Ik ben Ann Vanmoen
Ik ben een vrouw en woon in Izegem (België) en mijn beroep is gegradueerde verpleegkundige.
Ik ben geboren op 28/03/1970 en ben nu dus 55 jaar jong.
Mijn hobby's zijn: .
Hallo,
Als mama van 2 gehandicapte kindjes wil ik jullie heel graag mijn verhaal vertellen.
Geniet van het leven !!!
Mijn lieve Robbedoes, Wat ben jij lief Wat ben jij stoer Ik heb je lief Je mama ,xxx
Jij, Jij bent degene Degene aan wie ik denk Elke minuut van de dag
Jij, Jij bent degene Degene van wie ik hou met heel mijn hart,........
Jij, Jij bent degene die ik wil die ik wil in mijn leven
Jij, Jij ben uniek
Jij, Jij bent mijn zonnestraal Jij,ik hou van jou
Lieve Robin en Anouk, mama houdt van jullie Dikke zoen, Mama
Het leven met 2 gehandicapte kindjes
mijn verhaal
08-10-2012
Over gelukkig zijn ,...
Hallo allemaal,
Hier ben ik al terug si,...Ik wou het gewoon even neerschrijven hoe gelukkig ik me eigenlijk wel voel,..Ook al was het voor mij een emotioneel weekend ,ik heb zo hard genoten ,... Vrijdagavond vierden we al een beetje de verjaardag van Erwin samen met de familie ,ons ma en pa kwamen en ook mijn zussen ,..het was heel gezellig keuvelen. Zaterdagmorgen ging ik om een lekker ontbijt voor mijn ventje en hadden we even samen wat qualitytime ,gewoon wat tijd maken voor elkaar en genieten en beseffen dat we samen heel gelukkig zijn,..even 7 jaar overlopen en beseffen dat we het samen heel goed hebben ,..dit is zo heerlijk om dit te voelen hé,..maar ondanks dit gelukkig moment waren er ook de traantjes bij mij ,...de traantjes om mijn lievekes die er nu even niet waren ,...Het is en blijven zo hartverscheurend voor mij om ze eens in Aartrijke te laten en gewoon eens aan ons zelf te denken ,..hoe ik er ook tegen vecht ,..mijn verstand haalt het nimmer of nooit van mijn hart ,..
In de namiddag kwamen we dan samen met onze matekes en dronken eerst een koffieke en tegen 19 uur gingen we er samen op uit en we genoten van een heel fijne en gezellige avond vol van lekker eten ,leuke muziek en heel tof gezelschap,..
Gisteren sliepn we eerst even uit en dan gingen mijn ventje en ik nog eerst naar "seasens " in Oostende ,..Het was er zo heerlijk relaxen en genieten met elke vezel van ons lichaam ,..we werden ondergedompeld in lekkere geuren ,een drankje ,een massage en een mooi relaxend lichtspektakel ,..echt de moeite om even helemaal te ontstressen ,..maar dan kon ik niet rap genoeg in Aartrijke zijn om mijn schattekes,..
Ze waren zo content hé,..thuisgekomen dronken we nog eentje bij de buren en zaten ze allebei te glunderen onder hun fleeceke te genieten van de laatste zon ,..mooi om te zien ,..dan kropen we samen met onze pyama aan in de zetel ,..zo tof ,zo gelukzalig,..en ik zat te denken ,..wat ben ik toch gelukkig op dit moment ,..een leuke partner die er altijd is ,..heel veel lieve familie ,toffe buren en super lieve vrienden ,..Hoe gelukzalig kan je je eigenlijk wel voelen hé,...
Moe en voldaan ging ik slapen en werd deze morgen wakker door het geschaterlach van mijn robbedoesje ,..en zo kon voor mij mijn dag al niet meer stuk ,..ik weet dat mijn momenten dit weekend wat schaarser waren met de kids maar ze waren zo intens en die momenten heb ik nodig om weer mijn week door te komen en verlangend uit te kijken naar alweer een volgend mooi en gevuld weekend,..
Lieve Robin ,Anouk ,Timmy en Erwin en alle lieve mensen om me heen ,..een dikke mercie voor jullie aanwezigheid,..bedankt voor alles ,..Ik hou van jullie ,xxx
Liefs ,ann
Reacties op bericht (2)
10-10-2012
geluk
Mij heeft dit mailtje ook heel blij gemaakt.
Zo is het toch An, je kindjes hebben immers niets aan een uitgeputte mama, neem tijd voor jezelf, voor je man... je kindjes kunnen daar alleen maar wel bij varen.
liefs,
10-10-2012 om 16:16
geschreven door rikkert
09-10-2012
gelukkig
ik ben zo blij voor jou omdat je gelukkig bent groetjes, christa
09-10-2012 om 20:16
geschreven door christa van acker
Hallo, Mijn verhaal gaat over Robin en Anouk,dit zijn mijn 2 allergrootste schatten,Robin en Anouk hebben allebei een heel zware fysische en mentale handicap. Maar wat de oorzaak is van dit alles ,is nog steeds een groot vraagteken.Vele onderzoeken en tests en jaren later is het nog steeds niet geweten; Ze hebben allebei epilepsie,maar die is met medicatie redelijk onder controle;In het begin was het echt heel moeilijk om alles te aanvaarden,je wilt weten hoe hun toekomst zal zijn,......Na verloop van tijd probeer je alles een plaats te geven en te genieten van elke dag dat ze bij je zijn.Mijn kapoenen hebben me al zoveel geleerd,hoe mooi het leven is? Wat genieten is van de kleine dingen in het leven? Wat echte liefde is? Gewoon ik ben ze heel dankbaar dat ik hun mama mag zijn. Soms heb ik het heel moeilijk,maar ik kan heel goed mijn gevoelens neerschrijven ,vandaar dat ik mijn blogje heb aangemaakt.. Liefs,Ann
E-mail mij
Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.
Gastenboek
Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek
Twee beertjes hand in hand houden elkaar lekker warm. Net als die twee beertjes heb ik het nooit koud, want jullie zijn degene die mijn hartje warm houdt!!!