Hey mijn lieve schattekes,
Hoe gaat het met jullie? Ook nog aan het nagenieten van een mooie zondagmiddag?Het deed deugd hé in dat zonneke op de zeedijk van Nieuwpoort ,...Wat waren we weer heel gelukkig samen ,ik heb zo hard genoten dat mijn batterijtjes weer opgeladen zijn.
Ik kwam jullie vertellen dat ik me de laatste dagen eigenlijk wel gelukkig voel,ik ben zoveel bezig voor en met jullie in heel veel afwisselende dingen.,...Weet je ,jullie hebben mijn leven zoveel rijker gemaakt ,zoveel nieuwe mensen leren kennen ,..Jullie zijn ongelooflijk.Ik ga het jullie eens allemaal vertellen si,...Zondagavond postte ik op mijn facebook dat we genoten hadden van een fijne wandeling aan zee en ik kreeg heel veel "vind ik leuk" reacties en dwz schattekes dat heel veel mensen met ons hebben meegenoten ,lief hé,..Ik geraakte zo aan de praat met de mama van een ander zorgenkindje die ook Villa Rozerood kent en zo waren we vertrokken voor een heel gesprek ,..Was echt wel tof ,ze hebben ook op facebook een groep opgericht met een prachtige naam :"de knuffelmama's"en daar kwam ik al in contact met mama's die ook een gehandicapt of zorgenkind hebben ,want weet je,..we zijn niet alleen met onze zorgen en gelukkig kunnen we bij lotgenoten terecht ,..Want samen zijn we sterk en kunnen we ons hart eens luchten of elkaar tips geven.
Gisterenavond zijn we naar tante Sophie geweest om jou feest en Elke's feest te regelen ,poppemie,..het word een "keileuk " feest voor jou met alles erop en eraan want dat verdien jij toch ook wel hoor,..in het weekend gaan we foto's maken voor de uitnodiging ,..goed hé ,meisje
Vandaag ben ik om jou kleedje gegaan zus,er papa en broer zien het heel graag ,..Timmy zegt dat het "béresmittn "is ,ja dat is een woord uit de puberwereld wat heel tof en leuk wil zeggen ,..grappig hé .Ondertussen heb ik ook de kleren van robbedoesje gekozen en tis in orde.Vanavond belde Laurens ons dan op die de fotoshoot gaat doen voor jou bedankingsfoto's en we gaan dat op 24 maart doen ,..leuk hé ,je mag dit dan samen met Elke doen want die is zo trots op jou en ze wil prinsessenfoto's op het kasteel ,..zie je jullie al zitten samen ???
Oh ,lievekes mijn hart is zo warm en vol van jullie ,ik kreeg dan ook nog telefoon van een juf uit de verpleegsterschool in Brugge om te vragen voor een getuigenis te doen ,ook over jullie ,..goed hé,..ze wil de studenten bij brengen over de soms moeilijke keuzes en beslissingen die er soms als ouders te doen staat ,..maar ik kan ze alleen maar overtuigen dat de liefde voor "speciallekes" zo mooi en bijzonder is hé.
En daarnet vroeg ik op facebook aan de mensen wat ze zouden vinden van een boek voor en door jullie,..ik wil zo graag (maar dat weten jullie al heel lang) een boek schrijven over mijn leven met jullie,..Nu ik alles probeer een plaats te geven zal het me misschien wel lukken ,ik had die gedachte ook al 10 jaar geleden maar dan was alles wat chaotisch hé ,maar nu zijn we samen sterk .. EEN WINNING TEAM,...
Lieve Robin en Anouk ,geniet donderdag van jullie uitstap met de leefgroep ,ze beloven een stralende zon ,dat word dus genieten ,..Ik hou van jullie en kijk uit naar ons weekendje samen ,..
Dikke ,dikke ,lieve knuffel van jullie mama voor eeuwig en altijd ,xxxxxxxxxxxxxxx
|