Hallo allemaal,..
2012 is begonnen ,een nieuw jaar met nieuwe voornemens ,nieuwe leuke momenten.Maar met het besef dat we moeten GENIETEN van ELKE nieuwe dag of die nu leuk is of niet.Op 1 januari ben ik de kids weer gaan halen en ze waren zo blij hé,ze lachten de hele dag ,waren heel flink en genoten mee van die fijne dag samen bij oma en opa.Ikzelf was ook heel gelukkig met de nieuwjaarsbrief van mijn metekindje,..ik geef het eerlijk toe,..het doet je toch iets hé ..en zo waren we het jaar goed begonnen.
Maandag was ik dan alleen thuis met de kids,..en plots overkwam me het besef dat ik ook in 2012 voor een grote opgave sta,..Mijn liefde voor Robin en Anouk is zo groot ,maar hun zorg word wel degelijk zwaarder en dit vraagt veel van mijn krachten onbewust.Ik wil gewoon elke dag voor hen kunnen zorgen ,hun knuffelen ,hun verwennen maar ik besef wel dat dit niet kan en ja,..dan is er daar weer mijn down gevoel hé.Ik ben opgestaan om 8 uur en tegen dat ik ze hun medicatie ,hun boterhammekes gegeven had waren we een uur verder en zo ben ik 3 keer per dag bezig zonder dat ik iets anders kan doen ,...maar ik doe het o zo graag hé.Weet je,het is soms zo moeilijk te beschrijven hoe ik me voel,maar 2012 word voor mij hierin een uitdaging!!!! Ik had even een dipje en ben dan in het werk gevlogen en het ging me beter af want ik zag mijn 2 blije gezichtejes.Maandagavond bracht ik ze dan terug want dinsdag was het weer werkedag ,ook in de leefgroep had ik hierover een gesprek en het luchtte me op.Och,wat zit ik hier eigenlijk te pennen zeg,..maar ik moest het even kwijt en wou jullie duidelijk maken dat het leven met zorgenkids niet altijd even makkelijk is,maar o zo boeiend en uniek en vol met bergen en dalen
Op het werk gaat alles goed maar ook daar is het niet altijd even makkelijk ,het is nieuwjaar en wat wens je dan een onco patïent toe,.;een goede gezondheid en dat wensen we inderdaad iedereen toe ,maar voor hen is het soms dubbel en weet je wanneer ik dit allemaal zie en er mijn eigen verhaal bijneem dat mag ik me gelukkig prijzen met wie en hoe ik ben ,..Ik ben een mama die er zoveel als het kan is voor haar kinderen ,die haar werk met plezier doet en die meer dan ooit beseft hoe we moeten genieten van elke dag die we krijgen.
Daarom wens ik jullie allemaal een heel mooie tocht door 2012 ,..Pluk de dag en Geniet !!!
De nieuwjaarsbrief van Elke,...
Lieve mémé Ann,
wat ben ik blij vandaag,nieuwjaar vieren doe ik graag
Ik zeg je kort maar blij,Vrolijk Nieuwjaar !
Een kusje hier,een kusje daar
Ik zal mijn best doen het hele jaar
Je kapoen Elke
En bij deze stuur ik jullie een kusje allemaal ,liefs Ann
|