Rolf Wouters Advocaat Hofstraat 16 Houthalen tel . 011/52 52 70
Inhoud blog
  • link naar nieuwe site
  • Lancering nieuwe website
  • PROJECT 91 IN THE USA
  • Patrik Gallati naar Fischli Bike
  • Freelance-fotograaf Danny Zelck wordt officiële 'teamfotograaf' van het Granville Factory Team
  • Bike Inn 2014
  • Pascal Hossay naar Hard’n Bikers
  • Esther Süss denkt niet aan stoppen
  • Bart Brentjens komt ten val
  • Stop and Go
  • Velofollies 2014
  • Orange Monkey team
  • Zilver voor Mark Verloo
  • 24 u Finale Ligure
  • Winst voor Yorben Van Tichelt
  • Eva Lechner derde in Rome
  • Fietssportief Cup Landgraaf
  • Jonas Wellens pakt Limburgse titel
  • Todd Wells papa
  • Wereldbeker CX Rome
    Zoeken in blog

    Categorieën
  • Belgian GP (218)
  • BK (126)
  • BMX (744)
  • Crocodyle Trophy (53)
  • cross country (5668)
  • Downhill (728)
  • EK (141)
  • Eliminator (75)
  • Enduro (74)
  • Evenementen (919)
  • Flanders Cup (192)
  • Freeride (143)
  • Interview (71)
  • Kalender 2014 (248)
  • KIDS (348)
  • LMTB (170)
  • Marathon (1083)
  • meerdaagsen (593)
  • Nederland (54)
  • Olympische Spelen (90)
  • Produkten (201)
  • reglementen (40)
  • Strandraces (134)
  • Te Koop (17)
  • Trial (304)
  • varia (493)
  • veldrijden (379)
  • video (3)
  • Wallonia Cup (1)
  • WK (220)
  • World Cup (533)
  • Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    {TITEL_VRIJE_ZONE}
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    MTB-LILY
    alles over mountainbiken en BMX
    met Lily en Chantal
    19-09-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Klassement Wallonia Cup
    Klassement na Thieusies, Cuesmes en Eupen in bijlage


    Bijlagen:
    walloniaklassem.docx (25.8 KB)   


    Categorie:Wallonia Cup
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Jeroen Van de Vijver wint in Zandvliet
    Klik op de afbeelding om de link te volgen
    28 deelnemers verschenen aan de start in een regionale wedstrijd in  Zandvliet. Wielerclub ‘De Leeuw’, gevestigd in café-restaurant ‘De Leeuw van Vlaanderen’ op de Zandvlietse Hoek, organiseerde zaterdag een cross voor mountainbikers.
    De deelnemers maakten eerst een proefrit langs de omloop door de bossen van Zandvliet, Ossendrecht en Putte. Om 18 uur werd  dan het eigenlijke startschot gegeven.
    Vanaf de start trok Jeroen Van de Vijver uit Lokeren alle registers open en kon meteen een gaatje slaan. Na 2 ronden kwam Jurgen Van Vlasselaer terug bij hem aansluiten. Bij het ingaan van de laatste ronde besloot Jeroen VDV om nog eens stevig door te trekken en wist zo het laken naar zich toe te trekken en ging met de overwinning aan de haal.

    Van de Vijver (Vanomobil)  won het voor Jurgen Van Vlasselaer en Ward Mertens.

    Categorie:cross country
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Nico Vink in actie
    Nico Vink en co.

    http://www.youtube.com/watch?v=DnXSnixAtCE&feature=youtu.be

    Categorie:Freeride
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen. Kevin Van Hoovels in Lesotho Sky
    Klik op de afbeelding om de link te volgen
    De Lesotho Sky is een zesdaagse MTB wedstrijd, die in 2011  in het leven werd geroepen om de bergen in de streek te promoten. Lesotho is  een onafhankelijke staat in Afrika , die volledig wordt omsloten door Zuid Afrika en het enige land ter wereld dat volledig boven de 1000 m ligt.
    De Lesotho Sky , met start en finish in de universiteitsstad Roma houdt 450  km en 11500 hm in.

    Onze landgenoot Kevin Van Hoovels gaat van 22 tot 27 september de uitdaging aan.

    " Na een lange en avontuurlijke reis ben ik  eindelijk aangekomen in de hoofdstad Maseru. Nu nog enkele dagen 'acclimatiseren' en vanaf zondag start de zesdaagse." aldus Versluys Pro biker Kevin Van Hoovels.





    Categorie:meerdaagsen
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Boucles de Hollange
    Klik op de afbeelding om de link te volgen
    Vorige zondag  werd de 9 de Boucles de Hollange  afgewerkt .
    De chrono van 90 km werd gewonnen door Thomas Baisir , de 65 km door Gunther Willems.

    Wegens tijdgebrek koos Ken Van den Bulke (Cycle Passion Borgloon)  voor de 65 km  ipv  van de 90 km , die hij  al 2 keer gewonnen had. 

    " Samen met Tom Schepers startte ik  niet te hard,  helaas wou zijn ketting niet meewerken en moest ik verder. " zei  Ken VDB.

    " Het parcours was serieus veranderd ten opzichte van vorig jaar . Het wisselde heel mooi af: snel stuk asfalt, smal paadje naast een rivier, klimmen. In het bos, haarspeldbochtjes op en af etc, maw : echt leuk!
    Goed halverwege kwam er randanimatie uit onverwachte hoek :  ik rij op een asfaltbaantje tussen 2 bossen en hoor een dof hoefgetrappel in het bos , plots gevolgd door zo een groot hert met gewei dat over de baan schiet en in het andere bos verdwijnt! Waauw: een schitterend beest!
    Na 58 km  rij ik lek ; ' t wil dit jaar precies niet lukken! Ik verlies hier 6 min  en de overwinning. Uiteindelijk werd ik nog 3 de.
    Maar toch kijk ik terug op een zeer geslaagde,  knappe en zonnige rit . En dat hert mocht er ook zijn !"aldus de vice Belgische marathon kampioen (Fun) .

    volledige uitslagen :

    http://www.hollangevtt.be/index_vtt.html

    Categorie:Marathon
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Sven Nys verovert Las Vegas
    Klik op de afbeelding om de link te volgen
    In Las Vegas heeft  Sven Nys( Crelan-Euphony) zijn eerste veldrit van het seizoen gewonnen. De wereldkampioen demonstreerde  op deze snelle omloop en haalde het voor de Amerikaan Jeremy Powers en de Canadese mountainbiker  Geoff Kabush.
    Nys duldde een kwart van de wedstrijd het gezelschap van de rest en begon dan aan  zijn lange solo. De Amerikanen  Ryan Trebon en Jeremy Powers konden even weerwerk bieden, maar moesten zich uiteindelijk toch gewonnen geven.
    Ryan Trebon werd nog  vierde en Wout Van Aert  vijfde voor Quiten Hermans.
    Ben Berden eindige op 9 voor Bart Wellens , die in Vegas de top 10 vervolledigde.

    "Ik heb vrij snel de koers in eigen handen genomen", verduidelijkte Nys. "De warmte viel hier nog wel mee, maar ik had vooral last van de zeer droge lucht hier in Las Vegas. Het was steeds knokken om de vochtbalans in evenwicht te houden. Ik ben natuurlijk zeer blij dat ik mijn eerste veldrit winnend heb kunnen afsluiten, temeer daar dit gebeurde na een toch wel sterke prestatie, waarbij ik iedereen uit het wiel reed. Het was echt een leuke bedoening met zo'n 10.000 toeschouwers langs de kant van het parcours. Het is ook goed er meteen te staan. Deze prestatie geeft alvast veel hoop voor het komende seizoen."

    Bij de vrouwen domineerden de mountainbikers ; 
    de Tsjechische  Luna Pro bikester Katerina Nash kwam solo aan, voor de Amerikaanse Lea Davison (Specialized) en Catharine Pendrel (Luna Pro ) 


    Categorie:veldrijden
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Sparkasse TRANS Zollernalb
    Klik op de afbeelding om de link te volgen
    De Sparkasse TRANS Zollernalb is al  aan zijn vierde uitgave toe.
    Van 20 tot 22 september worden weer heel wat bekende marathonspecialisten aan de start verwacht.
    Met de Zwitser Urs Huber en de Tsjech Kristian Hynek zijn de topfavorieten bekend.
    Bulls biker Urs Huber, vijfde op het WK marathon, won afgelopen week de  Swiss Open Bike race in Granvillard , een wedstrijd als voorbereiding op de Trans Zollernalb.
    Nadat Moritz Milatz afzegde na een teleurstellende World Cup in Noorwegen, komen nog enkele sterke Duitsers aan de start van deze driedaagse.
    Tim Bohme en  Stefan Sahm van  Team Bulls zouden wel eens een voorname rol kunnen spelen, al was het maar om hun teamgenoot Urs Huber bij te staan.

    Als het op teamspirit aankomt zal ook Centurion- Vaude met de Duitse kampioen Markus Kaufmann  , Jochen Käß en Hannes Genze tactisch te werk gaan.
    Van Team Topeak Ergon komt Robert Mennen vol vertrouwen aan de start. Nadat hij  in de Trans Schwarzwald  zegevierde voor  Kaufmann en Käß ziet het er veelbelovend uit voor de Duitse vice kampioen.
    "De vorm is goed en ik ben optimistisch."zegt de 28 jarige Mennen." Urs Huber is dan wel de grote favoriet, maar ik hoop dat mijn ervaring me aan winst kan helpen. Het zal  in iedere geval  heel spannend worden ."

    Bij de vrouwen wordt het uitkijken naar Esther Süss,  Elisabeth Brandau , Silke Schmidt  en Anja Gradl . De vraag is of Brandau voldoende hersteld is van haar verkoudheid , die haar in het Noorse  Hafjell parten speelde,  om de Zwitserse  Esther Süss, van de zege te houden.


    Sparkasse TRANS Zollernalb 

    1. Haigerloch- Bad Imnau - Balingen 58,8 kilometer 
    2. Balingen – Albstadt-Tailfingen 79,4 kilometer 
    3. Albstadt- Hechingen 77,4 kilometer /

    Categorie:cross country
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Tworacing met Luyten en Bruwiere
    Klik op de afbeelding om de link te volgen
    Omdat de Enduro discipline meer en meer aan populariteit wint , zijn Jeff Luyten en Olivier Bruwiere op het idee gekomen om een "ploegje" op te starten genaamd "two racing". 
    Voor  Versluys biker Jeff  Luyten is Enduro de ideale techniektraining en zorgt voor fun en afwisseling tijdens het zware XC seizoen. 
    Olivier Bruwiere  gaat meer nadruk leggen op de Enduro discipline en de crosscountry wedstrijden gebruiken in het voordeel van de Enduro.

    Dit weekend gaan zowel Jeff Luyten als Olivier Bruwiere voor het eerst  van start in het Waalse Neupré.

    info 


    Categorie:Enduro
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Emversport
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Iedereen kan op de blog van Mieleke Verbraeken  een sportief tekstje  plaatsen. 
    Wegrenners, veldrijders, MTB-kers, lopers, enz. Eventueel met foto. 

    Stuur alles via de rechterkolom naar Mieleke.

    Categorie:cross country
    18-09-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Eindhappening Kids Challenge 2013
    Belanrijke mededeling :

    Eindhappening KIDS CHALLENGE MTB 2013 op vrijdag 18 oktober in Zaal "Bergendal" te Waanrode (deelgemeente van Kortenaken).

    Hou de datum reeds vrij!!! Verdere info volgt binnenkort.

    Categorie:KIDS
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Sam Blinkinsop
    Klik op de afbeelding om de link te volgen
    Met zijn 4 de plaats in Hafjell stond Sam Blenkinsop voor de 2 de keer dit jaar op het podium van de World Cup. Eerder werd hij 4 de in het Schotse Fort William.
    De  25 jarige Nieuw Zeelander reed  in Noorwegen voor het eerst in de geschiedenis  met een 27,5"  DH bike naar het podium en dit met steun van Lapierre, Rockshox, Easton en Schwalbe.
    Dankzij dit mooie resultaat komt Blenki nu op 6 in de World Cup ranking en met de laatste manche in Leogang op het programma zit een top 5 er misschien nog in voor de Lapierre biker.
    Blenkinsop kwalificeerde zich als 7 de en deed het in de finale verre van slecht. 
    Op de natte en gevaarlijke omloop in het Mountain Bike Park van Hafjell  had hij de derde beste tijd  gereden. Hij verhuisde echter naar plaats 4 toen de Canadees Steve Smith iedere tijd van de tabellen veegde.

    De Kiwi heeft een outstandig seizoen achter de rug , want ook  met zijn 4 de plaats op het WK in Pietermaritzburg schreef hij geschiedenis.

    Zijn landgenoot George Brannigan (Trek World Racing) kwalificeerde zich als zesde , maar  maakte een slippertje en eindigde pas op 41.






    Categorie:Downhill
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Steegjesrace Hoeilaart
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    De tweede editie van de Steegjesrace in Hoeilaart  was alweer een schot in de roos. Met een mooi deelnemersveld,  14 Hoeilanders op 44, werd het een stemmige wedstrijd met vooraan een spannende strijd tussen Jorgen Flion en Seppe Odeyn.

    top 3

    1. Jorgen Flion 
    2. Seppe Odeyn 
    3. Ruben Servranckx




    http://www.youtube.com/watch?v=ZPfv-K5GQyw&feature=player_embedded&desktop_uri=%2Fwatch%3Fv%3DZPfv-K5GQyw%26feature%3Dplayer_embedded&app=desktop

    Categorie:cross country
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Specialized in Hafjell
    Dames & heren

    DH

    Categorie:World Cup
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Brigde Cape Pioneer
    Klik op de afbeelding om de link te volgen
    Van 20 tot 26 oktober staat in  Oudtshoorn (Klein Karoo),  Zuid Afrika de vijfde editie van de Cape Pioneer op de agenda.
    250 duo's starten voor 534 km met 11500 hm.

    Bij de dames  hebben Annika Langvad (DEN) , Ariane Kleinhans ( Zwi), Esther Suss (Zwi) en de Britse Jane Nuessli  al bevestigd.

    Versluys Pro biker Jens Schuermans komt aan de start van deze UCI meerdaagse  samen met James Reid ; waarschijnlijk het grootste talent van Zuid Afrika.
    De 21 jarige Reid ( Team 360Live)  heeft dit jaar een minder seizoen gehad, maar is wel Zuid Afrikaans marathon kampioen !
    Vorig jaar werd hij 4de, 5de en 6de in een wereldbekerwedstrijd voor beloften.

    Voor Schuermans staan eerst echter  nog Hongarije, Houffalize en de Roc d'Azur op het programma.


    http://www.capepioneer.co.za/item/41-bridge-cape-pioneer-trek-granted-uci-status-for-2014

    Categorie:meerdaagsen
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Beach Challenge Midelkerke
     Programma 
     13 oktober :
     
    • Aanmelden in sporthal De Branding (Populierenlaan 35) tussen 12u30 en 13u30
    • Verkenning parcours - tussen 11u30 en 13u45
    • Start wordt gegeven om 14u00 


    Categorie:Strandraces
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Roc d'Azur
     30 ste editie van 9 tot 13 oktober


    Categorie:Evenementen
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Eten voor de wedstrijd
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    In onze rubriek : " Nog vragen ?" kregen we verschillende  vragen omtrent voeding. 

    Onze trainer Laurent Defevere gaat hier  op in :

    Wat eten voor een wedstrijd?

    Het is belangrijk één week tot 10 dagen voor de wedstrijd op je voeding te letten. De mythe van enkel een pasta te eten net voor de wedstrijd is voorbij. We moeten ons al van (veel) langer op voorhand voorbereiden op wat komen zal.

    Enkele tips alvorens door te gaan naar fase 1 ( 10 dagen tot 4 dagen voor de wedstrijd) en fase 2 ( 3 tot dag van de wedstrijd);

    -       Eet gespreid; probeer 3 maaltijden te eten per dag met 2 tussendoortjes

    -       Drink voldoende water; iemand die niet sport heeft al minimum 1,5liter water nodig

    -       Eet, train en rust ( slapen) als een profesional

    -       Gebruik langzame koolhydraten ( volkoren pasta) en zo min mogelijk snelle suikers ( gewone pasta)

    -       Gebruik elke dag twee hoogwaardige groenten ( 10 tot 4 dagen voor de wedstrijd) à

    a)     HOOGWAARDIGE GROENTEN; paprika, spruitjes, broccoli, boeren en rode kool, rode bieten en spinazie.

    b)    MINDER HOOGWAARDIGE GROENTEN; witte kool, snijbonen en sla

    -       Gebruik elke dag twee stuks hoogwaardig fruit

    HOOGWAARDIG FRUIT; bessen, bramen, aardbeien, kiwi's, sinaasappels, grapefruit en rode druiven.

    MINDER HOOGWAARDIG FRUIT; peren, bananen, appels

    -       Eet geen al te grote avondmaaltijd omdat je weinig energie nodig hebt om te slapen

    -       Ontbijt als een koning, zo kom je sterker door dagelijks leven en/of de training van de dag

    FASE 1 

    Tien dagen voor de start van een wedstrijd; verbeter uw levensstijl .. Dit vraagt ​​om kwaliteit eten en een goede nachtrust .

    Controleer uw vochtinname ( water ). Drink regelmatig gedurende de dag om afvalstoffen uit het lichaam te verwijderen ... Neem uw fles water overal mee om het niet te vergeten . Dit is niet het moment om ontstekingen of blessures te riskeren !


    FASE 2 ( 2 a 3 dagen op voorhand)

    • Verhoog glycogeen: De dwingende noodzaak voor een wedstrijd is om een voldoende aanbod van glycogeen , de eerste energie- verzekering aan te bieden. Het is noodzakelijk dat voedsel , drie dagen voor het evenement , voldoende koolhydraten bevatten.  Een lichte toename van uw gewicht is heel normaal ( suiker en water dat wordt verbruikt tijdens komende wedstrijd)

    • Hou je vochtbalans onder controle

     Het kiezen van de juiste voeding

    * Zetmeelrijk voedsel : pasta, rijst , aardappelen , ...
    * Veel water drinken 
    * Een goede bron van eiwitten ( tonijn , kalkoen , vis ,  ... )
    * Beperk vetten
    * Vermijd rauwe groenten 48 u voor vertrek ! De groenten versnellen uw stoelgang , dus ik adviseer jou van een voedingspatroon met weinig groenten en fruit voor een wedstrijd.

    Start er vandaag mee en niet morgen.

    Als je nog dieper wil ingaan gelieve dan seintje te geven op personaltrainerbrugge@hotmail.com en help u graag ( nog) verder

    Have a Nice Race,

    Trainer Laurent

    P.S. volgende maand mogen jullie vragen stellen omtrent de opbouw van seizoen 2014, want ja die begint al in november 2013.


    Via  E mail mij in de rechterkolom kan je vragen stellen 


    Categorie:cross country
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Paasbike Nieuwkuijk
    Klik op de afbeelding om de link te volgen
    De geschiedenis van de Paasbike in Nieuwkuijk van 1991 tot 2013


    http://www.halloheusden.nl/component/content/article/5-wielerleven/711-het-rijke-vlijmense-wielerleven-48

    Categorie:Nederland
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.X- Bike Fest De Schorre Oostende
    28 september

    http://spektrumevents.com/





    Categorie:Evenementen
    17-09-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UCI Ranking
    Ranking dd 17/9/2013

    HEREN

    1 (1) Nino SCHURTER Zwi  2075
    2 (2) Julien ABSALON Fra 1490
    3 (3) Ondrej CINK Tsj 1368
    4 (8) Jaroslav KULHAVY Tsj 1356
    5 (5) Daniel MCCONNELL Aust 1309
    6 (4) José Antonio HERMIDA RAMOS Sp 1243
    7 (6) Fabian GIGER Zwi 1234
    8 (7) Maxime MAROTTE  Fra 1178
    9 (9) Marco Aurelio FONTANA It 1176
    10 (11) Manuel FUMIC D 1030
    11 (12) Jan SKARNITZL Tsj 945
    12 (10) Lukas FLÜCKIGE Zwi 875
    13 (14) Florian VOGEL Zwi 869
    14 (13) Rudi VAN HOUTS Ned  820
    15 (21) Emil LINDGREN Zwe 792
    16 (18) Kohei YAMAMOTO Jap 782
    17 (17) Moritz MILATZ D 763
    18 (15) Alexander GEHBAUER Oostr 763
    19 (19) Stéphane TEMPIER  Fra 747
    20 (23) Gerhard KERSCHBAUMER It 745
    21 (16) Thomas LITSCHER  Zwi 742
    22 (28) Mathias FLÜCKIGER  Zwi 735
    23 (20) Henrique AVANCINI  Bra 706
    24 (22) Martin LOO Est 696
    25 (24) Philip BUYS ZAfr  685
    26 (31) Miguel MARTINEZ Fra 671
    27 (27) Kevin VAN HOOVELS Bel 669
    28 (26) Karl MARKT Oostr 657
    29 (29) Michiel VAN DER HEIJDEN Ned 633
    30 (25) Sergio MANTECON GUTIERREZ Sp 626


    DAMES
    1 (2) Eva LECHNER It 1877
    2 (1) Tanja ZAKELJ  Slov 1820
    3 (3) Maja WLOSZCZOWSKA Po 1626
    4 (4) Alexandra ENGEN Zwe 1380
    5 (6) Jolanda NEFF Zwi 1315
    6 (5) Katrin LEUMANN Zwi 1274
    7 (7) Esther SÜSS Zwi 1230
    8 (8) Katerina NASH  Tsje 1187
    9 (9) Kathrin STIRNEMANN Zwi 1130
    10 (13) Julie BRESSET  Fra 1059
    11 (10) Adelheid MORATH  D 1054
    12 (15) Lea DAVISON  USA 1033
    13 (17) Irina KALENTIEVA Rus 1018
    14 (11) Blaza KLEMENCIC Slov 1015
    15 (12) Yana BELOMOYNA Oekr 964
    16 (14) Elisabeth OSL Oostr 946
    17 (16) Gunn-Rita DAHLE FLESJAA Nor 925
    18 (21) Nathalie SCHNEITTER Zwi 795
    19 (20) Rebecca HENDERSON Aust 785
    20 (24) Catharine PENDREL Can 773
    21 (18) Emily BATTY Can 755
    22 (19) Sabine SPITZ D 755
    23 (25) Jenny RISSVEDS Zwe 717
    24 (26) Andrea WALDIS Zwi 714
    25 (23) Mary MCCONNELOUG USA  701
    26 (22) Corina GANTENBEIN Zwi 653
    27 (28) Linda INDERGAND Zwi 650
    28 (30) Githa MICHIELS Bel 621
    29 (32) Hanna KLEIN D 599
    30 (27) Sabrina ENAUX Fra 587

    Categorie:cross country


    Foto

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Foto

    Foto

    Mijn favorieten
  • MTB foto's

  • Blog als favoriet !

    Archief per jaar
  • 2014
  • 2013
  • 2012
  • 2011
  • 2010
  • 2009
  • 1973
  • 1972
  • 1971
  • -0001

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs