Ik ben Ann Vanmoen
Ik ben een vrouw en woon in Izegem (België) en mijn beroep is gegradueerde verpleegkundige.
Ik ben geboren op 28/03/1970 en ben nu dus 55 jaar jong.
Mijn hobby's zijn: .
Hallo,
Als mama van 2 gehandicapte kindjes wil ik jullie heel graag mijn verhaal vertellen.
Geniet van het leven !!!
Mijn lieve Robbedoes, Wat ben jij lief Wat ben jij stoer Ik heb je lief Je mama ,xxx
Jij, Jij bent degene Degene aan wie ik denk Elke minuut van de dag
Jij, Jij bent degene Degene van wie ik hou met heel mijn hart,........
Jij, Jij bent degene die ik wil die ik wil in mijn leven
Jij, Jij ben uniek
Jij, Jij bent mijn zonnestraal Jij,ik hou van jou
Lieve Robin en Anouk, mama houdt van jullie Dikke zoen, Mama
Het leven met 2 gehandicapte kindjes
mijn verhaal
01-06-2013
Feeling better !!!
hallo allemaal ,...
Hier ben ik weer ,..eindelijk eens weer een blogje met wat positiviteit ,....Ik ben zo content dat het weer beter gaat ,..ik vreesde voor het ergste maar gelukkig is het niet zo ,...Mijn lichaam was op door het verschot en had zijn tijd nodig en sinds donderdag is die vrachtwagen weer weg gereden van mijn borstkas ,...Vrijdag was ik precies een klein kind toen ik wakker werd ,..zo gelukkig dat ik weer kon ademen ,dat ik me het niet had ingebeeld maar dat ik werkelijk "op was ". Vrijdag heb ik dan ook maar mijn huishouden ingehaald en kon ik niet snel genoeg naar Aartrijke om mijn lievekes,...een week kan heel lang zijn ,...Maar ze waren zo content dat ze ons zagen en we hadden meteen een feestje bij mémé Els voor haar verjaardag ,...Anouk is zo content hé ,..zo alert ,..volgt alles die langs haar passeert ,...zo tof om dit te zien ,..neem er dan nog haar hartverwarmende glimlach blij en ja ,..ik hoef het niet uit te leggen zeker ,...Robin was heel moe gisterenavond ,..sliep in zijn rolwagen ,..maar vandaag werd ik wakker gemaakt door zijn guitige lach ,...Hij had sinds lang weer eeens een goede dag ,hij was de hele dag wakker ,alert en genoot ,...en na weken van sukkelen met aanvallen kwam dit heel goed van pas ,...Ik kon het eens gebruiken ,..
De voorbije week stond alles hier in het teken van autisme ,...dinsdag was er een ouderavond ifv gon begeleiding ,..deze was heel boeiensd ,..er kwam een autist spreken ,... een echt ongelooflijk verhaal en zo herkenbaar voor ons ,...Hoe ouder Timmy word ,..hoe meer duidelijker het word dat het voor Timmy niet evident is om ons te volgen ,..om de jongeren te volgen met als gevolg dat onze jongen zich niet zo goed voelt ,...Donderdagavond was er dan het gon overleg met zijn gon begeleidster ,het CLB ,de leerlingbegeleidster en helaas kwam ik opnieuw naar huis met een gevoel van onmacht ,..ik hoop dat het lukt voor Timmy want wat ik daar te horen kreeg ,wil ik liever niet kwijt ,... Ik liep rond in de tuin en kon even heel hard roepen en vloeken ,...en stak ook dit verhaal in mijn rugzak en stelde ik vast da we hier 3 zorgenkids hebben ,.. Maar op deze 3 kids ben ik zo trots hé ,..ze doen zo hun best met hun eigen kunnen en vermogen ,..deze momenten maken me blij,..geven me de kracht en dankbaarheid voor hun mama te zijn .
Ik hoop nu echt uit de grond van mijn hart dat de zon en warmte echt gaan doorbreken zodat we met een gevoel van vechtlust ,opstaan en verder doen kunnen genieten van een mooie zomer met fijne mensen om ons heen die er zijn met een glimkach ,knipoog ,schouder ,liefde en zoveel meer ,..Ik wil echt nog eens alle mensen bedanken die mijn verhaal volgen en die me door dik en dun steunen ,..I love you all ,..nen dikke mercie ,..
Een dikke zoen van een opgeluchte en heel trotse mama ,xxx
Reacties op bericht (0)
Hallo, Mijn verhaal gaat over Robin en Anouk,dit zijn mijn 2 allergrootste schatten,Robin en Anouk hebben allebei een heel zware fysische en mentale handicap. Maar wat de oorzaak is van dit alles ,is nog steeds een groot vraagteken.Vele onderzoeken en tests en jaren later is het nog steeds niet geweten; Ze hebben allebei epilepsie,maar die is met medicatie redelijk onder controle;In het begin was het echt heel moeilijk om alles te aanvaarden,je wilt weten hoe hun toekomst zal zijn,......Na verloop van tijd probeer je alles een plaats te geven en te genieten van elke dag dat ze bij je zijn.Mijn kapoenen hebben me al zoveel geleerd,hoe mooi het leven is? Wat genieten is van de kleine dingen in het leven? Wat echte liefde is? Gewoon ik ben ze heel dankbaar dat ik hun mama mag zijn. Soms heb ik het heel moeilijk,maar ik kan heel goed mijn gevoelens neerschrijven ,vandaar dat ik mijn blogje heb aangemaakt.. Liefs,Ann
E-mail mij
Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.
Gastenboek
Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek
Twee beertjes hand in hand houden elkaar lekker warm. Net als die twee beertjes heb ik het nooit koud, want jullie zijn degene die mijn hartje warm houdt!!!