Deze nailart is heel geschikt voor in de herfst of winterperiode. Lekker casual met een jeans of zo, en chique voor op een feest met een mooie jurk. Je kunt variëren met hoeveel rhinestones en kleine beads je de nailart wil doen, ik toon hieronder verschillende mogelijkheden. Mijn favoriete variant is zowat tussenin, en met een laag matte topcoat erboven, deze foto zie je bovenaan dit artikel. Maar we beginnen dus zowiezo met een basecoat, en daarna 2 lagen China Glaze Below Deck, en daar een topcoat over. Om te stempelen heb ik Konad witte stempellak en image plate M60 gebruikt. En als je dit hebt gedaan, ziet het resultaat er zo uit: Is op zich al een mooie nailart, en die kun je zo laten, maar dan best wel nog een laag topcoat boven het gestempelde deel doen, want anders zal het niet lang mooi blijven. Je kunt er ook voor kiezen om slechts één nagel met steentjes te versieren, en meestal neemt men dan de ringvinger. Daar heb ik een rhinestone voor gebruikt, en enkele zilverkleurige beads. Ik dacht dat dit wel mooi zou zijn met een matte topcoat erop, en heb daarvoor China Glaze Matte Magic gebruikt. Hieronder zie je een voorbeeld zonder de Matte Magic, en één met. Als je op de foto's klikt, zie je een vergrote versie en kun je de details beter zien en vergelijken. ( zonder matte topcoat) (met een matte topcoat)
Indien je nog meer rhinestones en beads wil, kun je de andere nagels ook nog doen. Dit is dan al minder casual, en meer geschikt voor tijdens de feestdagen of een huwelijksfeest of iets dergelijks. Of als je gewoon houdt van bling bling, dan kan dat ook natuurlijk, maar persoonlijk vind ik het iets te veel. Hieronder zie je opnieuw de foto's, de ene is afgewerkt met een glanzende sneldrogende topcoat van Poshé, en de andere is terug met China Glaze Matte Magic, de matte topcoat. (met Poshé topcoat) (met Matte Magic topcoat)
Categorie:Konad M60 Tags:Konad M60, China Glaze Below Deck
Deze
nailart is dezelfde zoals de eerste die ik op mijn blog heb gezet, nu
al meer dan een jaar geleden. Het was pas mijn tweede nailart ooit,
vroeger lakte ik mijn nagels heel af en toe met een effen kleurtje. Maar
eenmaal ik de wereld van nailart had ontdekt, was ik niet meer te
stoppen. En deze specifieke nailart was dus de motivatie. Als je de oude
foto bekijkt naast de nieuwe, dan zie je dat ik al een stuk beter ben
geworden. Door veel te oefenen krijg je mooiere nailart. Ook doordat ik
nu meer weet van de verschillende producten voor nagels die overal te
vinden zijn, wordt het eindresultaat beïnvloed. Bijvoorbeeld in de
recente versie van deze nailart, heb ik Poshé topcoat gebruikt, en die
maakt het geheel al een stuk mooier, een goed topcoat doet veel. De
gestempelde bloemetjes zijn wel iets mooier gelukt op mijn eerste
versie, toen gebruikte ik nog sterkere nagellakremover om alles proper
te maken, maar de geur ervan was erg storend. Nu gebruik ik nagellak
remover van Mr. Nail (http://www.mardymakeupshop.nl/a-25619536/nagellak-remover-accessoires/mr-nail-nagellak-remover-5-geuren-150-ml
), en die reinigt iets minder goed, maar er is geen storende geur meer
binnenshuis, en dus verkies ik die. Maar door de foto's nu naast elkaar
te zien, moet ik misschien toch nog eens een sterkere remover kopen, om
voor fijne stempels te gebruiken, en zo eens zien of dit inderdaad zorgt
voor een beter resultaat. Ik zou niet direct weten wat de oorzaak ervan
anders kan zijn. Hier vind je de tutorial voor deze nailart : http://www.bloggen.be/nails_and_stuff/archief.php?ID=2429103
Categorie:Konad M20 Tags:Konad M20, French Tip, Bloemen