Hallo allemaal,
We zijn december,de feestmaand bij uitstek,..al is die toch voor vele mensen vaak heel zwaar en emotioneel,..en bij mij is dit ook zo ,we hebben eerst sinterklaas,dan de verjaardag van Robin ,Kerst ,Nieuwjaar,..In de media word alles soms zo opgefokt ,..er moeten cadeaus ,er is kerstshopping ,voor de sint ,hoe meer cadeaus ,hoe beter ,..Maar wat dan als je dit niet kan doen voor je kinderen omwille van hn toestand,..dan is het echt wel slikken ,..vandaar ,hoe vlugger dat hij weg is ,hoe liever ,..alhoewel ik heel veel van de sfeer en de gezelligheid houd hoor,..en dit hebben we gedaan in het weekend.
Zaterdagmorgen moest ik eerst naar een bijscholing over prostaatkanker,..dan ben ik mijn schattekes gaan halen,...Dan was ik toch wel trots en blij om mijn tafel te versieren want Elke en jens kwamen hun sint halen ,..ook ma en pa kwamen langs en we aten dan met z'n allen sinterklaaskoeken met verse warme chocolade ,...En wat me zo een warm en goed gevoel gaf hé,..Dat was mijn Elke ,...ze kwam toe ,vloog Robin en Anouk rond hun halsje ,zag de guimauvekes liggen en stak direct een stukje in hun mond ,..en geloof me dat zij heel mooie momenten voor mij.Elke is nog zo klein ,maar heeft zo'n groot hart hé,..;Toen ik de snoep verzamelde om mee te geven dan zei ze ,..mémé ,ik heb genoeg,..geef het maar aan de kindjes,..Chique hé. En vanavond gaf ik een hele hoop mee naar Aartrijke ,zodat ze deze week elke dag wat lekkers kunnen eten.
Vandaag hielden we het dan eens heel rustig en ook dit was eens fijn,..gewoon relaxen ,knuffelen ,...In de vooravond keken Robin en Anouk dan naar Studio 100 naar de grote Sinterklaasshow,..en je had die oogjes moeten zien toen ze weer al hun vriendjes hoorden,..opnieuw zo'n warm gevoel bij mama.Zo zie je maar dat ik zonder die grote cadeaus ,maar met een hart vol van liefde mijn 2 speciallekes een onvergetelijke Sint bezorgde.Het was fijn,ik heb genoten,..
Een dikke knuf,Ann

|