik hun mama mag zijn. Soms heb ik het heel moeilijk,maar ik kan heel goed mijn gevoelens neerschrijven ,vandaar dat ik mijn blogje heb aangemaakt.. Liefs,Ann
E-mail mij
Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.
Gastenboek
Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek
Twee beertjes hand in hand houden elkaar lekker warm. Net als die twee beertjes heb ik het nooit koud, want jullie zijn degene die mijn hartje warm houdt!!!